Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Games ani zmínka o Aarklash: Legacy? Chápu, že okolo toho nebyl nějaký hype, ale za recenzi by to určitě stálo! A věřím, že by to někoho z redakce bavilo *3*
  • Opravdu si myslíte, že "před hodinou" je lepší, než "20.9.2013 18:45"?
  • ringmancz
    včera jsem vložil recenzi, už je i schválená, ale je zapadlá někde v červenci, protože tehdy jsem asi přidával hodnocení. mám to smazat a vložit znovu, nebo to upravíte?
    • blixa
      Asi to spis zadej znovu - bug nahlasim, ale nebude to opraveny hned..
      • ringmancz
        akorát mi musí někdo smazat tu původní recenzi :)
  • ringmancz
    http://games.tiscali.cz/final-fantasy-versus-xiii-11189

    profil hry je spojenej s FF XII
  • Když se na telefonu (Android 4.1.2, Maxthon aktuální) přepnu do klasického zobrazení a kliknu na Diskuse v horním panelu, tak se to přepne zpátky do mobilního rozhraní a napíše "hp". Když pak kliknu na "klasické", vyhodí to chybu "Not found. The requested URL /games/&mobile=off was not found on this server". Rozbilo se to někdy nedávno, protože dřív to fungovalo.
  • na mobilni verzi se mi neukazuji v diskuzi k bleskovkama nadpisy, takze je to vse "v bordelu" a nejde poznat kdo o cem pise pripadne na co reaguje
    • blixa
      Jak se pls v mobilni verzi dostanes do diskuse k bleskovkam? Vubec jsem nevedel, ze to nejak jde - a proto ani nikdo neprisel na to, ze tam chybi ty "predmety" u zprav..
      • sorry ze odpovidam tak pozde :)
        stalo se to tak ze v mobilu byly stranky prepnuty na klasicky zobrazeni a po naslednym otevreni komentaru to automaticky skoci na mobilni verzi. pouzivam opera mini. jako reseni bylo snadny- prepnout na full, ale nevim jestli to je reseni pro kazdyho ;)
  • Zdravím, můžu se zeptat, jak často dochází ke schvalování čtenářských recenzí? Ta moje na Brothers tu stojí už pátý den, což by mi jindy nevadilo, ale v tomhle případě se jedná o hru, která právě vyšla (alespoň na PS3) a recenze je tedy aktuální. Díky.
    • blixa
      cca dvakrat tydne. Ted uz je schvaleno.
      • Díky za bleskové vyřízení.
  • Mohli byste udělat,aby se šlo na proxy serverech přihlašovat.Takhle je to trapný,dostal jsem ban(který bych si možná zasloužil ale ne na tak dlouho) a musím psát jako anonym,bez obrázku a musim vyplňovat ten kód.
    A přihlašovat se mi ve škole nechce(jako teď),stačí že jim dávam na síť heslo k fb,kdo ví kdo všechno má k těmhle datům přístup.
  • mirekdusinojc
    Nedávno mi váš "Doporučené články" bar doporučil tento skvostný článek, který zdá se komunikuje skrze čas. Rozhodně zábavné počtení: http://games.tiscali.cz/tema/casopis-level-vzhuru-nohama-35220
  • zdeeneek
    Bude recenze killzone mercenary na vitu?
    • blixa
      Jo :)
      • zdeeneek
        A vyjde to nekdy ted nebo az jako retro? ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit