Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podľa mňa bude BF4 stáť za skúšku a zhodnotenie kvalít až tak okolo Vianoc. Predpokladám, že dovtedy vydajú nejaký fix patch (možno aj dva) a opravia tie najväčšie chyby. BF3 ma naučil, že tesne po vydaní je to skôr polotovar ako hotová hra.
  • Nevíte někdo proč mi po spuštění blikaj textury a mam přes obrazovku čáry že neni ani vidět na hru?
    • Proto ze ses AMD fanatik
      • Super odpověď ! Moc jsi mi pomohl děkuji ti za tvojí chytře vtipnou odpověď která mi pomohla vyřešit problém kterej mám. Až budu něco potřebovat, určitě se ti ozvu...
  • Pokud vám hra jede i přes instalaci beta driverů špatně, jediným řešením je Win 8.1 Na sedmičce jsem měl na low 720p 15 fps a teď na 8 mám na medium 40 fps na 1080p. Zkuste třeba jenom do dual bootu, plná hra snad pojede dobře i na 7 ;-)
    • Jack1947
      "Snad" lol takto uz je teda vazne prujem , pac Win8 instalovat , jeste kvuli obycejne bete, kdyz to lidem beztak nejezdi uplne nej... ne to si nemyslim.
      • ano to je pravda, ty uz mas mit davno nainstalovany
        • Jack1947
          K cemu? Win7 jedou jak vino, a abYch prechazel na horsi operacak tak bych musel mit sakra, padnejsi duvod nez mit Wokna a bez widgetu s problemovym interfacem kterej se hodi spise na tablet. Proc bych si tohle proboha mel hazet do kompjutru nechapu. *3*
  • zx_spektrum
    BF3 mně celkem bavil i když jsem ho hrál jen krátce (update PC krátce před Origin bundle), BF4 se na první pocit hraje odlišně, celkový dojem ze hry mám uplně jiný a zatím mně spíše nebaví, nehledě na to, že na GTX770 to běží i s nejnovějšími ovládači citelně hůř než BF3. Zatím mně to nepřesvědčilo ke koupi a asi mi to po betě chybět nebude.

    Takže za mně, koho nebavil BF3 může BF4 zkusit dát šanci, není to hra přes kopírák.
    • není přes kopírák je to hotové dvojče 1:1
  • hra je perfektne 200fps 2xtitan i7 hejzwel no proste kdo ma penize -- Jen prosim lidi co jsou bez penez nepiste jak hra neni optimalizovana atd atd.
    Gojíni si to daj s arabama/afrika a bude pohoda.Uz jeto stale bliz a bliz.
    • Chlapec se nám rozjel, začíná totiž víkend. Zítra nemusí do školky!
    • To slovo je gojim.
      • Aj gojíni.
        • Takové slovo neexistuje. Talmud i Šulchan aruch užívají výrazu gojim.
          • Mato1987
            a čo takto kyberpriestor oligarcha alias aschtar scheran ?
            • To je taky gój. *4*
    • Jasně, 200 Fps. Ani se 3mi titany to nedáš na ultra na stálých 200Fps :D Kamaráde ja mám obyčejnou GTX770 4gb ram a i-5 na 4,5Ghz a mám sem tam 170Fps, jinak 100+. Jsem spokojený a na účtu asi o 40.000kc víc. Btw, tu sestavu si napiš Ježíškovi, třeba ti rodiče koupí raději playstation :)
    • God-of-War
      Di se radši zahrabat, jo? *3*
  • Na bugy jsem nenarazil (mimochodem beta je osekaná schválně, např. hitboxy nohou úplně chybí), ale co mě vytáčí je staré známé "zalezu za roh a umřu / skrčím se a umřu" ...
    • To je klasický paradox, ktorý je výsledkom rozdielnej latencie jednotlivých hráčov, zatiaľčo ty sa vidíš za rohom, hráč ktorý po tebe páli ťa ešte vidí, ako za ten roh bežíš. Dice so svojimi Battelfieldami v tomto smere nikdy nemali sieťový kód práve najlepší, takže je tu ten problém dosť očividný *4*
      • a já si říkal proč mě zas dávají za rohem, v tomhle ohledu sem čekal pokrok. holt zas nic :(
    • Taky jsem zažil, šel jsem za roh a umřel jsem. Co ty rohy mají za magické pole, že mají lepší skóre než já?
  • AMD Phenom II X7 1090t @4ghz, 4x4gb ram 1600mhz, MSI Gtx 660ti. Rozlišení 1366x768 detaily Low až ultra je jedno co nastavím. Je to nehratelné. Propady na nějakých 5fps.Rozhodně nekooupím. Nehodlám kvůli jedné hře upgradovat PC, na kterým běhají ostatní hry jako víno. BF4 je pouze a jen tlak na hráče nakoupit nejnovější železo. Děkuji, ale nechci. Raději koupím PS4 než opět investovat jedinou korunu do PC.
    • Nelogicke. To si trepol teda riadnu perlu..
    • Cafko.
      Tiez som mal problem s BF4.
      mam cpu i5 2500k fici na 4.4gh, vga AMD 6850 a ram 16gb.
      po install beta drivers amd bolo jedno ci som mal full hdd a ultra alebo len hd a low islo to strasne. fps okolo 20 priemer pricom max fps 30.
      Strasne som bol sklamany ale ...
      vcera som odisntalloval drivers amd a dal posledne oficialne tusim 13.4
      spustil som hru a mam na full hdd ULTRA setting max fps 60-70 a priemer okolo 30.
      Mal som pocit ze hram uplne inu hru. (pred tym som bol brutal sklamany ze co za sh1t hra)
      Takze trpezlivost pani. Je to v podstate bf3 ale vycackanejsie.
      • Som zvyknuty hrat len hard setting. Normal mod sa mi vobec nepaci tak dufam ze na HARD to uz bude super.
        V bf3 mam nahrane cca 1500 hodin.
        Povodne som si bf4 chcel kupit uz teraz ale pockam XD (predpokladam ze ta beta skor odradila od preorder )
        ZAVER:
        po nainstall old drivers ficim na ultra takze spokojnost mam pocit ze to bude lepsie ako bf3 pretoze sa vracaju prvky z old bf serii.
        Chybou bolo zvolit takuto mapu pre betu
    • X7 ?
    • Ty jsi honza :-D JE TO BETA V O L E !!!
      • a prave preto to ma behat uplne v pohode, obzlvast ked sa jedna o copypaste hru. ... vole
        • no tak to proste nebeha : tak si honzik pobezi koupit novi zelezo protoze mu nejde beta vole :) lepsi pockat az vydaj ovladace ne ? vole :to je jednodusi bulet jak zelva me seto seka spatna hra uz to nikdy nekoupim osklivi DICE VOLE
        • V pohode nebehal ani battlefield 3 a ani bad company 2 beta... copy - paste, ty vole zastrel se. Decka dokazou akorat nadavat a pritom v zivote ho*no dokazali.
          • A co jsi dokazal ty ? Super jak decka ostatnim rikaj ze jsou decka se muzu počurat smichy :-D
  • Keyz
    Vypadá to na věrohodnou mapu kde se dá dobře schovat asi bude ze začátku těžké poznat co se dá zničit kde kdo může být ukrytý. Do všech bude se dostat určitě nedá.

    To by mohlo být hodně věrohodně. Vojáci různě zašitý v sutinách a pod. Je asi bude klasický problém s kempením. Většin obránci mají výhodu, že jsou schovaní a útočník má často převahu.
    Zde ale i jinde není možné aby jedna strana měla více lidí i když by to nebyla vždy zásadní výhoda. Jestli se útočí do obrany, tak je normálně potřeba větší počet lidí.
    • Mato1987
      Dobre. Akú rečú ste terazky hovorili doktor Macháček?
  • Jack1947
    Navic je to BF, a to se beztak vyplati do toho jit asi az potom pulroku kdy mouchy budou vychytany a budou naky DLC ... ale to uz je jasne, ja to psal uz driv. Teda je jeste otazka , jestli mi to zato stat vubec bude ( kdyby bylo v mem pripade) hry si zahraju, i s pani 6let starou grafikou
    a ta by mi nestacila? Kvuli bf upgrade pc ? Ne , muze to vypadat sebe lip a upgrade si to nezaslouzi, zahrat se prece da i na konzoly ( no ja zapomnel ten gamepad je prece neprekonatelna prekazka *15* pro nekoho.) *7*
  • no z meho pohledu je to des.
    • Jo no hrajes to na 400x320 , detaily - low, mas 3 fps.
      Ano Pepiku se BF4 na kalkučce nehraje *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit