Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A měsíc po vydaní hry se pak ředitel vyjádří, že ho prodeje PC verze zklamaly :D
    • A svali se to na piraty ... ;D
      • Asi tak.
  • :-D Kašlu na WD. Počkám 20 let na cloud gaming a pak si WD zahraju ve full detailech;-)
    • Za 20 let si to tak zahraješ aj na mobilu ;-)
  • V jedne diskuzi si stezujete, ze konzole brzdi vyvoj a kdyz se objevi jedna hra, co konecne naplno vyuzije nejmodernejsi hardware, tak si zase stezujete. :)
    • To ze neco zere vykon HW neznamena, ze ten vykon naplno vyuziva.
    • Veskoslav
      Akorát, že doporučená sestava smaže novou generaci konzolí tak 3krát.... *7*
      • MrSanta
        Když to bude znát na kvalitě, tak klidně. Skeptické já mi říká, že vývojáři za ta léte s X360 a PS3 zlenivěli a teď se jim do dřiny s optimalizací chtít nebude. Dlouhou dobu jim stačilo PC port nějak zbastlit, PC hráč má většinou doma stroj, kterej to rozhejbal bez problému minimálně na střední detaily.
        Když vidím záběry z nové generace konzolí, tak to zas tak kulervoucně nevypadá. Vzpomenu-li na technologické demo Alan Wake (tehdá před lety ještě PC verze), tak to, co tam bylo předváděno, nemáme ani dnes.
        Ale nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko. Na hodnocení bude čas, až to vyjde *4*
        • Asharak
          Je víc možností že, taky můžou být (ti z kvalitních firem) naučení vše optimalizovat že to budou dělat i nadále a vše se k dobrému zlepší, ale to je asi fikce, protože už nebudou pracovat na stejné architektuře *10*
    • Kdo nebrble neni cech, hop hop hop.
  • Veskoslav
    Může mi někdo vysvětlit důvod předražené i7? Přijde mi, že Ubisoft absolutně kašle na jakoukoliv optimalizaci a prostě si někdo vezme katalog pc komponentů a náhodně vybere to, co se mu líbí.....Mimoto fakt mě zajímá, jak Xbox 360 a PS3, tedy zastaralé stroje rozjedou ten Dx 11. Tímto tahle hra klesá docela dost či spíše její tvůrci, kteří jsou jenom líní.
    • tonnymontana
      vesko: tak konzolova verze bude absolutne nekde jinde. staci se podivat na ultra nastaveni pc her a grafiku stejnych her na ps3/xbox. hold konzole maji omezeni. vyvojari na pc udelali prisnejsi metr aby hra byla hezka popripade se muze jednat o spatnou optimalizaci. Nevim jestli si fanda konzoli ale pc v tomhle budou mit vzdy navrch coz je logicke. dokonce i verze PS4 her budou na pc hezci coz je docela - pro novou "next gen" kdyz vysel ps3 tak si mel na konzoli nadhernou grafiku + BR mechaniku ale dnes je situace jina. osobne konzole beru jen na relax. vlastnim wii a PS2 ktere jsem si poridil nedavno a ovladani mi moc nesedi. pc zustane moji hlavni platformou. kazdopadne to ze na pc dali ULTRA nastaveni jeste neznamena ze si ho vsichni zahrajou. v mem pripade to bude zase nejake stredni. ale i tak mi hry s utahlejma detailama prijdou hezci nez na konzole. navic klavesnice a mys je jasna volba. gamepad nezatracuju pouzivam ho na auta nebo fotbal. kazdopadne kdyz jsem stim zkousel i jine hry bylo to docela krkolomne. to se mi lepe ovladalo uz docela uspesne a povedene Wii (neplest s Wii U)
    • Miserius
      Verze na soucasny konzole budou oškubanej humus...
    • posila
      Proc by se meli namahat se slozitym portovanim X360/PS3 verze na PC, kdyz muzou jednoduse naportovat Xbone/PS4 verzi? :)
      Ja bych si to stejne na PC neporidil. Urcite to bude obsahovat ten Uplay malware, kvuli kteremu to nepujde hrat, kdyz zrovna budu mit cas.
      Asi pred mesicem jsem si chtel po dlouhe dobe zahrat AC:Brotherhood, ale mohl jsem si akorat tak nakaslat, protoze Uplay server mel zrovna vypadek.
    • Robotron3
      X360 a PS3 už vůbec ne, DX11 nerozjednou. Proč by měly?
      • Veskoslav
        Já to vím. Proto mi přijde absurdní, aby to musely umět i minimální požadavky.
        • Robotron3
          To sou ale jiný verze. PC bude evidentně společná s těmi next-gen.
          • I demnt vi, ze zadny jiny verze neexistujou, jen ty tu meles porad tyhle kraviny.
          • Nech ho stejne to nepochopi
            • Veskoslav
              Máš pravdu. Ještě že tu jsi;) Jsem rád, že jsi mi to osvětlil.
  • Nechapu, ze si takovym zpusobem zneprateli PC scenu. Tam je totiz jedina nadeje, ze i v tech piraty zamorenych vodach se najde par poctivcu a hru si koupi. Konzolisti jsou totiz momentalne tak prezrany z GTA V, ze kvuli tyhle chudakove sandboxovce urcite nebudou vytahovat pirko a simrat se jim v krku, aby si v zaludku udelali misto pro tuhle podradnou krmi...
  • MrSanta
    Kurnik lopata, já už se v těch zkratkách nějak nevyznám *15*
    Jak velkej je rozdíl mezi i5 a i7? Jak "stárnu", tak už nějako nemám čas ani chuť se v tom hrabat. Se na to vykváknu, koupím konzoli a náročné hry budu kupovat tam. Až bude PC verze na Steamu za 10 éček, kupím a uvidím jak to pošlape.
    Nároky se zvýšili skokově, jsem zvědav jestli se stejně skokově zlepší kvalita grafiky a fyziky ve hrách.
    • i7 má proste vyšší výkon. Prečítaj si článok o doporučovaných procesoroch na TomsHardware. Keď dopuručujú ľudom procesor, zvyknú napísať že buď sa ti chce púšťať do pretaktovania, vtešdy kašli na i7 a kúp si pretaktovateľnú i5. Rozdiel nespoznáš. Pokiaľ je niekto lenivý alebo sa pretaktovaním nechce zaoberať, nech si vezme aj i7, nejaký rozdiel vo výkone tam určite je, i keď si celkom človek celkom priplatí.
      • MrSanta
        Čistě ze zvědavosti mě zajímalo, jak výrazně výkonější ta i7 vlastně je v porovnání i5. Když to vezmu podle ceny, tak u i7 je o cca 50 % větší. To by mě zajímalo, o kolik větší je ten výkon a zda je to vůbec vidět, když rozhoduje grafická karta. Nebo to už neplatí?
        Já teď určitě nebudu nic kupovat. V květnu jsem "postavil" nový stroj. To spíš koupím příští rok na vánoce buď PS4 nebo Xbox1.
        • Staci se podivat na testy na extrahardware a zjistis ze i5 dava ve hre proti i7 od deset fps méně, jenze humorne je ze to není 40 proti 50 ale napr. 170 proti 180. Tato hra je tak nejak mimo okruh mého zajmu ale srovnavaci testy jak si v ni vede jednotlivý HW si pak s chuti prectu.
          • MrSanta
            Heh, tak to by se ten upgrade fakt "vyplatil" *1*.
            Mě Watch Dogs taky vůbec neoslovují, ale v těch čipech jsem měl kaos. Aspoň jsem o krapet moudřejší.
            Počkám na Cyberpunk 2077 (snad to bude 2015) a uvidím, jak hra poběží. Když to bude slabé, tak vylepším mašinku. Zatím se mi na obzoru nerýsuje žádná extra hra krom Cyberpunku 2077, kvůli které bych dělal upgrade. Ovšem Cyberpunk 2077 (když dopadne tak, jak si představuju) si hraní na max detaily zaslouží.
            Můj dojem je, že hranice kvality vizuálního zpracování (a snad i té fyziky) bude posouvat CD Project Red.
            Ještě by s tím mohl hejbnout Dragon Age: Inquisition, ale myslím, že s tím problémy nebudou.
  • Mě by zajímalo jak toto testujou :D
  • Pilgrim66
    AMD Phenom X4 965 BE 3,4 takt na 3, 7
    Radeon 6870
    8 GB ram

    No mam se asi na co tesit. Uprimne mam v posledni dobe pocit, ze vyvojari serou na optimalizaci a radsi vyhodej vyssi naroky.
    • Robotron3
      To už hodně dávno, nejen v poslední době. Trend je jednodušší vývoj na všech platformách a to nejde ruku v ruce s optimalizací, spíš naopak.
  • Keyz
    *15*
  • To mi chteji hosi z Ubi tvrdit, ze ta hra bude umet vyuzivat virtualni jadra od i7, ze tenhle procak vubec zminuji v pozadavcich ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit