Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soboje vypadají vcelku dost unikátně, v některých aspetech to možná trochu připomíná souboje z gothicu 2 či risenu kdyby byly z první osoby. Snad to bude fungovat.
  • 700 000 !!
    • VaZqeZ_EU
      ..včera v noci někdo zrušil ILLUMINATUS tak polovině lidí málem trefil šlak. Říkaly mu "Pledge Troll" ale teď tam opět je, tak nevím..
    • Paulcz
      http://kingdomcome.cz/wp-content/uploads/2014/01/opraski.png :)
    • Keyz
      Snad borci co koupili drahé hodnosti to ke konci nezruší.
  • Je před náma ještě dlouhá cesta. Víc se nedá říct. Každopádně doufám, že ve hře nebude ten kompas.
    • Veskoslav
      No já bych ho tam raději měl. Pokud nebudeš mít mapu nebo ji třeba ztratíš *1*
      • Pche, mapy, kompasy, to je pro amatéry. Profíci se řídí podle Slunce, hvězd a lišejníků.
      • To já právě bych raději jen tu mapu. V Gothicu jsem se taky podle ní orientoval bez kompasu.
      • wenceslaus
        "Tu krajinu maj asi nakopírovanou, podobnou vesnicí projíždím už po patý"
    • VaZqeZ_EU
      ..se obávám že ano ale nezoufej. Armáda moderů se už třese! *3*
  • Dalsia hra ktora sa tvari realisticky a s realitou nema nic spolocne.

    Blokovanie meca ostrou hranou svojho meca? Ak mi vydrzi zopar ran a nezlomi sa tak by som s nim mohol chodit na drevo do lesa. Vo videu majzne s mecom panacika v cez platove brnenie, mec sa neodrazi a vyleti oblacik krvy... o m G. To mi pripomina scenu z Witchera 2 (inak solidna hra), kde Geralt prepichne mecom rytiera v plnej zbroji priamo cez hrud (najhrubsia cast zbroje).
    Crosshair na luk, kus. Parada.
    • Proč by se měl meč hned zlomit? Měl jsi ho někdy v ruce? To je 14. století.
      Scéna se zbrojí - je to počítačové ztvárnění reality a navíc nehotové, není to naprostá simulace. Tu nemá žádná hra.
    • wenceslaus
      Máš snad pocit, že je tu nějaké reálnější RPG?
      • Paulcz
        to je špatný argument
        • wenceslaus
          Ovšem plně adekvátní tomu, na co reaguje (první odstavec).
      • minusáci asi ten pocit maj. To by mě zajímalo, která to je...
    • VaZqeZ_EU
      Co si nerozuměl na tom, že "Heavily work in progress" ???
      Mimochodem ten meč má ostrou hranu z obou stran, tak nechápu kam tím směřuješ?
      • wenceslaus
        Asi myslel plochu ostří.
        • VaZqeZ_EU
          To by se ten meč podle logiky zlomil spíš kdyby vykrýval plochou ne?
          • wenceslaus
            Zkoušeli jsme to a blbě se to drží a dost se rozvibruje,
            Prostě ostrou hranou se krýt musí i když to ostří trochu odnese (když to nebude 90°, tak ne zas tak moc).
          • Dopad pri 90* na cepel ti spravi bud velku dieru alebo rovno zlomi mec, kdezto pri dopade na plochu sa sila rozlozi na omnoho vacsiu plochu a teda sa neposkodi. Navyse ked nedopadne kolmo na plochu tak sa krasne zosmykne. Pre toto bol aj medzi cepelami kanalik ktory sa tiahol celou dlzkou meca, jednak posilnoval strukturu tak aby vydrzala narazy na plochu a pomahal aj pri vytahovani meca z tela
      • slovenské meče nemají ostrou hrani ani jednu
        • Veskoslav
          Slovensko ve středověku neexistovalo.
        • VaZqeZ_EU
          ??
    • Nikdo ti nebrání udělat lepší hru, kde to bude vše správně. Šupky dupky do toho
  • VaZqeZ_EU
    Opět jen pro zajímavost- Někde na fórech (už nevím kde to bylo) jsem četl příspěvek od profesionálního šermíře něco v tomto smyslu: Měl jsem tu čest pracovat s (jmenoval jeho jméno) tímto mužem.. Jako jeden z mála z celé EU studoval celí život staré šermířské techniky z dobových rukopisů které dovedl k dokonalosti.. Nemohli jste si vybrat lepšího Warhorse! atd, atd..
    Něco pro potěšení oka: http://www.youtube.com/watch?v=-0e_nXm2TZg#t=63
  • Možná vás překvapí, že se nechystá pouze Act I-III, to jsou pouze tři části prvního dílu, při úspěchu se počítá s celou trilogií. Tozn. po vydání Act III (zakončení Deliverance) ještě další dva díly, možná také rozdělené.
    • Chim
      oukej, nechce se mi to hledat tak vám budu věřit *3*
    • Keyz
      To je pravda. Říkal to Vávra v jednom rozhovoru.

      Navíc si to myslel i M. Bach ve FC *3*

      Tady je jeden zdroj: http://forum.kingdomcomerpg.com/t/story-split-into-three-acts/173/8
      • Chim
        Díky.
    • Ofic. fórum, projděte si příspěvky Warhorse.
    • Veskoslav
      A to jsi vzal kde to info?
    • Chim
      zdroj?
  • Mám pocit, že někde napsali, že alespoň jedna velká bitva by měla být už v Act I.
    • Veskoslav
      Myslím, že to zazní i ve videu. A to včetně dobývání a obrany hradů, jaký bude počet (myslím, že říkali 4)
      • Nemyslím, že ten počet někde zazněl? Kde jsi to četl?
        • Veskoslav
          Buď FB od Vávry nebo Warhorse. Jinak počet těch "dobývání" je myslím právě v tomto videu. Ale raději se podívám.
  • Proč ve většině hrách po zásahu z nepřátel vylétne červený obláček, který vymizí a nedopadne na zem a neprojeví se skvrnou na okolí? Vypadá to nereálně a naprogramovat to snad není tak těžké. Staré hry jako Duke, Half, FEAR nebo Max Payne to měli. Snad to v Kingdom dodělají nebo odstraní ty obláčky. Žádný hate na hru to není, těším se na ní, jde spíš o takovou globální divnost ve hrách.
    • Veskoslav
      Sami říkají, že to není finální verze, ale pouze verze na ukázku. Navíc kdyby to tam nakonec náhodou nebylo, tak hra má být otevřená moderům:)
    • Paulcz
      ..
  • ten programator to je celej pavel liska.
    • Tim hlasem mi Viktor Bocan pripomel Liskovu postavu v Mazanem Filipovi:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší