Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak už jsem taky podpořil ( Baron - special edition ). Konečně RPG jak má být. Už se nemůžu dočkat na alphu. Přeju Danovi a Warhorse hodně štěstí ať to vyjde.
  • až mám skoro nutkání jim přispět, abych byl toho našeho českýho zázraku součástí :D

    ale pětikilo za něco, co vůbec nevím, co bude? spíš Skyrim, Dragon Age nebo Witcher? dvě z těchhle tří her mě totálně nebavily...
    • Magister_Peditum
      Tak můžeš jim přispět jenom ty 3 libry a bude z tebe sedlák. To zas není tak moc, 3 - 4 piva v hospodě. *15*
      • Keyz
        Btw ty názvy mají taky vtipně. Sedlák apod.. Si řekneš přece nebude podělanej sedlák a když je tam tolik rytířů apod.
        • Magister_Peditum
          Co rytířů, ale kolik tam je císařů a papežů! Dokonce i králů Václavů IV. (Wenzel der faule) je tam sedm! *15*
          • Keyz
            Nj ale na největší borce se zatím čeká.
            • To mi připomnělo hlášku z Hidden & Dangerous 2 - "Ten pravej provoz tu teprve čekám" *15*
    • Keyz
      To říká ve videu. Inspirace příběhem Zaklínače, volností Skyrmimu a zasazením Mound and Blade.

      Tedy asi nejasné dobro zlo jako v zaklínači a nejasné následky questů a různé propojení konspiracemi apod. Například Zaklínač 2. Tam měli dobře uděláno. Nebylo lehké najít kdo koho manipulovat apod...

      Zase jsi tam nemohl běhat jak se to za chce a to jde ve Skyrimu. atd.
    • Tak můžeš dát klidně méně, aby si byl u toho, aby si pak někdy za 50 let mohl říci vnukům, že si byl u toho. *3*
  • Tak co, už programujou ty kouzla? Pokud tam nebudou pořádý firebally a kulervoucí draci, tak to hrát nebudu.
    • Magister_Peditum
      Budeš nám tam chybět.
      • Na druhou stranu drak, kterej by jako útok místo chrlení ohně rval koule, by mohl bejt zajímavej :-D.
      • walltar
        Nebude ....
  • Llour
    A za 1 000 000 liber bude možná i ten Sean Bean *1*
    • Keyz
      A řekne tam jednu větu *15*
      • Kozy
        A pak zemře.
      • Magister_Peditum
        A pak umře. *15*
        • Mám preňho ideálnu rolu. Otca toho mladého kováča- čo mu vyvraždia na začiatku celú rodinu:o)))
      • Llour
        Vávra is comming *3*
        • Jo, moh to bejt fajn vtip... kdybys nepodělal ten "comming". Škoda woe!
  • Rozumiem, ze narod Cesky je hrdy na taketo dielo. A sam musi muznat, ze to vyzera fajn. Tiez som vsak uz volaco zazil a videl, viem ako to v hernom svete bezi, a myslim si, ze dotiahnutie vsetkych nalezitosti, ktore boli slubene, by mal aj velky tim pracujuci na AAA problem dosiahnut. Na jednej strane je tu velky potencial, velke sluby, na tej druhej strach z bugov, nedotiahnutia jednotlivych mechanizmov do konca, nudy, sterlity a pod.
    • bugy.... pratele ty mne nikdy nejak extra nevadily. Hral jsem fakt desitky a desitky a desitky her. Furt ze Stalker je plnej bugu.... tak hraju 3x Stalkera a jo byly tam ale uplne v pohode. 1x za 8 hodin nejakej load a fertyk. Proste pohoda. Vim, ze lidi jsou na to strasne haklivi. Nebo ze tam v rohu se vznasi zidlicka.... nezajem. Pokropim saprem a jdu dal. Neco nejde rozflakat, tak to zase pokropim a jdu dal. Komu vadi sem tam si loadnout a nejakej problem obejit, tak u takove hry je asi lepsi si pockat nejakej ten mesic dva a az to prochodi tisic lidi krizem krazem, tak to bude opraveny, ale do te doby ani 100 testru nema sanci vsechno zkontrolovat. Verim, ze slovo bug se bude hodne sklonovat, tak se nenechejme otravit. Viz ted wasteland, kterej nikdo nikomu nenuti, ale uz se baguje.....
    • Jo Vávra ani my to nevíme a tak přichází mudrc z východu, aby nám předal toto poselství. *7*
      • maros.goc
        Lool.. Tak to si mu dal :-) ale tie ďalšie narazky si si uz mohol odpustit
      • Nie som z Vychodu. A tvoje lacne narazky na neutralne formulovany komentar na mna dojem neurobili. Skus rozumne reagovat, alebo nepis vobec.
        • Ty nejseš z východu? A to jako mám obíhat celou planetu když chci cestovat na slovensko nebo co? Jinak buď optimista, pohnojit se pochopitelně může cokoliv.
          • * , ale pohnojit se pochopitelně může cokoliv.
        • Podle mě je úplně zbytečný psát něco naprosto jasnýho, co si napsal ty. Si představ, že co si napsal, je si každý vědom. To není nic objevného. Nejsi z východu? Kde je Slovensko? Nebo další naplavenina?
          • Nie som zo Slovenska. Napisal som len svoje obavy. Myslim, ze ta diskusia je tu na to.
  • Akokolvek mi je ten bradaty fuzaty pan nesympaticky (a hlavne teda jeho vyroky), jeho novinka vyzera naozaj skvelo - mile rad som prispel *3* .
  • Keyz
    Stretch goals
    http://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance/posts/728375

    Hraní za ženu? To může lidi přilákat i když je tam asi konflikt s realitou.
    Snad to vyberou na Motion Capture herců. To by pak vypadalo supr.

    "One million mark: Erotic Skill-based mini-games :D" *4*
    • Tak ve warbandu to šlo, jen byly možnosti "karierního" postupu na krále zakázány. Jen už nevím jestli už v základu nebo až s mody (základ. už jsem samotnou nehrál ani napamatuji)
    • wenceslaus
      Konflik tam být nemusí... ženy měly horší postavení ve společnosti ale, bezmocné zase nebyly! .-)
      • Magister_Peditum
        Ale do válečnických povolání se zrovna nehrnuly. Tedy pokud tam nebudeme hrát za markytánku, co se s vařečkou v jedné a s kastrolem ve druhé ruce požene zachránit svýho kunčafta do bitevní vřavy. *15*
        • Keyz
          To by to musel celé předělat. Hovadina to tam cpát přes vše. I boj by byl jiný vzhledem menší výdrži a svalové hmotě apod.

          Ale kdyby měl prachů kolik chtěl, tak proč ne.
        • Co Johanka z Arku? Ta žila v podstatě ve stejný době.
          • Ta dostane do ruky zástavu. A meč mít pořád nebude.
          • Magister_Peditum
            Dobře, jedna zfanatizovaná holka, který navlíkli zbroj a svým nadšením pro věc přiměla zevlující Francouze párkrát nakopat Anglánům zadek. A další?
            • Eraser: nojo, ale to enbyly žádný válečnice, ty ženský v drtivý většině velely nějakýmu vojsku, nebo shodou okolností byly zavřený ve svym obleženým hradě. Počítám, že se žádná z nich osobně žádný bitvy nezúčastnila, protože v době, kdy boj byly záležitost síly a bojové zkušenosti byla její životnost pár minut
            • Magister_Peditum
              Eraser: Hmm a teď to porovnej jen s počtem konfliktů 15. století. Bohužel jsem je nenašel všechny najednou, tak budeš muset rozklikávat. *3*

              http://en.wikipedia.org/wiki/Category:15th-century_conflicts
            • http://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of_Women_in_Medieval_warfare
            • Paulcz
              Johanka posílala husitům dopisy, že jestli s tím nepřestanou tak přijede udělat pořádek osobně :) Ale to v tý době posílal asi kde kdo
    • Magister_Peditum
      Tak jestli to bude pár questů typu něco ukrást nebo vyslechnout něčí rozhovor, tak by to nemělo moc vadit. Podle všeho to bude jen taková bokovka, kdy hlavním hrdinou příběhu bude pořád ten kovář.
      • Keyz
        Takové kulišácké řešení :)
        • Magister_Peditum
          Akorát nechápu, proč tam jsou všichni tak vypleskaní z hratelnýho ženskýho charakteru. Neřeší se tam skoro nic jinýho. *1* Já hlavně doufám, že se Vávra nenechá přemluvit do nějaký krávoviny, třeba že by z ni udělal další hlavní postavu, co bude bojovat proti rytířům a tak... Tím by ty svoje snahy o realismus dost zazdil.
          • walltar
            Tak potom co jsme se dozvěděli, že "je tam" tak všichni chcou i ženskou.
            • Useknutí nějaké části těla v boji byly velmi, velmi vzácné v té době...
            • walltar
              Tak to doufám ne ... já očekávám reálnou fyziku a případné useknutí v bitvě.
            • Magister_Peditum
              Jen je otázka, jak dlouho "tam" vydrží. Až se na to vrhnou ratingový hošani. *15*
          • Keyz
            Snad ne, ale jako delší vedlejší quest by to mohlo být. Klidně by mohla mít vlastní menší dějovou linku a kde byt to šlo během hry případně nějak přepnout.
            • Nejaka aristokratka spionka, zadne nasili, ale obtizne stealth mise.
  • Llour
    Konečně stretch goals *4*
    • Magister_Peditum
      Tak hned ten za 400 tisíc bych jim doporučil skupinu Krless https://www.youtube.com/watch?v=pPAgkfuPDco

      Jinak za tu prsatici budeme moc hrát jen u pár questů, takový cameo, jestli jsem to dobře pochopil.
      • Keyz
        V čase 1:55 mě dostal nějaký rytíř s kulichem *1*
      • wenceslaus
        Skoda, ze uz není Dubia Fortuna
      • Llour
        Mě hlavně láká motion capture *14*
        • Keyz
          Tvl napíšeme hromadně Jágrovy na FB on tam pošle nějaký drobný a bude to hned :)
          • Jarda by zafinancoval tak možná pravoslavnou expanzi.
          • Llour
            Tak mohl by něco pustit, už dlouho nemá žádnou babu tak má snad naspoříno *3*
      • Někdo tam v diskuzi psal, že by to mohlo být uděláno formou prologu, což by nemuselo být špatné a nenarušovalo by to hlavní příběh.
        • Magister_Peditum
          Jo, to by nemuselo být špatný řešení.
      • Keyz
        To bude hned zafinancováno jestli, že tu prsatici budeš moci svléknout.
  • PCfanos
    Zdá se, že Bakala nechává Warhorse pobíhat celkem volně, s vydavatelem by skončili přivázáni pěkně na krátko v maštali plný volů a jejich exkrementů...v podstatě to dopadlo nejlíp jak mohlo. Kampaň na Kickstarteru zvládají zatím výborně, lidi přispívají jak z Evropy, tak Ameriky, takže mají nakročeno k celosvětovému úspěchu. Hra zatím vypadá přinejmenším zajímavě, klíčová věc bude soubojový systém, jestli se jim ho podaří pořádně vyladit, tak mají šanci vytvořit hru, na kterou se bude vzpomínat ještě za 10 let...jako na Mafii. Jinak kdyby měl někdo pochyby o atraktivitě období kolem roku 1400 , doporučuji knihu Čtvrtý králův pes od F. Niedla.
    http://www.databazeknih.cz/knihy/ctvrty-kraluv-pes-23839
  • Bude to zagugovany odpad a ludia budu lutovat kazdy cent co do toho vrazili. Typicky Vavra, aspo uz ma zarobene na dovolenku.
    • Jeste ze mas dost soudnosti a spravne ses pojmenoval
    • XXDarthVaderXX
      Vy Čoboláci umíte jen hudrovat :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší