Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Hmm tak minimálně pro mě PC poráží konzole na hlavu ... 2 hry pro konzole vs. 6 her pro PC ... 2 budou asi multi takže 2:4 ... to pořád de.
    • TheGGG
      Sorry bro, dvě PC exklusivity, které si stejně většina z vás pořádně nezahraje za to nestojí.
      Já se modlím, aby mě jel ROME 2 na PC alespoň tak dobře jak shogun 2.
      • Doufám,že aspoň máš k tomu svému pc připojen ten svůj ovladač z té své super konzole PS3,když jsi hrál/hraješ Shogun 2,trole jeden *1* *2*
        • TheGGG
          proč? Každý normální člověk ví že RTS se hrají s klávesnicí a myší. TW série je jediný důvod proč mít dobré pc. *3*
          • Právě proto že nejsi normální *3* Takže to slovo ani nepoužívej,vypadá to stejně divně jako, když by chlap nosil růžovou sukni *1*
            • TheGGG
              Nějak nevím jestli ta tvá přezdívka neměla být spíš D*ckhead. *5*
          • Hanzales
            Vaše bíbří veličenstvo zapomnělo na jeden detail: "Jediný důvod vlastnit PC pro tebe". My ostatní máme těch důvodů vlastnit PC, nebo kombinaci PC/Konzole nespočetně více (wow, mmo, rts not included).... Ty běž brečet do kouta, že do tvé staré desky nedáš nové ramky a cpu, já si kolem vánoc do PC vrazím po dvou letech 5k za grafiku, případně přindám zalevno ramky a sám teprve uvidím, na čem ta hra bude vypadat lépe a na čem nabídne nějaké ty "výhody". Na PS4 se těším taky, ale ty si tu fakt musíš asi:
            a) léčit komplexy
            b) odůvodňovat si výhody konzole, protože na pc nemáš chechtáky, případně hlavu
            c) Jediné uspokojení ti dává to co tady celkově globálně předvádíš a to by pak bylo hodně smutné...
            • Hanzales
              Mně osobně nezajímá ani WOW, ani MMO a RTS taky nehraju. Přesto u mně na hraní her zůstává PC platforma tou preferovanou. PS: Nikdo neútočí na člověka, který preferuje konzoli před PC. Vidím tady pouze adekvátní reakce na zbytečné provokace a to s preferovanou platformou nemá co dělat.
            • TheGGG
              Bohužel v dnešní době NEEXISTUJE jediné kvalitní MMORPG, které by nepřipomínalo tu barevnou bližárdí patlaninu wow.
              Hlavně ale, jediný kdo si tu musí něco dokazovat jste vy pcčkáři. To vy jste tu začali útočit na každého kdo preferuje konzoli před PC.
    • Pc porazelo konzole na hlavu odjakziva
    • ak máš rád RTS tak áno... DayZ bude pravdepodobne aj na konzole, ostatné su multi, čo sa týka Army tak ok ale v čom poražajú tieto tituly ponuku konzoli to mi je trošku záhada... každopádne súhlasim, že ROME 2 bude mrda.
      • ROME 2 bude najlepsia vec skor by som mal obavy o to ci stronghold brat nejak na vedomie vobec crusader bol vyborna hra uz len recykluju a dopada to strasne
      • walltar
        Právě ty RTS ... paráda. Rome, COH, Stronghold ... si připadám jak dítě v cukrárně. Já bych ještě přidal europu universalis a už mám pomalu na rok co hrát. *1*
        • som fanúšik rozhodne Rome a COH ale u Strongholdu som po posledných dieloch radšej zostal v pozore.
  • Psychotic
    Největší ironie je, že vzhledem k faktu, že většina trolů tvrdí, že jsou konzolisti (přeci jen konzolisti nejsou tak nejistí, PCčkářům se na nervy brnká snáz), stačilo by PCčkářům v postatě říkat věci typu "No jasně, kamaráde" apod. a vypadali by inteligentně. Ale oni tu nahrávku na smeč vždycky zabijou nějakými přiblblými "argumenty", třeba o HW konzolí apod. :-D V podstatě team-kill neskutečných proporcí :-D
    Ale co, aspoň je sranda to pak číst :-D
    • Ty seš mi nějaká chytrá p*del, kamaráde. *4*
      • Psychotic
        Přesně takhle :-D
    • TheGGG
      Ještě že JÁ netrolluji
  • Jednou za rok se najde ultimativní jedinec, který zasviní diskuzi pravidelným přídělem komentů, jež jsou úsměvné(někdy i poučné) pouze jednou, dvakrát. Potom nastává nudné a vyschlé období.
    2011 trol.diskusni
    2012 Trisska
    2013 GGG
    Nicméně možnost, že je to pouze jeden člověk je dost vysoká. V tom případě jsme na tom ještě velice dobře.
    • No jedna osoba to asi nebude,protože úrověń Trolla.diskuzního byla o několik tříd výše než u zbylých trollů a popravdě jsem se u jeho příspěvků dost pobavil *1*
    • a co? přidal ses k jejich debilitě. já tu jdu číst reakce na hry a ne nějaká handrkování mezi anonymy. btw jsi všem těmto trollům pěkně zvedl ego. gratuluju, prohrál jsi internet. don't feed trolls.
      • Mne to v zásadě vůbec netrápí, jestli jsem řekl co si o těch třech myslím, tak ano lehce jsem zasvinil diskuzi. To je pouze a jen malá kapička v moři, se kterou nemůžeš srovnávat ani jejich vehementní odpůrce a oponovatele. Když se to vezme od podlahy, tak si vlastně dokázal tím svým příspěvkem totéž co já, do té doby než jsem napsal tento :))
  • Tahle diskuze to je smutné, proč se nemužeme bavit k věci o hrách.
    • TheGGG
      Protože pcčkáři *12*
  • Pc bolo a vzdy bude najlepsie hold je to tak a vzdy bude
    • Nekrmte to...
    • Nebolo VZDY najlepsie :)
      Existovali aj doby PS1 a PS2.
      • V dobe PS1 a PS2 sli skoro vsetky hry aj na pc + emulatory... takze dobry pokus
        • To teda nesli, doteraz nejdu niektore PS2 hry na emulatore...
    • Gordar
      Tak s tím hluboce nesouhlasím *2*
    • Kazda platforma ma sve klady a zapory, ja si treba mnohem radsi zahraju sportovni hry, zavodni hry a sem tam RPG na konzoli, kdezto na PC mam FPS, MMORPG a strategie... Jenom zabednenec se bude omezovat z jakychsi iracionalnich duvodu pouze na jednu platformu. =)
      • mám PC s monitorem i 42" TV, hraju na myši, klávesnici, gamepadu, joysticku a před časem i na volantu.. pracuju na PC takže si na sebe vydělá.. znáš nějakej důvod proč bych si měl krom pár exclusivních her koupit konzoli? já ne :) levná konzole? těžko s hrama za 1500..
        • napodobne ale kupil som ps3 a mozem povedat ze tych par exkluzivit az na last of us sa da zohnat za cca 10 a su to asi najlepsie SP hry ake som za posledny cas hral
          • Taky tak, mám obojí a jsem spokojen. A jelikož stejnak nemám už tolik času na hraní jako dříve, tak mi vůbec nevadí počkat klidně i pár let na něco až to zlevní. Za plnou kupuji jen v případě, že to chci opravdu teď hned (naposledy třeba Heart of the Swarm, kde mě baví multík)...v jiném případě to pro mě nemá smysl...seznam nedohraných her je i tak moc velkej :)
      • Zabedněnec jsi možná tak ty. Každý nemá dostatek financí na to, aby si mohl dovolit PC na nejnovější hry a ještě k tomu konzoli.
        • mi hlavně přijde zbytečné pořizovat drahou konzoli, která je čistě jednoúčelovým zařízením, k čemu to, když se dá hrát na PC... a to ani nemluvím o indie scéně, která je pro PC hraní oproti konzolím obrovský boost
          • TheGGG
            Neznám člověka který by ještě dnes těm "nezávislým" podvodníkům naletěl.
            • walltar
              Další důvod proč by PC hráči měli podpořovat vývoj konzolí ... vážně takové vemena chceme v PC komunitě?
            • TheGGG
              BI už jako nezávislé studio neberu, co ale nesnáším jsou ti hňupové co na koleni udělají hru, nebo vysomrují peníze na kickstarteru a pak vyplivnou další úplně stejnou hopsačku nebo skákačku, kterou davy poťouchlých staromilců okamžitě označí za umělecký zážitek 100krát lepší než jakákoliv AAA hra. Třebas Limbo, kdo dá přednost tédle nudě před nějakou pořádnou hrou je zaslepenec. Limba jsem hrál a musím říct je to krok zpět ve vývoji her.
            • můžeš to trochu více rozvinout ? proč podvodníkům ?
              Například Bohemia Interactive (Arma3) je taky nezávislé studio.
        • Smutnej příběh,...

          Ale kdyby si zapnul motorky v palici a nepřehlídnull " Kazda platforma ma sve klady a zapory... " a šikovně si to spojil s " Jenom zabednenec se bude omezovat z jakychsi iracionalnich duvodu pouze na jednu platformu ", tak by ta intepretace mohla být lepší.
    • tak tak
  • Take on Mars - další pc exkluzivita jak jinak než od Bohemky :)
  • Hmmm... Battlefield 4 a velke mapy, kde uz jsem to jen slysel. Aha, u Battlefield 3. Doufam, ze aspon zkopirovali uz patchovanou verzi BF3.
  • Článek fajn, ale ta diskuze? Děti na pískovišti v mateřský školce se hádaj, kdo má lepší lopatku na písek? Mě je úplně u zádě, na čem si kdo hraje hry, když si chci zahrát, vždycky si svůj šálek kávy najdu a zahraju. A jediný, čim mě eventuelně čistě teoreticky v těch nejhorších nočních můrách (LOL!), který ale koukám některý ze zdejších jedinců prožívaj v realitě, můžou konzole jakožto majitele PC míchat je to, že se na konzole občas objeví něco, co na PC není.

    Ale že by se mi pokaždý kvůli tomu promítnul život nebo se objevovalo světlo na konci tunelu a musel bych jít řvát do světa "konzole/PC jděte do pr*ele", to ne. Už běžte s timhle mateřsko-školkovskym řvaním a strkáním do sebe navzájem do háje.
  • smejki
    A pak že nerostou! \o/ ^_^
  • Mě stačí, když urážíš kdekoho na počkání, nepoužíváš sice sprostá slova, ale člověk nemusí být vševěd, aby v tom poznal absolutní pohrdání. Už přes rok aktivně ruinuješ diskuze, protože často micháš jablka s hruškami - navíc na argumentech, které nemají moc velkou váhu. A když máš dobrý názor, tak se ihned shodíš jiným příspěvkem. Ale hlavně nevíš, kdy přestat.
    • TheGGG
      Dobrý názor, to jako ten který vyhovuje zdejší sektě? Jsou jen 4 věci které nemám rád a nebojím se to napsat.
      1.Blizzard
      2.Nezávislé hry
      3.Staré hry a lidi co o nich pořád mluví
      4.Arogantní pcčkáře.
      • 1. Blizzard si to u hráčů pokazil během posledních let sám, takže máš částečně pravdu. Osobně se mi nelíbí jejich momentální styl komunikace apod.
        2. Ne každá nezavislá hra je opus magnum, taky nějakou občas zkritizuju, ovšem není to tak často, protože mě jejich myšlenka sama o sobě baví. Baví mě nové prvky, grafika, kterou jen tak jinde neuvidím, hudba, kterou si jen tak nikde jinde neposlechnu, hratelnost, která nemusí ani po měsíci omrzet...
        3. U starých her je to těžké, moderní hry málokdy překonají originál, mechanismy se opakují (často ubývají) a hazí se tam jen hezká grafika - a pak se všichni diví, že to stálo tolik a tolik. Nicméně některé staré hry jsou opravdu malér, viz. mýticky nechvalně známá Daikatana. Ale třeba tvůj dnešní příspěvek o Specterovi nechápu.
        4. Vždy se najde nějaký člověk, co se prostě předvádí a nebere názory ostatních, ale to jsou jen jedinci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit