Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • montatatana
    Teda je mi to blby psát už podruhý... ale kucí víte, že poslední aktualizace Donate je 26. 6. 2013? :)
  • Redakce,

    co ta možnost smazání vlastní ikonky u registrovaných uživatelů, jak jste na tom?
    • michelangelocz
      Zkousels nahodit pruhlednej PNG,GIF? Mozna to vyresi tvuj obrazkovej problem – stahuj Z D E.
  • Ta reklama na poker je vážně přes čáru. Asi to tam dává Tiscali, ale nemohli byste jim říct, aby trochu přemýšleli, co za reklamu se hodí na server, kam choděj děcka?
    • Tilwaen
      Tak jako jsem nikde jinde ad-block nepotřebovala, tak éra panování strašlivé Krychle a rappera zde na tiscali mě k jeho používání velice rychle dohnala. Od té doby mám svatý klid. Je sice blbé, že teď za mě (a zástupy ostatních lidí) nemají výdělky z reklamy, ale mohou si za to jedině sami. Pokud by se do budoucna chystala změna v reklamní politice, nemám problém ad-block zase vypnout, ale za současné situace je to o nervy - nikdy nevíš, co na Tebe vyskočí příště *7*
  • Nešlo by zařídit, aby se stisknutím alt+f4 při sledování videa ve fullscreen nevypnul prohlížeč, ale jen se zmenšilo video jako na youtube? Já na to vždycky zapomenu a ukončím prohlížeč, protivné.
    • Kto zmenšuje video alt+f4? *1* Neni jednoduchšie proste stlačiť ESC? *15*
  • Ahoj redakce. Chtěl bych poprosit o založení profilu hry card city nights. Chtěl bych na ní napsat recenzi.
  • ta reklama na poker *16* *16*
  • Psal jsem několik emailů na redakci ohledně akce s MojeID před koncem roku. Doteď mi nepřišla odpověď jak se celá věc má ani slíbená flashka. Účet jsem plně aktivoval, včetně kódu, který přišel poštou. Možná by nebylo na škodu oficiální vyjádření na hlavní stránce, nebo to mám chápat tak, že od toho dáváte ruce pryč?
    • ringmancz
      byla to akce MojeID, resp. CZ.NIC
      • Byla to akce s MojeID (NIC.CZ), ale na stránkách games.cz. V původním článku, pokud si dobře pamatuju, bylo řečeno, že flashky budou rozesílat (games.cz) během ledna. V diskuzi pod článkem se někdo ozýval, že z předešlé akce mu disk nepřišel. Na to mu redakce odpověděla "a proč si nám teda nenapsal, abychom to mohli vyřešit?". Asi začínám chápat proč - na rozdíl ode mně, neztrácel čas psaním emailů, na které stejně nikdo nedokáže reagovat ani po měsíci.
        • blixa
          Jen pro info, rozesilali jsme takhle vice nez 5000 flashek.. Pri takovym mnozstvi se proste neda zabranit tomu, ze se nekde odehraje chyba (vsetecnej postak, poskozena flashka, chyba pri posilani u nas, apod). Nejak ale nerozumim tomu, proc bychom meli davat "vyjadreni na hlavni stranku" - tohle jsou individualni problemy, ktery se proste museji resit emailem, nebo klidne tady v diskusi.
          • Vyjádřením jsem myslel, něco ve smyslu "Pravě probíhá/proběhlo rozesílaní, pokud má někdo problém, může nás kontaktovat tam a tam nebo se zařídit tak nebo tak". Přijde mi to jednodušší, než dostávat hromadu emailů, na který nemůžete stíhat odpovídat.

            Já chápu, že při takovým množství vzniknou nesrovnalosti. O tu flasku mi ani tak nejde, problém mám hlavně s tím, že člověk neví na čem je. Jestli má teda dál čekat, jestli se má ozvat, nebo jestli už je pozdě, protože akce je ukončena. Jde čistě o princip.

            Poslal jsem teda email na martin.bach@tiscalimedia.cz. Díky za reakci.
            • blixa
              Už jsem to přeposlal na příslušná místa, zítra to zase proprudim :)
        • blixa
          Je mi líto, ale podle tvojí přezdívky nedokážu identifikovat o jaký emaily jde. Všechny dotazy na MojeID flashky přeposílám člověku, který má to odesílání u nás na starosti a ten vždycky cca jednou za 14 dnů doposílá ty reklamace (flashky co z nějakého důvodu nedorazily, i když měly). Buď mi sem napiš jméno nebo něco, podle čeho můžu ten tvůj email dohledat nebo napis přímo mě na martin.bach@tiscalimedia.cz
  • Redakce,

    co ta možnost smazání vlastní ikonky u registrovaných uživatelů, jak jste na tom?
  • uz se rozdavaly klice do bety TES online ,četl sem že dnes v 18: 00 ???
    • aha sry četl sem špatně *1* ,

      Další kolo betatestu TESO se bude konat od pátku 28.2. (začátek v 18:00)
  • Nejdrive mi zlobila interni videa... (error protoze nebylo nalezeno) ted zase dost casto hapruje forum (tohle zrovna ne) s nasledujici hlaskou

    500 Internal Server Error

    The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
    Please contact the server administrator, [no address given] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
    More information about this error may be available in the server error log.

    Nejaka udrzba nebo jen pada DB?
    • blixa
      Vyridim to programatorum, mrknou se na to.
      • michelangelocz
        Tos mi, Martine, taky onehdy napsal ;) A u toho taky zustalo – jenze me uz prestalo bavit se porad pripominat. Byt neni nemozny, ze moje maily koncily ve spamu. Kdo vi...
        • blixa
          Jo, ja o tom vim, a vetsinu tech mailu jsem fakt preposlal do vyvoje.. Ale ten tvuj problem byl fakt strasne specifickej, nikdo nenasel cas na to se tomu venovat.. Sorry :(
          • michelangelocz
            Tak alespon nejaky odpovedi se mi konecne dostalo ☺
    • Už jsem myslel, že jsem jedinej, kdo má tenhle problém.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit