Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bavíme se tu o Dead Rising 3, takže za mě klidně i těch 9, a v podstatě, to co je teď dostupné pro Xone, klidně i těch 10, protože pro mě je to zatím to nejlepší, ostatní mě nebaví, je to jen za mě, klidně si myslete cokoli, každopádně tohle je diskuse o tom, co si o té hře lidé myslí. (nejlépe ti, co to alespoň hráli, ne ti, co to viděli na YT a už si myslí, že znají vše)
  • TheGGG
    Hlavně by to nemuselo padat na 20FPS a míň. *7*
    • Keyz
      Někdo jednou fanaticky obhajoval, že na konzolích to jede vždy 30 FPS. Jak je vidět, není to pravda.
      K 20 FPS se hodí slogan co byl ve starých levelech, kde byla HW tabulka tam bylo napsáno jak to jede. Tuším, že pod 30 FPS bylo napsáno " Jdete raději ven" *15*

      - Jak je vidět, tak to asi nevadí anebo to není tak časté podle hodnocení. Anebo mají nervy z oceli.
      • u gta5 jde na ps3 udelat pekne plinula hra i nad 30fps,ale auta co se ridi se musi selectem dat kamera uplne nad auto.a je to krasne plynula hra.jinak udelame test.next gen konzole proti pc za 25tis,kdo ma navrch,takovi test redakce,ale 7 let se toto pc nesmi upragovat!a bude konec hadek!
        kdo za tech 7let bude mit lepsi grafiku.
      • To je tim,ze vyvojari jsou cim dal linejsi a blbejsi a to u konzoli volali po pc archytekture,kvuli lepsi opt.vyvoji,atd.Houbi!!!Ps2 na ne,bez netu,updatu atd,aby vytvorili na prvni pokus hru jako resident evil4,byli tam naky opravny patche???Nepamatuji se!Furt jsou vsude opravny patche,nedodelky,uz me to fakt sereeee!!!Spatny zlozvik pani vyvojari!Odstrihnout vas od netu a vratit vas do dob ps2,8mb memory stick a hry BLACK,Aby jste zacli delat poradny hry na prvni pokus !!!
  • Dead Rising 3 mě mile překvapilo. Nemám zombie hry rád, předchozí díly Dead Rising mě významně neoslovily, ale "trojka" působí - nevím proč - svěže a má lepší atmosféru. I když příběh je fakt výsměch, ale to je tradice.

    Od předchozích dílů je grafika pořádný pokrok vpřed, to se musí uznat, ale samozřejmě na ostatní launchové hry konzole nemá. Na druhou stranu místo striktního koridoru, který má v úžasném grafickém kabátku Ryse, je Dead Rising 3 volný sandbox.
  • Mě to teda vůbec nebavilo a přišlo mi to stejně podprůměrný jako 1 a 2. On ten dobrej nápad tam je, o tom žádná, ale autoři se s ním ani na třetí pokus nenaučili pracovat.

    Možná je i má chyba že od hry takového formátu považuju pořádnej survival a ne procházku sadem (trojka je opravdu bohužel až směšně snadná, savování kde se mi zachce to ještě trapně ulehčuje) - navíc se mi pořád spolubojovníci pletli pod nohama a často jsem je zranil (zas a znova - kolik ještě budou muset vydat pokračování, než je tak zásadní nedostatek napadne odstranit?!?)

    Hlasové ovládání funguje dost podivně - spíš vás nasere, než že by bylo nějak užitečný. Další zabitej dobrej nápad. Na pohybový ovládání sem kašlal, fakt nemám potřebu mávat rukama jak postiženej (trapný to bylo už u prvního Kinectu a trapný je to pořád, děkuji nechci), okamžitě po mávacím cirkusovém představení Kinect letěl tam kam patří (zpátky do krabice)...

    Z grafiky mi bylo na blití - nejsem ten typ co ji staví nad hratelnost, ale když dělám launch titul, kterej má tu konzoli co nejlíp prezentovat, tak k*rva chci aby trochu vypadal a ne aby mi některý dost animace spíš vyvolávaly úsměv na tváři.

    Za mě s odřenýma ušima 4/10 (není to tak daleko od hodnotící stupnice games, u kterých díky jejich ignoraci stupnice můžete chápat 8/10 jako zhruba 6/10 - samozřejmě pokud je pro vás číselné hodnocení podstatné). / Capcomu je to asi u zadele, když tak rád nechává zmrvit jak sérii Resident Evil, tak i Dead Rising (i když DR byl zmrvenej už od jedničky)
    • imho je to o tom co od toho očekáváš. tohle je prostě easy peasy sandbox a ne survival typu Day Z nebo starý Resident Evily (žádnej jinej survival se zombíkama mě momentálně nenapadá). Ale nechápu proč řešíš hodnocení když podle gamerankings mají všechny tři díly hodnocení kolem 80 procent. A uživatelský hodnocení na metacritic je 6,5 a to se na celý čísla zaokrouhluje nahoru, takže 7. to už je jenom rozdíl o bod a třeba Knack tu dostal 4
      • Ano je to o tom co očekávám, o čem jiném by to taky mělo být že? (a DayZ, nebo RE do toho netahej - já RE zmiňoval jen v souvislosti s tím jak Capcom kurví tuhle sérii, od DR neočekávám, že to bude další RE), ale v Dead Rising se díl od dílu nároky na hráče snižujou geometrickou řadou a přitom je ta hra v jádru pořád stejně zabugovaná popř nedodělaná a za to hodnocení musí jít nemilosrdně dolů - a fakt mě nezajímá co si o tom kde jakej recenzent napíše - já tu napsal svůj postoj a od toho zdejší diskuse snad jsou.

        Pokud jde o můj nesouhlas s hodnocením games, tak to je takový můj stálý problém, který si způsobili oni sami, když v několika recenzích píší o podprůměru a pak udělí hodnocení 6/10 (s tím souhlasíš, nebo to přijde pitomé jen mě?)

        Knack dostal co si zasloužil (se 4/10 souhlasím, nestál za nic), ale aspoň graficky prezentoval výkon konzole, DR naopak ukazuje neschopnost studia, který na něm pracovalo (a že už svoje "kvality" ukázali dřív....o tom se snad bavit nemusíme...)
        • Když nesouhlasis s mistním hodnocenim, nemělo by smysl přesunout se na web, který je ti hodnocením víc blízký? Nebo tě tu Polacek drží násilím? *15* Jako jo, obcas to vypada ze si text a cislo trošku odporuje ale u týhle recenze mi to nepřipadá....navíc celkem jasně píše co se oproti minule zlepšilo a opravilo
          • A nebylo by teda lepší diskuse zakázat úplně?

            To taky když se ti nějaká recenze nelíbí, nebo s ní nesouhlasíš, tak začneš vyhledávat weby, kde se ti zamlouvají a diskutuješ pouze tam a chválíš? :D
            • no a kdo je v tomto případě to zlo? :)
            • To je sice možné, ale já už jsem prostě takovej.

              "Pro vítězství zla stačí, když slušní lidé nebudou nic dělat."
            • Jenže není pravda, že se ti nelíbí jenom jedna recenze... ty sám píšeš, že tu máš "stálý problém" s hodnocením. tak by ti asi spíš víc vyhovoval web, kde je hodnocení přísnější a Call of Duty tam bez milosti dostává 3 z 10ti a Battlefield 4 dostane 0 protože to nejde v multáku hrát... pod každou recenzí se tu rozebírá, že je to uplacený activisionem nebo microsoftem a tak... tak kdyz si milej pan recenzent precte nazor Bedara, tak se jako plácne do čela a řekne si: hergot, ja budu priste přísnější? boj s větrnýma mlýnama chlape
  • Ja jsem rad, ze se hra povedla, ne proto, protoze je na Xbox, ale kvuli tomu, ze ji ma na starosti Capcom.
    • Tak tak Capcom dělá dobrý a hlavně zábavný hry a doufám, že udělají další díl toho skutečného DMC, ikdyž DmC byl hodně dobrý, ale Dante je prostě jenom jeden.
  • Ta komplexnost a nepristupnost bola to co robila Dead Rising kultom. Nutnost naucit sa miesat koktejly nutne k prezitiu, naucit sa mapu obchodaku, to dufanie ze nieco stihnete, radost z kazdej lepsej zbrane a prejdenej misie zachraneneho cloveka. Objavovanie tajnych veci ako napriklad sa dal zlozito ziskat tiger ako pomocnik a dalsie. Silno pochybujem ze autor recenzie aspon z desatiny objavil krasy Dead Risingu inak by takyto blabol nemohol napisat. Bez motivacie a strachu z umretia ta hra postrada zmysel....predtym s vami Dead Rising vytrel podlahu na hajzloch prvym bossom. Kto mal gule pokracoval od posledneho sejvu polhodinu hry dozadu....trojka je hra pre bezrukych tupcov nudna genericka postradajuxa vsetko co robilo tuto seriu kultom...hawgh
    • Mozna proto je treti dil konecne dobra hra :D
  • Vypada to slusne... Me na Dead Risingu vzdy vadila fakt priserna grafika, treti dil uz konecne vypada jako titul z tohoto stoleti. Teda vypada to, ze jsem na grafiku hodne vysazeny, ale popravde nejsem, akorat nesnesu, kdyz hra vypada opravdu velmi spatne, jako DR1, nebo 2.

    Ale asi si tuto hru stahnu, protoze mi to prijde jako nejvhodnejsi titul. BF4 a CoD nechci, kdyz za chvili bude Titanfall. NFS bych bral, ale k Forze zatim dalsi zavodni hru nepotrebuji. Ryse neni zrovna hra, za kterou bych plnou cenu dal. A sportovni hru poridim, az budou mit moji kamosi Xbox, abych to mel s kym hrat. Teda jeste mi zbylo AC4, ale tam jsem hral vsechny dily a nevim, jestli jsem po AC3 nejak neztratil duveru v tuto serii :D
  • Hra super, srovnávat jí se survivalama je nesmysl, tohle je o něčem jiném, na odreagování dobrý a popravdě v poslední době něco zábavného, když BF je uplně nehratelnej, COD kravina, AC ještě větší, Forza ujde, NFS už radši ani nehraju. Ke grafice: mohlo by to být lepší ale líbí se mi, poklesy FPS nějak neregistruji, možná už jsem si zvykl :D , a s tou ranivostí svých spolubojovníků, no určitě vím že jim nic neubírám ani na nightmare, možná opraveno patchem... a pokud si někdo fakt stěžuje na grafiku, nemuže to být vaší TV či na čem to hrajete, ono hrát to na TV koupený před 5 lety za 20k, se ani nedivim.
  • konzoly su stare 8rokov by ma zaujimalo ci niekto z vas co ma 8rocne PC spusti battlefield 4 atd.Ked v tej dobe boli Athlony 1,7ghz,max 1gb ram grafika taka lepsia grafa bola geforce 4 titan.Take pc dnes clovek kupi za 20eur a konzola ma stale aku taku hodnotu.Vyrastal som na PC len ma uz zacalo srat,ked po 3-4rokoch som musel setrit aby som na inu zostavu a graficke karty to uz clovek ani nestiha sledovat.Co mesiac to je ina grafika a v podstate ponukaju to iste.Nvidia 8800Ultra to bola grafa
    • 3-4 roky mi na kompu jede vše, jak má. Po těch 4 letech teprve v nastavení grafiky začnu ubírat detaily a jiné serepetičky a to se teprve blížím "kvalitě" konzolí, po šesti letech snížím o řád rozlišení a jsem na úrovni grafiky současných konzolí. *1* Asi neumíš vybírat ty správné komponenty.
    • to je divny, ze ja mam 8 let 64bit athlon (uz ho nepouzivam, ale co kdyby) a ted nechci kecat, bud 2.8 nebo snad dokonce 3.2Ghz (to si uz fakt nepamatuju)
      • i když pardon, ten mi doslo, ze to bylo asi 3200+, coz jsem si vyhledal jsou pouhe 2ghz, holt me amd znackovani po tech letech zmatlo *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit