Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vzit to vypada uplne stejne jak predchozi dili, kdyby to prodavali treba za 500kc tak proc ne.
  • no ja neviem skusit to skusim ale nic necakam posledne hratelne nfs bolo carbon aj to bolo na hrane ostatne uz sli do sra***k...
  • Kinet1c
    "nešetří adrenalinem" ??? len by ma zaujimalo, co je na tomto videu tak brutalne adrenalinove.
    Ja osobne som zazil viac adrenalinu, pri TS2014 videu s Shean Bean ako pri tomto. Hudba my adrenalin nepridali, tie buracky, hm, nie, ked sa nerozbije auto je to take skor ako vtip a ty policajti v takych autach, ako, no mozno si to niekde dovolit mozu, ale pochybujem ze aj v great USA by si mohli len tak jazdit na takychto drahych vozoch (ale trochu fikcie preco nie). Dalej mne to cele skor pripomenulo Burnout viac ako NFS. Je to mozne tym, ze to robily ty co robili Burnout paradise. Zubami nechtami sa toho drzia a nejde im to. Dalej som uz viackrat spomenul, ze uz by som rad nieco bez policajtov skratka zavody ako v NFS 1-2-4 a mozno aj ine diely, teraz sa my nechce spominat trojka bol prvy hot pursuit, takze som schvalne vynechal a stvorka je v podstate trojka, len taka vylepsena bez policajtov, teda ked si dobre spominam. Ale sa pytam, ako asi aj mnohy iny, preco sakra nemoze urobit nieco podobne len v sucasnej grafike a sucasnou generaciou aut, bolo by to tak strasne, urobit zabavne arkadove preteky, bez sprostych siren a hlupych policajtskych komentov, skratka hru taku aby som sa pri jazde mohol kus pokochat aj tratou. Pretoze dostatocny adrenalin dokaze priniest aj dobry pretek, s dobrymi schopnymi npc oponentmi a nie len npc policajt co sa vas snazi za kazdu cenu dostat a opacne. Na taketo policajtske nahanacky tu je dostatok inych hier, spomeniem iba dve co ma napadli, GTA a Saints Row.
    Ok skratka ma NFS seria dovtedy asi zaujimat nebude ako tak vidim, kym to budu takto recyklovat bez napadito vydavat jednu podobnu hru za druhou. Dufam, ze sa nieco stane v buducnosti a NFS bude fakt o N & F & S tzn NEED 4 SPEED a nie Need for Police. A ano ked ste si vsimly, tak fakt ma dost vytacaju uz ty policajti umiestnovany do NFS serie, parkrat to bolo fajn, ale uz je to nejak casto a to nebavy.
    • Kein
      Vzpomínáš si špatně. V NFS IV policajti byli.
  • Další propadák a zbytečnost ,stejně jako všechny závodní hry ,tohle mužou hrát lidi co sou rozumově slabší fakt
  • Jízdní model? NFS nějaký má? *8*
    • ved je to cisty burnout pre sibnute deti na cerealiach...
  • Mato1987
    Čo ja viem, ja som stále na vážkach, ale asi si pekne počkám na Next Car Game od bugbear a nebudem vyhadzovať prachy za niečo do čoho behom roka výjde aj tak 10 ďalších dlc v hodnote 100 ojro.
  • Na battlefield 4, ktery recenzuji v bleskovkach, to zdaleko nema
    • Tvůj školácký popis multiplayeru BF4 bety z kolejí nikoho nezajímá.
      • Bez urážky. Většina lidi (normálních) co znám, si zahraje singl a sbohem .. já to mám stejně. Z toho vycházel můj zbytečně útočný příspěvek :)
        • Je verejne znamo, ze 90% hracu battlefielda hraje multiplayer
          • Jack1947
            Ale plosim tlebe, si moc pruhlednej trollik natoz aby to byla pravda. *3*
            • Jack1947
              Rekl klasik, tak co aspon pisu k veci a jak proboha se snazim ...všechny se tady snažíš přesvědčit o své jediné a správné pravdě... jak presne? *7* Aha to ze se ti muj nazor (realny) nelibi to mas blby, mne se taky treba nelibi ze si anonym. *15* Jeste neco si mnel na srdci nebo je to secko? *3*
            • Zato ty vypadáš jak Veskoslavův přisluhovač, zas*al jsi celou diskuzi vysoce "inteligentními" příspěvky stejně, jako to dělá on a všechny se tady snažíš přesvědčit o své jediné a správné pravdě, což taky dělá jedině on.
          • Na koho si tady hraješ ?
            • Neumis cist? Mel bys sis zopakovat zakladni skolu
            • Jack1947
              Ja vedel ze to neni pravej Veskoslav ten (original) je proste jen jeden , priste at se tvoje alter ega lepe uci. *3* *15*
  • Otevřené město,plnohodnotný tuning,ilegální závody,aspoň nějáký ''béčkový'' příběh a auta,která nestojí milióny a necitím se v nich jako Bill Gates.A byl bych spokojen,a semnou další spousty lidí. *4*
    • Pořát vymýšlej pi*viny, ale kdyby je napadlo udělat další undergroundy s parádní grafikou, NORMÁLNÍMY auty a tunningem, tak by vydělaly majlant. Těm dalším NFS prostě totálně chybí nějaká atmosféra, akorád do toho cpou tuny efektů a ve výsledku je je v tom akorád bordel.

      Ten pocit u Undergroundů, když to pálíte 250 v noci, dešti a prostisměru na dálnici, byl vždycky parádní... Kua du si zahrát NFS :D
      • "Pořát,Akorád" RIP gramatika :D
    • Jo a klidně i bez toho tuningu a otevřenýho města. Vlastně mě by jen stačily závody ve stylu NFS 1, 2 apod... dlouhé tratě za městem, fajn auta, fajn hudba, fajn fyzika, aby se auta chovala jako auta a hlavně pohodová hratelnost s trochou výzvy a slušnou AI ...

      Takovou hru s dnešníma hardwarovýma možnostma není absolutně těžký udělat, vlastně asi je ...
      • Jack1947
        Jo a delat ji aspon Ea nebude, ted to chce nekoho noveho, nezkuseneho aby neco ukutil.
  • 15k3
    vypadá pěkně už se těším na DLC
  • Akože to posledné NFS nebolo úplne zlé... Mno vlastne bolo, ale tá grafika a počet áut boli super. Horšie bolo to neustále opakovanie tratí, žiaden príbeh, (znova) žiadny tuning (až na ten, že sa ti zlepšovali parametre auta), pri každom aute bolo možné odjazdiť len pár druhov tratí ktoré tam boli prednastavené.
    • Já osobně u NFS příběh nepotřebuju. Absence příběhu byla jedna z věcí, díky který u mě mělo nový MW malý plus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit