Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zalezi jak bude spracovan system hry jako takove. V pripade urcitych povolani se mohli prosadit velmi dobre i zeny (zlodeji, vrazy/prostitutky). Dokazal bych si predstavit ze za tech stotisic by mohli vytvorit specialni povolani pro zeny ktere by diky nemu mohli byt pro realisticnost odlisny gameplay. Ale to jsou spis spekulace (nebo spis sny o hrach :D )

    Ale snazim se tim rict ze osobne bych prostor nasel :)
  • a nebo tu původní knížku, která je součástí knižní série :P měl bys někdy vypnout tv a pc a jít se podívat do knihkupectví :D možná tě bude čekat šok z toho, že všechno nezačíná Hollywoodem :D
  • Ve hře o trůny můžeš číst tak maximálně titulky *1*
  • Hoši dokoknce mají 200 000$ kapesné *2*
  • S milionama od Bakaly by to mozna i zvladl :D
  • Blue.Shark
    Když to napíšeš tímhle stylem, dává to smysl. Jenže vyšlo najevo, že projekty, co oni odmítnou, si v mnoha případech na kickstarteru nakonec svou požadovanou investici vyberou. Z čeho soudíš, že projekt nemá šanci na úspěch? Pokud počítáš jen se současným stavem, tak je to docela logické a očividné, jelikož ta hra není dodělaná a má vyjít za dva roky :)). Veskoslav má naprostou pravdu. Vydavatelé si klidně dál můžou hrát na prognostiky, ale musí počítat s tím (jako každý, kdo něco podobného dělá), že když se spletou, někdo jim to vmete do ksichtu. A to se u Veskoslavem zmíněných projektů stalo. V závěru to není o tom, že zlí vydavatelé nechtějí na trhu mladé vývojáře. Je to o tom, že přišli o spoustu peněz a zároveň nebudou kecat do vývoje - pro ně problém, pro zákazníka výhra.

    Edit: Ještě jsem si všimnul, že povídáš něco o paskvilu a všehochuti. Přečetl sis vůbec, o čem ta hra bude? Pokud ne, je to historické RPG, které si zakládá na reálných faktech. Co je na tom za všehochuť? Jestli chceš zakusit, zač je toho všehochuť, podívej se na Space Rangers HD - A War Apart (kombinace tahové strategie s prvky RPG, oddělenou arkádovou částí a oddělenou RTS částí a možností narazit na textové logické úlohy; to je, kamaráde, všehochuť *1* ).
  • Takym len odkazat, ze ked sa im nepaci nech nedaju peniaze a odtiahnu doprec.
  • Blue.Shark
    Tvůj výblitek nedává smysl a je z něho cítit buď závist, nebo hysterická snaha o zesměšnění...nejsem si jistý, co z toho. Jelikož tě nedokážu jakýmkoliv způsobem vypudit, budiž mi útěchou to, že Kingdom Come vypadá bezvadně a že Dan Vávra dělá něco, co ty nezvládneš ani kdyby ses rozkrájel. Měj se hezky, nauč se česky. A dospěj.
  • tohle není žádné "zrcadlo". tady to kazí jen pár jednotlivců, řekl bych snad méně jak 5 "lidí".

    A všem za mínuska děkuji. Je to pocta.
  • Radioaktivni_surikata
    Tak on Bakala peníze má, KS to neměl zaplatit. Na druhou stranu je určitě fakt, že by si dost lidí zasloužilo pořádně nasekat a žádnou hru *1*
  • Kde beres tu jistotu? Kde vsichni berete tu jistotu. Nekdo neco rekne a hned je to proste pravda? Budu tomu verit , az vyjde rozumny gameplay.
  • Minimalne na pulce hry se podilel, videl kam hra smeruje a jako skoncil? To se dela? Divne proste. Ocividne s tim nechtel mit nic spolecneho.
  • Keyz
    Stejně zajímavé jak hodně her na KS mělo stretch goals takové, že přidávali herní náplň a to i takovou, kterou by tam člověk čekal ihned. Historie postav, lepší systém výroby věcí apod.

    Zde to mají již ve hře a přidali logické věci a někomu se to zdá jako málo.
  • já ne já si ho nemůžu vážit když se presentuje jako kritik jiných her
  • já ne já si ho nemůžu vážit když se presentuje jako kritik jiných her
  • Ja jsem pro, aspon by nikdo nemusel cist ty hype vyblitky. *3*
  • vlastik.plaminek
    Bojím se, že ne.
  • cituji ... "Ale pořád stál za příběhem a ztvárněním celé Mafie 2 Dan Vávra.Který v roce 2010 z 2K kvůli velkým neshodám o výsledné vydané verzi Mafie 2 odešel."

    jinak ten paypal me taky vadil, pak jsem zkusil kartu a dobry... paypal tam neni proto ze se z neho nedaji strhavat penize posleze, kdyz kickstart skonci, ale nekde jsem cetl ze to bude umozneno...
  • Kdepak, nechme si sami sobě nastavené zrcadlo… Proč zavírat diskuze? Aby jsme po tajnu doufali, že jsme lepší než ve skutečnosti? Nicméně držím moc palce Danovi...
  • Redakce,
    nechcete všechny diskuze týkající se téhle hry + Dana Vávry uzavřít jen pro registrované? Já bych řekl, že pak odpadne pár těch dementních ubohých magorů, co tu spamujou naprostý výkaly. Vím, že sem chodí trollové a že se tu často objeví nemocní lidé, ale všechno má své meze a co tu čtu u této hry, to už je za hranicí ne jen slušnosti. Musím říct, že je mi z toho zle, že může být někdo taková ubohá nula. Nečekám v diskuzi jen relevantní hodnotné příspěvky a drobný trolling mi moc nevadí, ale všechno má své meze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit