Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0:31 - 0:33
    pokud se vojaci pohybují takhle tak to porad bude plne hráču co to budou zneužívat a poskakovat sem a tam aby je nebylo snadne trefit, tudiz pro mne nehratelne

    skuste porovnat s pohybem v tomhle videu od 1:23
    http://www.youtube.com/watch?v=yG1ZUSCrgqM
    nebo jdete ven a skuste preskocit nejakou prekazku tak jak to udelal ten vojak v bf4. Tohle není unreal tournament tak by se meli postavy pohybovat realne. kdybych chtel run and jump strilecku zahraju si unreal nebo neco
  • Hold beta. Mě se to sekalo na low maximálně. Upřímně, 4 roky starý PC zvládá vždycky všechno, myslím, že kvůli BF4 upgradovat nebudu,
  • na BF3 mam 700hodin, momentalne bf4 asi 20fps ale realne to vyzera na 15:) ked to nespravia alebo si nekupim po vianociach novy comp tak to nebude pre mna
  • Stormangels
    BF3 mě sere těma bugama co tam eště jsou a BF4 mě sere protože nejde ani spustit.
    Kliknu na Join server a prej Joining a hra se nepustí a tendle problem má mnohem více lidí a žádné řešení. Zkoušel jsem všechno a furt nic a navíc je dnes 4 a vyšlo to 1 a od te doby neudělaly ani jeden malej update.
  • PResne tak som to urobil, aktualizoval som aj glaifkce ovladače aj Pb a stale nejde, stale sek na loadingu... V tomto ma velmi sklamali...
  • TheGGG
    V současné době mám pocit že v USA vládnou komunisti. *5*
  • Soudruzi? Spíš yankeeové, ne?
  • MidnighT91
    Z pod mostů. Říká se, že unášejí a žerou malé děti...
  • TheGGG
    Divná optimalizace, se zapnutou synchronizací 60-40FPS na vyšší detaily. Framerate si občas skáče jak šílenej a jindy se dobře drží, todle by měli soudruzi poladit.
  • Zajmalo by mě jestly je to finální podoba města, protože je to dost suchý, prázdný budovy, ten propad silnice uplně na dementním místě, a co teprve heliny ke kterým se nedá dostat.. Jo a ten barák by mohl být taky trochu složitější na strhnutí...
  • "tým má nyní pět členů, což je vynikající." FACEPALM Letmo jsem nakoukl do textu a hned je mi jasné, že si tahle preview nezaslouží mou pozornost.
  • Prej už makaj na fixu, ma vyjít "soon"
  • tohle mi vadí a tohle je taky ten důvod proč byla BF3 první a poslední novodobá MP hra co sem koupil: naprosto tragická podpora končící vydáním dalšího dílu série a pak utnou servery a moje prachy vyletí oknem. Děkuji nechci.
  • a já si říkal proč mě zas dávají za rohem, v tomhle ohledu sem čekal pokrok. holt zas nic :(
  • Hrál jsem, doporučené požadavky lehce přesahují ULTRA tudíž jsem to nastavil na Vysoké, ale co se neděje FPS padají jak hrušky.. dal jsem to na low a z 90 FPS to skáče každou 2s na 15 FPS no jak to mám pak hrát. Dobře někomu to nedělá a někomu zase ho jedno vím jistě mě by to dělat nemělo ani podle HW ani kvůli Internetu takže by si to měli optimalizovat. Nejsem si jist že když hra vychází 30.10 to bude lepší než BF3 docela mám obavy, že bude optimalizace a vše dost horší.. Hlavně aby vyřešily propady FPS jinak se to fakt nedá hrát...
  • To je klasický paradox, ktorý je výsledkom rozdielnej latencie jednotlivých hráčov, zatiaľčo ty sa vidíš za rohom, hráč ktorý po tebe páli ťa ešte vidí, ako za ten roh bežíš. Dice so svojimi Battelfieldami v tomto smere nikdy nemali sieťový kód práve najlepší, takže je tu ten problém dosť očividný *4*
  • Pořád je hra za snipera v multiplayeru tak trapně lehká jako v BFBC2? Tam se snad nešlo netrefit.
  • To je taky gój. *4*
  • Mato1987
    a čo takto kyberpriestor oligarcha alias aschtar scheran ?
  • Takové slovo neexistuje. Talmud i Šulchan aruch užívají výrazu gojim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit