Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tupik
    Počkám na plnou verzy z Bety jsem takovej rozčarovanej a to i přes to že fakčí na maximalky sem tam trhaneček ale to se opravý snad s updatama :) Jinak mě Mrzý že v betě nejsou Hardcore servry! Nesnáším hrát na normálech :D :D kde se vše samo opravuje a uzdravuje a kde ke všemu je člověk označenej přes celou mapu :D :)
  • Pokud vám hra jede i přes instalaci beta driverů špatně, jediným řešením je Win 8.1 Na sedmičce jsem měl na low 720p 15 fps a teď na 8 mám na medium 40 fps na 1080p. Zkuste třeba jenom do dual bootu, plná hra snad pojede dobře i na 7 ;-)
    • Jack1947
      "Snad" lol takto uz je teda vazne prujem , pac Win8 instalovat , jeste kvuli obycejne bete, kdyz to lidem beztak nejezdi uplne nej... ne to si nemyslim.
      • ano to je pravda, ty uz mas mit davno nainstalovany
        • Jack1947
          K cemu? Win7 jedou jak vino, a abYch prechazel na horsi operacak tak bych musel mit sakra, padnejsi duvod nez mit Wokna a bez widgetu s problemovym interfacem kterej se hodi spise na tablet. Proc bych si tohle proboha mel hazet do kompjutru nechapu. *3*
  • rozjel to nekdo na dx10 grafice?
  • Ty vole *1* tak to sem se zas nasmál *1* Co to jako má být dpč stěma hrama to jde fakt do pěknych sraček
  • Přesně co jsem očekával. Skripty, mrakodrapy o dvou patrech, zmatek na malé prostoru jako v bf3, náročnost. Akorát se mi zdá že pořešili lépe inputlag, teď už to jen zoptimalizovat, a snad to bude hratelné.
    • Ale pořád tě magická kulka zabije, ikdyž jsi několik sekund už za rohem *15*
    • Zkuste zmáčknout shift, za jak dlouho vám postava začne sprintovat. Tomu delayi vůbec nerozumím, ve trojce není.

      seno: aha tak tento záměr se dosti nepovedl, vypadá to hodně prkenně. Já to vážně měl za input lag, tak špatně to vypadá v reálu :)). Chvilku nic a najednou plný sprint, místo pomalejšího zrychlování po krocích jako například v Gears of War. Tak to jo:)
      • a už tu máme jedného z tých uplakancov o ktorých som písal nižšie *1* Už si konečne zvykajte, že človek nie je z papiera ale že na rozbeh potrebuje určitý čas. A v budúcnosti sa tieto pohyby zreálnia ešte viac, dufám, že konečne aj zbraň bude mať hmotnosť a postava na ňu bude musieť reagovať. Vďaka tomu budú hráči a ich boje pôsobiť reálnejšie a nie ako papierové figúrky skákajúce po mape a otáčajúce sa o 180 stupňov za zlomok sekundy, čo pôsobí voči vyspelej grafike ako päsť na oko.
        • jo tohle mi fakt na bf vadí, ale neda se argumentovat tim že by na to nebyl vykon hw nebo co *1* prece v nekterych jinych hrach pohyb funguje normalne, treba ghost recon, nebo crysis jak jsem tady nedavno daval odkaz na video z cryenginu
          • si ma trochu zle pochopil, ja som nepísal, že na to nie je výkon ale že tým ako sa zlepšuje grafika a približuje sa k realite narastajúi požiadavky i na realistické animácie. A BF4 v tomto smere urobila slušný krok dopredu.

            čo sa týka toho videa to nie sú pohyby skutočných hráčov ale AI čiže iba série animovaných sekvencií ovládaná scriptom. My sa tu bavíme o pohyboch v multiplayeri kde už majú priamy dopad na hratelnosť.
        • to s tim rychlym otacenim by podle me byla obrovska blbost napr. kdyz me nekdo zacne ja nwm strilet treba ze zadu tk se muzu aspon rychle otocit a sundat ho, tohle by pak bylo akorat znevyhodneni toho kterej je pod palbou (musi to prece byt porad hra jinak si nekde na cerno sezen zbran a muzes vyrazit nekam kde maj obcansky valky a urcite by sis to rychle rozmyslel) a kdyz nekdo umi tak proste za to nemuze ze je lepsi a zastreli toho dotycneho driv noo
          • máš si lepšie hlídať záda, myslíš že v reálnom boji je to inak ? navyše tu nejde o výrazné spomalenie otáčania, človek sa vie vo vyśtroji otočíť celým telom i behom jednej sekundy, takže veľký rozdiel by to nebol, avšak vyzeralo by to podstatne lepšie a hru by to urobilo trochu opatrnejšou.
            • ja ti poradim pokud hledas neco takoveho tk se nezajimej o tohle a bez na armu (1,2,3) a ja bych rekl ze budes spokojeny, protoze takhle vsichni neco do toho chtej a hry jsou pak patlanice vseho dohromady (rozhodne nesmysl). Jinak posledni jakoze "realnej" bf byl bf2 tam se tky muzes stavit *15*
        • Ano ano, a o tom jak realisticky se chova projektil vystreleny z tanku budeme mlcet. *7*
          • nemusíš mlčať, kľudne o tom píš celý deň.
            • to že projektil padá 50 m pred tankom je samozrejme chyba ale neudrie do očí tak ako poskakujúci hráči s pohybmi rýchlejšími ako jackie chan na piku.
            • Tak pro pomalejsi. Kdyz budel mlet o tom jak si clovek ma zvykat u hry na realitu, kdyz u te same hry bude projektil z tanku UMYSLNE padat 50m pred tank tak budes trochu demagog. *3*
      • To nie je delay, ale zámer vývojárov. Oproti BF3 upravili systém behu tz. už sa nedá neobmedzene dlho bežať a vojak potrebuje chvíľu, aby sa naplno rozbehol. Malo by to simulovať to, že daná postava musí niesť aj vybavenie, ktoré jej sťažuje beh. Či je to dobrý nápad, to neviem zatiaľ posúdiť.
  • Kdy bude raceznze pes 2014 ?
  • Proč je tady u takových her vždycky takových děcek a proč mám pocit z těch normálnějších komentářů, že je to hrozná srajda? Ještěže tady takovým paskvilům nevěnuju čas .. je spousta jiných lepších her.

    Kdy už BF4, počkám si až to vydají hotové, zahraju singl, třeba se mi dostane nějaký pěkný příběh a trochu si fajn zastřílím jako ve 3ce a papa .. nemám chuť ani důvod se drbat s děckama v nějakym zabugovanym mp, který je stejný jako ve 3ce. A prý se tam už i v té betě objevují cheateři ... holt děti, hnus.
  • Podľa mňa bude BF4 stáť za skúšku a zhodnotenie kvalít až tak okolo Vianoc. Predpokladám, že dovtedy vydajú nejaký fix patch (možno aj dva) a opravia tie najväčšie chyby. BF3 ma naučil, že tesne po vydaní je to skôr polotovar ako hotová hra.
  • Je to fajn, som spokojny, ( BF3 1000 hodin ), akurat musia upravit tie lagy a sekanie aj na najlepsich masinach. Ja hram samozrejme low. Phenom 965 BE @ 3.9 GHz, GTX 660, 8 giga RAM. Ked to optimalizuju na high by mi to malo slapat. Dufam, ze anticheat program tiez vysperkuju. Vcera uz fical na par servroch nejaky rpg cheat, kde kr3t3n daval dole vsetko dole s rpg bez ohladu na vzdialenost a prekazky. Ruky lamat tymto idiotom *16*.
  • AMD Phenom II X7 1090t @4ghz, 4x4gb ram 1600mhz, MSI Gtx 660ti. Rozlišení 1366x768 detaily Low až ultra je jedno co nastavím. Je to nehratelné. Propady na nějakých 5fps.Rozhodně nekooupím. Nehodlám kvůli jedné hře upgradovat PC, na kterým běhají ostatní hry jako víno. BF4 je pouze a jen tlak na hráče nakoupit nejnovější železo. Děkuji, ale nechci. Raději koupím PS4 než opět investovat jedinou korunu do PC.
    • Nelogicke. To si trepol teda riadnu perlu..
    • Cafko.
      Tiez som mal problem s BF4.
      mam cpu i5 2500k fici na 4.4gh, vga AMD 6850 a ram 16gb.
      po install beta drivers amd bolo jedno ci som mal full hdd a ultra alebo len hd a low islo to strasne. fps okolo 20 priemer pricom max fps 30.
      Strasne som bol sklamany ale ...
      vcera som odisntalloval drivers amd a dal posledne oficialne tusim 13.4
      spustil som hru a mam na full hdd ULTRA setting max fps 60-70 a priemer okolo 30.
      Mal som pocit ze hram uplne inu hru. (pred tym som bol brutal sklamany ze co za sh1t hra)
      Takze trpezlivost pani. Je to v podstate bf3 ale vycackanejsie.
      • Som zvyknuty hrat len hard setting. Normal mod sa mi vobec nepaci tak dufam ze na HARD to uz bude super.
        V bf3 mam nahrane cca 1500 hodin.
        Povodne som si bf4 chcel kupit uz teraz ale pockam XD (predpokladam ze ta beta skor odradila od preorder )
        ZAVER:
        po nainstall old drivers ficim na ultra takze spokojnost mam pocit ze to bude lepsie ako bf3 pretoze sa vracaju prvky z old bf serii.
        Chybou bolo zvolit takuto mapu pre betu
    • X7 ?
    • Ty jsi honza :-D JE TO BETA V O L E !!!
      • a prave preto to ma behat uplne v pohode, obzlvast ked sa jedna o copypaste hru. ... vole
        • no tak to proste nebeha : tak si honzik pobezi koupit novi zelezo protoze mu nejde beta vole :) lepsi pockat az vydaj ovladace ne ? vole :to je jednodusi bulet jak zelva me seto seka spatna hra uz to nikdy nekoupim osklivi DICE VOLE
        • V pohode nebehal ani battlefield 3 a ani bad company 2 beta... copy - paste, ty vole zastrel se. Decka dokazou akorat nadavat a pritom v zivote ho*no dokazali.
          • A co jsi dokazal ty ? Super jak decka ostatnim rikaj ze jsou decka se muzu počurat smichy :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit