Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hodně udělá když stáhneš beta ovladače od nvidie. Stabilizuje to celkově fps a i v místech kde sem taky měl z ničeho nic 5-10fps to hupslo na přijatelných 30-40 fps na ultra... (mam gtx660 2gb) ;-) zkuste to a pak řešte proč to jede tak, nebo tak ;-)
  • Musím se přidat. Kvůli té betě jsem se sral celý den s přeinstalováním oken protože to chce 64 bit. Za odměnu jsem čuměl 20 minut na loading mapy a nic. Myslím, že takhle by neměla vypadat ani beta.
  • dojmy z bety mám smíšené - konec konců je to je jen beta, ale nedá se ingnorovat fakt že na střední detaily to vypadá hůř než střední u trojky a fps jsou horší (ovšem je to jen beta optimalizace), novinek není mnoho, ale mapa se mi líbila hodně podlaží, hratelně krásně uzpůsobena pro každé povolání, na testování ideální prostředí
  • Super odpověď ! Moc jsi mi pomohl děkuji ti za tvojí chytře vtipnou odpověď která mi pomohla vyřešit problém kterej mám. Až budu něco potřebovat, určitě se ti ozvu...
  • je to nevybalancovana a preskinovana trojka s lagy... skoda. zustanu u trojky premium.
  • Jak jsem psal dříve, že na mém Phenomu II X6 1090@4Ghz, 16giga ram a MSI GTX 660 ti je to nehratelné s propady na 10fps i na rozlišení 1366x768 a medium detaily, tak blbý PS3 a xbox 360 verze jednou krásně plynule byť na superlow detaily. Jelikož je úplně jedno co nastavým (low-ultra) a jede to pořád příšerně, tak bych vyměnil všechny detaily a high res textury za plynulost PS3 a X360 verze! Grafika není všechno! A nepište mi, že to je BETOU. Na PS3 a X360 to je taky jen BETA a jede to jako víno!
  • Stormangels
    Ta hra ani nefunguje už od 1.10 furt nejde spustit.Prostě dam Join a hra se nespustí a nehlásíto žádnou chybu.
  • Ale neni to spatny.U ps3 maji nastavenou malou citlivost.Mam to na 70 a pohoda!
  • No on to rozdil moc nebude.Chyby tam pocasi,vitr atd.Uz v killzone zacal foukat vitr a tys vedel ze nemuzes hodit granat,protoze by se k tobe vratil spatky,nebo ti to cloumalo se snajperkou ve vetru.Treba na takovim mrakodrapu je to znat i znozickou.No proste litam tam jak superman.Hraju to na ps3 a id akta9.Doufam ze na jinnych mapach na pocasi trochu zamakaj.Kdyz by tam bylo funkcni pocasi tak by se to dalo hrat crossplay treba pc vs ps4,to uz by meli i pc ckari s myskou oneco tezzsi.
  • Nech toho ... Nemysli si prosím že jsi jediný kdo vidí do tohoto systemu... Jen mě to mrzí... Když vidím jiné společnosti a jejich přístup :)
  • TAKY MAM DOST NAHRANO.Furt ty pandulaci jsou prtavi,ikdyz mam super miridlo.Nekoho zasahnout fakt umeni.Moje id v BTF4 akta9 .S klasickou sniperkou musi dat nemin 3 rany aby protivnika skolil.A do hlavy?To bych musel mit nahrano 35hodin,abych mel supr sniperku.
  • Takze abych to shrnul ---> pro podobny zvasty staci jedno slovo - BETA.
    A k tomu, ze je to jen dalsi tah EA jak vydelat dalsi money - to si myslis, ze se AAA tituly delaji pro neco jinyho ? Kde zijes ? V Mumulandu ?
  • Pro mě naprosté zklamání .... :( 1. Důvod --> SKoro nulová životnost 3ky ty dva litry co sem za ní dal jsem mohl využít stokrát lépe ( na steamu např ) ... Jelikož jak sami tvurci řekli po zahrání 4ky už nebudete chtít hrát 3ku... Budiž (je to stejná sra*** )
    2.Důvod --> Je to stejně něpřehledný(přeplácanej interface,barvy,nasvícení apod ) a o ničem... pěchotní boje ??? :D to jo ..to si nechte pro jiné...

    Takže abych to shrnul ---> Je to jen tah EA jak vydělat další money ( bohužel :( )
    btw pěchotní boje jsou v Red Orchestra 2 ... To je teprve hra pro lidi s koulema ! :) A ted do mě
    *2*
  • Nejsem fanatik!Jen vidim,ze ten engine je strane neefektivni a podstate btf4 je hratelny jen na tom nejsilnejsim a jeste lidi prskaj!A z konzoli nove generace zdime vse ,coz je blbost!Stary konzole maj 512ram a novy 8gb ram a o ps4 s jeho ram?Skoro bez full hd?Srovname to s Killzone shadow fall a jeho engine,ktery jede ve full hd 60fps a nevyuziva ani pul ramky ps4!A vyzualne je taky uplne,ale uplne nekde jinde!
  • netrep pyčoviny *7*
  • nedelej si z nas pyču *1* *1* *1*
  • Lukasi prosim te nežvan , a di do postilky. Muzes jeste se mnou v loznici si dat teply mlečko ale pak šup šup do hajan, ty malej perverzačku .
  • Jo no hrajes to na 400x320 , detaily - low, mas 3 fps.
    Ano Pepiku se BF4 na kalkučce nehraje *1*
  • no z meho pohledu je to des.
  • Proto ze ses AMD fanatik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit