Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No při nejhorším udělám upgrade PC za něco se utrácet musí
    • Vedle *1*
  • Cítim že Novigrad bude genialne spracovaný- stredoveke mesto obdobné Wyzimy, hrazdené domky, úzke zablatene ulice posiate výkalmi, na námesti zadumčiví meštania, obchodníci a deti, taverny s pivom a medovinou ( U Hrotu Kopí), nevestince (Passiflora),
    Chappele - tajna bezpečostná služba , dvojnik Dudu, ale na druhej strane je to honosne slobodne rišske mesto s reprezentujúcou architekturou a možno tam bude aj taky detail
    (u CD PROJEKTU dosť možne) že stretneme obchodníka z podhradia ktorý nezabudol a vyplatil Geraltovi odmenu ale či náhodou nezomrel to si už nespomeniem.
  • Trailer snaď najkrajší aky som videl
    Vyvojarsky denniček veľmi vystižny, je to pekne a poctive , že nesedia len za obrazovkou ale pochodia skutočne lokacie (myslim v tom denníčku že to bolo niekde v Škotsku alebo Irsku) zdokumentuju ich , čo sa ovšem neda povedať o inych vyvojároch a tych nelogickych svetoch ako to citoval pán Vávra.
  • Dotaz - umi uz Geralt pri boji s mecem couvat?
    • milos.bohonek
      Dobrý dotaz. Mám dojem, že neumí, že se při ústupu vždycky otáčel zády. Minimálně v demu.
  • jindra.veliky
    yo skoda ze to nebude na PS4 bracho pac takhle si to nikdo nekoupi

    na PC prodaj zase jenom 2 000 000 kusu a budou radi a na Xbox One si to nikdo nekoupi pac tu konzoli nikdo nechce yo *5*
    • PS4 verze je už v podstatě jista stačí se mrknout na konec videa
    • TheGGG
      bude to na ps4
  • Hmm ted mám dilema koupit zaklínače na PC či PS4 nebo obojí ? Jak na tom byl zaklínač 2 z modifikacemi ?
    • Keyz
      http://www.rockpapershotgun.com/2013/06/14/build-a-next-gen-pc/

      Lagovat to nebude. To je hovadina, když nastavíš tak aby to fungovalo jak má.
      • TheGGG
        zbytečnost, za chvíli s tím komplem bude tuna problémů, zase*ou se registry, dojde ke zpomalení atd. Nemluvě o nestabilním létajícím fps. Ten počítač na next gen konzole nemá. Jsem zvědav jak na něm hry pojedou za 6 let.
        • TheGGG
          tss. jak pod hranici sekání? Stačí aby měl propady z 60fps na 50fps a už to pocítí. Na konzolích nic takového nebude.
          PS: já chci hrát ne se sr*t s přetaktováním, přehříváním a čištěním komplu, snižovat detaily a rozlišení a doufat že si něco zahraju.
        • GlaDOS
          Jsem zvědav, jak se budou za 6 let osekávat hry, aby fungovaly na konzolích. Počkat, ani zvědavý nejsem. Osekávat se budou.
          • TheGGG
            Za 6 let se možná hry na konzole osekají, ale pořád pojedou dobře a stabilně, na 6 let starém pc si v té době nic nezahraješ. Navíc pokud si mám jednou za 6-7 let koupit novou konzoli, je to o hodně lepší než utrácet za drahé komponenty do pc, aby se pak něco pokazilo a já zjistil že na svou základní desku už neseženu grafiku, nebo že můj současný procesor nelze zapojit do základních desek které se prodávají. Navíc řešit ty tuny problémů které z pc souvisí mě fakt nebaví. Jeden den hra jede a druhý ne, hodinu zjišťuji čím to je a pak zjistím že se stáhla nějaká špatná aktualizace.
        • Keyz
          Jak létající FPS :) Když to dáš na medium/low FPS létají ale většinou ne pod hranici kdy se to seká. Když člověk myslí, tak se mu registry nezaserou atd.

          Prostě PC je pro chytřejší no. Je fakt, že se tam může hodně pokazit ale když myslíš tak se to nepokazí, pak máš za malou cenu stroj který toho umí lehce hodně a nemusíš mít super gold účet nebo co to je. *3*
    • TheGGG
      Sice budu mít ZASE hromadu zbytečných mínusů od masy zdejších pc fanboys, ale radím ti dobře, pokud nemáš doma pc za 50 000,- kup si radši ps4 verzi. Nemusíš se bát o lagy a podobné věci a hra se bude lépe ovládat.
      • Prosim tě zrovna TY nikomu neraď. Buď tak laskav.
      • Bieber radí.... Vidíš Bobe, to je jasná známka toho že PC je jasná volba.
        • TheGGG
          chceš aby se mu to lagovalo?
          • Grafika vypadá sice pěkně, ale věřím že na střední detaily si to bez problému zahraju i na svém 2 roky starém PC za 20 000.
            • TheGGG
              jenže pokud mu to bude lítat mezi 30 a 40 fps bude mít zážitek opravdu hrozný. U současných konzolí hra možná běží na 30fps, ale i tak se vývojáři snaží co nejvíc snížit lagy. U slabšího PC ti bude fps lítat mezi 80(při koukání do zdi) a 20 (při velkých bitkách atd). Pokud je totiž něco horšího než nízký fps je to situace kdy ti framerate lítá nahoru a dolů. 40FPS je třeba ještě v poho, ale když ti bude hra lítat mezi 40-60 budou to kruté lagy a právě to mu hrozí. Já osobně bych byl radši kdyby mě hra běžela na 30fps bez sekání než aby fps lítalo mezi 60-40.
              Nevím jestli na konzolích poběží witcher 3 na 30fps nebo na 60, ale pokud na 30 jsem si jistý že to bude bez jedinnýho zakolísání a to je o hodně lepší než splašený framerate na průměrným pc, byť fps bude třeba mezi 40-50.
            • Justin: Ne nemuseli. Fps 30-40. Není to sice bůh ví co, ale v pohodě hratelné.
            • TheGGG
              to museli být fps dropy
            • kennyB
              Tak to schválně zkus na plné detaily s Crysisem 3
            • Hraju v 1680x1050. Crysis 1 i 2 jsem rozjel na plné detaily. Zaklínač 3 nebude o moc horší.
            • TheGGG
              možná, ale při malém rozlišení. Pokud vůbec
    • Bude vůbec zaklínač 3 vycházet na PS4? Druhý díl jsem na X- boxu dohrál několikrát, ale mám za to že na PS3 nevyšel.... Samozřejmě, ale budoucím majitelům PS4 ze srdce přeji aby si mohli nového zaklínače zapařit.
      • kennyB
        Ohlášen na PS4 byl, tak doufám, že ano *3*
    • Baldur52
      Rozhodně na PC.
      Modifikace na druhý díl začnou přibývat až teď, jelikož před nedávnem CDP RED vypustili editor a vypadá to, že se máme na co těšit.

      Dokonce sám jeden z vývojářů se v něm pustil do úprav soubojového systému a vydá to pak jako "fanouškovský" mod..

      http://forums.cdprojektred.com/threads/255-Full-Combat-Rebalance-2

      Tohle se fakt jen tak nevidí.
      • Přesně *4* Ale je pravda, že je Zaklínač 3 asi hodně náročný na požadavky.
      • Rhulad
        Záleží co máš doma za železo.. tahle hra bude hodně náročná čili pokud nemáš doma nějaký výkony pc a budeš uvažovat o ps4 tak bych volil ps4... Zaklínač několikrát už ukázal, že žádný modifikace nepotřebuje, jediný co jsem používal já- jsou bělejší vlasy pro Geralta. A další plus pro ps4 ... dvojka se lépe ovládala na gamepadu!
        • Odpovim za sebe:). Doma mam i5, 8gb ram, grafiku starou ati 5850 extreme. Myslis ze bude stacit je nova grafika? Nebo radsi uvazovat o te ps4? Diky za rady. Musim se na toho zaklinace pripravit:D
          • Rhulad
            5850? to bych viděl tak na low-medium při full hd... jestli budeš kupovat ps4 tak rozhodně ps4 verzi.. nebo kup novou grafiku.. základ máš ok čili volba je na tobě.
        • S tím ovládáním, máš naprostou pravdu.
      • tuhle hru prostě nejde ukrást, to je jak nakopnout rozesmáté štěně *4*
  • "Snahu o profesionální odstup stranou,". S prepacenim ale to si zahodil uz od zaciatku :( mam rad zaklinaca a na tuto hru sa tesim no clanok mi toho moc nepovedal. Vacsina veci tu uz aj bola a strasne zle sa mi to citalo pretoze s toho priam vyraza zaujatost a neprofesionalny pristup. Nechcem tu teraz kritizovat, ale nejak to zo mna muselo ist von.
    Lutujem ze to nebude mat cz dubing to dokazalo v 1 navodit vybornu atmosferu.
    • TheGGG
      dabing byl otřesný a každý příčetný člověk se v tu chvíli styděl že je Čech. Emoce 0, dabing a tón hlasu vůbec neseděl k dané situaci, směšná česká slova jako lotr mi navozovala představu nějaké Troškovy komedie. Díky, ale už nikdy žádnou hru v češtině.
      • To je subjektivní, český dabing u všech postav byl vcelku povedený :) jen ten geralt se nevyvedl :) (navíc pro zaklínače je nejlepší jazyk přeci jen polština :) )
    • GlaDOS
      Já český dabing po chvíli vypnul. Nebyl špatný, ale nesedl mi. Jednak jsem chtěl jít do dvojky se stejnými hlasy a taky mi vadila ta škrobenost pramenící z toho, že dabéři moc dobře neznaly souvislosti. Ale nejvíc mě naštvalo, že v českých titulcích velmi často vynechávaly dokonce celé kusy vět, které jsem s anglickým dabingem slyšel.
    • VereWolf271
      Tak citace z knížky, ne ... :-P
      • Rhulad
        Tak ať cituje správně.
        • Baldur52
          Tak to pardon. Urychleně napíšu mistru Sapkowskému, že krále Redanie nesprávně citoval. A pan překladatel Komárek bude mít asi taky co vysvětlovat.
          • Rhulad
            Přestaň dělat chytráčka a tu citaci si najdi a pochopíš, že stylisticky je to odcitováno špatně.
    • Pointa tohoto vtipu mi nejak unika. Ale podle poctu plusu je chyba asi namme strane *2*
      • Rhulad
        Navíc je to i špatně napsané. Příště doporučuji naspat souvětí a ne věty jednoduché.
  • Doufám, že sběratelská edice bude opravdu nabušená. Protože krize nekrize, Witchera 3 chci v obrovský krabici! *5*
    • V to dufam tiez, a potom niekedy urcite v nejakej novej specialnej edicii vydaju i celu trilogiu, zas mi nic nezostane na ucte *9* *15*
    • Smutné to bude, proto nám přeci mezitím připraví Cyberpunk ;)
      • *4* na ten jsem málem zapomněl. Ale to si ještě počkáme
    • Inquisitor
      Já nevim do čeho investovat, pc nebo konzole? Možná oboje, to podle financí. Ale vzheldem k tomu, že budu dost na cestách tak by se hodila víc konzole. Jenže zase na konzoli si nezahraju EU IV ani Total War. To je dilema :)
      • No já právě kvůli strategiím měl to rozhodování snadné. Navíc je to už 5 let co jsem naposledy investoval, takže jsem se mohl trochu rozšoupnout. Ale myslím, že s konzolí by jsi taky nešlápl vedle *3* . Je to spíše o prioritách ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit