Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky si rypnu jednicka byla dobra protoze to bylo neco noveho tohle je nastavovana kase ktera neprinasi nic noveho ale pocit z zombi apokalypsy je dobry a kdo vymyslel dat dvojku na ps3 a 1 3 dil ne
  • Nechcete už konečně opustit od hodnocení do 10, stejně to nevyužíváte. Podle vašeho stylu hodnocení 6 a níže zabugovaný nehratelný odpad, který nezaujme ani specifickou skupinu hráčů, místo 5 jako průměr..
  • Už to mám dávno dohrané, jste pomalí
  • chci udelat konec hadkam.redakce udela mali test,nex gen konzole vs nynejsi pc za 25tis,kdo je sylnejsi na hry,ale toto pc se nesmi upragovat jedina soucastka po dobu zivotniho ciklu ps4 a xbox one tj 7let.pokud vyhraje pc pujdu pristi generaci do pc,pokud ne uz pc jako herni platformu ...
    • souhlasim, v PC neexistuje hrat stale na tom samem 7 let, proto já, jakožto bejvalej anti konzolista jsem pochopil že prostě konzole mají hodně co do sebe, ale zas po pravdě, je to tím že hry jsou privilegovány pro konzole a později se předělávají na PC, proto PC v podstatě upadá a ne že ne. Tak třeba BF byl super do BF 2142, než začal přecházet v konzolovou pí**vinu ale zase GTA si myslím, že pro konzoli je prostě jak vyšité a na PC se nehodí, no a tak bych mohl pokračovat... každopádně s tim ojebavaním PC je to pravda, kdyby byly hry synchronizovaný s PC tak dobře jak s konzolema, tak nepotřebuju kupovat každou chvíli novou grafárnu... a ano PC za 50K mám a ted uvažuji o koupi nového, proč? no protože nové konzole, takže nové engine, nové prvky, a na to potřebuji nové grafiky, a už mě fakt přijde tošku nesmyslné vyhazovat kažý minimálně 3 roky alespoň 20k na upgrade, a to jsem ještě hodně při zemi s 20k, to jsem ještě nedodržel po pravdě...
      • jan.fojtik
        Já mám postvené PC na práci - 3D grafika a už 5 let bez ugradu a nepotkal jsem gamesku, kteoru bych si nezahrál na full detajly *2*
        Ale je fakt, že děckám koupím konzoli k televizi, aby mi nevrtali do počítače *1*
      • reigen
        Hehe , nějak ti nevěřím ...Stačí investovat do 7 k každé 4 roky a jedeš na maximum ..tyhle řeči si nech pro sebe ..pokud teda nahraješ na 2x Gtx titan ..já běžím už 3 roky bez upgradu na max bez problému ... a nebo si stavíš pc , nevíš jak a musíš furt vylepšovat
        • pan zrejme zamrzl v roce 1993, tam by to cenove odpovidalo *5*
  • Ze tyto zombie pichoviny jeste lidi hrajou...
    • jindra.veliky
      a co maji hrat? Nejaky originalni fantasy RPS s orcy a elfy? strilet rusaky nebo muslimy?
    • Ze tyto fps pichoviny jeste lidi hrajou...
  • Pane bože.
    Vávra, pečený vařený buď na webu games.cz nebo v redakčním kumbále se tady vyzdvihuje jako host hPodCastu v několikapalcových titulcích jako Michail Kalašnikov herního průmyslu.
    Přitom hvězdička jménem Vávra už svůj vodík dávno vypotřebovala na Mafii JEDNA. Toto dílo se sice velmi povedlo, ale ne natolik, aby na něm mohl autor paběrkovat další patnáct let a srovnávat s ním všechno od GTA5 po novou verzi iPhonu. Nikdo prostě není zvědavý na to věčné Danovo reptání u her, které u odborné kritiky sklidí lepší hodnocení než 50%. Divím se, že si to neuvědomuje a pořád nás svou mediální koexistencí obtěžuje.

    PS: Podcast jsem neviděl, ani nečtu Vávrovy sloupky. Nejsem na ně zvědavý a úsudek si udělám i bez toho.

    PSS: Toto byl komentář určený pod článek k hPodCastu, pod nímž nemohou diskutovat anonymní diskutéři. Důvod... ?
    • Máš úplnou pravdu. Trailer na to jeho husitský rpg od Warhorsestudio vypadá strašně a od Mafie 1 nic pořádného neudělal. Jediné co dělá je, že kritizuje povedené hry, na které sám nemá. Asi závidí.
      • Jack1947
        Ehm... Teaser aby jsme byli presni. *3*
    • Když už jsme u Vávry, chtěl bych se vyjádřit co se děje na konkurenčním webu a to EG. Ano, je to článek nebo spíš glosa a kritika Vávry. Napsal jsem tam příspěvek, že je daný komentář amatérský a že to to co tamní pisálek zplodil odpovídá typickému Čechovi, který je ve své podstatě malý a jen kritizuje. Dostal sem několik plusů a pak to přišlo zničehonic mi přiletělo asi -18 mínusek a to samé ostatním, co kritizovali článek. Natož jsem se ozval, že redakce mínuskuje nevhodné komentáře, aby se skryly - následně jsem dostal ban. Jen tak pro info jak to funguje na ostaních webech *3*
      • martyEF
        jj vítej ve světě EG do kterého jsem rád že nepatřím :)

        edit: tak jsem to našel .. no jo JD byl, je a bude vždy marnej .... *1* profesionální hater, divím se že to ještě vůbec funguje
    • A to je velkej problém se registrovat?
      • Pete.palis
        bojí se BANána *5*
    • také krámy máš často? *7* S tým by si mal ísť k doktorovy... *13*
      • v tvém případě bych zašel za svým učitelem českého jazyka.
        • Ty ko**ť šák to je po slovensky
  • Tak takhle vypadá ten nextgen? Tak to je šajze
  • Morlorove ty uplně imbecil tebe měla matka potratit
  • Palec nahoru za recenzi, moc pěkná, čtivá a vtipná . Kdyby byly všechny takové, tak je jedna radost je číst :-)
  • michaliuz18
    pekna reklama sa na hru spravila ,vsetci sa poje*ali z grafiky a tisicky zombikov vedla seba
    v jednom sa zhodneme, je to lepsie nez jednicka a dvojka, ale aj tak je to primitivna sekacka strielacka stereotipne dokolecka dokola zabijanie, nech nas kusnu ako chcu zobereme gulomet alebo motorovku a vsetko okolo seba pokosime, pekne detske hry pre oko ale inak by hra neuspela ,6 bodova hra podla mna
    user score na metacritic tak aj hovori , no ostatny to docela pozitivne hodnotia, no co ja viem nieco mi na tom smrdi tejto hre som nikdy neveril ... asi si to musim zahrat no ked sa naplnia moje slova ,aspon sa potvrdi ze tej hre spravili peknu reklamu
    • Kdykoliv vlezu do diskuze, mám strach, že narazím na něco od tebe.
      ,,6 bodova hra podla mna... asi si to musim zahrat." bych tesal do kamene.

      Zrovna dnes jsem si vzpomněl na slova jednoho českého klasika, který hry označoval za kulturu kri***. A den co den vidím, že měl pravdu. Tam, kde se ve filmařském či jakémkoliv jiném zábavním průmyslu tak nějak respektuje, že je něco určeno pro specifické publikum a jiné preference neopravňují k napadání těch, kterým se to líbí, tak v herním se hned každý pasuje do role křižáka, který musí všechny přesvědčit o své pravdě a ideálně všechny nesouhlasící i pourážet.
      • michaliuz18
        to ma tesi :D ,pisal som normalne tentokrat ze ta hra ani zdaleka nevyzera na 8 ,a pisali to viaceri ,a to ze je to tupa mlaticka do zombikov je tiez pravda, horsie od tohoto je uz len dead island a hry podobne tomu ,preto ma ani leftfordeath nebavi furt len kosit, ale to je vec nazoru a vkusu na hry
        ... preto ked tento dead rising 3 tolko ospevuju by som to aj docela rad skusil ci tie recenzie neklamu
        • ono to je tim,ze vsecky chtej next gen,pc ckari rvou furt,Next gen tu je a ne ze ne!!U me next gen u ps4 uz ten skovy vykon,treba:8gb ram gddr5 oproti 2 krat 256ram ps3!Tady je jiny zakopany pes,a tim jsou next gen ,engine,ktery tu porad jeste nejsou a nejsou ani dodelany.Unreal4 engine tu neni,Havok tu neni,engine AC,tu neni,a u minule generace uz tyto engine tu byli pri vydani konzoli,Unreal3 gears of war,HAVOK:Time shift,motor storm,egine AC:AC1.Az tu budou tyto engine tak tu bude next gen!
          • Next gen kvuli pc ckarum uspechali,muj nazor,ponevadz nove konzole vzdy vychazeli s novimy engine (unreal3,4),Je tu novy xbox one bez unreal engine 4 a bez gears of war,Time shift,predchudce byl na tom lepe,mel pri vydani konzole hned unreal engine 3 a gears of war,assassins1,time shift,cameo elements of power,condemned,tyto hry uz pri vydani frceli na novich enginech,Ted je to onicem,neni next gen engine,neni lasky.
            • michaliuz18
              to co zazivaju teraz hraci na novych konzolach sme my PC hraci mali pred rokmi pri crysise a bf 3 ci 4 ... ako nextgen vyzera jedine "the division" a ten novy killzone
              jedina smola co jeden cas brzdilo hry bol predpotopny unreal engine 3 ci 4 neviem ktory najpouzivanejsi ale je to najtrapnejsi engine kvoli ktoremu tolke hry zlyhavaju , musia byt casto loadingovane, casto doskakuju textury, hry musia byt tym padom linearne, obmedzene, a do dialky su objekty rozmazane , ... engine krasny len na pohlad ale inak je to šmejd
              a len brzdil herny vyvoj , teraz su nove konzoly, konecne sa zacnu robit aj nove enginy a snad uz prestanu pouzivat ten unreal alebo ho konecne upravia na novu verziu bez tych chyb ,nextgen teprve zacal ,a uz sa načrtol napriklad v max payne 3 kde fyzika ,mimika,a vsetko bezalo krasne az som myslel ze realne , a zopar dalsich hier, no teraz sa konecne mozu hry robit na novo, a s HD texturami bez obmedzeni a to bude teprv next gen

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit