Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Myslím že jsem konečně pochopil proč zdejší pcsráč*ká komunita tak zuří a kouše potom co jsem napsal nevinný příspěvek o tom že hru budu hrát na PS4. Vadí jim že přišli o další exklusivitu. Teď už nemohou remcat kolik mají her jen pro sebe. Kromě RTS už jim skoro nic nezbylo.
    • Běž už někam chcípnout, nebaví me ty tvoje zvratky v každý diskuzi.
    • Hraj si třeba na topinkovači, tady to nikoho nezajímá.
    • Blue.Shark
      Tvůj příspěvek obsahuje 4 stanoviska. Jedno je lživé, druhé neprokazatelné, třetí se snaží pobouřit a čtvrté je čistá blbost. Jak asi tušíš, kdybys napsal svoje názory trochu slušněji, určitě by tu na tebe neštěkalo tolik lidí, takže... tenhle provokativní tyjátr sehráváš proto, že se nudíš, nebo jsou to opravdu tvoje názory a způsob vyjadřování? Just askin'...
      • on je takove hloupoucke zviratko, ale obcas je tim az roztomily
      • TheGGG
        Jedno je lživé, druhé neprokazatelné, třetí se snaží pobouřit a čtvrté je čistá blbost. Jak z huby nějakého politika. Nic neřekneš, jen šmahem všechno odsoudíš. Co je lživé? Co se snaží pobouřit? A kdo určuje co je jak?
        • Blue.Shark
          Svou reakcí jsi potvrdil moje obavy...ale já to pro tebe rozeberu.
          1) "Myslím že jsem konečně pochopil proč zdejší pcsráč*ká komunita tak zuří a kouše potom co jsem napsal nevinný příspěvek o tom že hru budu hrát na PS4." - lež, protože veškeré tvoje příspěvky nebyly nic jiného, než snaha o flame a ego honící žvásty; popřípadě byly napsány tak, aby skutečně nenechaly nikoho chladným.
          2) "Vadí jim že přišli o další exklusivitu." - přestože se vsadím, že 90% lidí exkluzivita nezajímá, nelze to spolehlivě prokázat...
          3) "Teď už nemohou remcat kolik mají her jen pro sebe." - snaha na*rat PCčkáře, kteří dosud na*raní nebyli; tupé rýpání beze smyslu.
          4) "Kromě RTS už jim skoro nic nezbylo." - jen člověk, co neumí použít google a najít hry pro konzole, může říct, že tahle věta není čistá blbost.
          • TheGGG
            1) Zase tuna neprokazatelných keců z tvé strany, PCčkáři prostě zuří, a vadí jim že už nebudou moc pirátit a hrát zaklínače sami. Můj první příspěvek jen vyjadřoval radost nad tím že si hru zahraji na PS4 co samozřejmě PCsr*či neunesli. *7*
            2) Pokud jsou zdejší pcčkáři ukázkou toho jak uvažuje celé pcčkářské společenstvo tak se ani nedivím. Lze prokázat cokoliv. U každé diskuze u článku o nějaké konzolové hře pcčkáři škemrají o port, ale pak se vždycky uchlácholí že mají exkluzivního zaklínače, puf teď nemají ani to.
            3) Nemá cenu reagovat viz. odpověď dva
            4) Hry z glitchstarteru nepovažuji za hry tak mi je jedno že vycházejí jen na pc.
            • hmm TheGGG je dusevne nemocnej clovek ,ale co se divim prece si normalni clovek nebude davat na profilovku ten ksicht toho pseudozpevaka .
            • TheGGG
              tss nemůžu hrát, nemůžu číst, nemůžu spát když vím že po světě chodí tolik chudáků co doposud nepoznali pravdu. Pokud jde o mně klidně obětuji svůj volný čas opravováním milných názorů zde na games.
            • Blue.Shark
              1) Tuna prokazatelných keců; přečti si po sobě příspěvky. Na tvůj první mimochodem nikdo nenapsal ani popel, respektive jsi na něj reagoval sám a to dost paranoidním způsobem *1*
              2) I to mi připadá dost paranoidní, když si myslíš, že si momentálně každý PCčkář rve vlasy a podřezává žíly kvůli konzolové verzi Zaklínače.
              4) Je zajímavé, jak odsuzuješ šmahem celý kickstarter, když největší projekty, které vypadají nadmíru nadějně a vyrovnají se AAA hrám, ještě nespatřily světlo světa (pro mě jmenovitě Torment a Project Eternity, mohou být další, o kterých nevím) *7*

              Každopádně už další diskuzi považuji za zbytečnou...je vidět, že ani jeden z nás z ní nemá užitek.
            • Už se na ty diskuse vykašli, běž ven, dej si pivko (pokud ti bylo 18) a pak si třeba večer zahraj na tý svojí konzoli oblíbenou hru. Určitě to bude smysluplnější využití času.
            • Tak to tvoje averze je až neuvěřitelná.To ti nějaký pc hráč ukradl starou nebo co?
        • TheGGG : mozna kdybys jsi si nebral do ust exkluzivity a ,ze na PC nic nezbyde tak by to kazdej presel . Takhle to vypda ze ti jde jeno to handrkovani tady na games . Me je treba sumafuk na cem hrajes ,ale nejak mi unika smysl proc sem hned cpes nejake exkluzivity . Zaklinac od druheho dilu je multiplatformni tytul a nikdo nema potrebu brecet nad tim ,ze to neni only PC tytul . Naopak je dobre ,ze si tuhle hru muze zahrat co nejvic lidi na svete a CD Projektu jakozto vyvojaru z Polska to moc preju . Jen konzoliste si honej pindika nad exkluzivnima hrama a vytahujou se ,ze si tohle ci tamto jinej s jinou platformou nezahraje . Ja mam rad konzole at uz Sony nebo Microsoft ,ale hlavne Nintendo ktere patri mezi zakladatele herni sceny .
    • A taky nevím,proč pořád někdo řeší exklusivitu.Tohle není válka.Mě by třeba nevadilo,kdyby se dělaly víc porty na konzole (mimochodem mám čerstvě ps3) a naopak.
      • Mě by to taky nevadilo kdyby ty porty nebyli často tak odfláklé.
    • Tak třeba adventur,mmorpg je na pc mnohem více.A samozřejmě i her za více než 20 letou pc historii.
    • Keyz
      Mně exklusivita nevadí. Hlavně, že si to zahrají a bude si to moc nastavit podle toho jak chci.
  • jonatan.hanzlik
    Příběh Geralta je jeden z nejlepších. Herní příběh je také fajn...ale proč Geralt?
    Geralt má divnej meč, kouzlí znamení o sto šest, ŽIJE (i když o tom, jestli v knihách opravdu umřel, což je můj názor, se dá diskutovat)...

    Ale co, stejně to bude hra roku a já ji budu pařit až z toho zčernám protože Zaklínači (i když bych dal přednost jinému protagonistovi než Geraltovi) jsou to nejlepší co může herní průmysl nabídnout.
    Díky za článek, fakt mě namlsal
    • Pokud jde o herniho Geralta, tak ten mam mec takovy jaky si vyrobis, znameni kouzlis(nebo nekouzlis) tak casto jak chces ty a jeho smrt? Hral jsem oba dily a v obou se o jeho smrti mluvi,ale vazne si nepamatuji ze by tam jeho oziveni nekdo nekdy smysluplne vysvetlil. A to je skoda.
      • jonatan.hanzlik
        To je dobře, ještě víc by to zkazili
    • kejo
      Doprdele, takyto knizny spojler si si mohol fakt odpustit
      • Sorry Kejo...tak nějak jsem neodhadl místní komunitu...protože mé okolí se dělí na lidi co Zaklínače četli a na moje rodiče ;)
      • Magister_Peditum
        Jak píše huhi a taky se mi nezdá nutné upozorňovat na spoiler u díla starého 13 let. *7*
        • Dejme tomu, že bys nikdy nečetl(nebo kdybys ji měl rozečtenou) Bílou Nemoc(Což snad není možné) a někdo by napsal/řekl, že nakonci Galéna ušlapou i s lékem, to by se ti určitě líbilo, viď?
          • Magister_Peditum
            Představ si, že by mi to bylo ukradené. Asi holt nemám potřebu se neustále ohrazovat proti tomu, když si někdo vypráví o ději díla, které jsem už dávno mohl sám vidět/číst/hrát. Můžu být naštvaný jen sám na sebe, že to tady už bylo takovou dobu, a já na to nenarazil, a ne na někoho, kdo už to četl. Samozřejmě, spoilerování třeba půl roku starého díla ještě být nemusí. *15*
        • kejo
          Osobne zastavam nazor ze ziadne knihy by sa nemali spojlovat, nezalezi na dobe vydania.
          • Magister_Peditum
            A o čem si asi lidé mají o knize povídat? Nebo mají mlčet, aby to náhodou nezaslechl někdo, kdo to nečetl? U množství vydaných knih a množství průměrně přečtených jedním člověkem za život...tak to aby raději o knihách vůbec nemluvili. *1*
          • Je asi zažitý názor, že kvalitní kniha se dá číst kdykoliv v jakékoliv době, tudíž souhlasím s tebou. Hry jsou o proti spoilerům odproštěni po několika měsích, knihy by nemuseli když to lehce přeženu ani po staletích.
      • Pokud jsi hral aspon jeden dil Zaklinace, tak uz to davno vis.
        • kostejnesmrtelny
          A navíc ono je to v tý knize hodně nejednoznačně pojatý.
      • zas takovy spoiler to neni, kdyz dik hram vis ze zase obzivne

        uz chybi jen aby ozivl Vilda GeForce :)
        • kejo
          Hral som oba diely. Hry su ale volne pokracovanie, tam mohli kludne vzkriesit aj mrtveho hrdinu, tym by som sa velmi neriadil. Kazdopadne sa na Divoky Hon neskutocne tesim.
          • ja se taky nemuzu dockat. a budu to hrat zase s polskym dabingem, ta anglictina mi k tomu proste nejak nesedi
            • prave ze polakum vetsinou rozumis, i kdyz neumis polsky ani slovo, ty nase reci jsou v zakladech dost podobne
            • kejo
              Polsky nerozumiem ani ho*no *1* . Geraltov dabing v AJ je ale dost dobry, a sedi mu perfektne.
  • Geralt má tak sexy prdýlku.

    Prostě řezivo. :D
    • http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/23325518.jpg
  • sportovní sázení, spolehlivé info .,.-.,

    www.cames.iprostor.cz
    • A můžu si tam vsadit, jestli bude Zaklínač 3 propadák nebo hra roku? :)
  • No vypadá to parádně.Ale vzhledem k tomu,že jsem nehrál předchozí díly by mě zajímalo,jestli to dějově nějak navazuje?
    • Vzhledem k tomu že původní díly jsou prakticky nejlepší RPG posledních let, tak není zase taková oběť si je zahrát ne? :)
    • Ono je to s tou navaznostou take osemetne. 2ka na 1ku dejovo navazuje len velmi malo, obcas v nejakom rozhovore sa spomenie nieco co si spravil v 1ke, nieco ako napr ci si ostal neutralny alebo si sa pridal k niekomu atd atd. V 2ke si uz stranu musis vybrat co bol jej neduh, ale napr co sa tyka vztahov, tak ja som 1ku skoncil so Shani :D, a ta v 2ke vobec nebola a rovno Ta hodila do postele s Cerveno vlaskou :D..co malo ale aj dejove opodstatnenie...

      V 2ke si mal milion a jeden koniec, avsak boli skor takeho informativneho charateru, aj ked niektore samozrejme mohli zasadne ovplivnit rozlosenie sil v tych ktorych statoch. Avsak tej zaplave Nilfgardu sa nedalo zabranit v ziadnom z koncov, cize jak sa to vezme :D....

      Pre pribeh to bude urcite velmi dobre ked si prejdes oba diely, ale ten samotny treti dier bude hodne stand alone s tym, ze je par veci (ako povecme drak + slepa carodejka :D ) ktore sa mozu vyrazne lisit v 3ke podla rozhodnuti z dojky :D....

      Tak snnad som moc nespoiloval :D
      • Teda aby sme sa rozumeli tie hry 1,2,3 budu na seba uplne plynule navazovat :) len som teraz hovoril o konkretnych rozhodnutiach ktore by ovplyvnili dej.
    • milos.bohonek
      Stejně jako u každé jiné hry, která završuje trilogii, se tvůrci dušují, že Z3 klidně můžeš hrát bez znalostí jedničky a dvojky. Mno. :-) Koncepčně mají pravdu, ta hra zase bude docela jiná (dvojka se od jedničky také dost lišila), ale osobně si myslím, že znalost předchozích dílů se hodí. Není to jako Morrowind - Oblivion - Skyrim, v Zaklínačovi je děj mnohem důležitější. Každopádně nejde o handicap, který by tě měl od Z3 odradit, to vůbec. Jen si tu hru víc užiješ, budeš-li mít za sebou předchozí díly.
    • MidnighT91
      Je to trilogie, kompletně to navazuje, včetně všech tvých rozhodnutí...
  • TheGGG
    Todle se bude na ps4 hrát parádně
    • Byl zajímavý obrázek. Srovnávala se tam kvalita PS4, která ještě ani nevyšla a kvalita CRYSIS 3 grafiky na PC. Crysis 3 na PC má už teď o moc lepší grafiku než PS4. Takže myslím, že Witchera 3 nebudeme hrát s 20 FPS chytráku.
      • TheGGG
        Haha, jak můžeš srovnávat grafiku crysis 3 s čímkoliv na PS4 když crysis 3 ani na PS4 nevyšel? Toto je skutečná ukázka lidské hloupost, navíc pokud bys také příspěvky četl a jen na ně nereagoval věděl bys že PC které je třeba i dvakrát dražší než konzole nemá šanci dosáhnout jejího výkonu.
        • Tak například xone bude mít grafiku výkonově na radeonu 7790,která stojí 3-4 tisíce.PS4 na to bude v podstatě identicky.Tudíž měřit konzole třeba s i5,8gb a 660-670 ti je zcela mimo mísu.Jinak myslím,že na konzolích budou hry vypadat úžasně,ale to už záleží na vývojářích jak se s tím hardwarem poperou.
          • TheGGG
            Jen ta grafika stojí skoro co celá konzole, jistě super drahé pc konzoly překoná a kdo na to má ať si utrácí. Já si prostě myslím že v dnešní době člověku s průměrným platem stačí starší 4 roky staré pc za 30 000,-, 3 konzole a nějaká ta 42 palcová telka. Kdo je tak bohatý aby si mohl kupovat grafiky za 10 000 ať si klidně je klidně kupuje. Já budu mít skoro stejný zážitek za nižší cenu + tuny exklusivit.
            • "věděl bys že PC které je třeba i dvakrát dražší než konzole nemá šanci dosáhnout jejího výkonu" Je úplně jedno jestli tam bude 660 za 4500 nebo 670 za 8000,prostě do toho dvojnásobku se to vejde a ten výkon bude rozhodně větší,tak prosím tě přestaň blábolit.
            • TheGGG
              Zjisti prosímtě kolik stojí 670 a pak něco hudruj. *6*
            • Kde si vzal 10000 za grafiku?Radeon 7790 3500+-, GTX 660 4500+- .
    • TheGGG
      Za co mínusi *5* *5* Je snad nějaké pravidlo že se witcher 3 může hrát jen na PC? Stejně to tady většina z vás pcčkářů bude hrát na low s 20FPS, kdežto na konzolích to bude běžet stabilně na 30 nebo možná na 60FPS se super námr*ovou grafikou. Ti co mají nový kompl. budou hrát na PC, ale já i když mám PC dost dobré radši půjdu na jisto a koupím konzolovou verzi. *5* *5*
      • Veskoslav
        Možná proto, co jsi napsal hlupáku? Pc už mám teď výkonější než konzole, které ještě ani nevyšli a to plánuji novou grafiku. Tak se vzpamatuj, za ty prachy, co budou stát konzole, tak máš srovnatelné výkonné pc. To, že ty jsi trolí diletant s IQ gumového medvídka a stále to nechápeš, to je věc druhá.
        • TheGGG
          Ne to ty jsi pouze arogantní hlupák, který má nějaký komplex z dětství (možná šikana, ale kdo by se tvým spolužákům divil *5*). Myslíš že ti ta tvá super grafika na 100% zajistí stabilní FPS? Asi těžko kámo, za chvíli můžeš kupovat jinou, nemluvě o tom že za ní dáš víc peněz než za celou konzoli. Witchera 3 budu hrát pěkně u velký telky a nebudu se krčit před malým monitorem (mno jistě, pokud má někdo dost peněz aby si mohl koupit PC které mu umožní hrát next gen hry na velké televizi ve vysokém rozlišení, směle do toho). Já si radši než kompl za 30 000,- pořídím konzoly za deset a budu na ní bez obav hrát několik dalších let. Nemluvě o tom že srovnávat výkon PC s výkonem konzole je hloupé a dokazuje to tvoji neznalost.
          • není to hlupák, je to nácek kt. sam šikanoval jine vsadim se
            • TheGGG
              Ani bych se nedivil. Zřejmě rádoby silák co chodí v těsným tričku a v jednom kuse napíná svaly. Sem tam někoho drsně setře a hned je ve sví grupě za frajera. Zde mu to ale nikdo tolerovat nebude.
              + nevím, ale podle mého by si měl pleskoslav radši místo toho urážení přečíst nějakou knihu, něco mi říká že jeho slovní zásoba je dosti chabá.
            • tyhle lidi byvaji v jadru zbabelci, jinak veskomrd nosí u sebe zbran a jednou ji uz na nekoho vytahl, chlubil se tim jednou na foru. z toho je jasne videt co to je za dementa
            • TheGGG
              Musím s tebou pro jednou souhlasit, (ano taky mě to děsí) myslím že veska. byl spíš v dětství za kruťáka. Něco jako, "naval svačinu jinak ti promáchám hlavu v záchodě" Nějak mu to zůstalo i v dospělosti. Upřimně, nosím u sebe pár vostrých věciček, ale Vesku bych večer stejně potkat nechtěl.
          • proc myslis, ze se PC hraci krci pred malym monitorem? ja tu mam treba 30" a pak jeste 24" jako sekundarni monitor, dneska fakt uz nikdo nehraje na 15"
            • ps nechapu proc ti dela problem uverit ze ma nekdo doma vykonne PC i konzoli, kazdy nemusi byt takovy socialni chudacek jako ty *1*
            • jak to ze nesouvisi? bez telky si nezahrajes, a s novou generaci konzoli to chce novou generaci 3D televizi, abys je vyuzil naplno, prece nebudes hrat PS4 hry na stare Tesle z roku 80
            • TheGGG
              Ano jistě a teď tu o červené karkulce které nevadily DRM ochrany. *6*
              Hraj si klidně na komplu za 5 000,- sestaveným od pleskoslava a v rozlišení 845161x145646 mě to je celkem fuk. Jen to nepiš nikde jinde než na svůj blogísek, tam ti to možná i uvěří.
              Jinak i kdyby to byla pravda, pořád je hloupost započítávat nákup samotné TV. Tu člověk koupí, protože je divný když ti stěnu pokoje nekryje velká černá placka, to se samotným hraním na konzoly nesouvisí.
            • no muj posledni komp stal neco pres 20k, coz je o dost min nez kolik jsem dal za PS3 a Full HD plazmu, hraju v rozliseni 2560x1600 vsechno plynule, jen musim obcas trochu stahnout AA. Parim na PS3 z gauce i u velkeho monitoru z pohodlneho kresla u PC a nemuzu rict ze by to bylo horsi, nebo snad min pohodlne
            • TheGGG
              Nekrčí, jen když chceš hrát před velkým potřebuješ drahý kompl, (jen mi prosím tě nezačni říkat jak hraješ nejnovější hry v 1920x1080 na Max detaily na komplu IBM z roku 1980 ((nebo tak nějak)) a jede ti to skoro plynule, podobný pohádky slýchávám od zoufalců pořád a je to k smíchu) proč utrácet když mohu dostat stejnou kvalitu nákupem next gen konzole a ještě pořádně ušetřit. + TV má přece jen o dost víc jak 30 palců
          • Veskoslav
            Jo ty tvoje retardované pohádky známe....Proboha bav se s Joe, ten je na +- stejné mentální úrovni a můžeš ho oblbovat svými "znalostmi". A mimochodem za 30000 budeš mít takové pc, že možná tak příští generace konzolí je dožene.....A co je hloupé na srovnávání? Chápu, budeš obhajovat konzole i kdyby přinesly absolutní hovvno....
            • ja nechápu proč v každem prispevku musíš napadat nekoho iq
            • TheGGG
              Hahaha tos pobavil, jestli čekáš že ti kompl za 30 000,- k něčemu bude za 6-7 let žiješ ve světě pohádek s barevnými jednorožci. Konzole jsou 6-7let staré, kompl z té doby (ať byl tehdá sebelepší) si dnes ani neškrtne a současná generace konzolí ho v pohodě zaválcuje.
              PS: nevím co dělá tvůj kamarád Joe, ale zřejmě šíří své bludy někde jinde, ono když jste vy dva na jednom webu, hrozí totální kolaps. *6* *6*
        • MishKonn
          Chlapi, nechci nic říkat, ale uberte trochu PC fanboyství.

          Chci vás vidět, jak složíte PC za 8 tisíc tak, aby na něm běžel The Witcher 3 nebo třeba Dragon Age 3 tak, aby vypadal jako na PS4.

          Pár faktů:
          Witchera 1 jsem si užil na PC.
          Witchera 2 jsem si užil na PC už trochu méně, protože jsem musel o něco osekat detaily.
          Witchera 3 si užiju na PS4, protože PS3 je mi už dlouhou dobu zdrojem zábavy a abych měl takové PC, jaké bych si představoval, určitě bych utratil mnohem (MNOHEM) víc, než těch 399€, co dám za PS4.
          • Veskoslav
            A ty si myslíš, že u nás bude konzole stát 8000?:-D Bože, počítej tak 10000 minimálně. A za to si pc srovnatelné s konzollí postavíš. S tím rozdílem, že to pc bude nesrovnatelně výhodnější z pozice víceúčelnosti.
            • Veskoslav: Vidíš co jsi provedl? Ty si toho trolla tak přežral že z toho bude žít ještě do přespříští zimy. *1*
            • TheGGG
              Já končím s tebou, o PC nic nevíš a jsi pouhý demagog, uvidí se za 5 let kdo bude mít lepší zážitek z hraní já se svým stále stejně kvalitním PS4 nebo ty a tvůj uber kompl *3*
              Jinak procesory od AMD jsou lamky.
              PS: Vážně věříš že si na tomhle zahraješ Witchera 3, ARMU 3 nebo nové TW se stabilními 60FPS a alespoň středním nastavením grafiky?
            • Veskoslav
              Celkem shitt? Proboha fakt jsi jenom dokázal, že jsi naprostý debil....Tímto s tebou končím....
            • TheGGG
              I když pominu fakt že tato sestava je celkem šit, a že tvé ceny jsou nějak podezřele ořezané, stejně se to nedokáže vyrovnat konzoli *3* .
              ARMU 2 nebo 3 ani poslední TW si na tom pořádně nezahraješ a kvůli ničemu jinému nemá cenu kompl kupovat. + Konzolové exklusivity a hry co vůbec na PC nevyjdou jsou pořád příliš velké lákadlo.
              Tato sestava ti bude za 4 roky na velký prrrd, zatímco já si budu pěkně pařit na PS4
              PS: Proč započítávat cenu televize? Tu si člověk koupí tak jako tak a kdo dnes proboha nemá doma plazmu nebo LEDku přes půl stěny?
            • Veskoslav
              AMD FX-6300 (2600 Kč), ASUS M5A78L-M/USB3 (1600 Kč), GIGABYTE R785OC-2GD (4300 Kč), Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series (1500 Kč), Samsung SpinPoint F3 500GB(1250 Kč), Eurocase 550W PFC(850 Kč), Eurocase MiddleTower X315 černá (380 Kč), Lite-On iHAS120 černá (450 Kč). Cena celkově 12 930 a myslím si, že mnohem použitelnější než jednorázově zaměřená konzole. Je zvláštní, že spousta konzolistů nezapočítává kvalitní televizi do nákladů a náklady na hry, kterou jsou mnohonásobně větší než u pc;)
            • TheGGG
              Nesloží ti nic, jen blbě kecá a rád uráží ostatní.
            • MishKonn
              "Bože", kámo, zkus se první uklidnit, a pak vytáhnout hlavu ze zadku a otevřít oči, každej nemusí nakupovat za český zlodějský ceny, viď :-)

              A víš co, pobav mě, slož mi PC za 10 tisíc, který mi tedy rozjede next-gen hry na high detaily v 1080p, jak to očividně architektura PS4 zvládá na jedničku.
            • ze 10 tisíc nepostavíš pc ktere ti rozjede noveho witchera
            • TheGGG
              Je vidět že tvé znalosti v oblasti PC jsou někde na úrovni obyvatele východní Tramtárie. Srovnej si prosím tě výkon přetaktovaného potícího se komplu s výkonem elegantní konzole a poznáš rozdíl *7*
            • Veskoslav
              Spotřeba elekřiny? Proboha dej si už facku trole hloupý...Takový debilní argument, to už seš fakt na dně....
            • TheGGG
              Nebude trolle a ty to víš. Jasně píše že má doma PC, které sice možná nedá next gen hry, ale na práci atd. postačí. Pokud bych si koupil konzoly za 10 000,- a nějaké lacinější PC na sledovaní internetu a hraní 3-4roky starších her pořád mě to vyjde výhodněji než nákup super uber komplu, který bude znamenat mnohem víc potíží než PS4. Nemluvě o spotřebě elektřiny.
      • trolo
        skus 2x hadat ty bieber
        • Viktor_H
          V první řadě srovnávate "surový" výkon, což je nesmysl. Být vámi, necpočítal bych na PC s takovou optimalizací jako u konzolí, takže pro herní účely ti PC se stejnými parametry jako má PS4 stačit nebude...
  • Začínám mít chuť nainstalovat znovu dvojku. Ačkoliv mám pět let staré železo a musel jsem to hrát prakticky na minimální detaily, pořád to vypadalo krásně. Dvojku jsem dostal k vánocům. Když jsem ji dohrál, nemohl jsem se zbavit dojmu, že to mohlo být delší. Ale pravděpodobně můj pocit způsobilo totální zažrání do hry a fakt, že jsem u toho seděl skoro pořád. Rozhodně je to jedna z nej her co jsem kdy hrál. Příběh prostě strhující, dech beroucí situace a skvělé postavy. Snad v žádné hře jsem nebyl občas tak v šoku z událostí, jako právě ve W2. Poté jsem si koupil na steamu jedničku, ale dát se z dvojky na jedničku je docela oříšek, hlavně kvůli odlišnému bojovému systému. Musim se přiznat, že mi jednička moc nesedla, rozmazlen akčnějším přístupem dvojky i lepším grafickým rozhraním. Ale za to W1 nemůže, jen jsem se k ní dostal příliš pozdě. A trojka vypadá fantasticky, jelikož mám rád i sérii Elder Scrolls, tak otevřenější svět vítám. Jen mi přijde, že má zde Geralt moc malou hlavu:D Ale to je asi tou zbrojí.
  • Heya. Skoda ze CD project misto Zaklinače 3 nevytvori nejakou poradnou rpg hru bez Geralta. Pro me osobne je proste Geralt hrozne marnej hrdina. ALe nebijte me za to, proste se s nim nedokazu nejak szit. Ve dvojce mne hrozne chybela moznost vytvorit si svyho avatara, jinak to byla paradni hra! Az na toho geralta :D
    • Enom teda maličký detajl, že bez Geralta by příběh/svět/půlka postav a šecky ty jemné aj né až tak jemné narážky dělaly prd smysl, že jo...
      • Paulcz
        Svět Zaklínače je dost bohatej i bez toho, aby hráč musel hrát za Geralta nebo jinou známou postavu z knih. Hlavně mi taky nesedí, v knížce super, ale že bych za něj musel hrát to ne. Ta postava má pevně danej charakter a v RPG je podle mého výhoda udělat si vlastní.
    • ringmancz
      Cyberpunk
      • Shadowrun *14*
  • "Snahu o profesionální odstup stranou,". S prepacenim ale to si zahodil uz od zaciatku :( mam rad zaklinaca a na tuto hru sa tesim no clanok mi toho moc nepovedal. Vacsina veci tu uz aj bola a strasne zle sa mi to citalo pretoze s toho priam vyraza zaujatost a neprofesionalny pristup. Nechcem tu teraz kritizovat, ale nejak to zo mna muselo ist von.
    Lutujem ze to nebude mat cz dubing to dokazalo v 1 navodit vybornu atmosferu.
    • TheGGG
      dabing byl otřesný a každý příčetný člověk se v tu chvíli styděl že je Čech. Emoce 0, dabing a tón hlasu vůbec neseděl k dané situaci, směšná česká slova jako lotr mi navozovala představu nějaké Troškovy komedie. Díky, ale už nikdy žádnou hru v češtině.
      • To je subjektivní, český dabing u všech postav byl vcelku povedený :) jen ten geralt se nevyvedl :) (navíc pro zaklínače je nejlepší jazyk přeci jen polština :) )
    • GlaDOS
      Já český dabing po chvíli vypnul. Nebyl špatný, ale nesedl mi. Jednak jsem chtěl jít do dvojky se stejnými hlasy a taky mi vadila ta škrobenost pramenící z toho, že dabéři moc dobře neznaly souvislosti. Ale nejvíc mě naštvalo, že v českých titulcích velmi často vynechávaly dokonce celé kusy vět, které jsem s anglickým dabingem slyšel.
  • MrSanta
    Kurnik, když vidím tu grafiku z nehotové verze, tak si říkám, jak asi bude vypadat hotová verze. Ta travička, ty kytičky, žjóóó *1*.
    Jestli já neměl s tím nákupem nového PC počkat. Ale co, koupím Z3, otestuji a když bude nejhůř tak na Cyberpunk 2077 vylepšíme.
    Zaklínač 3 mě láká stále víc. Jediné, co mě lehce zklamalo je, že zůstává systém boje z druhého dílu. Ten se mi, podle videa, moc nepozdával. Ale prubnu dvojku, třeba to při samotném hraní nebude tak otravné, jak se mi to jeví z gameplay videjí.
    • Soubojový systém Z2 je v podstatě Golden Axe ve 3d = arkáda, ale zábavná.

      Ale pokud ti to nevoní tak pár týdnů počkej, jeden zaměstnanec CD Projektu právě maká na Full combat Rebalance modu. - http://forums.cdprojektred.com/threads/255-Full-Combat-Rebalance-2/page8
      • MrSanta
        Jsa velkým fandou CD Projektu a jejich přístupu mám oba Zaklínače samozřejmě koupené z GOGu (jednotku i na Steamu), jenom se mi do nich moc nechce. Jednotku jsem hrál pár hodin a ten boj mě právě odrazuje. Jednotka a zdá se mi, že i dvojka je spíš jenom o mlácení myši. Ve dvojce ještě kotouli, ale to je tak vše. Osobně ale dávám přednost boji, kde má hráč větší vliv. Hodně se mi, v rámci akčních RPG (myšleno systém bez aktivní pauzy jako je třeba v Dragon Age), líbí bojový systém v Kingdoms of Amalur: Reckoning.
        Ale asi se do toho pustím, mám nové PC, tak ho trochu potrápím druhým dílem. Jenže to si budu nejdřív "muset" zahrát i první díl a tím pádem mi to zbaští minimálně sto hodin mého videoherního času. Což je u mě tak na měsíc a půl. A ostatní hry budou zahálet. Dřív měl člověk čas, ale neměl dukáty na hry. Teď jsou peníze, ale není tolik času. Herdek *1*
        • Rhulad
          "Jsem velký fanda CD Projektu" a přitom nehrál ani jednoho Zaklínače čili žádnou jejich hru... Připadá mi to nebo je tu samý mag*r
          • MrSanta
            CD Projetk není jenom Zaklínač, ale také GOG pablbe.
            • Rhulad
              Jak to všechno víš, když jsi od nich nic nehrál? :DDDDDDD - já z tebe nemůžu kámo... musím říct, že jsi mi zlepšil tak po ránu náladu a za to ti dík *3* PS. Zaklínač 2 měl DRM a dost náročnou čili někteří lidi co si hru koupili museli čekat nějaký ten týden až si mohli plynule zahrát, ale to bys věděl kdy by jsi hrál. Lepší si občas udělat vlastní pohled na věc.
            • MrSanta
              Pro idiota Rhulada: Jsem fanda vydavatele, který nepoužívá DRM, zdarma dává to, co jiní vydavatelé prodávají jako DLC a zásobujeme mě perfektními hrami, které upraví aby byly bez problému hratelné i na nových systémech.
            • Rhulad
              Tak že jsi fanda internetového obchodu ok... takže jsi mag*r jak jsem říkal :D
        • Dvě věci,
          pro pochopení Z2 nemusíš hrát Z1 a pokud zkusíš hrát Z2 jen tím, že budeš mlátit do myši nedostaneš se ani z prologu. Na youtube si najdi videa lidí kteří to zkusily. *1*
          • MrSanta
            Nuž dobrá tedy. Nainstaluju dvojku a prubnu to. Když už pro nic jiného, tak aspoň otestuji PC při velké zátěži. Myslím, že žádnou náročnější hru asi nevlastním.
            K tomu boji - mě celkem vadí, že se to tváří akčně, ale o zásahu a zranění rozhoduje "hod kostkami". V případě, že rozhodují kostky dávám přednost systému aktivní pauzy, nebo ještě lépe čistě tahovému boji. Při akčním boji chci plně ovládat geroje, tj. pohyb po bojišti, uhýbání, krytí štítem, časování úderu atd. Viz třeba právě KoA: R nebo Gothic. Jinak mi je jasné, že to není jenom o "mlácení" myši. To jen tak pro upřesnění.
            • MrSanta
              Hele, ono je to v podstatě jedno. Když mě to chytne, tak mě to chytne. Když ne, tak se nepo*eru, aspoň bude čas na jiné hry *1*
            • Možná bych fakt ještě počkal na ten FCR mod. Mrkni do toho odkazu co jsem házel je tam celkem rozsáhlý changelog. Mimo jiné mají přibýt nový animace, nebo se zvýšit citlivost ovládání atd...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit