Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    Vždyť to je stejné jako BF3 :(.
    • nieje to to iste, tiez som ocakaval len datadisk k BF3 ale pravda je ze je to daleko viac vyladene, strielanie je konecne na podobnej urovni ako BC2, zvuky zbrani mam dojem boli lepsie tiez. Mne napr v BF3 chybal akýsi feeling z Bad Company 2 a tuto ho cítim, takze som milo prekvapený a rozhodne sa to lepsie hra ako BF3. :)
      • to je pravda hlavne ty zvuky me potesily, naopak treba zbrane strilet full auto na dalku a trefit se s kazdou ranou pro me moc neni v bf3 bylo ovladani zbrani lepsi (ted je to zase jen zobecneni hratelnosti i pro no skill hrace) tak snad to jeste upravej. Jinak hlavne sem musel pomalu brecet kdyz sem videl ze rusky ak-12 maj cinani jako zakladni zbran (trosku haluz)
    • A co jsi čekal ? Half-Life 3 ? :)
  • No na ps3 to vypadá hůř než BF3 :D ...
    • Miserius
      Taky jsem si řikal, až jsem myslel že je to nějakej vtip *2*
  • To je nějaké nové DLC k Battlefieldu 3 že? No a ted' vážně fakt za tohle chcete naše peníze skriptované padání budov ok, ale jinak je to to samé mapa je trochu větší ale chaos je furt hlavní a nikoho neštve objective furt se oháněli levolutionem tak proč ho tam nevidím? Nebo tím mysleli ty skriptované pády budov prosímvás to už jsme měly v prvním Red Faction... No a zvuky zbraní ctrl+c ctrl+v takže nic pro mně no. Battlefield 3 byl můj poslední a od série odstupuji kvůli DLC-whoringu proč si koupit hru která obsahuje jen 10% a zbytek je DLC a dávej prašulky... No abych jenom nep*čoval že nové BF je jen BF3.5 je vidět že na mapách je více místa pro obcházení a že inteligentní hráč s lepším krytem toho run and gunera vždy zabije bez problémů a ovládání vozidla je dost intuitivní takže je to docela sranda bohužel týmové práce jsem moc neviděl avšak když jsem měl komunikativní spolubojovníky tak to docela šlo. Takže abych tu litanii nějak završil hodnotím betu 7/9 příliš podobnosti s BF3 spíše než na nové DLC bych se zaměřil na opravu chyb v BF3 protože i přes haldu patchů jsou tam stále problémy znatelné pak si teprve začněte dělat další hru. HOZNMI OUT!
    • Shaker
      Zni to jako hroznej hate... ale po 45i minutach hrani musim rict, ze me to taky nepresvedcilo. Teamplay se sklada uz jen z toho, ze vam obcas medik z vaseho squadu hodi lekarnu (hra k tomu, nehrat tymove, jen se honit za fragama primo vybizi), ale to delaji jen ti uvedomelejsi.
      • Tak to není hate to je pravda protože i v BE3 si měl statistiky jako healování, doplněná munice obsazené body až pod K/D ratiem killama a přesností a ještě dost malým písmem. Ne že by to bylo špatné, ale jít obsazovat nebo pomáhat četě či týmu by mělo být odměněno více než killstreaky a headshoty. Avšak není to jen hrou mentalita hráčů také dost poklesla na mapách je strašného místa pro objíždění a přechytračení nepřátel kolikrát jsme s kamarádem obešli či objeli nepřátelské síly a byl to masakr, ale většina hráčů prostě běží k nepříteli tím stylem poběžím k vlajce a zabiju vše co mi příde do cesty a moc nemyslí na to co by mu dalo taktickou výhodu.
  • Najlepsie je, ze XYZ hracov (vratane mna) sa doteraz nemoze do hry pripojit, nakolko hra skratka zamrzne pri loadingu... Na fore sa to uz, samozrejme, davno riesi. Ani sa necudujem, ked hracov, ktorym to takto blbne, je alarmujuce mnozstvo. DICE sa uz k tomu vyjadrili, udajne pracuju na fixe. Mno... snad to stihnu skor, nez vyjde samotna hra, pretoze povodne som si ju chcel predobjednat, no zatial ma ani nehne. A ktovie, kolko je tam podobnych bugov. Staci sa pozriet na BF3, ktory nie je kompletne opraveny ani dnes... po dvoch rokov od vydania. Njn... nech zije EA/DICE. *7*
    • hmm totez mi to hazelo chybu pri loadingu ale pak jsem si vsiml ze na amd jsou nove drivery a hle uz mi to bezproblemu funguje
      • Mas na mysli tie beta ovladace? Tie som sice neskusal, ale mnohi hraci ano a napriek tomu im to pri loadingu stale komplet mrzne... Takze neviem, mozno si mal skratka stastie.
        • Procti fora, freeze pri loadingu zposoboval i Punkbuster automaticky nainstalovanej s hrou. Nainstaluj rucne zadej cestu k BF4, pak tu placej ze to nejde.
          • PResne tak som to urobil, aktualizoval som aj glaifkce ovladače aj Pb a stale nejde, stale sek na loadingu... V tomto ma velmi sklamali...
            • no nemuzete to brat vazne (beta) treba kamosovi to nejdriv neslo a aniz by neco udelal najednou mu to zacalo farat divny no :D
  • Mato1987
    ↓‎↓‎↓‎ odkiaľ sa tu títo blázni berú ?
    • MidnighT91
      Z pod mostů. Říká se, že unášejí a žerou malé děti...
  • Mato1987
    beta má tak neskutočne veľa bugov a nevybalancovaných zbraní, že to by bolo na viacej ako 5000 znakov, keby som sa k tomu mal nejako fundovane vyjadriť. Ale na druhú stranu to je pochopiteľné kedže to je beta a dice majú pravdepodobne už aj hru hotovú, len platiacim užívateľom dávajú takýto nevydarený beta build.
    • Taková BF2 byla normálně hratelná až skoro po roce s patchem 1.51
      • Mato1987
        tak to sa moc páni z dice nepolepšili teda, bf3 je zabugovaná aj 2 roky od releasu.
        • no kdyz byl release melo to bugy ale tk to je normal behem par mesicu byla hra nejmene zabugovana a nejlip fungovala vseobecne asi tak do cervna 2012 (pak prisel, novy battlelog) sla hra pomalu ale jiste do kytek a dneska ?? no dneska se jdu pripojit parkrat mi to napise nepodarilo se pripojit chyba na strane EA, spousta ingame bugu, kdyz mi to napise ze uz hraju a hodi me to do hry tak porad nacitam(driv me to spravne hodilo uz do nacteny hry), pripojovaci listy udelaly ten modrej blivajz, a kdyz se odpojim zustane mi viset ta lista ze prej porad hraju (dela mi to od vydani bf4 open beta)
          • 2 radek *(pak prisel premium a novy battlelog)
        • tohle mi vadí a tohle je taky ten důvod proč byla BF3 první a poslední novodobá MP hra co sem koupil: naprosto tragická podpora končící vydáním dalšího dílu série a pak utnou servery a moje prachy vyletí oknem. Děkuji nechci.
  • Je to fajn, som spokojny, ( BF3 1000 hodin ), akurat musia upravit tie lagy a sekanie aj na najlepsich masinach. Ja hram samozrejme low. Phenom 965 BE @ 3.9 GHz, GTX 660, 8 giga RAM. Ked to optimalizuju na high by mi to malo slapat. Dufam, ze anticheat program tiez vysperkuju. Vcera uz fical na par servroch nejaky rpg cheat, kde kr3t3n daval dole vsetko dole s rpg bez ohladu na vzdialenost a prekazky. Ruky lamat tymto idiotom *16*.
  • Hrál jsem, doporučené požadavky lehce přesahují ULTRA tudíž jsem to nastavil na Vysoké, ale co se neděje FPS padají jak hrušky.. dal jsem to na low a z 90 FPS to skáče každou 2s na 15 FPS no jak to mám pak hrát. Dobře někomu to nedělá a někomu zase ho jedno vím jistě mě by to dělat nemělo ani podle HW ani kvůli Internetu takže by si to měli optimalizovat. Nejsem si jist že když hra vychází 30.10 to bude lepší než BF3 docela mám obavy, že bude optimalizace a vše dost horší.. Hlavně aby vyřešily propady FPS jinak se to fakt nedá hrát...
    • Prej už makaj na fixu, ma vyjít "soon"
  • Zajmalo by mě jestly je to finální podoba města, protože je to dost suchý, prázdný budovy, ten propad silnice uplně na dementním místě, a co teprve heliny ke kterým se nedá dostat.. Jo a ten barák by mohl být taky trochu složitější na strhnutí...
  • na BF3 mam 700hodin, momentalne bf4 asi 20fps ale realne to vyzera na 15:) ked to nespravia alebo si nekupim po vianociach novy comp tak to nebude pre mna
    • Hold beta. Mě se to sekalo na low maximálně. Upřímně, 4 roky starý PC zvládá vždycky všechno, myslím, že kvůli BF4 upgradovat nebudu,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit