Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    Taky jsem si řikal, až jsem myslel že je to nějakej vtip *2*
  • ja ti poradim pokud hledas neco takoveho tk se nezajimej o tohle a bez na armu (1,2,3) a ja bych rekl ze budes spokojeny, protoze takhle vsichni neco do toho chtej a hry jsou pak patlanice vseho dohromady (rozhodne nesmysl). Jinak posledni jakoze "realnej" bf byl bf2 tam se tky muzes stavit *15*
  • není přes kopírák je to hotové dvojče 1:1
  • i3 a s tím chceš hrát hry? čím bys ses stěhoval? motorkou?
  • Tak to není hate to je pravda protože i v BE3 si měl statistiky jako healování, doplněná munice obsazené body až pod K/D ratiem killama a přesností a ještě dost malým písmem. Ne že by to bylo špatné, ale jít obsazovat nebo pomáhat četě či týmu by mělo být odměněno více než killstreaky a headshoty. Avšak není to jen hrou mentalita hráčů také dost poklesla na mapách je strašného místa pro objíždění a přechytračení nepřátel kolikrát jsme s kamarádem obešli či objeli nepřátelské síly a byl to masakr, ale většina hráčů prostě běží k nepříteli tím stylem poběžím k vlajce a zabiju vše co mi příde do cesty a moc nemyslí na to co by mu dalo taktickou výhodu.
  • Generalmagor
    Nah, spíš at' už konečně oznámí něco nového o Star Wars Battlefront!
  • hm tak i ja si to nezahraji sice win 7 ,Intel I3,4gb a radeonka 5770,dx 11,nej ovladace ale fps 1-5
  • Pilgrim66
    A to ses spokojenej? *1*

    Ze s 660kou mas stejny FPS (ve strileckach skoro nehratelny FPS) jako ja s daleko starsi a slabsi Radeon 6870?

    Jestli ti to pripada jako optimalni vykon, tak to jo.
  • ja mam intel i5 3,3 ghz gtx 660 8 GB ram a windows 7 a hraju normal a něco mam na vyším snímky 30 až 45 fps tak nechapu ty lidi co tu pisou že co tu maj lepší sestavy a běží jim to 15fps až 20 nechapu prostě asi mate stary ovladače nebo kecate a mate sutky pc
  • Shaker
    Zni to jako hroznej hate... ale po 45i minutach hrani musim rict, ze me to taky nepresvedcilo. Teamplay se sklada uz jen z toho, ze vam obcas medik z vaseho squadu hodi lekarnu (hra k tomu, nehrat tymove, jen se honit za fragama primo vybizi), ale to delaji jen ti uvedomelejsi.
  • Jack1947
    Navic je to BF, a to se beztak vyplati do toho jit asi az potom pulroku kdy mouchy budou vychytany a budou naky DLC ... ale to uz je jasne, ja to psal uz driv. Teda je jeste otazka , jestli mi to zato stat vubec bude ( kdyby bylo v mem pripade) hry si zahraju, i s pani 6let starou grafikou
    a ta by mi nestacila? Kvuli bf upgrade pc ? Ne , muze to vypadat sebe lip a upgrade si to nezaslouzi, zahrat se prece da i na konzoly ( no ja zapomnel ten gamepad je prece neprekonatelna prekazka *15* pro nekoho.) *7*
  • Jack1947
    K cemu? Win7 jedou jak vino, a abYch prechazel na horsi operacak tak bych musel mit sakra, padnejsi duvod nez mit Wokna a bez widgetu s problemovym interfacem kterej se hodi spise na tablet. Proc bych si tohle proboha mel hazet do kompjutru nechapu. *3*
  • to že projektil padá 50 m pred tankom je samozrejme chyba ale neudrie do očí tak ako poskakujúci hráči s pohybmi rýchlejšími ako jackie chan na piku.
  • To je nějaké nové DLC k Battlefieldu 3 že? No a ted' vážně fakt za tohle chcete naše peníze skriptované padání budov ok, ale jinak je to to samé mapa je trochu větší ale chaos je furt hlavní a nikoho neštve objective furt se oháněli levolutionem tak proč ho tam nevidím? Nebo tím mysleli ty skriptované pády budov prosímvás to už jsme měly v prvním Red Faction... No a zvuky zbraní ctrl+c ctrl+v takže nic pro mně no. Battlefield 3 byl můj poslední a od série odstupuji kvůli DLC-whoringu proč si koupit hru která obsahuje jen 10% a zbytek je DLC a dávej prašulky... No abych jenom nep*čoval že nové BF je jen BF3.5 je vidět že na mapách je více místa pro obcházení a že inteligentní hráč s lepším krytem toho run and gunera vždy zabije bez problémů a ovládání vozidla je dost intuitivní takže je to docela sranda bohužel týmové práce jsem moc neviděl avšak když jsem měl komunikativní spolubojovníky tak to docela šlo. Takže abych tu litanii nějak završil hodnotím betu 7/9 příliš podobnosti s BF3 spíše než na nové DLC bych se zaměřil na opravu chyb v BF3 protože i přes haldu patchů jsou tam stále problémy znatelné pak si teprve začněte dělat další hru. HOZNMI OUT!
  • si ma trochu zle pochopil, ja som nepísal, že na to nie je výkon ale že tým ako sa zlepšuje grafika a približuje sa k realite narastajúi požiadavky i na realistické animácie. A BF4 v tomto smere urobila slušný krok dopredu.

    čo sa týka toho videa to nie sú pohyby skutočných hráčov ale AI čiže iba série animovaných sekvencií ovládaná scriptom. My sa tu bavíme o pohyboch v multiplayeri kde už majú priamy dopad na hratelnosť.
  • máš si lepšie hlídať záda, myslíš že v reálnom boji je to inak ? navyše tu nejde o výrazné spomalenie otáčania, človek sa vie vo vyśtroji otočíť celým telom i behom jednej sekundy, takže veľký rozdiel by to nebol, avšak vyzeralo by to podstatne lepšie a hru by to urobilo trochu opatrnejšou.
  • zx_spektrum
    BF3 mně celkem bavil i když jsem ho hrál jen krátce (update PC krátce před Origin bundle), BF4 se na první pocit hraje odlišně, celkový dojem ze hry mám uplně jiný a zatím mně spíše nebaví, nehledě na to, že na GTX770 to běží i s nejnovějšími ovládači citelně hůř než BF3. Zatím mně to nepřesvědčilo ke koupi a asi mi to po betě chybět nebude.

    Takže za mně, koho nebavil BF3 může BF4 zkusit dát šanci, není to hra přes kopírák.
  • jo tohle mi fakt na bf vadí, ale neda se argumentovat tim že by na to nebyl vykon hw nebo co *1* prece v nekterych jinych hrach pohyb funguje normalne, treba ghost recon, nebo crysis jak jsem tady nedavno daval odkaz na video z cryenginu
  • ano to je pravda, ty uz mas mit davno nainstalovany
  • Tupik
    Počkám na plnou verzy z Bety jsem takovej rozčarovanej a to i přes to že fakčí na maximalky sem tam trhaneček ale to se opravý snad s updatama :) Jinak mě Mrzý že v betě nejsou Hardcore servry! Nesnáším hrát na normálech :D :D kde se vše samo opravuje a uzdravuje a kde ke všemu je člověk označenej přes celou mapu :D :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit