Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
    • VereWolf271
      Tak citace z knížky, ne ... :-P
      • Rhulad
        Tak ať cituje správně.
        • Baldur52
          Tak to pardon. Urychleně napíšu mistru Sapkowskému, že krále Redanie nesprávně citoval. A pan překladatel Komárek bude mít asi taky co vysvětlovat.
          • Rhulad
            Přestaň dělat chytráčka a tu citaci si najdi a pochopíš, že stylisticky je to odcitováno špatně.
    • Pointa tohoto vtipu mi nejak unika. Ale podle poctu plusu je chyba asi namme strane *2*
      • Rhulad
        Navíc je to i špatně napsané. Příště doporučuji naspat souvětí a ne věty jednoduché.
  • Doufám, že sběratelská edice bude opravdu nabušená. Protože krize nekrize, Witchera 3 chci v obrovský krabici! *5*
    • V to dufam tiez, a potom niekedy urcite v nejakej novej specialnej edicii vydaju i celu trilogiu, zas mi nic nezostane na ucte *9* *15*
  • Snad není žádná změna ani u polského dabéra, kdo by taky hrál zaklínače v angličtině že ? :)
    • presne, Polstina je u tehle hry nej!
    • Třeba já, nesnáším naše severní sousedy a nenávidím to jejich šišlání.
      • Jeff
        Nezoufej. Třeba tahle určitá skupina téměř 40 mil. lidí tebe taky nenávidí a tak Vaše city jsou vzájemné. *14*
      • To je jako bys četl Čapka v angličtině.
  • MidnighT91
    Chtěl bych aby svět byl hodně živý a plný náhodně generovaných událostí... Třeba že jdete v noci lesem, kolem létají spousty světlušek a víl. Cestu dobře znáte protože jste tou pěšinou už párkrát šly. Jenže tentokrát uvidíte, jak se do měsícem ozářené lesní tůně vydala dovádět skupinka dryád a na břehu kolem nich tancují bludičky. Prostě bych chtěl aby ten fantasy svět skutečně ožil a ne aby to bylo jen pár vesnic s rozlehlou přírodou kolem, která je ale plná pouze monster...
    • Jednoznačně tam musí být kvalitní interaktivní nevěstinec. Jinak zaklínač nebude zaklínačem.
      • Keyz
        + Skvělé kecy.

        Jak v tom pěstním souboji byl borec a ten údajně udržel na péru kýbl s vodou, nebo tak nějak. Navíc měl skvělé jméno *1*
      • Vzhľadom na to,že tam má byť Novigrad s Oxenfurtom, o nevestince by nemala byť núdza.
      • to rozhodne *1*
    • zapomnel jsi na jednorozce a poniky co tam budou pobihat po ceste
      • no jednorožci se v knize zrovna objevili, takže proč ne :D
      • MishKonn
        http://static.comicvine.com/uploads/original/13/134509/2781020-tumblr_mdz3c09QsO1qg898o.jpg
  • Miloš je prostě milovník Zaklínače a z článku je to znát. A jak říká pan Pes Fekálník, mě se to líbí a na toto se těším *3*
  • Keyz
    Dost podrobný článek, který popisuje všechno možné. Díky tomu mám celkem jasnou představu a opravdu se těším. Věřím si borci dají práci splní sliby.

    Konečně po dlouhé době otevřené RPG které budu hrát hlavně pro příběh a questy. Když není pořádný nový Gothic tak tohle fakt potěší. Ta logika Gothicku zde bude a to je skvělé.
    • Autoflower
      tahni už někam do p-č-_-!
  • Veskoslav
    Jediné dvě hry, které jsem kupoval za plnou cenu a v den prodeje a navíc v luxusní edici. A to je edice. Soudtrack, knížka, DVD o tom, jak se dělala hra a to u obou dílů. U 3. dílu budu v této tradici pokračovat:)

    EDIT: Kdo je takový neznaboh a nehrál 1. a 2. díl, jsou teď oba za 9,99 na Steamu:)
    • TheGGG
      "Jediné dvě hry, které jsem kupoval"
      aha pan pcčkář, předpokládám žes ty ostatní upirátil
      • Veskoslav
        Neotravuj trolí špíno.
  • Docela se těším. nové PC koupim začátkem příštího roku, neb si chci ověřit, nestoupnou-li zásadně hardwarové nároky po nástupu nových konzolí. Zaklínače a v budoucnu Cyberpunk je třeba hrát na maximu.

    K diskusi PC vs konzole. Za hry utrácím průměrně kolem 20 000 ročně. N x360, za tuto sumu seženu v průměru včetně občasných bazarových nákupů 25 a ž 30 her, vyzkoušeno. Na Steam účtu mám nepočítaje indie tituly zhruba 100 kousků.

    Ceny konzolových her jsou docela tristní. A hlavně napadají dolů. Hru, kterou v rámci akce koupím za 250 kč, Na Xboxu pořídím se štěstím v bazaru za 799 Kč. Konzole je drahá.
    • Paul_cz
      Přesně tak...zatímco na PC kupuju novinky v den vydání kolem 700Kč (greenmangaming, gamesplanet..naposledy třeba Metro Last Light/Bioshock Infinite/Tomb Raider), na konzoli stojí dvojnásobek, nyní třeba Last of Us za 1500.
      Se konzole hezky vymlouvaj na nízkou cenu, ale že se člověku vyšší počáteční investice do PC vrátí během pár koupených her už se moc nezmiňuje. Nemluvě o všech dalších výhodách PC.

      Už aby Valve vydalo ten jejich steambox.
      • Keyz
        Mají to propracovaní. To samé slim verze apod. Jako by nešlo vymyslel malou konzoli již od začátku.
        • Mám doma 14 dní ps3 slim a ten papundeklovej kryt na blu-ray je naprosto šílenej.To by si nedovolily ani rákosníci na tržišti.Holt hlavouni,ať už z jakýkoliv chtějí šetřit za každou cenu.
  • Hurááá, článek je tu, jde se na něj. Čekám na něj tak... od pondělí :-D E3 pro mě letos byla jen o Zaklínači. Doufal jsem, že oznámí ještě nového Prince a Beyond good and evil 2, ale nic z toho. Jinak mi přišla letos E3 jako nuda, bez překvapení a něčeho atraktivního... Už aby tu bylo gameplay video z Witchera.
    Příští rok Cyberpunk? *14* Ještě Pan Vávra by nás příští rok mohl ohromit. Na to jsem taky neskutečně zvědavý a tím spíš po tom, co bylo vidět ve videu od Cryteku.
  • Autoflower
    to bude pecka lepši jak oba dva dily dohromady :D
    • Mé jméno je Pes fekálník a toto se mi líbí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit