Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hoši dokoknce mají 200 000$ kapesné *2*
  • Keyz
    Stejně zajímavé jak hodně her na KS mělo stretch goals takové, že přidávali herní náplň a to i takovou, kterou by tam člověk čekal ihned. Historie postav, lepší systém výroby věcí apod.

    Zde to mají již ve hře a přidali logické věci a někomu se to zdá jako málo.
    • Takym len odkazat, ze ked sa im nepaci nech nedaju peniaze a odtiahnu doprec.
    • Radioaktivni_surikata
      Tak on Bakala peníze má, KS to neměl zaplatit. Na druhou stranu je určitě fakt, že by si dost lidí zasloužilo pořádně nasekat a žádnou hru *1*
  • Redakce,
    nechcete všechny diskuze týkající se téhle hry + Dana Vávry uzavřít jen pro registrované? Já bych řekl, že pak odpadne pár těch dementních ubohých magorů, co tu spamujou naprostý výkaly. Vím, že sem chodí trollové a že se tu často objeví nemocní lidé, ale všechno má své meze a co tu čtu u této hry, to už je za hranicí ne jen slušnosti. Musím říct, že je mi z toho zle, že může být někdo taková ubohá nula. Nečekám v diskuzi jen relevantní hodnotné příspěvky a drobný trolling mi moc nevadí, ale všechno má své meze.
    • Ja jsem pro, aspon by nikdo nemusel cist ty hype vyblitky. *3*
    • Kdepak, nechme si sami sobě nastavené zrcadlo… Proč zavírat diskuze? Aby jsme po tajnu doufali, že jsme lepší než ve skutečnosti? Nicméně držím moc palce Danovi...
      • tohle není žádné "zrcadlo". tady to kazí jen pár jednotlivců, řekl bych snad méně jak 5 "lidí".

        A všem za mínuska děkuji. Je to pocta.
  • Klobouk dolů, všimli si jich i XBoti z Óstinu.

    http://goo.gl/YcSZyi
  • Zatím se k celkovému projektu stavím trochu s odstupem, už jen z titulu, že Mafie 2 měla taky původně být best game ever (a nakonec prd). V jednu chvíli jsem se dokonce nabudil tak, že jsem chtěl přeci jenom projekt podpořit, ale Kickstarter to zabil svojí demencí - není možné platit pomocí Paypal.
    • cituji ... "Ale pořád stál za příběhem a ztvárněním celé Mafie 2 Dan Vávra.Který v roce 2010 z 2K kvůli velkým neshodám o výsledné vydané verzi Mafie 2 odešel."

      jinak ten paypal me taky vadil, pak jsem zkusil kartu a dobry... paypal tam neni proto ze se z neho nedaji strhavat penize posleze, kdyz kickstart skonci, ale nekde jsem cetl ze to bude umozneno...
      • Minimalne na pulce hry se podilel, videl kam hra smeruje a jako skoncil? To se dela? Divne proste. Ocividne s tim nechtel mit nic spolecneho.
  • Solidní scam, gratuluji, překvapuje mě, že se na to chytlo tolik lidí a dobrovolně vyhodili statisíce liber do kanálu. Projekt v současné době naprosto bez konceptu a reálné šance na sebemenší úspěch. Aspoň Němci že mají rozum. U Čechů mě to tolik nepřekvapuje, když byli ochotni hrát naprosto sra*kové Mafie...
    • Opravdu jsi synem svých rodičů, nebo tě máma setřela z kopřivy?
      • Nevím, zato s jistotou vím, že Vávra je buď neschopný vývojář a designér, nebo geniální podvodník. A lidi, co mu na Paskvildom poslali peníze, jsou blázni. Není vám divné, že ho s tím jeho geniálním konceptem, který učaroval 7 miliardám lidí na planetě, poslali všichni vydavatelé k šípku? Dosud nepředložil jediný zajímavý či konstruktivní atribut, který by odůvodňoval ten absurdní hype ve smyslu nejlepší hry tisíciletí... Zatím je to nerealizovatelná všehochuť, ze které bude všem akorát špatně. Pokud se to vůbec dokončí
        • Sakrblé, ty ses nám nějak rozpovídal kámo. Kohože poslali do ánusu s tim, že jeho nápad stojí za vyliž? Jo aha, George Lucase se Star Wars. Tolik ke tvejm jasnozřivejm vydavatelům.
        • Veskoslav
          Ano ti samí vydavatelé, co tvrdí, že koncept hry jako DayZ nemohl uspět a že to nikdo nechce, ti samí, co tvrdili, že RTS žánr je mrtvý a odmítli "pokračování" Total Anihilation, ti samí, co tvrdili, že vesmírný simulátor nemá místo na trhu. Jak říkám, nemel sr*čky a přestaň tapetovat všechny články.
          • Ano vy raději věříte každému vizionářskému vývojáři, který neuspěl u producentů a svoje srdíčko si ublíženě vylévá na twitteru. Všechny uvedené hry a žánry jsou vysoce rizikové pro jakéhokoli mecenáše, na jejich odmítnutí není vůbec nic překvapujícího. Líbí se mi ta všeobecná "filmová" představa CEO sedícího v koženém křesle a odmítajícího chudáka mladého nadějného game designera s neotřelým nápadem, který následně tento realizuje skrze crowdfunding a celá holyvudska story končí tím, že mladý nadějný vývojář vydělá na svém nápadu biliardy a koupí společnost původního CEO i s koženým křeslem a udělá z něho správce sítě... Roztomilé avšak poněkud mimo
            • Blue.Shark
              Když to napíšeš tímhle stylem, dává to smysl. Jenže vyšlo najevo, že projekty, co oni odmítnou, si v mnoha případech na kickstarteru nakonec svou požadovanou investici vyberou. Z čeho soudíš, že projekt nemá šanci na úspěch? Pokud počítáš jen se současným stavem, tak je to docela logické a očividné, jelikož ta hra není dodělaná a má vyjít za dva roky :)). Veskoslav má naprostou pravdu. Vydavatelé si klidně dál můžou hrát na prognostiky, ale musí počítat s tím (jako každý, kdo něco podobného dělá), že když se spletou, někdo jim to vmete do ksichtu. A to se u Veskoslavem zmíněných projektů stalo. V závěru to není o tom, že zlí vydavatelé nechtějí na trhu mladé vývojáře. Je to o tom, že přišli o spoustu peněz a zároveň nebudou kecat do vývoje - pro ně problém, pro zákazníka výhra.

              Edit: Ještě jsem si všimnul, že povídáš něco o paskvilu a všehochuti. Přečetl sis vůbec, o čem ta hra bude? Pokud ne, je to historické RPG, které si zakládá na reálných faktech. Co je na tom za všehochuť? Jestli chceš zakusit, zač je toho všehochuť, podívej se na Space Rangers HD - A War Apart (kombinace tahové strategie s prvky RPG, oddělenou arkádovou částí a oddělenou RTS částí a možností narazit na textové logické úlohy; to je, kamaráde, všehochuť *1* ).
        • walltar
          Nevím no ... Robertse taky poslali k šípku se Star Citizenem ... vydavatelé nejsou v dnešní době vůbec směrodatní. Ti se snaží dělat hry pro co nejširší publikum, což tahle hra prostě nebude.
  • Lawliet
    Nemůžu se dočkat, až budu zabíjet lidi kuší na latríně!
    • Co by dělala kuše na latríně?
      • tady nekdo nečetl hru o truny :D
        • Ve hře o trůny můžeš číst tak maximálně titulky *1*
          • a nebo tu původní knížku, která je součástí knižní série :P měl bys někdy vypnout tv a pc a jít se podívat do knihkupectví :D možná tě bude čekat šok z toho, že všechno nezačíná Hollywoodem :D
        • Magister_Peditum
          Nebylo to náhodou až v Bouři mečů?
          • jo myslel jsem tu sagu kterou jsem označil serialovym nazvem namisto puvodní písní ledu a ohne, doufam ze se ti bude lepe spat
          • Lawliet
            Možná myslel nesleduje. Tam se to všechno jmenuje stejně.
            • Magister_Peditum
              Ne, je Hra o trůny sezóna 1, Hra o trůny sezóna 2... *3* *15*
  • Keyz
    Zajímavý, že to bude jedna z mála her, kde hrdina nebude vše řešit anebo všechny zahraňovat aby na konci byl ten jediný, co vše udělal.

    To je dobrý.
    • Magister_Peditum
      Záchrana krále ti přijde málo? *3*
      • Keyz
        Jestliže výš podle historie co a jak dopadne pak to není ta klasika jako bývá. Kdy vše změníš jako superman na dobro / zlo.
  • maros.goc
    Slabe goaly... Keby suma nepresiahla 400k tak by bola hra bez hudby? Lol... A to hranie za postavu zeny je uplny fail.. Co nove do hratelnosti to prinesie? Nove kuzla? Nove schopnosti? Na to ze to bude realisticka hra si viem predstaviť zivo ze tie pasaze budu krokom spat a budu len otravovať a zdržiavať hraca od vyvoja hlavnej postavy
    • Hraní za ženu bude mít extra kampaň s jiným příběhem. Nechci tu spoilerovat, ale tvou postavu prodá otec ve dvanácti letech za několik kusů dobytka na což bude následovat minihra, jejímž cílem bude zasunout do pochvy. *1* No a v následujících kapitolách se bude uklízet, vařit, rodit a všelijak jinak starat o chod domácnosti (rozumněj farmy). Vyvrcholením příběhu bude jediná bojová pasáž, kdy bude hlavní hrdinka vlastním životem bránit své syny aby je neodvlekli do boje.
      Samozřejmě, tato kampaň vyjde jako DLC a bude prequelem ke hře za muže. *3*

      EDIT: Komplexnost hry bude samozřejmě znát i tady. Když neklapne vyjednávání v obchodě a nebudeš chtít hrát minihru i s řezníkem, tak ti zdraží maso. Složité výpočty modelu počasí se projeví na úrodě. Když si nedáš pozor, můžeš na plotně připálit jídlo, za což dostaneš přes držku od muže, když se vrátí domů. No a v neposlední řadě je tu spousta možností jak ovlivnit příběh, protože "Za každým velkým mužem stojí velká žena."
      • maros.goc
        hm..tak to beriem, vyzera to skutocne skvele! :)
    • Tak holky si rády vyberou hru za ženskou postavu, ne? A hodně chlapů taky, aby bylo na co koukat. Tak v čem je problém?
      • Ono si ale nepůjde "vybrat" ženskou postavu, hra za ní bude jen jako nějaký tutorial a celou hru pak stejně budeš hrát za chlapa. A vzhledem k tomu, že hra je z pohledu první osoby, tak ke koukání toho taky moc nebude.
      • Magister_Peditum
        V tom, že chudé venkovanky ve středověku moc velkou úlohu nehrály. Šanci nějak se prosadit měly tak maximálně šlechtičny.
        • Zalezi jak bude spracovan system hry jako takove. V pripade urcitych povolani se mohli prosadit velmi dobre i zeny (zlodeji, vrazy/prostitutky). Dokazal bych si predstavit ze za tech stotisic by mohli vytvorit specialni povolani pro zeny ktere by diky nemu mohli byt pro realisticnost odlisny gameplay. Ale to jsou spis spekulace (nebo spis sny o hrach :D )

          Ale snazim se tim rict ze osobne bych prostor nasel :)
    • Miserius
      Kouzla? Tys trošku nepohopil o čem to je *1*
      • maros.goc
        ale pochopil :PP ...prave kvoli tomu som na to narazal kedze hra bude realisticka bez nich, bez nejakych specialnych schopnosti tak to co hranie za zenu prinesie do hry? fakt sa uprimne pytam
        • kozy a o to vsem jde:D
          • maros.goc
            ano kozy ...tych si teda uzijes v pohlade z prvej osoby ....
            • v některých hrách ses mohl dívat na prsa i z prvního pohledu, napadá mě ted jenom jurasic park tresspaser ale stopro je jích víc
      • Se těším na tu vyšperkovanou mapu, která bude udělána do detailu.

        .... 10hodin playtime , rozloha - 1km^2
        • Myslíš těch 10km čtverečních a 30h na Aktu I a 70h na všech Aktech ? Fakt, vykašli se na to, člověk neví jestli se má smát tvojí demenci, litovat tě nebo tě ignorovat. Přejmenuj se na internetový odpad, to ti bude sedět víc.
          • Kde beres tu jistotu? Kde vsichni berete tu jistotu. Nekdo neco rekne a hned je to proste pravda? Budu tomu verit , az vyjde rozumny gameplay.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit