Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • arma3,dayz,zaklínač,total war vše nač se těšim *14*
  • TheGGG
    Jsem celkem zklamán tím jak zdejší komunita PC fanboyů sprostě a neurvale reaguje na můj jediný příspěvek. Doufal jsem že si tu budu moc v klidu a slušně promluvit o daném tématu, ale to očividně není možné. Míra sprostých slov je pak neúnosná a to se tu ani neobjevil Veskoslav, kterému vulgarity promíjíte. Stále doufám že mladí pcčkáři jsou jen trochu moc rozpálení z vedra a všech těch necudně oděných holek a brzy se zase schladí. Vždy jsem si na této diskuzi příjemně popovídal a nebyl problém, ale to léto zřejmě dělá z lidmi divy. *4*
    Přeji všem příjemný večer.
    • Veskoslav
      Napapáme trolíka. Co chceš trolí špíno?
      • TheGGG
        tss, sprostá mluva a urážky, jestli ty reprezentuješ pc komunitu tak to je mi pcčkářů líto
        • Pc komunitu nikdo nereprezentuje,my nejsme žádná sekta.Spíš jsme něco jako hippies.:)
          • TheGGG
            Hippies? takže zhulení, neurvalí a smradlaví?
            • Hanzales
              Pokud jde o mne, tak já jsem zhulený, urvalý a voňavý ;o)
    • NEKRMTE trolla!
      • Inquisitor
        To tady můžeš psát do zblbnutí, ale pořád se to tady bude hádat a dělat mu radost.
    • Jenom SITH vidí svět černobíle.....
      • Psychotic
        Cituješ Yodu? Mně vždycky přišlo, že je to právě naopak... Sithové to brali prostě any means necessary, zatímco Jediové nad blesky z rukou ohrnovali nos...
    • Oooooh baby baby ooooh
    • walltar
      Si měl napsat jediný a zaručeně neškodný příspěvek ... bysme se aspoň zasmáli.

      Jinak já nevidím ve sprostých slovech problém ... když někoho považuju za debila tak mu to rád řeknu. Aspoň oba víme na čem sme.
    • Miserius
      *15* Ty jsi šprýmař...
  • Je treba vyjasnit situaci, jsou tu dve strany: ta mala, slaba ale chytra a inteligentni a pak ta obrovska, jednoducha, zahustena gumou..vim , ze nemuzeme vyhrat, ale budeme bojovat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit