Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Jsem celkem zklamán tím jak zdejší komunita PC fanboyů sprostě a neurvale reaguje na můj jediný příspěvek. Doufal jsem že si tu budu moc v klidu a slušně promluvit o daném tématu, ale to očividně není možné. Míra sprostých slov je pak neúnosná a to se tu ani neobjevil Veskoslav, kterému vulgarity promíjíte. Stále doufám že mladí pcčkáři jsou jen trochu moc rozpálení z vedra a všech těch necudně oděných holek a brzy se zase schladí. Vždy jsem si na této diskuzi příjemně popovídal a nebyl problém, ale to léto zřejmě dělá z lidmi divy. *4*
    Přeji všem příjemný večer.
    • Veskoslav
      Napapáme trolíka. Co chceš trolí špíno?
      • TheGGG
        tss, sprostá mluva a urážky, jestli ty reprezentuješ pc komunitu tak to je mi pcčkářů líto
        • Pc komunitu nikdo nereprezentuje,my nejsme žádná sekta.Spíš jsme něco jako hippies.:)
          • TheGGG
            Hippies? takže zhulení, neurvalí a smradlaví?
            • Hanzales
              Pokud jde o mne, tak já jsem zhulený, urvalý a voňavý ;o)
    • NEKRMTE trolla!
      • Inquisitor
        To tady můžeš psát do zblbnutí, ale pořád se to tady bude hádat a dělat mu radost.
    • Jenom SITH vidí svět černobíle.....
      • Psychotic
        Cituješ Yodu? Mně vždycky přišlo, že je to právě naopak... Sithové to brali prostě any means necessary, zatímco Jediové nad blesky z rukou ohrnovali nos...
    • Oooooh baby baby ooooh
    • walltar
      Si měl napsat jediný a zaručeně neškodný příspěvek ... bysme se aspoň zasmáli.

      Jinak já nevidím ve sprostých slovech problém ... když někoho považuju za debila tak mu to rád řeknu. Aspoň oba víme na čem sme.
    • Miserius
      *15* Ty jsi šprýmař...
  • Mě stačí, když urážíš kdekoho na počkání, nepoužíváš sice sprostá slova, ale člověk nemusí být vševěd, aby v tom poznal absolutní pohrdání. Už přes rok aktivně ruinuješ diskuze, protože často micháš jablka s hruškami - navíc na argumentech, které nemají moc velkou váhu. A když máš dobrý názor, tak se ihned shodíš jiným příspěvkem. Ale hlavně nevíš, kdy přestat.
    • TheGGG
      Dobrý názor, to jako ten který vyhovuje zdejší sektě? Jsou jen 4 věci které nemám rád a nebojím se to napsat.
      1.Blizzard
      2.Nezávislé hry
      3.Staré hry a lidi co o nich pořád mluví
      4.Arogantní pcčkáře.
      • 1. Blizzard si to u hráčů pokazil během posledních let sám, takže máš částečně pravdu. Osobně se mi nelíbí jejich momentální styl komunikace apod.
        2. Ne každá nezavislá hra je opus magnum, taky nějakou občas zkritizuju, ovšem není to tak často, protože mě jejich myšlenka sama o sobě baví. Baví mě nové prvky, grafika, kterou jen tak jinde neuvidím, hudba, kterou si jen tak nikde jinde neposlechnu, hratelnost, která nemusí ani po měsíci omrzet...
        3. U starých her je to těžké, moderní hry málokdy překonají originál, mechanismy se opakují (často ubývají) a hazí se tam jen hezká grafika - a pak se všichni diví, že to stálo tolik a tolik. Nicméně některé staré hry jsou opravdu malér, viz. mýticky nechvalně známá Daikatana. Ale třeba tvůj dnešní příspěvek o Specterovi nechápu.
        4. Vždy se najde nějaký člověk, co se prostě předvádí a nebere názory ostatních, ale to jsou jen jedinci.
  • Psychotic
    Největší ironie je, že vzhledem k faktu, že většina trolů tvrdí, že jsou konzolisti (přeci jen konzolisti nejsou tak nejistí, PCčkářům se na nervy brnká snáz), stačilo by PCčkářům v postatě říkat věci typu "No jasně, kamaráde" apod. a vypadali by inteligentně. Ale oni tu nahrávku na smeč vždycky zabijou nějakými přiblblými "argumenty", třeba o HW konzolí apod. :-D V podstatě team-kill neskutečných proporcí :-D
    Ale co, aspoň je sranda to pak číst :-D
    • Ty seš mi nějaká chytrá p*del, kamaráde. *4*
      • Psychotic
        Přesně takhle :-D
    • TheGGG
      Ještě že JÁ netrolluji
  • Proč nefungujou videa i na smartphonu? :'(
    • Mně jdou normálně (Note II, Maxthon).
      • DarthSomething
        Mně to taky píše že nejde přehrát (Htc Wildfire S)
        • Tak jste mě rozkolísali a šel jsem to ještě zkusit - a u mě opravdu vše ok.
    • Protože Nokia 3310 není smartphone.
  • Miserius
    Ale notak PCčkáří *2* Nevidim v diskuzích u výběru PS4/Xbox her z E3 komentáře typu: Vidíte, víc na konzole než na PC *1* Když je toto výber pro PC tak tam logicky toho bude víc PC her...ale todle by napadlo i mojí židly...
    • God-of-War
      Mas recht *3*. Ale na kompu bych taky rad zahral Day Z a nebo Armu:).. To bych ale musel ten svuj komp pretvorit na mezigalakticky, s prichuti NASA *1*
    • walltar
      Myslím, že reaguješ na můj komentář ... já to myslel ve smyslu her, které mě zaujaly a zahral bych si je ... z těch konzolových to je division a ME2 (i když je dost možné že budou obě na PC) a z tohohle článku je to šest her (a některé z nich zase budou na konzolích)
      • prudislav
        ME2 je potvrzený stopro pro PC
      • Miserius
        Tebe jsem zrovna nemyslel, napsal jsi to tak ze to beru tak jak rikas, ale pod tebou a dále se chytlo spousta dalších jedinců, kteří možná jen rádí běží s davem, ale pořád plácaj kraviny
  • Z Army 3 mám takovej divnej pocit, tváří se jako simulátor (na urovni vojáka) ale z celkového strategického hlediska mi to reálné nepřijde. Jak je možný že na tak malém ostrově jsou dvě nepřátelské vojenské základny? Nebo budou bojovat proti nejkým civilum a teroristum? Ti by se pak na takovém ostrově neměli kde schovat (žádné hory nebo skály nebo džungle).
    Navíc ten ostrov je tak mrňavej že by ho prestřelilo dělostrelectvi, nebo ovladl jediný bojový letoun nebo vojenská loď.
    • Moc o te hre nevis. Ostrov Stratis byl takto nahusten protoze je testovaci v ramci alfy a bety. Ale ani na mnohem vetsim Altisu nepujde o zadne masivni strategicke operace. Kampan bude o necem jinem. Navic skutecna valka taky neni zadny organizacni ideal.
      • ok ja jen aby tam nebyli nejake wtf momenty, pokud to mají ošéfované tak jsem jen rád :)
    • Mluvís o stratisu nebo o altisu? A kampaň má být ve stylu OFP Resistance ;-)
    • Máte pravdu, ale je třeba si uvědomit že je to především hra a až pak simulátor. I ta simulace musí být přizpůsobena možnostem hry a vývojářů. Samozřejmě že by bylo zajímavější kdyby tam byla mapa celého Řecka, jenže ta hra by byla pak ve vývoji tak 15 let.
      • jo ale dal by se vymyslet i scenar ktery by pusobil realne a zaroven by byl hratelny
        • rancor1223
          Obávám se, že nemáme dostatečně chytrou AI, která by se dokázala alespoň trochu rozumě pohybovat po Řecku o velikosti 1:1. Natož takovou, která by na takovém prostoru dokázala taktizovat. Přeci jen je to trochu něco jiného než klasická strategie.
  • Take on Mars - další pc exkluzivita jak jinak než od Bohemky :)
  • TheGGG
    Skvělé, většinu těch her si zahraji na PS4, které bude stát pouhých 10 000,-. Kolik pcčkářů se teďka klepe jestli rozjede witchera 3, watch dogs, nebo BF3? Nespočet, už chystají desetitisíce na nákup drahých komponentů, zjišťují že jim mnohé nepasují do jejich základních desek. Horlivě taktují a klepou se aby jim v tom horku kompl neshořel. Tak takové problémy nemám, těším se až si zahraji v LUXUSNÍ grafice se stabilním framerate, na levném PS4.
    • Já si ty hry radši zahraji v češtině na PC.
      • TheGGG
        Divné, ale já jsem dnes hrál the last of us na PS3 a NEMOHL jsem se zbavit dojmu že tam JSOU české titulky.
        • Já myslel ty 3 hry co si napsal ty ťuldo.
    • TheGGG je dobrý ogar, ale jinak je to uplný kok*t.
      • TheGGG
        Po prvé to nebylo vtipné, po desáté to značí nějakou mozkovou poruchu. Možná ti na hlavu spadla grafická karta, nebo základní deska. *5*
    • moje pc ale na sebe zpátky ty investované peníze vydělá ))
    • To si borec. Já dam cca 15 - 20.000 za PC, sice 2x tolik než by měli stát nové konzole, ale za ty roky co mi to PC vydrží ušetřim hromadu peněz na hrách. Jen si stačí počkat na Steamu nějakej ten měsíc a hry co tě stojí na konzoly 1.500 já budu mít za 250 - 500 kč. Jinak i na Originu se občas najde nějaká slušná cena na jejich AAA hry.
      • TheGGG
        Já si za 1300 korun ročně zahraji s Playstation plus víc her než ty díky slevám na steamu za 5 let *3*
        • GlaDOS
          Říká ti něco Humble Bundle?
          • TheGGG
            jo, a smrdí to nezávislými pták*vinami *11*
        • Tak pokud ti jde jen o kvantitu :) Ale musim se přiznat, že když mi PS+ nabídne zdarma nejnovější sportovní tituly od EA, Zaklínače 3, nebo třeba BF4, tak si tu konzoly klidně koupim. Jinak sporty oželim, na zaklínače si počkam na Steamu, až bude ve slevě a BF4 koupim na K4Y.
          • TheGGG
            sporty nehraji, děkuji. Je vidět že nevíš jak bohatá je nabídka PS+. *3*
            • Jako třeba? Zatím sem nenarazil na nic, co by mě donutilo koupit konzoly. I když u PS3 sem trochu váhal Unchearted, RDR a teď The last of us, ale vyhazovat takoví peníze kvůli pár hrám který si jednou zahraju se mi nechce.
            • TheGGG
              To jediné haha, na PS3 je TUNA skvělých exklusivit, které jsou vysoko před hloupůstkami z kickstarteru
            • Vím jaká je nabídka, ale sporty jsou jediné proč investovat do konzole a to je trošku málo na to vyhodit z okna 10 tisíc :) Když ostatní pro mě dobré hry si zahraju i na PC. Osobně nemusím hrát každou hru jen proto, že je zadarmo.
    • Teď nevím kdo je vetší debil, jestli biebr nebo vy všichni co jste na něj reagovali, nemáte smysl pro humor nebo co?
      • Arogance není humor. Já se nad tím dokážu povznést. Ale nelze takové to jedince tolerovat věčně. Chci si bez emocí pokecat o tématech. Klidně napíšu do redakce (další) mail, když to pomůže.
        • TheGGG
          PIŠ, ať tvůj rozohněný hlas neskonalé spravedlnosti smete každého hlupáka kdo by se opovážil mít snad jen trochu jiný názor. Hle uzřete ty velké hrdiny, v jejichž čele udatně stojí VESKOSLAV a bijte hanebné trolli, neb kdo s námi nesouhlasí, ten troll jest.

          14. Apoštol Pleskoslav, Staronový zákon, Poslední rok svobodného slova.
          • Co to? Abys věděl tak jsem pouze redakci upozornil, aby brala tvé krajně nevhodné chování na zřetel. V této stížnosti jsem nepoužil ani jedno nepravdivé osočení vůči tvé osobě, nadávku nebo překroucení tvých dosavadních myšlenek. Takže se neboj, žádná tortura, jen ignorace od slušných lidí, kterou si plně zasloužíš. :)
            • TheGGG
              Dej mi jediný příklad mého chování které bylo nevhodné a já sem přestanu na týden chodit. *3*
    • Hele Bíbře...Jsme všichni mooc rádi, že tu dennodenně zvracíš v každé diskuzi...Ne, vážně, tvé výblitky jsou pokaždé klasa klas, všechny to velice zajímá a myslím, že v redakci by měli vymyslet nějakou cenu pro toho nejnejnej výblitkáře. Třeba lístek na koncert Džastina Bíbra, či jinou gayparty...Každopádně vítěz seš jistý už ted, vážně, bez legrace...Jsme na tebe všichni hrdí...Určitě i rodiče... peace
    • Oooooh baby baby oooooh
    • walltar
      Jenom co vidím tenhle nick, tak si představím to spocené tlusté prase, jak si honí při čtení těch našich hate komentářů ... fakt hnusná představa.
      • A jeste k tomu to ma 14 let....no fuj *11*
      • God-of-War
        To mi pripomina ten dil v South Parku:D. Dela se mi blbe *1*
    • God-of-War
      Ty si byl primo stvoren pro minusy *15* .
    • Vůbec na jeho příspěvky nereagujte. Jak kdysi v jednom Fight Clubu říkal Lukáš, NEKRMTE TROLLY! Je to akorát děcko bez kamarádů a aby se s ním aspoň někdo bavil, tak vyvolává flame na diskuzích...
      • TheGGG
        *8* *13* Ano, narodil jsem se na předměstí Bagdádu, otec a matka se mě zřekli pro můj příliš krásný obličej a já si nemohl najít kamaráda protože všichni byli příliš škaredí a hloupý. Každý den chodím do internetové kavárny a píši na diskuzích, protože to je jediné místo kde mohu psát skrytě, bez toho aby někdo viděl moji neskonalou krásu.
        • Navíc trpí bludy.
    • Lol, většinu? Já v tom seznamu teda vidím dvě. Hraju sice na konzoli ale tohle trollování je fakt naprosto mimo. A zcela chápu lidi, co se těší na zmiňované RTS nebo kickstarter projekty.
    • walltar
      Co ty si za debila ...
      • TheGGG
        Ty jenž przníš památku našeho milovaného prezidenta na mě prosím tě vůbec nereaguj.
        Jinak vážená redakce, toto není trolling ani jiná forma provokace, jen píši na čem budu hrát a v čem vidím výhody konzole.
        • walltar
          Já teda nechápu, proč píšeš jak kdyby ti někdo vymáchal mozek v žíravině ... 2x. Svůj názor můžeš napsat i bez toho abys ze sebe dělal debila ... tahle to prostě je trolling.
          • TheGGG
            Co jsem napsal tak strašného no? Nedávno jsem dostal asi 30 mínusek jen proto že jsem napsal u witchera 3 jak se těším až si hru zahraji na PS4, protože nemám obavy o stabilitu atd. Jestli je todle trolling tak se tu holt nedá nic napsat.
    • Hanzales
      Ty máš za ty dementní komentáře a mínuska nějaké bonusy nebo co? :D
      • TheGGG
        Ne, ale vám za propagaci pc asi posílají z nvidie, nebo ati zelený, popřípadě červený kolíky do pr*ele. I přes svojí zásadu jsem musel napsat sprosté slovo, protože na hrubý pytel hrubá záplata.
        • Hanzales
          Koukám ti víc a víc ležím v žaludku :) Jen tak dále :) A přestaň mně pořád házet do pytle se zapřísáhlými PC fanatiky... znovu opakuji, že mám pc i obě konzole a u mně i přes nezájem o wow, rts a mmo zůstává to PC hlavní herní platformou. Je to čistě má subjektivní preference a každý to máme jinak. A co se týče konzol, na ty nové (minimálně na PS4) se teším hodně a ty současné si užívám, jen v menší míře než PC, protože dobrá konzolová exkluzivka nevychází každý měsíc...
    • Desetisíce? Když neumíš nakupovat... Můj PC vždy stíhal i po šesti letech, takže ty dvě/tři stovky za měsíc, které bych vzal jako náklad jsou v klidu. Ale každý ať si koupí, co chce.
      • TheGGG
        Ano, typická pcčkářská pohádka, mám pc 20 let, vůbec nic jsem v něm neupravoval a vše mi jede na full se 120 fps *1* *1*
    • Nekrmte trola.
    • Nekrmte trola.
    • O jakym BF3 meles ? Nemyslel jsi nahoudou BF4 ?
      I tak se muzes nekam vycpat protoze AMD PS4 bude vetsi sh*t nez prumerne PC s Intel CPU a poradnou grafikou.

      The rest is unimportant id*ot!
      • TheGGG
        Haha, nemůžeš srovnávat výkon PC a konzole tímto způsobem, to jen svědčí o tvé obrovské neznalosti, stejně jako užívání angličtiny poukazuje na to že vlastně anglicky moc neumíš a jen si snažíš hrát na drsňáka. Hry na next gen poběží krásně a stabilně, tvoje PC shoří jak sláma
        PS: Pravda, mělo tam být BF4
        • No blbe*ku abys vedel anglicky umim asi tak 5 let. Takze tu na mne nelez s tvymi moudrymi reci. Troll co ma "Biebera" za avatar uz rekne o tobe vsechno. Nemusis se tady dal roztahovat. Jses absolutne ubohej a tvoje vyjadreni o PC vs PS4 davaji najevo ze o HW ako takovym nic nevys. Nemas ani zakladni vedomosti co jak funguje. Bez si od tatinka sebrat dalsich 1300kc na tvuj PS plus ucet blbe*ku!
          • TheGGG
            ale ale, trochu se ti přehřívá mozek, že bys zase moc taktoval. Jestli sis posledních 5 let pilovat kůůl anglický hlášky na diskuze gratuluju *7* , na mě to dojem nedělá, ale třeba ti to pomůže na novinkách. O HW toho očividně vím víc než ty, pokud si myslíš že stačí vzít komponenty v konzoli a porovnat je s obdobnýma komponentama v PC, tak mě nezbývá nic jiného než se smát.
            PS: Ještě začni tvrdit že na pc za 10 000, 15 000,- které je papírově (možná) podobné next gen konzoli, ti pojedou hry stejně kvalitně.
            • PC za 15000kč je papírově určitě lepší,ale samozřejmě díky optimalizaci na konzole to tam poběží víceméně podobně.Ale prostě české lokalizace jsou velký velký plus pro PC.Navíc my stačí ps3,který má pořád co říct.
            • Miserius
              Sorry, jsem si to tam podvědomě dosadil sám, asi ze zkušeností *1*
            • TheGGG
              nazval jsem snad jednoho z těch dvou trollem? Jen mluvím o míře sprostých slov která používají.
            • Miserius
              *1* Veskoslav ma k trollovi daleko a joe neni troll ale hlupák, uplně ignorovat
            • TheGGG
              Já tu sprostě v podstatě nemluvím.
              Na jedno mé sprosté slovo připadá tak 5 joeových a tak 50 pleskoslavových.
            • Miserius
              Sprosty slova jsou pro slabomyslny jedince, normalni clovek dokaze mnohem "lip" urazit bez nich *3*
            • TheGGG
              Chápu, sem tu jediný kdo nikoho neuráží a až na vyjímky nepoužívám sprostá slova, přesto jsem křupan, zřejmě jen proto že mám odlišný názor. *7*
            • Miserius
              Ne, vlakno si zacal buranskym trollovanim na ktery bude reagovat kazdej clovek co nema rad kdyz se mu snazej hlupaci neco vnutit...
            • TheGGG
              Já jsem vlákno začal jedním plusem, těch 30 mínusek tam dali netolerantní lidé co mě považují za trolla protože hraji na něčem jiném než oni.
            • Miserius
              Proč nemuzes psat takle relativne normalne porad? Musis si zacit vlakno 30 minuskama aby jsi zacal psat neco kloudnyho?
          • Miserius
            Plácá žumpu, ale nemuzes srovnavat kusově hw konzolí s pc jinak zase dokazuješ že ty víš prd...
            • TheGGG
              přehnaně dlouhé a masaryk se určitě obrací v hrobě, ale jinak si to napsal trefně walltare
            • walltar
              I když sem Pc hráč a nemám konzole rád, tak musím na jednu věco poukázat ... vzhledem k té jedné konfiguraci budou hry na konzole extrémě dobře optimalizované, a i když budou využívat DX (což diíy jedné HW konfiguraci není ani potřeba) tak pokud pustíš stejnou hru na PC a konzoli o stejné HW konfiguraci tak na té konzoli pojede líp ... už jenom proto, že u PC musíš optimalizovat na všechny konfigurace.

              I PC hru můžeš takhle optimalizovat ... ale potom se ti stane, že ji na jiném PC s jinou konfigurací nespustíš.

              Ale jednu věc napsal GGG celkem trefně ... to přirovnání s PC a vidličkama ... taky se dá použít přirovnání z automobilového průmyslu ... Pc je dnes už pomalu jako kupovat si drahé sportovní auto. Ona škodovka tě doveze na místo úplně stejně a s menší spotřebou, ale sportovní auto má nějaké svoje vlastnosti a výhody. A pokud je člověk schopný tyhle vlastnosti a výhody využít a nemá problém s tím si zaplatit víc tak je PC jasná volba. Já bych třeba za svoje PC mohl mít Obě konzole a ještě by zbylo na takovou levnou herní mašinku ... prostě je to pro mě to samé jako pro jiné ty sportovní auta. A kdybych na to měl tak bych si klidně pořídil PC v řádu stovek tisíc ... i kdybych ho nevyužil (stejně jak se člověk na našich silnicích moc se sporťákem neprojede.)
            • Pro cto nemuzes srovnavat ?
              Ocividne nevys vo cem to je.
              Old Gen konzole jela na idlisne platforme IBM power PC s procesory Cell.
              Ktere maji jinou architekturu a jine instrukce.

              Next-Gen konzole jedou na starem dobrem x86 architekture jako kazde jine PC. A aby toho nebylo malo tak maji oboje stejny vybaveni. To znamena ze CPU je stejne jako to v PC. GPU je taky stejne , neni tam nic novyho. Ze maji jiny OS ? Tak to ano ale ta architekrua je PC. Doted to tak nebylo. Ja nevim odkud to mate vy ale co je dostupny tak MS rika ze OS na XBoXOne bude vlastne olehcena verze W8. Hry se budou delat stejne pro DX9/11 jako doted. Jediny rozdil v delani her na nove konzole bude v tom ze maji stejni HW a nemusi se tak delat beat testy na ruznych HW konfiguracich.
    • Skvělé.Všechny hry si sice nezahraji, avšak ty které si zahraji rozjedu na svém PC za 20k na high / ultra detailech a FULL HD za cenu o 1/3 nižší.
      SHIEEEEEET !
      • TheGGG
        Tvé představy o ceně konzolových her jsou (stejně jako názory většiny lidí zde) zcela pomýlené. Díky Playstation PLUS jsem si za 1300,- na rok zahrál MNOHO plnohodnotných a skvělých her. A s příchodem next gen konzolí nebude high / ultra nic znamenat.
        • Pravda spletl jsem se.
          Hry na PC co seženu za (preorder)750-800 nejsou levnější o 1/3 podle tebou uvedené ceny, ale je to +- o 40% levnější.
          NExt-gen konzole automaticky neznamená next gen grafiku :) Tech spec. konzolí to jasně ukázala :)
          • TheGGG
            Tech spec, může dělat jen hlupák. Hry se pro konzole vyvíjí jiným způsobem než pro pc. Srovnávat takto křupansky komponenty je holý nesmysl.
            • TheGGG
              Vím co vím a že se tu neoháním srovnávacími daty nic neznamená. Dobře to ale shrnul ten člověk se zprzněným Masarykem na profilovce, ve svém přehnaně dlouhém příspěvku, který nalezneš o něco níž.
            • Bohužel pro tebe věk přispěvovatelů neporovnávam podle toho jestli mají konzoli nebo PC, ale podle toho jak se vyjadřují, co a jak píši na diskuzích.
              Jestli jsi "malé děcko" nebo ne už tak nějak nechám posoudit ostatní, ale myslím si, že si každý udělá obrázek sám :)
              Stejně tak vím, že jakakoliv argumentace je zbytečná, když tomu nerozumíš, nejsi schopný předložit žádný protiargument a slyšíš jen na "next gen" a "boží exkluzívní hry"
              Takže tolik ke tvé osobě *3*
            • TheGGG
              Tadle teorie mě vždy fascinovala, pokud to chápu dobře, tak podle TEBE, je každý kdo má konzoli malé děcko, kterému všechno koupí rodiče a každý kdo má pc a fanaticky ho obhajuje je bohatý, dospělý a plodný alfa samec.
              Chlape todle je fakt geniální. *7*
            • Psychotic
              Nejsmutnější je, když i ten trol fakt někoho přechytračí :-)
            • Tech spec říká jak na tom hardwarově konzole bude což ty nikdy nepochopíš.
              Ale omlouvá tě, že ještě nejsi plnoletý a tvé boží PS4 budou stejně jako TV kupovat tvoji rodiče.
              :)
            • Ty ses taky vyvinul jiným způsobem.
        • Ze nebude nic znamenat. Ty jses tak moc retard*vanej ze nevys rozdil mezi HW v PC a HW v PS4 nebo XboxOne. Vzdyt to je specifikace prumerneho PC od ktreyho dneska doma uz ma lepsi zelezo. 8GB ram ? Sdilena s mobilni!! grafikou ? Ha! Vzdyt to je HW z prumerneho notebooku.Co jako od toho cekas ze vsechno bude bezet na high ne ? Ve full HD a 60FPS ?
          To kdyz Sony slibila totez na PS3 a nic z toho nakonec nebylo (jen par her jelo v 60FPS na Full HD). Ja se zase tesim ze si vsechno zahraju na max detaily v 1900x1200 na 4 let starym kompu bez problemu a ty budes muset byt spokojen s 720p nakonec *5* Jdi se v*cpat trolle !
          • Tak na jeho 24 palcové televizi vypadá i těch 720p ze tří metrů dobře.
          • TheGGG
            haha ty vážně věříš že si na 4 roky starém komplu zahraješ něco v pohodě? Tak na low s fps lítajícím mezi 40-10fps. Dobře se bav. Konzole pojedou mnohem lépe než ten tvůj šrot *5* *5*
            • TheGGG
              A přesně o tomto mluvím, takto srovnávat komponenty může je ťulpas a absolutní neznalec.
              Řeknu ti to asi takto, PC je jako zbytečně drahá zlatá vidlička, leskne se a září, ale to je tak všechno. Konzole je jako vidlička klasická nerezová, není to nóbl ptákovinka, ale jídlo napíchne stejně a na jeho chuť nemá žádný vliv. *6*
            • No tak nevim jestli tvuj srot PS4 s notebook grafickou kartou dokaze porazit GTX480SOC ktera je na urovni GTX580(non overclocked). Tak to vypada ze jses ubohej troll ktery nema zadne podlozene dukazy. Jses jenom slaby odvar neceho jako ten tvuj "avatar".
        • Takovej shitstorm. *1*
    • Ty jsi opravdu kus vola, to fakt není možný co ty dokážeš ze sebe vyblejt a jestli to myslíš vážně tím hůř, protože tohle už je fakt případ na vyšetření
      • TheGGG
        Pravda bolí? *6*
        • Jediný co je pravda je, že jsi fakt kus vola nic víc. Já nemám nic proti konzolím ale to tvoje věčný psaní kravin je už vrchol trapnosti, co tím chceš komu dokázat, každej ať si udělá svůj názor na věc. Navíc když tak rád pomlouváš PCčka tak mi řekni na čem se ty hry prvořadě programují, na čem píšeš ty tvý stupidní žvásty a vůbec na čem se dělá v téhle době většina prací. Ano konzole jsou tu jen a jen od hraní od toho se odvíjí optimalizace těch her, možná ne všechny takhle skvěle fungují na PC ale co na tom.
          • TheGGG
            Na hulváty nebudu reagovat. *7*
            • zajimave ,ale arogantni jsi tu predevsim Ty . Pises kompl a Mrkvosoft atd to je taky arogantni . Priste si zamet pred vlastnim prahem a pak odsuzuj mistni lidi . Pises agresivni komentare a pak se divis ,ze na tebe lidi reagujou podrazdene . Bud si tim neco potrebujes dokazovat a nebo jsi uplne totalne hloupej clovek . Priklanim se ,ale k tem mindrakum protoze hlupak by nepsal tak jako ty .

              Proste jsi provokater a pak onanujes nad tim kolik lidi jsi nastval . Priste nez vystriknes vem si prosim kapesnik ! Nedokazu si predstavit ,ze by ses mel nekdy rozmnozovat .
            • TheGGG
              já se ale nebavím, jen kroutím hlavou nad arogancí zdejších přispěvatelů.
            • No to je úžasná zábava, psát schválně provokující komentáře a potom se hihňat, jak se lidi rozčilujou. Fakt sranda. Ha... ha. *7*
    • jako musím souhlasit, pc vypadá jako chudy pribuzny co se tyce vyberu her. navic vetsina jsou zanrove silne vyhraneny hry jen pro uzky okruh fanousku
      • p.s.
        jen poznamka že tahle reakce smerovala k puvodnimu prispevku kt. byl editovan, s timhle co je tam ted uz souhlasit nemuzu
  • Hele já bych tam doplnil Hardware a Planetary annihilation.
    • p.s.
      vavra nebyl na e3?
  • Za mě Rome II a Z3 jako nejočekávanější hry. Stronghold Crusader II, Wasteland 2, Shadowrun Returns, Lifeless Planet, Apotheon + ještě nějaké, které už vyšly - není nač si stěžovat :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit