Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Hlavně by to nemuselo padat na 20FPS a míň. *7*
    • Keyz
      Někdo jednou fanaticky obhajoval, že na konzolích to jede vždy 30 FPS. Jak je vidět, není to pravda.
      K 20 FPS se hodí slogan co byl ve starých levelech, kde byla HW tabulka tam bylo napsáno jak to jede. Tuším, že pod 30 FPS bylo napsáno " Jdete raději ven" *15*

      - Jak je vidět, tak to asi nevadí anebo to není tak časté podle hodnocení. Anebo mají nervy z oceli.
      • u gta5 jde na ps3 udelat pekne plinula hra i nad 30fps,ale auta co se ridi se musi selectem dat kamera uplne nad auto.a je to krasne plynula hra.jinak udelame test.next gen konzole proti pc za 25tis,kdo ma navrch,takovi test redakce,ale 7 let se toto pc nesmi upragovat!a bude konec hadek!
        kdo za tech 7let bude mit lepsi grafiku.
      • To je tim,ze vyvojari jsou cim dal linejsi a blbejsi a to u konzoli volali po pc archytekture,kvuli lepsi opt.vyvoji,atd.Houbi!!!Ps2 na ne,bez netu,updatu atd,aby vytvorili na prvni pokus hru jako resident evil4,byli tam naky opravny patche???Nepamatuji se!Furt jsou vsude opravny patche,nedodelky,uz me to fakt sereeee!!!Spatny zlozvik pani vyvojari!Odstrihnout vas od netu a vratit vas do dob ps2,8mb memory stick a hry BLACK,Aby jste zacli delat poradny hry na prvni pokus !!!
  • Jack1947
    Hra se povedla, neni to zadna evoluce (revoluce uz vubec) jen dalsi dil z poctive serie
    s obcasnymi cekanymi Framedropsy... Nextgen, zas tak marny nakonec tedy nebude. *4*
    • a pritom by stačilo tam dát survival mod, nebo obtižnost, kde by vas zombici zabili na jedno uhryznuti a zbrane by nebyli tak učinne, munice malo a hned by to oslovilo i dalsi spektrum publika ktere lakaji hry jako dayZ treba
      • Furt pc ckari mektate,ze vse na pc jede vse bez problemu a 60fps.Ale vase platforma neni stale Hw,ale Hw s ruznou komfikuraci,proto nemuzete rict jako ja,ze na ps4 rozjedu vse.Musite byt u pc konkretnejsi a rict na jakem pc to jede a za kolik penez!!!Ja reknu ze to jede na xbox one a nebo u me ps4 a kazdy vy,Uvas to tak neni,a proto vzdy kdyz placnete 60fps atd,chci od vas komfikuraci pc a cenu pc.dekuji.ps Videl jsem u kamose btf3 na plny detaily a musim rict,moc rozdilu o proti ps3 tam neni,jen ty hnusny osoni auta a vysokozdvizny vozejky jsou stejne hnusny a ve vyssim rozliseni vice bijci do oci.zdar
        • Jo skoda ze pc uz neni jako amiga,dalo se to vylepsovat,ale v zakladu jelo vse.Clovek si koupil amiga 1200 a uz v podstate nemusel nic resit.Vse jsem rozjel.
        • Zopakuj si prosím pár tříd základní školy,protože tohle číst je utrpení.
        • Ano. Hry sú hnusné, pretože ich vydávajú aj na konzole *7* Mimochodom, to musí byť zážitok, hrať hru s 15 fps *1*
      • Jack1947
        To si nemyslim, na konzolich asi ne... i kdyz by tento mod by mohl byt kiu prospechu veci jako nedilna soucast mozna ano.
  • michaliuz18
    pekna reklama sa na hru spravila ,vsetci sa poje*ali z grafiky a tisicky zombikov vedla seba
    v jednom sa zhodneme, je to lepsie nez jednicka a dvojka, ale aj tak je to primitivna sekacka strielacka stereotipne dokolecka dokola zabijanie, nech nas kusnu ako chcu zobereme gulomet alebo motorovku a vsetko okolo seba pokosime, pekne detske hry pre oko ale inak by hra neuspela ,6 bodova hra podla mna
    user score na metacritic tak aj hovori , no ostatny to docela pozitivne hodnotia, no co ja viem nieco mi na tom smrdi tejto hre som nikdy neveril ... asi si to musim zahrat no ked sa naplnia moje slova ,aspon sa potvrdi ze tej hre spravili peknu reklamu
    • Kdykoliv vlezu do diskuze, mám strach, že narazím na něco od tebe.
      ,,6 bodova hra podla mna... asi si to musim zahrat." bych tesal do kamene.

      Zrovna dnes jsem si vzpomněl na slova jednoho českého klasika, který hry označoval za kulturu kri***. A den co den vidím, že měl pravdu. Tam, kde se ve filmařském či jakémkoliv jiném zábavním průmyslu tak nějak respektuje, že je něco určeno pro specifické publikum a jiné preference neopravňují k napadání těch, kterým se to líbí, tak v herním se hned každý pasuje do role křižáka, který musí všechny přesvědčit o své pravdě a ideálně všechny nesouhlasící i pourážet.
      • michaliuz18
        to ma tesi :D ,pisal som normalne tentokrat ze ta hra ani zdaleka nevyzera na 8 ,a pisali to viaceri ,a to ze je to tupa mlaticka do zombikov je tiez pravda, horsie od tohoto je uz len dead island a hry podobne tomu ,preto ma ani leftfordeath nebavi furt len kosit, ale to je vec nazoru a vkusu na hry
        ... preto ked tento dead rising 3 tolko ospevuju by som to aj docela rad skusil ci tie recenzie neklamu
        • ono to je tim,ze vsecky chtej next gen,pc ckari rvou furt,Next gen tu je a ne ze ne!!U me next gen u ps4 uz ten skovy vykon,treba:8gb ram gddr5 oproti 2 krat 256ram ps3!Tady je jiny zakopany pes,a tim jsou next gen ,engine,ktery tu porad jeste nejsou a nejsou ani dodelany.Unreal4 engine tu neni,Havok tu neni,engine AC,tu neni,a u minule generace uz tyto engine tu byli pri vydani konzoli,Unreal3 gears of war,HAVOK:Time shift,motor storm,egine AC:AC1.Az tu budou tyto engine tak tu bude next gen!
          • Next gen kvuli pc ckarum uspechali,muj nazor,ponevadz nove konzole vzdy vychazeli s novimy engine (unreal3,4),Je tu novy xbox one bez unreal engine 4 a bez gears of war,Time shift,predchudce byl na tom lepe,mel pri vydani konzole hned unreal engine 3 a gears of war,assassins1,time shift,cameo elements of power,condemned,tyto hry uz pri vydani frceli na novich enginech,Ted je to onicem,neni next gen engine,neni lasky.
            • michaliuz18
              to co zazivaju teraz hraci na novych konzolach sme my PC hraci mali pred rokmi pri crysise a bf 3 ci 4 ... ako nextgen vyzera jedine "the division" a ten novy killzone
              jedina smola co jeden cas brzdilo hry bol predpotopny unreal engine 3 ci 4 neviem ktory najpouzivanejsi ale je to najtrapnejsi engine kvoli ktoremu tolke hry zlyhavaju , musia byt casto loadingovane, casto doskakuju textury, hry musia byt tym padom linearne, obmedzene, a do dialky su objekty rozmazane , ... engine krasny len na pohlad ale inak je to šmejd
              a len brzdil herny vyvoj , teraz su nove konzoly, konecne sa zacnu robit aj nove enginy a snad uz prestanu pouzivat ten unreal alebo ho konecne upravia na novu verziu bez tych chyb ,nextgen teprve zacal ,a uz sa načrtol napriklad v max payne 3 kde fyzika ,mimika,a vsetko bezalo krasne az som myslel ze realne , a zopar dalsich hier, no teraz sa konecne mozu hry robit na novo, a s HD texturami bez obmedzeni a to bude teprv next gen
  • Palec nahoru za recenzi, moc pěkná, čtivá a vtipná . Kdyby byly všechny takové, tak je jedna radost je číst :-)
  • Pane bože.
    Vávra, pečený vařený buď na webu games.cz nebo v redakčním kumbále se tady vyzdvihuje jako host hPodCastu v několikapalcových titulcích jako Michail Kalašnikov herního průmyslu.
    Přitom hvězdička jménem Vávra už svůj vodík dávno vypotřebovala na Mafii JEDNA. Toto dílo se sice velmi povedlo, ale ne natolik, aby na něm mohl autor paběrkovat další patnáct let a srovnávat s ním všechno od GTA5 po novou verzi iPhonu. Nikdo prostě není zvědavý na to věčné Danovo reptání u her, které u odborné kritiky sklidí lepší hodnocení než 50%. Divím se, že si to neuvědomuje a pořád nás svou mediální koexistencí obtěžuje.

    PS: Podcast jsem neviděl, ani nečtu Vávrovy sloupky. Nejsem na ně zvědavý a úsudek si udělám i bez toho.

    PSS: Toto byl komentář určený pod článek k hPodCastu, pod nímž nemohou diskutovat anonymní diskutéři. Důvod... ?
    • Máš úplnou pravdu. Trailer na to jeho husitský rpg od Warhorsestudio vypadá strašně a od Mafie 1 nic pořádného neudělal. Jediné co dělá je, že kritizuje povedené hry, na které sám nemá. Asi závidí.
      • Jack1947
        Ehm... Teaser aby jsme byli presni. *3*
    • Když už jsme u Vávry, chtěl bych se vyjádřit co se děje na konkurenčním webu a to EG. Ano, je to článek nebo spíš glosa a kritika Vávry. Napsal jsem tam příspěvek, že je daný komentář amatérský a že to to co tamní pisálek zplodil odpovídá typickému Čechovi, který je ve své podstatě malý a jen kritizuje. Dostal sem několik plusů a pak to přišlo zničehonic mi přiletělo asi -18 mínusek a to samé ostatním, co kritizovali článek. Natož jsem se ozval, že redakce mínuskuje nevhodné komentáře, aby se skryly - následně jsem dostal ban. Jen tak pro info jak to funguje na ostaních webech *3*
      • martyEF
        jj vítej ve světě EG do kterého jsem rád že nepatřím :)

        edit: tak jsem to našel .. no jo JD byl, je a bude vždy marnej .... *1* profesionální hater, divím se že to ještě vůbec funguje
    • A to je velkej problém se registrovat?
      • Pete.palis
        bojí se BANána *5*
    • také krámy máš často? *7* S tým by si mal ísť k doktorovy... *13*
      • v tvém případě bych zašel za svým učitelem českého jazyka.
        • Ty ko**ť šák to je po slovensky
  • Skutecnost je takova, ze hra je to velice prumerna a ja bych se mozna nebal ji oznacit i za podprumernou.To ze na next-gen moc kvalitnejsich her momentalne neni, ji taky nemuze omlouvat, znamka 8/10 je prepalena.
    Navic technicke spracovani je opravdu chabe, ale pokud nekoho takto plytka vec bavi, tak proc ne.
    • Zayl
      8/10 je AAA průměr. Ale souhlasím, nejhorší díl série a "next gen" trapas.
  • Ty blaho 8/10??? Tady to snad plati MS nebo ja nevim, ta vec bezi misty i pod 15 fps a pokud jde o hratelnost, tak jde o hru pro uplne bezmozky.Skutecny kral stupidnich her a zdejsi recenzenti by si meli dat ozdravnou dobolenou v nejake lecebne.
    Jak bude ten herni prumysl vypadat, kdyz takovej prujem bude dostavat 8/10?!
    • To víš, když 1. mise v Thief the dark project zabere 4 hodiny...
      • Asi se prostě mění prostředí. Ale hodnocení jako 8/10 je hodně časté a když se kouknem 10 let zpátky, pak i mnohé herní legendy dostávaly pouhých 8/10. Jasně že těžko odhadnout jak se bude hra vyvíjet a její sláva může být navzdory špatné kritice veliká a naopak.

        Ale číselné hodnocení je poslední dobou ... no nevěrohodné, možná je lepší termín nesměrodatné
    • CVG – 7/10, Destructoid – 9/10, Edge – 8/10, EGM – 8/10, Eurogamer – 7/10, Everyeye.it – 8/10, Game Informer – 8.75/10, GameSpot – 7/10, Gamereactor UK – 8/10, GamesRadar – 7/10, Joystiq – 7/10, MMGN – 7.5/10, Polygon – 7.5/10, Rev3 Games – 6/10, Shacknews – 6/10, USgamer – 8/10 , Videogamer – 8/10 , IGN - 8.3/10


      Takže i recenzenti těchto stránek mají jít do léčebny ? *2*
      • nekteri ano.. co se vymyka je podezrele ;)
    • to vis odkud ze to bezi 15 fps?
      • Já teda měl FPS dropy a někdy dost viditelný, ale 15 mi taky přijde přehnaný.
  • Smutný je, že to běží v 15 FPS. Dead Rising není vyloženě špatná série, ale třeba Dead Island mě bavil víc.
  • Mě to teda vůbec nebavilo a přišlo mi to stejně podprůměrný jako 1 a 2. On ten dobrej nápad tam je, o tom žádná, ale autoři se s ním ani na třetí pokus nenaučili pracovat.

    Možná je i má chyba že od hry takového formátu považuju pořádnej survival a ne procházku sadem (trojka je opravdu bohužel až směšně snadná, savování kde se mi zachce to ještě trapně ulehčuje) - navíc se mi pořád spolubojovníci pletli pod nohama a často jsem je zranil (zas a znova - kolik ještě budou muset vydat pokračování, než je tak zásadní nedostatek napadne odstranit?!?)

    Hlasové ovládání funguje dost podivně - spíš vás nasere, než že by bylo nějak užitečný. Další zabitej dobrej nápad. Na pohybový ovládání sem kašlal, fakt nemám potřebu mávat rukama jak postiženej (trapný to bylo už u prvního Kinectu a trapný je to pořád, děkuji nechci), okamžitě po mávacím cirkusovém představení Kinect letěl tam kam patří (zpátky do krabice)...

    Z grafiky mi bylo na blití - nejsem ten typ co ji staví nad hratelnost, ale když dělám launch titul, kterej má tu konzoli co nejlíp prezentovat, tak k*rva chci aby trochu vypadal a ne aby mi některý dost animace spíš vyvolávaly úsměv na tváři.

    Za mě s odřenýma ušima 4/10 (není to tak daleko od hodnotící stupnice games, u kterých díky jejich ignoraci stupnice můžete chápat 8/10 jako zhruba 6/10 - samozřejmě pokud je pro vás číselné hodnocení podstatné). / Capcomu je to asi u zadele, když tak rád nechává zmrvit jak sérii Resident Evil, tak i Dead Rising (i když DR byl zmrvenej už od jedničky)
    • imho je to o tom co od toho očekáváš. tohle je prostě easy peasy sandbox a ne survival typu Day Z nebo starý Resident Evily (žádnej jinej survival se zombíkama mě momentálně nenapadá). Ale nechápu proč řešíš hodnocení když podle gamerankings mají všechny tři díly hodnocení kolem 80 procent. A uživatelský hodnocení na metacritic je 6,5 a to se na celý čísla zaokrouhluje nahoru, takže 7. to už je jenom rozdíl o bod a třeba Knack tu dostal 4
      • Ano je to o tom co očekávám, o čem jiném by to taky mělo být že? (a DayZ, nebo RE do toho netahej - já RE zmiňoval jen v souvislosti s tím jak Capcom kurví tuhle sérii, od DR neočekávám, že to bude další RE), ale v Dead Rising se díl od dílu nároky na hráče snižujou geometrickou řadou a přitom je ta hra v jádru pořád stejně zabugovaná popř nedodělaná a za to hodnocení musí jít nemilosrdně dolů - a fakt mě nezajímá co si o tom kde jakej recenzent napíše - já tu napsal svůj postoj a od toho zdejší diskuse snad jsou.

        Pokud jde o můj nesouhlas s hodnocením games, tak to je takový můj stálý problém, který si způsobili oni sami, když v několika recenzích píší o podprůměru a pak udělí hodnocení 6/10 (s tím souhlasíš, nebo to přijde pitomé jen mě?)

        Knack dostal co si zasloužil (se 4/10 souhlasím, nestál za nic), ale aspoň graficky prezentoval výkon konzole, DR naopak ukazuje neschopnost studia, který na něm pracovalo (a že už svoje "kvality" ukázali dřív....o tom se snad bavit nemusíme...)
        • Když nesouhlasis s mistním hodnocenim, nemělo by smysl přesunout se na web, který je ti hodnocením víc blízký? Nebo tě tu Polacek drží násilím? *15* Jako jo, obcas to vypada ze si text a cislo trošku odporuje ale u týhle recenze mi to nepřipadá....navíc celkem jasně píše co se oproti minule zlepšilo a opravilo
          • A nebylo by teda lepší diskuse zakázat úplně?

            To taky když se ti nějaká recenze nelíbí, nebo s ní nesouhlasíš, tak začneš vyhledávat weby, kde se ti zamlouvají a diskutuješ pouze tam a chválíš? :D
            • no a kdo je v tomto případě to zlo? :)
            • To je sice možné, ale já už jsem prostě takovej.

              "Pro vítězství zla stačí, když slušní lidé nebudou nic dělat."
            • Jenže není pravda, že se ti nelíbí jenom jedna recenze... ty sám píšeš, že tu máš "stálý problém" s hodnocením. tak by ti asi spíš víc vyhovoval web, kde je hodnocení přísnější a Call of Duty tam bez milosti dostává 3 z 10ti a Battlefield 4 dostane 0 protože to nejde v multáku hrát... pod každou recenzí se tu rozebírá, že je to uplacený activisionem nebo microsoftem a tak... tak kdyz si milej pan recenzent precte nazor Bedara, tak se jako plácne do čela a řekne si: hergot, ja budu priste přísnější? boj s větrnýma mlýnama chlape
  • Ze tyto zombie pichoviny jeste lidi hrajou...
    • jindra.veliky
      a co maji hrat? Nejaky originalni fantasy RPS s orcy a elfy? strilet rusaky nebo muslimy?
    • Ze tyto fps pichoviny jeste lidi hrajou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit