Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotaz - umi uz Geralt pri boji s mecem couvat?
    • milos.bohonek
      Dobrý dotaz. Mám dojem, že neumí, že se při ústupu vždycky otáčel zády. Minimálně v demu.
  • God-of-War
    Grafika naprosrej masakr...smekam. Tesim se moc *14*
    • A tu tady jde především!
  • Mam spíš zkouknout seriál nebo přečíst knihu,abych trošku pobral ten svět zaklínače?
    • urcite precti knizky, ale neosuhlasim s tim, ze byl serial hroznej, nahodou byl paradni, jen proste byly pribehy z prvnich dvou knizek kombinovany a upravovany. hroznej byl film, kterej je vlastne jen 13 dilu serialu nacpanejch do dvou hodin, takze si to dokazes predstavit
    • Ne knihu, ale knihy. Je jich vic, vcetne povidek.
    • Je to tak dva roky co nakladatelství Leonardo vydalo znovu komplet sérii v krásných obalech, takže ho ani nemusíš nikde těžce shánět *4*
      • Keyz
        Tam je co? povídky ságy? Protože podle názvu to je dost zmatené.
        Meč osudu je druhý díl v Leonardu ale jmenuje se tak povídka..

        Tedy když si koupíš to sérii od Leonarda je to komplet a v řadě?
        • Rhulad
          Nauč se římský čísla a snad to pochopíš...
          • Keyz
            http://cs.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Sapkowski
            Je v tom bordel.
            Zaklínač II - Meč osudu
            Zaklínač - Meč osudu.

            Navíc Zaklínač - Stříbrný meč je podle roku první.
            • Rhulad
              http://fantasyshop.cz/zbozi/zaklinac-1-7-komplet První dvě knihy jsou sbírky povídek, které vycházely ve fantasy časopisech a sbírky se jmenují podle dvou nejvýznamnějších povídek. Pentalogie začíná Krví Elfů.
    • Nejdřív knihy a to ještě podotýkám, že bude lepší začít povídkovou Zaklínač I. Meč osudu. Pokud začneš romány, nejspíš se budeš ze začátku docela ztrácet. Pak můžeš i seriál - jak někdo podotkl, na to, jaký měli rozpočet, to není špatné. Ale bez znalosti Zaklínače to podle mě nejde docenit.
      • Zaklinač I. ve verzi nakladatelstvi Leonardo se jmenuje Posledni prani. Mec osudu je az Zaklinac II. Nicmene to je nove vydani. Kdyz skusis probehnout antikvariaty tak muzes narazit na puvodni vydani od nakladatelstvi Winston Smith, ktere to na zacatku 90.let vydalo zaklinace ve trech publikacich Strbrny mec, Vecny plamen a Mec osudu. Mezitim vyslo jeste vazane vydani, ktere je ale cenove pomerne narocnejsi a nedoporucoval bych. Doporucil bych ti opravdu zkusit nekde sehnat to puvodni trojdilne vydani, je totiz doplneno nadherne kresby, ktere fantasticky podbarvuji dej. Navic je to jedina moznost jak zahlednout "ocko" Essi Daven.
      • koukali jsme všichni na tem samý seriál? *1*
    • Nejdřív knihy, pak i seriál. Na to, jaký na to měli rozpočet atd. to není tak špatný. Ale knihy se řadí k tomu nejlepšímu. O hodně bys přišel.
    • Nejdřív knihy, pak i seriál. Na to, jaký na to měli rozpočet atd. to není tak špatný. Ale knihy se řadí k tomu nejlepšímu. O hodně bys přišel.
    • knihu! seriál je hroznej *3*
      • neni hroznej na polskou produkci za par korun je vlastne dost dobrej, to uz sem videl sprasit knizni serie daleko vic za daleko vic penez,
        • takhle, Michael Zebrowski je dobrej Geralt a prvnich par dilu docela ujde, ale pak se to zvrhne a je to fakt hruza, ze je ten serial "vlastne dost dobrej" imho nemuze soudny clovek myslet vazne
          • Některé epizody, které jsou doslovným předěláním povídek celkem ujdou :) problém začal když se pokoušeli vymýšlet něco vlastního :)
      • Seriál není až taká hrůza, ale ten film... *7*
        • film jsou vlastne sestrihane kousky serialu ze? pamatuju si ze to nedavalo moc smysl
          • yop, ani jsem to nedodíval do konce.
      • Toho sem se bál.:)
  • Trailer snaď najkrajší aky som videl
    Vyvojarsky denniček veľmi vystižny, je to pekne a poctive , že nesedia len za obrazovkou ale pochodia skutočne lokacie (myslim v tom denníčku že to bolo niekde v Škotsku alebo Irsku) zdokumentuju ich , čo sa ovšem neda povedať o inych vyvojároch a tych nelogickych svetoch ako to citoval pán Vávra.
  • To, že hra působí ještě méně slovansky než dvojka mi radost neudělalo. Ta atmosféra jedničky se už asi nikdy nevrátí a to je strašná škoda.
    Bohužel je pravda, že už i dvojka (jinak fantastická hra) se od toho slovanského stylu docela dost odklonila a nebylo to ono. Možná, že je to prostě jen ústupek pro masovější (západní) publikum, kterému se tenhle slovanský styl může zdát hodně cizí a proto kvůli prodejům to šouply do severského prostředí, které jak známo vydělává (Skyrim).

    Ale tak tohle se dalo čekat, přesto bych se rád někdy vrátil do Wyzimy, podhradí a nebo alespoň do Bahnic na pole *4*
    • Skellige sú vikinské i v knihe, ostatné oblasti by mali byť slovanské veď i tu popisovaná vedlajšia úloha z prezentácie je Slovanská.
      Hlavný démon Leshy je slovanský lesný duch:
      http://en.wikipedia.org/wiki/Leshy
      • Moje chyba, načetl jsem o tom něco víc a opravdu by tam měli být celkem tři lokace a to Skellige, které by měli evokovat vikingskou severní atmosféru, dál Novigrad, velké město které by mělo být tak trochu ve stylu začátku renesance ve střední Evropě a pak No Man's Land, které by mělo právě být slovanské ála TW1, takže uvidíme a necháme se překvapit co s toho vyleze. *4*
    • kazdej ten kraj ma mit jinou atmosferu. ja bych se rad podival do udoli kvetin, ale to tam asi nebude
  • Jj už se teším, obrovský svět plné fantasy, magie, no prostě krása! *14*
    • Zapomněl si na tu nejdůležitější část Zaklínače!

      Na ženy prodávající kachnu.(bez dvojsmyslů)
  • Vypadá to úžasně a nadějně, což o to, ale pro mě je prostě první díl nepřekonatelný.
    • Já se v prvním díle nějak neumím sžít se soubojovým systémem, docela mě odrazuje... Ale nejspíš tomu ještě dám šanci, protože ta atmosféra se mi dost líbí *4* (a když pak čtu takovýhle články a všechny ty nadšený reakce, mám pocit že asi fakt o něco přicházím, když ještě nemám dohraný ani jeden díl *1* )
  • Ani sem to rači nečetl, nechci se připravit o překvapení ve změnách systému, strach nemám, CD projektu zcela důvěřuji.

    A ta hudba v traileru *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ta prezentace, trailer, vyvojarsky denicek, jsou jednim slovem fantasticke!! Grafika, hudba, stylizace, vyprava...vsechno. Moc to tem manikum preju, aby vytvorili jiz potreti naprosto nezapomenutelne rpgcko, ktere se podle me radi jako jedna z nejlepsich her vsech dob. Je to jako kdybyste koukali na vynikajici film (nebo cetli vynikajici knihu :)) a horlive cekali na dalsi pokracovani. Polakum se toto doposud podarilo do puntiku. Hodne stesti vyvojarum :), a hodne trpelivosti hracum :), kteri se uz ted, tak jako ja, jiste nemohou stestim bez sebe dockat :).
  • misho8723
    Čo sa týka toho, že hra je menej slovanská, treba podotknúť, že čo tak viem a som prečítal/počul, tak prezentácia hry sa odohrávala len na Skellige ostrovoch, ktoré sú inšpirované škandinávskou/vikingskou kultúrou.. no a v plnej hre sa nachádza okrem toho a okrem Novigradu aj oblasť známa ako No man's Land, čo má byť oblasť inšpirovaná slovanskou kultúrou a mala by byť blízka oblastiam v Zaklínačovi 1.. a čo sa týka bugov, ale grafiky nedokončenej, hra je len v pre-alpha štádiu a má vyjsť nie skôr ako za rok, čiže času majú dostatok.. inak CD Projektu RED gratulujem aj k tomu, že si ich čoraz viac všímajú aj západné médiá, vyhrali cenu návštevníkov IGN, Gamespot im dalo cenu za najlepšiu hru, atď..
    • Matthew1J
      Přesně. Na základě Skellige napsat, že je W3 eště míň slovanský néni moc košer. Zvlášť když si čověk prohlédne zveřejněné potvory. W3 bude díky obrovskej rozloze obsahovat různé druhy prostředí podobně jak třeba Skyrim.
      • milos.bohonek
        Však je to v textu uvedeno. :-) Samozřejmě že budou i jiná prostředí a koneckonců Skellige vymyslel samotný Sapkowski, ne CDP Red, takže kánon to drží. Ale jednou se celé demo odehrávalo na Ard Skellige, tak se mu přirozeně věnovalo nejvíc pozornosti. Každopádně souhlas, je dobré to tady ještě jednou zdůraznit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit