Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    i časopis za 100,- je psycho...
  • Tohle je vtipny zvlaste v nasem rybnicku, kde solidni cast autoru jsou soucasne vyvojari, pr. rovnou delaji pro vydavatele. Nestezuju si, ale at je tu nejakej kontext.
  • Robotron3
    Cena by byla vysoká kvuli špatné situaci na trhu. A do té se časopisy dostaly i díky DVD příloze. Té se měly zbavit už dřív. Teď by to ničemu nepomohlo.
  • Robotron3
    Mají cílovku nadšenců, kteří se o dané téma zajímají. Je to přesně to samé co herní časopisy. Nikdy tu nebyl herní časopis cílený na široké publikum.
  • Svyho casu jsem natukaval, zda by nechteli vyhodit placky, ale dostalo se mi odpovedi, ze to je zanedbatelna polozka, takze cena by porad byla okolo dvou stovek (resil jsem to u score).
  • Protože mají úplně jinou cílovku. A hlavně neprodávají časopis za 199 kč. Ukaž mi na trhu dražší. Prostě ti napíšu co určitě už dávno víš. Herní médium s hrami tvoří z toho koláče 199 kč jen malý finanční náklad , který ale zvyšuje hodnotu časáku mnohonásobně. Tiskárna a marže trafikám sežerou mnohem víc. Trafikant bere 1/4 ceny.
  • Inquisitor
    http://youtu.be/ISBWk_WgAaA :D
  • Robotron3
    Zahrádkáři, modeláři, historikové, fandové do čehokoli, také mají své časopisy a nekrachují, i když tu je internet.
  • bla,bla,bla...jak by jsi té problematice rozuměl. Tohle je už úplně o ničem jiném. Když pominu kecy ve Fight clubu, že weby a časáky si nekonkurují, tak herní weby a rozšíření netu jsou jediným zabijákem časopisů. Právě plné hry držely a drží SCORE nad vodou. *8*
  • Robotron3
    Herní časáky si na sebe upletly bič s dvd přílohami a plnými hrami. Co dřív vypadalo jako super nápad, to je dnes brzda. Lidé jsou už zvyklí, že tam ta plná hra je, ale zároveň by chtěli levnější časopis. Skončit to mohlo jen takhle...
  • misho8723
    Môj posledný Level je s recenziou Zaklínača 2, čiže dáke dva roky dozadu.. kedysi výborný časopis a som rád, že väčšina z tých redaktorov, ktorých som mal rád a ich štýl písania, tak sú tu na games.cz... ešte Michal Rybka a Radek Friedrich a bola by to paráda :)
  • Další moralista.
  • Tomu se říká inflační slovenská koruna, tak proto. Buď rád za EURO.
  • Spíš to ukazuje smutnou realitu herního žurnalismu.
  • Ja som prestal časopis kupovať, keď začali rapídne zvyšovať cenu na Slovensku a v Čechách nič. 200 KČ a 350 SK bol trochu rozdiel...
  • tak s Levelem jsem začínal koncem roku 2010, ale hned v únoru 2011 jsem zkusil Score a zůstal jsem u něj, tam člověk najde hodně vlastních článků - retro, tipy na mody, články od fanoušků, hardware, rozhovory, témata a (promiň mi můj nejoblíbenjší internetový zdroji herních informací - games.cz) skvělé a zábavné recenze.
  • Bit a Riki (casopisi o hrach) v polke 90tych si pametam ze som videl v PNSkach.
    ale ci boli aj dobre je otazne ked sa zlahla po nich zem.
  • Ale o tom já se nebavím, já tu řeším to mimózní přirovnání.
  • Vegen
    No jasný, to nevíš? :D Je tam vidět kůže!! :D
  • A dalsi fyzicky existujici vec co internet znicil, za chvili si budem vytirat zadek necim na internetu :)

    PS:level byl fajn

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší