Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jonatan.hanzlik
    Příběh Geralta je jeden z nejlepších. Herní příběh je také fajn...ale proč Geralt?
    Geralt má divnej meč, kouzlí znamení o sto šest, ŽIJE (i když o tom, jestli v knihách opravdu umřel, což je můj názor, se dá diskutovat)...

    Ale co, stejně to bude hra roku a já ji budu pařit až z toho zčernám protože Zaklínači (i když bych dal přednost jinému protagonistovi než Geraltovi) jsou to nejlepší co může herní průmysl nabídnout.
    Díky za článek, fakt mě namlsal
    • Pokud jde o herniho Geralta, tak ten mam mec takovy jaky si vyrobis, znameni kouzlis(nebo nekouzlis) tak casto jak chces ty a jeho smrt? Hral jsem oba dily a v obou se o jeho smrti mluvi,ale vazne si nepamatuji ze by tam jeho oziveni nekdo nekdy smysluplne vysvetlil. A to je skoda.
      • jonatan.hanzlik
        To je dobře, ještě víc by to zkazili
    • kejo
      Doprdele, takyto knizny spojler si si mohol fakt odpustit
      • Sorry Kejo...tak nějak jsem neodhadl místní komunitu...protože mé okolí se dělí na lidi co Zaklínače četli a na moje rodiče ;)
      • Magister_Peditum
        Jak píše huhi a taky se mi nezdá nutné upozorňovat na spoiler u díla starého 13 let. *7*
        • Dejme tomu, že bys nikdy nečetl(nebo kdybys ji měl rozečtenou) Bílou Nemoc(Což snad není možné) a někdo by napsal/řekl, že nakonci Galéna ušlapou i s lékem, to by se ti určitě líbilo, viď?
          • Magister_Peditum
            Představ si, že by mi to bylo ukradené. Asi holt nemám potřebu se neustále ohrazovat proti tomu, když si někdo vypráví o ději díla, které jsem už dávno mohl sám vidět/číst/hrát. Můžu být naštvaný jen sám na sebe, že to tady už bylo takovou dobu, a já na to nenarazil, a ne na někoho, kdo už to četl. Samozřejmě, spoilerování třeba půl roku starého díla ještě být nemusí. *15*
        • kejo
          Osobne zastavam nazor ze ziadne knihy by sa nemali spojlovat, nezalezi na dobe vydania.
          • Magister_Peditum
            A o čem si asi lidé mají o knize povídat? Nebo mají mlčet, aby to náhodou nezaslechl někdo, kdo to nečetl? U množství vydaných knih a množství průměrně přečtených jedním člověkem za život...tak to aby raději o knihách vůbec nemluvili. *1*
          • Je asi zažitý názor, že kvalitní kniha se dá číst kdykoliv v jakékoliv době, tudíž souhlasím s tebou. Hry jsou o proti spoilerům odproštěni po několika měsích, knihy by nemuseli když to lehce přeženu ani po staletích.
      • Pokud jsi hral aspon jeden dil Zaklinace, tak uz to davno vis.
        • kostejnesmrtelny
          A navíc ono je to v tý knize hodně nejednoznačně pojatý.
      • zas takovy spoiler to neni, kdyz dik hram vis ze zase obzivne

        uz chybi jen aby ozivl Vilda GeForce :)
        • kejo
          Hral som oba diely. Hry su ale volne pokracovanie, tam mohli kludne vzkriesit aj mrtveho hrdinu, tym by som sa velmi neriadil. Kazdopadne sa na Divoky Hon neskutocne tesim.
          • ja se taky nemuzu dockat. a budu to hrat zase s polskym dabingem, ta anglictina mi k tomu proste nejak nesedi
            • prave ze polakum vetsinou rozumis, i kdyz neumis polsky ani slovo, ty nase reci jsou v zakladech dost podobne
            • kejo
              Polsky nerozumiem ani ho*no *1* . Geraltov dabing v AJ je ale dost dobry, a sedi mu perfektne.
  • Gothic 2 bol mega super, presiel som ho 4 krat :D Mal ale fakt fun LEVEL UP system, s kazdou novou runou alebo kusom sily ci dexterity som videl naozajstny change v gameplayi a dost ma to bavilo.... Tu Witcher 2 trochu stracal, pribehovo a designovo bol lepsi ovela, ale boj bol pre mna strasne repetitivny a skilly mi neprinasili nejaku zmenu alebo lepsie animacky :/ Dufam ze WITCHER 3 bude do tohoto smeru bohatsi.
  • Tie videa mi nejdú prehrať
  • Ta vegetace *14*
  • Tak těším se jak malý fracek na Vánoce, ale obávám se, že mi to roztaví počítač... Ale těch 10 minut co si zahraju za to stát bude :) *13*
    • Keyz
      Jestli tam bude nastavení "Nejlepší" nebo jako to bylo, tak pak ano, roztaví :)
      • tak to musis mit poradnej socka comp z bazaru *6* *11* ja kdybych to pustil na nejvetsi detaili na mem compu sestijadrovem i7 se ctyrmi GTX TITAN tak by si ani nevsim ze jsem neco spustil *1* ale ja takovou hovadinu stejne hrat nebudu
        • Podprůměr. Zkusil bych si znova promyslet taktiku a zkusit k tomu přidat něco neotřelého.
  • omg blboooooost *6* *6* *6* stejne vsichni budou hrat novej COD *5*
  • Keyz
    Dost podrobný článek, který popisuje všechno možné. Díky tomu mám celkem jasnou představu a opravdu se těším. Věřím si borci dají práci splní sliby.

    Konečně po dlouhé době otevřené RPG které budu hrát hlavně pro příběh a questy. Když není pořádný nový Gothic tak tohle fakt potěší. Ta logika Gothicku zde bude a to je skvělé.
    • Autoflower
      tahni už někam do p-č-_-!
  • tohle bude ješte lepší než skyrim nebo assasins creed
    • 1) Jak to můžeš srovnávat se schmyrimem? Zaklínač má příběh.
      2)Jak to můžeš srovnávat s ass sin creed? Je to úplně jiný žánr.
      3)Než ass sin creed je lepší každá druhá hra.
  • Miloš je prostě milovník Zaklínače a z článku je to znát. A jak říká pan Pes Fekálník, mě se to líbí a na toto se těším *3*
  • Tak k tomu asi jen *8* *14* . Ale ty znamení mě trochu zneklidňujou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit