Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    "Snad" lol takto uz je teda vazne prujem , pac Win8 instalovat , jeste kvuli obycejne bete, kdyz to lidem beztak nejezdi uplne nej... ne to si nemyslim.
  • Tak pro pomalejsi. Kdyz budel mlet o tom jak si clovek ma zvykat u hry na realitu, kdyz u te same hry bude projektil z tanku UMYSLNE padat 50m pred tank tak budes trochu demagog. *3*
  • to s tim rychlym otacenim by podle me byla obrovska blbost napr. kdyz me nekdo zacne ja nwm strilet treba ze zadu tk se muzu aspon rychle otocit a sundat ho, tohle by pak bylo akorat znevyhodneni toho kterej je pod palbou (musi to prece byt porad hra jinak si nekde na cerno sezen zbran a muzes vyrazit nekam kde maj obcansky valky a urcite by sis to rychle rozmyslel) a kdyz nekdo umi tak proste za to nemuze ze je lepsi a zastreli toho dotycneho driv noo
  • no tak to proste nebeha : tak si honzik pobezi koupit novi zelezo protoze mu nejde beta vole :) lepsi pockat az vydaj ovladace ne ? vole :to je jednodusi bulet jak zelva me seto seka spatna hra uz to nikdy nekoupim osklivi DICE VOLE
  • A co jsi dokazal ty ? Super jak decka ostatnim rikaj ze jsou decka se muzu počurat smichy :-D
  • 2 radek *(pak prisel premium a novy battlelog)
  • nemusíš mlčať, kľudne o tom píš celý deň.
  • no kdyz byl release melo to bugy ale tk to je normal behem par mesicu byla hra nejmene zabugovana a nejlip fungovala vseobecne asi tak do cervna 2012 (pak prisel, novy battlelog) sla hra pomalu ale jiste do kytek a dneska ?? no dneska se jdu pripojit parkrat mi to napise nepodarilo se pripojit chyba na strane EA, spousta ingame bugu, kdyz mi to napise ze uz hraju a hodi me to do hry tak porad nacitam(driv me to spravne hodilo uz do nacteny hry), pripojovaci listy udelaly ten modrej blivajz, a kdyz se odpojim zustane mi viset ta lista ze prej porad hraju (dela mi to od vydani bf4 open beta)
  • Pokud vám hra jede i přes instalaci beta driverů špatně, jediným řešením je Win 8.1 Na sedmičce jsem měl na low 720p 15 fps a teď na 8 mám na medium 40 fps na 1080p. Zkuste třeba jenom do dual bootu, plná hra snad pojede dobře i na 7 ;-)
  • no nemuzete to brat vazne (beta) treba kamosovi to nejdriv neslo a aniz by neco udelal najednou mu to zacalo farat divny no :D
  • rozjel to nekdo na dx10 grafice?
  • Ty vole *1* tak to sem se zas nasmál *1* Co to jako má být dpč stěma hrama to jde fakt do pěknych sraček
  • Nelogicke. To si trepol teda riadnu perlu..
  • Ano ano, a o tom jak realisticky se chova projektil vystreleny z tanku budeme mlcet. *7*
  • Ale pořád tě magická kulka zabije, ikdyž jsi několik sekund už za rohem *15*
  • to je pravda hlavne ty zvuky me potesily, naopak treba zbrane strilet full auto na dalku a trefit se s kazdou ranou pro me moc neni v bf3 bylo ovladani zbrani lepsi (ted je to zase jen zobecneni hratelnosti i pro no skill hrace) tak snad to jeste upravej. Jinak hlavne sem musel pomalu brecet kdyz sem videl ze rusky ak-12 maj cinani jako zakladni zbran (trosku haluz)
  • Som zvyknuty hrat len hard setting. Normal mod sa mi vobec nepaci tak dufam ze na HARD to uz bude super.
    V bf3 mam nahrane cca 1500 hodin.
    Povodne som si bf4 chcel kupit uz teraz ale pockam XD (predpokladam ze ta beta skor odradila od preorder )
    ZAVER:
    po nainstall old drivers ficim na ultra takze spokojnost mam pocit ze to bude lepsie ako bf3 pretoze sa vracaju prvky z old bf serii.
    Chybou bolo zvolit takuto mapu pre betu
  • Cafko.
    Tiez som mal problem s BF4.
    mam cpu i5 2500k fici na 4.4gh, vga AMD 6850 a ram 16gb.
    po install beta drivers amd bolo jedno ci som mal full hdd a ultra alebo len hd a low islo to strasne. fps okolo 20 priemer pricom max fps 30.
    Strasne som bol sklamany ale ...
    vcera som odisntalloval drivers amd a dal posledne oficialne tusim 13.4
    spustil som hru a mam na full hdd ULTRA setting max fps 60-70 a priemer okolo 30.
    Mal som pocit ze hram uplne inu hru. (pred tym som bol brutal sklamany ze co za sh1t hra)
    Takze trpezlivost pani. Je to v podstate bf3 ale vycackanejsie.
  • a už tu máme jedného z tých uplakancov o ktorých som písal nižšie *1* Už si konečne zvykajte, že človek nie je z papiera ale že na rozbeh potrebuje určitý čas. A v budúcnosti sa tieto pohyby zreálnia ešte viac, dufám, že konečne aj zbraň bude mať hmotnosť a postava na ňu bude musieť reagovať. Vďaka tomu budú hráči a ich boje pôsobiť reálnejšie a nie ako papierové figúrky skákajúce po mape a otáčajúce sa o 180 stupňov za zlomok sekundy, čo pôsobí voči vyspelej grafike ako päsť na oko.
  • To nie je delay, ale zámer vývojárov. Oproti BF3 upravili systém behu tz. už sa nedá neobmedzene dlho bežať a vojak potrebuje chvíľu, aby sa naplno rozbehol. Malo by to simulovať to, že daná postava musí niesť aj vybavenie, ktoré jej sťažuje beh. Či je to dobrý nápad, to neviem zatiaľ posúdiť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit