Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gothic 2 bol mega super, presiel som ho 4 krat :D Mal ale fakt fun LEVEL UP system, s kazdou novou runou alebo kusom sily ci dexterity som videl naozajstny change v gameplayi a dost ma to bavilo.... Tu Witcher 2 trochu stracal, pribehovo a designovo bol lepsi ovela, ale boj bol pre mna strasne repetitivny a skilly mi neprinasili nejaku zmenu alebo lepsie animacky :/ Dufam ze WITCHER 3 bude do tohoto smeru bohatsi.
  • Tak těším se jak malý fracek na Vánoce, ale obávám se, že mi to roztaví počítač... Ale těch 10 minut co si zahraju za to stát bude :) *13*
    • Keyz
      Jestli tam bude nastavení "Nejlepší" nebo jako to bylo, tak pak ano, roztaví :)
      • tak to musis mit poradnej socka comp z bazaru *6* *11* ja kdybych to pustil na nejvetsi detaili na mem compu sestijadrovem i7 se ctyrmi GTX TITAN tak by si ani nevsim ze jsem neco spustil *1* ale ja takovou hovadinu stejne hrat nebudu
        • Podprůměr. Zkusil bych si znova promyslet taktiku a zkusit k tomu přidat něco neotřelého.
  • Zaklinac 1+2 v akcii na Steame - idem sa do toho pustit, este som to nikdy nehral. Akurat mi dosli napady co hrat, tak som to kupil. Viem, ze som asi zaspal dobu, no to najlepsie na koniecn nie? *1*
    • Tiez sa chystam, ale chcem najprv doluskat knihy :)
  • Docela se divím, že s umocněným vzestupem oblíbenosti Zaklínače ještě nebyl oznámen žádný film; přitom tady je určitě, co filmovat :)
    • Jen tak mimochodem videls ten starej seriál ze kterého pak nastrihali film? *1* jestli ne tak se podivej http://www.youtube.com/watch?v=gcGhDMyM_qc
      • to je omyl *1* chtěl sem reagovat na jinej příspěvek
        • do pekel, ne je to spravnej prispevek *10*
    • Existuje film i seriál.Jinak jsem si včera pořídil witchera 1 a dost mě zklamal combat system.Projel jsem net a stejný názor má víc lidí,tak jestli má někdo radu jak se s tím poprat budu mu vděčný.
      • Hanzales
        Chvíli hraj, to se poddá. Pamatuju, že mne to v první kapitole taky ze začátku trápilo, ale časem si člověk na to časování úderů zvyknul a zcajkuje se to ;o) Ale ve dvojce je určitě provedený lépe, o tom žádná.
        • Špatně jsi mě pochopil.Já vůbec nevím co mám dělat.:)
          • Je pravda, že soubojový systém je trošku jiný, ale není to naopak paráda? Trochu se u hry snažit a přemýšlet co zvolit, jaký meč, jaký styl... tupé bušení do myši mě prostě neuspokojuje.
          • Hanzales
            Zmáčkni myšítko vždycky když se ti ten kurzor rozsvítí ;o)
            https://www.youtube.com/watch?v=9ohNpoD-r_8
            Pak podle typu nepřátel nezapomínej měnit tyb boje (držení meče), vše pokud si dobře pamatuju bylo na začátku v tom tutoriálu.
    • Před pár lety byl natočen seriál. Myslim, že poměrně dobře, ale nemůžu srovnat s knihama, protože je neznám...
      • Ten serial byl tragickej imho. Pokud se chce nekdo seznamit se svetem zaklínače, tak hlavne ne pres serial. Radim vam dobre :D
        • Ja bych nebyl tak prisny, serial jeste celkem ujde - to film sestrihany z nej je tragicky. Jiste, neni to Hra o truny, ale na urovni klasicke koukatelne televizni inscenace ci pohadky to jde.
    • GaMa
      Zaklínač +Uwe Boll = ?????
      • kennyB
        Nevím, jestli by to byl dobrej nápad, aby ho dělal zrovna Boll *9*
    • Inquisitor
      Jenom to ne
      • Rhulad
        a dopadne to jako Ice and Fire.. děkuji nechci.
        • Na co si stěžuješ - Hra o trůny je úžasný seriál, a jen málokde najdeš takovou úctu k předloze...
          • Rhulad
            Někdy mám pochyby, jestli scénáristé knižní předlohu vůbec četli *3*
            • Rhulad
              Bůh ví jestli jsi to četl *16*
            • Matthew1J
              Ahá to mosíš říct hned. že ti vadí, že sa seriál nedrží knih slovo od slova. Neznázorňuje každů scénu která je popsaná v kniháh a znázorňuje scény které v kniháh přímo popsané nejsů. :D
            • Rhulad
              Ty stránky nejsou zrušeny.. zkusím ti to linknout znova -prostě si projdi komentáře k dílům od první po třetí řadu. http://www.icefire.cz/serial/3-rada/ a ty chyby? to by bylo opravdu na dlouho- např. Loras je podle seriálu prý jediný dědic Vysoké zahrady což je v rozporu s knihou jelikož v knize vystupuje jeho bratr. Celá linie okolo Robba je totálně nudná a z seriál dělá z Robba jelimana. Kde byl sex mezi Jaime a Cersei v kobce? útek Černé ryby totální wtf... škoda, že kvalita nedosahuje první série jelikož Bouře mečů je z celé série nejlepší a jenom se děsím co vytvoří z Hostiny a z Tance jelikož tam se děj skoro nepohnul z místa.
            • Matthew1J
              Seriál sa drží knižní předlohy pořád. Tvrdím to právě proto, že jsem knižní předlohu četl. Tak nám sem ty strašné rozdíly uveď ať to néni enom tvoje plácání do větru.
              Nebo si to mám najít na těch zrušených stránkách?
            • Rhulad
              Serial se držel knižní předlohy jen první sérii. Pokud mi chceš tvrdit, že druhá série není nabubřelá nuda, co má s knihou pramálo společného, tak jsi to můj milý příteli nečetl. Třetí série je o kapánek lepší, ale pořád to má do kvality první série daleko. Pokud nevěříš mě, zkus opravdové fanoušky na http://www.icefire.cz/... já jsem přece daleko větší fanoušek Malazu jak napovídá nick .)
            • Matthew1J
              Si děláš srandu ne? :D Seriál sa věrně drží knížek. Až na pár věcí, jako že Tyrionovi usekli nos, ale v seriálu má enom jizvu, protože by to bylo asi drahé udělat.
  • Bezvadnej článek. Poctivá novinařina. *4*
  • Žiadny sex?
    • milos.bohonek
      E3 je americká výstava, nahotinky si tvůrci určitě nechávají na německý gamescom.
      • MickeyMutant
        USA: násilí/sex - ano/ne
        Německo: násilí/sex - ne/ano

        Aby měl člověk komplexní přehled, musí sledovat obě akce.
  • calwin
    witcher 1 - lepšia atmosféra (slovanský duch hlavne vo wizime bol vystihnutý dokonale) a lepší humor oproti dvojke...
    witcher 2 - oproti jednotke to bol taký slabší odvar lebo tam bolo na môj vkus príliš veľa zbytočnej akcie (napríklad tie harpyje) ale bojový systém a mechaniky už boli na dobrej úrovni
    witcher 3 - no škoda toho prostredia ale verím tomu že ak si zachová kvality druhého dielu tak ma tým určite neurazia... ale kedže zbožňujem český dabing (celkovo aj český preklad v knihách) tak by som určite vedel v akom jazyku by som si to zahral skôr... dúfam že humorom šetriť nebudú...
    • Stoprocentni souhlas s nazory na W1-W2. A konec koncu i s obavami o cislo tri.

      Jen cesky dabing jsem neokusil, odradilo me video z jeho tvorby. Pusobilo na me dojmem hlasek z Icewind Dale, nebo to snad byla Baldur's Gate? 'Ticha cepel kraji nejlip' a podobne veci vyvolavajici ostudu a trapnost v posluchaci.
      • calwin
        skôr najviac mega boli trpaslíci s ostraváckym prízvukom :D na tých si proste nedám dopustiť...
        • http://www.youtube.com/watch?v=FTlhhqTwqgE *1*
  • Inquisitor
    Tohle bude další herní klenot.
  • Povedená hra je dnes vzácností. V Zaklínače 3 však vkládám velké naděje.
  • Amylee.Anderson
    Snad to ten můj stroj rozjede, nemůžu se dočkat *14* Musim jít makat jak šroub, abych si koupila třeba i sběratelku.
    • ja ti to klidne zasponzoruju
      • A čím? Bonbonama? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit