Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skutecnost je takova, ze hra je to velice prumerna a ja bych se mozna nebal ji oznacit i za podprumernou.To ze na next-gen moc kvalitnejsich her momentalne neni, ji taky nemuze omlouvat, znamka 8/10 je prepalena.
    Navic technicke spracovani je opravdu chabe, ale pokud nekoho takto plytka vec bavi, tak proc ne.
    • Zayl
      8/10 je AAA průměr. Ale souhlasím, nejhorší díl série a "next gen" trapas.
  • Bezduchá primitivní sekačka. (Chtěl jsem napsat +3, ale to by si naši následovníci nezasloužili) Těch 8/10 máte vysněných.? To doufám nemyslíte vážně. Myslel jsem že takových trapasů je konec. Hra by měla být hrává, NE blbá.
  • Mně by hlavně zajímalo, kolik lidí z vás tuto hru hrálo a může tedy porovnávat vaše dojmy s recenzí a tedy i hru patřičně ohodnotit?
    Za mně tipuju tak jeden, max. dva lidi....zbytek tady nadává jen proto, že to neni na PC...ne?
    • Tak třebá já na PC dohrál předchozí díly NFS, přestože se na ně nadává, ale nové NFS Rivals koupit nehodlám a to jen a právě kvůli nízkému FPS. Stejně se stavím i k ostatním hrám - nedostačné FPS mi vadí natolik, že titul nehraju.
    • Co se mne tyce, tak si tech generickych zombijaren, neprinasejicich inteligentnejsi zabavu nez masovy zabijeni, na konzolich muzou nechat klidne vsechny. Vazne uz me to unavuje...nebyt L4D a Walking Dead serialu, ani po nich nestekne pes.
  • Na kolik FPS musí hra padat, aby to stálo recenzentovi za zmínku? Koupit si hru dle této recenze a po spuštění zjistit, jak to s FPS je, byl bych... nemile překvapen.
    • Hrál si to osobně? Na hru totiž vyšel patch, kterej drtivou většinu FPS dropů opravuje takže recenzent to asi hrál s patchem. Zkus chvilku googlovat chytráku.
      • Nehrál, ale pod 30 FPS to v davových scénách padá i po patchi, viz FPS dropy na videu:
        www.youtube.com/watch?v=LwOnSasVR0k
  • Nejvíc mi asi vadí, že v této hře nemůže vaše postava zemřít. Prostě to nejde. Zombie nejsou hrozba v jakémkoli počtu. Hra je až směšně snadná.
  • Úplně v úžasu kolik lidí tu má Xbox *15*, to ještě před pár měsíci vypadalo že to v ČR koupí tak tři lidi, i když ono tu většině lidem úplně stačí když se kouknou na pětiminutové video na youtube, potom hned rychle utíkat nadávat jak je hra vlastně na h*vno, úkol splněn a z pocitem dobře odvedené práce jít na kutě.
    • Jack1947
      Tohle by ale (bez urazky) nebyl uplne nejlepsi priklad koupe Next gen konzole. Kdezto no na XONE co jineho, Ryse (slabota) Forza (nic moc)... *7* babo rad.
  • Kdo hrál Last of us, tak mu všechny Dead islandy,risingy a podobné zombie řezačky, přijdou jako hovadiny, jo časem na mobilu za pár centů při sezení na haj*lu dobré *1*
  • Ty blaho 8/10??? Tady to snad plati MS nebo ja nevim, ta vec bezi misty i pod 15 fps a pokud jde o hratelnost, tak jde o hru pro uplne bezmozky.Skutecny kral stupidnich her a zdejsi recenzenti by si meli dat ozdravnou dobolenou v nejake lecebne.
    Jak bude ten herni prumysl vypadat, kdyz takovej prujem bude dostavat 8/10?!
    • To víš, když 1. mise v Thief the dark project zabere 4 hodiny...
      • Asi se prostě mění prostředí. Ale hodnocení jako 8/10 je hodně časté a když se kouknem 10 let zpátky, pak i mnohé herní legendy dostávaly pouhých 8/10. Jasně že těžko odhadnout jak se bude hra vyvíjet a její sláva může být navzdory špatné kritice veliká a naopak.

        Ale číselné hodnocení je poslední dobou ... no nevěrohodné, možná je lepší termín nesměrodatné
    • CVG – 7/10, Destructoid – 9/10, Edge – 8/10, EGM – 8/10, Eurogamer – 7/10, Everyeye.it – 8/10, Game Informer – 8.75/10, GameSpot – 7/10, Gamereactor UK – 8/10, GamesRadar – 7/10, Joystiq – 7/10, MMGN – 7.5/10, Polygon – 7.5/10, Rev3 Games – 6/10, Shacknews – 6/10, USgamer – 8/10 , Videogamer – 8/10 , IGN - 8.3/10


      Takže i recenzenti těchto stránek mají jít do léčebny ? *2*
      • nekteri ano.. co se vymyka je podezrele ;)
    • to vis odkud ze to bezi 15 fps?
      • Já teda měl FPS dropy a někdy dost viditelný, ale 15 mi taky přijde přehnaný.
  • Scenárista; a proč tam strkáte ty anglikanismy, když existuje český ekvivalent?
  • Koukám, že spoustu lidí si stále myslí, že "sandbox" je to samé, jako "open world".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit