Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nieje to to iste, tiez som ocakaval len datadisk k BF3 ale pravda je ze je to daleko viac vyladene, strielanie je konecne na podobnej urovni ako BC2, zvuky zbrani mam dojem boli lepsie tiez. Mne napr v BF3 chybal akýsi feeling z Bad Company 2 a tuto ho cítim, takze som milo prekvapený a rozhodne sa to lepsie hra ako BF3. :)
  • Zkuste zmáčknout shift, za jak dlouho vám postava začne sprintovat. Tomu delayi vůbec nerozumím, ve trojce není.

    seno: aha tak tento záměr se dosti nepovedl, vypadá to hodně prkenně. Já to vážně měl za input lag, tak špatně to vypadá v reálu :)). Chvilku nic a najednou plný sprint, místo pomalejšího zrychlování po krocích jako například v Gears of War. Tak to jo:)
  • Přesně co jsem očekával. Skripty, mrakodrapy o dvou patrech, zmatek na malé prostoru jako v bf3, náročnost. Akorát se mi zdá že pořešili lépe inputlag, teď už to jen zoptimalizovat, a snad to bude hratelné.
  • Tak tohle "moudro" si zapisu do pamatnicku.
  • X7 ?
  • Snad vikingove z DICE nemam-li pravdu?
  • Kdy bude raceznze pes 2014 ?
  • A co jsi čekal ? Half-Life 3 ? :)
  • V pohode nebehal ani battlefield 3 a ani bad company 2 beta... copy - paste, ty vole zastrel se. Decka dokazou akorat nadavat a pritom v zivote ho*no dokazali.
  • Proč je tady u takových her vždycky takových děcek a proč mám pocit z těch normálnějších komentářů, že je to hrozná srajda? Ještěže tady takovým paskvilům nevěnuju čas .. je spousta jiných lepších her.

    Kdy už BF4, počkám si až to vydají hotové, zahraju singl, třeba se mi dostane nějaký pěkný příběh a trochu si fajn zastřílím jako ve 3ce a papa .. nemám chuť ani důvod se drbat s děckama v nějakym zabugovanym mp, který je stejný jako ve 3ce. A prý se tam už i v té betě objevují cheateři ... holt děti, hnus.
  • Podľa mňa bude BF4 stáť za skúšku a zhodnotenie kvalít až tak okolo Vianoc. Predpokladám, že dovtedy vydajú nejaký fix patch (možno aj dva) a opravia tie najväčšie chyby. BF3 ma naučil, že tesne po vydaní je to skôr polotovar ako hotová hra.
  • Je to fajn, som spokojny, ( BF3 1000 hodin ), akurat musia upravit tie lagy a sekanie aj na najlepsich masinach. Ja hram samozrejme low. Phenom 965 BE @ 3.9 GHz, GTX 660, 8 giga RAM. Ked to optimalizuju na high by mi to malo slapat. Dufam, ze anticheat program tiez vysperkuju. Vcera uz fical na par servroch nejaky rpg cheat, kde kr3t3n daval dole vsetko dole s rpg bez ohladu na vzdialenost a prekazky. Ruky lamat tymto idiotom *16*.
  • a prave preto to ma behat uplne v pohode, obzlvast ked sa jedna o copypaste hru. ... vole
  • Ty jsi honza :-D JE TO BETA V O L E !!!
  • no máš skutečně jenom pocit, o tom co se děje ve státech víš kulový, takovej korporatní fašismus nezažiješ nikde jinde.
  • AMD Phenom II X7 1090t @4ghz, 4x4gb ram 1600mhz, MSI Gtx 660ti. Rozlišení 1366x768 detaily Low až ultra je jedno co nastavím. Je to nehratelné. Propady na nějakých 5fps.Rozhodně nekooupím. Nehodlám kvůli jedné hře upgradovat PC, na kterým běhají ostatní hry jako víno. BF4 je pouze a jen tlak na hráče nakoupit nejnovější železo. Děkuji, ale nechci. Raději koupím PS4 než opět investovat jedinou korunu do PC.
  • Ristoro
    Vždyť to je stejné jako BF3 :(.
  • Mato1987
    bf6 nebude tak skoro , najprv spravia BC2 tak do dvoch rokov, ak na tom samozrejme už nezačali pracovať a potom o ďalšie 4 roky spravia pravdepodobne nejakú star wars hru, čítal som o plánoch dice niekde v nejakom interview uź si nepamätám kde ...
  • to by bolo zase plno plaču, že je to všetko spomalené a že sa hýbu príliš pomaly a že to neni real. BF neni simulátor ale čím bude lepšia grafika tým sa budú spomalovať i pohyby, počkaj si na BF6 *1*
  • p.s.
    ten prvni odkaz je samozrejme na beta video v tomhle članku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit