Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Sem nejlepší
  • Chceli ste Thief, budete mať Thief. Prečo súdiť hru tak skoro či je nemastná či neslaná oproti konkurencii. Nová doba nové zvyky. Nehral som ani jednoho Thiefa (ak boli viaceré *1* ) ale stále o tom počuť aké to bolo skvelé a z pár názorov si utvoriť celok že môže byť slabá oproti konkurencii je nerozumné. Ak vyjde demo stačí vyskúšať a spraviť si svoj vlastný názor.
    • hra je jako umělecké dílo, nevím proč se vyhýbat starým hrám a nepřijmout je takové, jaké jsou? I staré hry stále baví, nemyslím, že je to nostalgií.

      Proč vůbec autoři mění to, co funguje? Nový engine mají, tak už stačí jen trošku zapracovat na AI (kterou měli ale Thief vždy výbornou) vymyslet nové levely a je to ... hlavně neměnit, co šlape jak hodinky.
    • Veskoslav
      No jo, ale to je to kouzelné, jestli vyjde demo;)
  • kdyz vidim kam mainstream AAA produkce smeruje, rikam vam ze jeste budeme radi za tu "umirajici" PC platformu
    • TheGGG
      A proč? Co je na pc tak strašně nemainstream? Zase kecy nějakého věčného remcala jak vidím. E3 předvedla kopu luxusních AAA titulů kterým nějaké nezávislé blbosti z kickstarteru nesahají ani po kotníky.
      • jabbo126
        Buď jsi trol, nebo jsi deb*l. A to je asi poprvé, kdy jsem v diskuzi někoho takhle označil. Můžeš si gratulovat.
        • firebug
          Tak ony si ty dvě věci nijak vzájemně neodporují. Vlastně se domnívám, že jistý stupeň mentální a sociální zaostalosti je podmínkou pro to, aby člověk mohl trollovat :-)
      • například?
        • TheGGG
          Nesleduješ E3? Musím ti na něco takového vůbec odpovídat.
          Např. Division, Dark souls 2, Destiny, The Evil Within, MGS V, Watch dogs, Witcher 3, Beyond: Two Souls, inFamous Second Son a to je jen zlomek. Teď mi řekni co tak úžasného kdy vypadlo z glitchstarteru? Zas nějaká rádoby umělecká hopsačka, skákačka či podobná ptákovina. Nezávislá scéna nikdy nepřišla s žádnou pořádnou hrou.
          • az na Witchera me zadna z tech her nezaujala tak, ze bych se na ni vylozene tesil
          • Witcher je také od nezávislého studia...
          • AAA her je hodně, osobně mě ale zajímá příští rok jen Zaklínač, ale tvrzení, že nezávislá scéna nikdy nic nepředvedla? Corrabia, World of Goo, Faster Than Light, Fez, Limbo, Journey, Flower, Botanicula, Proteus, Legend of Grimrock....Mám pokračovat? Když teda indie nic nezmůže a není podle tebe přínosem, proč má v posledních pěti letech takový rozmach a oblibu napříč spektrem?
            • TheGGG
              ha ha ha, proč se asi těší takové oblibě? Protože jediné na čem se tyto hry dají hrát jsou tablety, ale jak příjde nová generace výkonných tabletů a podobných placek začnou na ně vycházet také AAA tituly a nezávislá scéna si může kopat hrobeček (pokud jim na to někdo přispěje).
              Schválně jsem věnoval pět minut tomu podívat se na hry cos vypsal a jen si mi potvrdil co jsem napsal předtím. Blbinky hopsačky spojovačky a podobné kravinky na tablet. Todle prostě normální člověk s PC nebo konzolí nehraje (to už jsou lepší i starý hry typu Half life atd. a to už je pořádný dno). Corrabia, na pohled pěkná, ale hra jako taková vám vydrží pět minut, Limbo hop hop a nic víc, ostatní ani nestojí za zmínku. Že někdo tu hru nazve uměleckou a všichni se zní mohou popo jen dokazuje slabomyslnost některých hráčů.
              Kdo nemá prachy na pořádný kompl, nebo na konzoly, hraje podobný blbosti. *5* *5*
            • kubi-wan
              Nekrm vola.
  • mel jsi je Pavle poradne spr.at , za nas, za veschny *16*
  • The_Nameless_One
    To je Thief vážně tak špatný? Najednou nemám co říct, docházejí mi slova... Deadly Shadows byl jeden z nejlepších kousků, co jsem měl tu čest hrát...
    Zbývá už jen doufat, že vývojáře nakopnou negativní ohlasy z E3 (a pokud je pravda co píšete tak jich nejspíš nebude málo) a rozhodnou se nového Garreta od podlahy překopat, protože jestli se QTE do nějaké série vážně nehodí, pak je to Thief...
    • Faolan
      Vůbec bych se nebál toho ze Thief nebude skvělá hra... možná toho jen bylo letos na E3 tolik, že byli recenzenti už moc zmlsaní a na starou thiefovinu už jim nezbylo místo.
      • Tilwaen
        Optimisto.
        • Faolan
          Já jsem realista, Thiefoviny byly vždycky skvělá záležitost a ukázka vypadala poměrně zajímavě (a co s tuíkáním přez most?! ať ukážou co nejvíc aspektů hry). Nikdy mi nedali důvod jim nedůvěřovat a pokud mi dají nějaký teď, tak názor změním, ale s jejich kreditem by to musela být vážně pecka do čumáku.
          • Tilwaen
            Vtip je v tom, že to ve své podstatě nedělají ti samí lidé, co dělali předchozí Thiefy - jeden z důvodů toho, proč má ta hra dosud takové problémy, je její příliš dlouhý vývoj a především několikrát změněné vedení (= další překopání hry a opět prodloužení vývoje).

            "Nikdy mi nedali důvod jim nedůvěřovat a pokud mi dají nějaký teď, tak názor změním, ale s jejich kreditem by to musela být vážně pecka do čumáku."

            To samé, co Ty, jsem si říkala i u AC série. Jednička až Revelations byly pro mě jakous takous zárukou kvality, přesně jak říkáš. A co se nakonec vyklubalo z trojky? Opravdová pecka do čumáku. Tedy alespoň pro mě - vím, že spoustě lidí se AC III líbila, jenže s předchozími díly měla už velice pramálo co společného: naprosto odlišný a příliš zjednodušený herní styl, akční pojetí, snaha o masovost. Asi není lepší příklad toho, jak to vidím - ta hra sama o sobě nebyla špatná, špatné bylo její zařazení do AC universa v jejím pojetí v porovnání s jejími předchozími díly. Přesně tohle doufám, že se nestane s nového Thiefa - nemusí být špatný, ale bude to ještě TEN Thief?

            Nedělám si iluze, že by se z Thiefa mohla stát stejná ždímačka na peníze, jako je AC, ale nedělají-li to z velké části stejní lidé a vedení, tak po tom, co ukázali na E3 za veskrze akční prvky, Tě za onoho optimistu opravdu považuji.
  • pokud to vážně na základě zkušeností z E3 budou upravovat tak proboha hlavně ať do toho neintegrujou tablety ...
  • Veskoslav
    Cože? No nuda no:(
  • Z článku vyplyva že se vam neco na tom tjiefovi nelíbí, tak jste se opatrne zeptali, on vam neco odpovedel a pak jste sklopili uši. Novinar musí byt drzý a klast neprijemne otazky a nezaleknout se.
    normalne jste si ho tam meli podat
  • Jestli se Thief nepovede, tak asi začnu držet hladovku... asi na žádný titul nečekám tak nedočkavě.
  • Rhulad
    Je smutné, co je v této době považováno za klenot. To už vám stačí tak málo?
    • to ze thief bude debakl je asi jasny, nechapu ale proc se tady porad opakuje ze dishonored byla nejaka skvela hra ? To si myslite ze cim vic se to bude opakovat tim se to stane jednou pravda? Takle prehypovanou hru sem dlouho nevidel a výsledek? Kazdej vi. Nejvic lituju toho ze sem si to koupil pac sem touzil po zazitku.
    • Ano, je to tak.

      Kdysi jsem vyjádřil podobný názor. Konkrétně, že "Dishonored je dobrá hra pouze podle dnešních měřítek a ve srovnání se svými ideovými předchůdci nesnese". Takže jsem řekl to, co ty, ale jemněji.

      Funny, že stačí, aby jsi to vyjádřil hruběji a už jsi zlý troll. *1*

      BTW sleduji, že v poslední době vskutku tvoříš protiVeskoslavovskou opozici v diskuzích a za to ode mě palec nahoru! *3*
    • Pethulla
      tak někomu stačí Dishonored, jinému zase Dark Souls
      • TheGGG
        Oboje jsou to dobré hry, ale do uncharted série mají daleko.
    • Malleth
      Víme že Dišonorda nesnášíš, ale to nemění nic na tom že to je k*rva klenot a DLC taky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit