Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RIP english *1*
  • Budu trochu skeptický ohledně bojového systému. Myslím, že nejzábavnější je systém ala Assassin Creed. Ono ne vždy realistický znamená zábavný. Zatím na mě ty boje působí spíš nerealisticky, protože je to vždy rána, pauza několik vteřin, pak zase rána .. pauza ... rána ... pauza ... Boj je málo akční.
    • Každý má jiné měřítko pro zábavu. Pro mě třeba není zábavné hrát hru, ve které není výzva a je jednoduchá. Proto mě baví "úchylárny" jako Arma3.
    • Magister_Peditum
      No zrovna AC je v soubojích tak triviální, že to ani moc zábavné není...
    • Soubojový systém Assassin's Creed je casualizací systému, který Ubisoft implementoval ve hře Prince of Persia: Warrior Within.

      A právě systém PoP:WW je podle mého názoru vybalancovaný tak akorát - zábavný, svižný, ale na druhou stranu nezvýhodňuje hráče až natolik, že se hra stává nezáživnou (případ AC série).
  • Tomu "píchnutí" se říká výpad :D
  • Důležitá otázka je zda-li byl ve videu Danův pes...
  • Já bych tam chtěl řemdih. Už jenom proto, že mě zajímá, jestli tim člověk, pokud je dostatečně levej, může zranit sám sebe (ve hře, v reálu to mam ověřený).
    • fallanga
      Ono je v reálu možný zranit sám sebe třeba i mečem. Mám to ověřený, je to možné.
    • ucho
      spíš bude zajímavý, jak spolu budou bojovat lidé, kdy bude mít každej jinou zbraň...
      • Keyz
        Asi nahrají techniky boje se všemi zbraněmi a jejich bojové kombinace jako tu udělali u meče.

        I když nahrávat ředmich musí být sranda Roztočíš to....
        • ucho
          no tak by mě zajímalo, jak bude vypadat souboj neozbrojeného člověka s mečem. tedy jak to bude vykrývat a tak :) nebo sekyrka a meč.
          • Tipoval bych tri mozna reseni:
            1.) Pokud jejich soubojovy system bude obsahovat moznost uhybu, tak neozbrojeny proti zbrani = zadne kryty, nutnost uhybat

            2.) Pokud jejich soubojovy system nebude obsahovat moznost uhybu, tak budou akce "krytu beze zbrane proti zbrani" suplovat jako uhybne manevry.

            3.) Zadna dedikovana moznost obrany. Nutnost bud uteci, drzet se mimo dosah oponentovy zbrane nebo velmi agresivne utocit na oponenta a nedovolit mu zbran pouzit.
            • Paulcz
              4) použít na obranu/útok cokoliv co máš po ruce :)
            • Já bych se toho, že bude možný se promlátit skrz pěstma nebál. Můžeš bejt dobrej jak chceš, ale o rytíře v plátový zbroji si stejně maximálně zlomíš ruku.
            • Magister_Peditum
              Zase ale aby to nedopadlo tak, že zkušený hráč bude moci procházet hrou beze zbraní, protože všechny doslova umlátí pěstmi. Prostě bych to udělal tak, že sice určitou šanci mít nebožák beze zbraně bude, ale nebude moc velká.
            • Osobne bych uvital reseni ad 1.).
              Ano je to omezujici, jelikoz v realnem boji existuje moznost zbran oponentovi vykroutit z rukou, nicmene Assassin's Creed praxe uci, ze ingame nehraje strach prilis velkou roli a vysledkem je pak temer stoprocentni uspesnost odzbrojujicich technik.

              Takze osobne bych volil moznost uhybat, ale ne za cenu vzdaleni se od protivnika. Zkombinovano s moznosti oponentovi zbran vyrazit ne chvatem (ala AC), ale uspesnym uderem, kopem nebo serii uderu/kopu (oponent zavravora/padne a upusti zbran) by to pro mne osobne davalo dostatecne verohodny system. Ozbrojeny bojovnik ma vyhody, ale neozbrojeny take neni bez sance.
            • ucho
              no a toho se trochu bojím. ani jedno řešení mi nepřijde takové, že přidá na reálnosti a spíš je svazující. v tomhle má paradoxně výhodu to zjednodušené plácání ala skyrim a oblivion, kdy tam něco šmrdláte aktuální zbraní a ono to podle síly zbraně dělá damage.
              zatím si prostě nedokážu představit, jak to bude fungovat a zachová si to tu komplexnost soubojů, o kterou se snaží. na řešení jsem celkem zvědavý...
          • Počítam, že souboj neozbrojenej člověk vs. meč bude vypadat asi tak, že ten neozbrojenej vezme nohy na ramena.
  • fallanga
    Ty pohyby nepřítele při zasažení mi připadají hodně umělé. Ale jinak to vypadá dost epicky.
    • a proto je hra ještě v prealpha verzi a má dva roky vývoje před sebou *3* A taky to v tom videu říkali *4*
      • fallanga
        Já jim to nevyčítám. Přijde mi to uměl, ale vím, že to udělají lepší.
        • Určitě to bude lepší. Tohle jsou videa primárně pro kickstarter a nalákání lidí. Ukazují to aby si lidé udělali jakousi základní představu co mají čekat. V alpha přístupu si vyslechnout co kdo na to říká a na nějaké závěry bych počkal minimálně do bety....
  • ucho
    a teda ještě by mě zajímalo, co všechno tam bude za zvířata, když tam bude lov. bude tam třeba u řeky bobr? budeme moct lovit bobry na kožich? tehdy tady bobři byli ne? :)
    • Rozhodne. Moda vyholovani prisla az ve 20 stoleti, afaik :)
    • Magister_Peditum
      Lovit v panských lesích, za to bys mohl skončit v šatlavě! *15*
    • no tehdy sis nemohl jen tak vyrazit do lesa, ktery ti nepatril a zacit si tam jen tak lovit...to
      ostatne ani dneska ne
      • ucho
        a kdo mi to zakáže a kdo mi co udělá? :) půjdu v noci na veverky.
    • Bobři, vydry, lišky, vlci, medvědi - asi tak všechno co má být ve standardním lesu mírného pásma....ale zajímalo by mě jakou motivaci dají k lovu, jestli jenom zábava a peníze z kůží anebo na vylepšování věcí, nebo tvoření těch kožichů na okrasu....
      • Co tak treba neco mene prozaickeho - napr. hlad
        • ucho
          no jo, ve hře se vlastně bude jíst. to by mě taky zajímalo, jak se vyřeší, ale asi to ještě nemají finálně rozhodnutý. ale zajímalo by mě, zda by se člověk mohl stát kanibalem a porcovat a rožnit lidi. :)
          • *1* *1* Hráši si vždycky najdou další cestu jak si rozšířit možnosti ve hře *1* Ale přiznám se že i kdyby to tam bylo - tak bych to asi neudělal....i když:
            http://www.youtube.com/watch?v=-SncyeqHQwE
            • Tak o zklamání určitě nebude řeč. Ať už si o Vávrovi myslíte co chcete - je to perfekcionalista a má tým plnej lidí, kteří vědí co dělají - tohle bude dobrá hra - jak moc to ukáže čas. Možná bude problém s tím, že to bude mít spoustu nových věcí - hráči pak mají tendenci být více kritizovat. Přeju jim to - nezávislá studia dělající AAA tituly jsou potřeba - nejen z pohledu naší země, ale celosvětově (RSI a Space Citizen, CD Projekt), protě lidi, kteří jsou řízeni hlavně hráči ne kravaťáky....
            • ucho
              tak počítám, že já zklamanej nebudu. já budu spokojenej, když zvládnou vymodelovat slušně vypadající svět, který vychází z naší krajiny. to další beru jako bonus, kdy mám ve vývojáře důvěru :) každopádně mě ale zajímá, jak se s některými věcmi poperou a jak moc se to odkloní od sandboxové klasiky...
            • No jak říkám - hráči chcou vždycky víc a víc *1* To už je moc komplexní, možná tam bude něco podobného, ale až tak velké naděje bych si nedělal - člověk je pak zklamanej a může si za to někdy sám *1*
            • ucho
              no mě by právě ještě zajímalo, jak moc na hráče bude to prostředí reagovat. například kdyby se z tebe stal nějaký tajemný sériový vrah, co po nocích vždy někoho nenápadně kuchne. jestli by to někdo začal vyšetřovat a řešit, nebo jestli by postupně prostě mizela populace :) a jestli by třeba lidi začali prchat ze strachu z kraje :)
        • *1* *1* Člověk už je z těch her někdy tak zblblej, že si tohle neuvědomí - jistě potrava "zadarmo" - a nebudu ho muset kupovat třeba na tržišti.
  • ucho
    já doufám, že kromě změn počasí a denního cyklu uvidíme i zimní verzi krajiny... to by byl teprve nářez :)
    • Lawliet
      Hele v to jsem taky doufal. AC3 mě v tomhle otevřela oči.
  • Tim, ze jste promazali diskuzi nic nevyresite :D Zavedte diskuzi pouze pro prihlasene a bude to mit vetsi smysl......
    • Jack1947
      I kdyz nevim no, kolik anonymu vcetne tebe ( ty treba jo) by se automaticky regnulo kdyz to neprinasi zadne ty "materialni vyhody" *15*
      • Ty bys tu Jacku zůstal, takže je to jedno
      • To co se tady dneska odehravalo si proste rika o diskuzi pro "Registered only"
        • Jack1947
          Nevim, ja jsem to nestihl cele precist, ale verim ze to byl narez! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit