Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Ten dabing jak je dobrý. Je tomu rozumět a má to nádech zastaralosti. Snad to bude v podobném duchu i ve finále.
  • Tak Angry Joe už taky podpořil (zatím zpráva na FB a Twitter). Jestli udělá vblog, tak to půjde ještě hodně nahoru.
  • ucho
    škoda že ta kvalita videa na youtube nic moc. jinak svět mi přišel zatím takovej prázdnej (mrtvej), ale to se počítám doladí.
    • Jenže ona takhle příroda opravdu vypadá. Když jdeš do lesa, kolik uvidíš zvířátek... Už jenom logicky před lidičkama utíkají.
      • ucho
        o lese jsem nic nepsal. mluvil jsem o celkovém vyznění světa, ve kterém se hráč pohybuje. proti krajině jako takové nic nemám. to spíš od lidí tam čekám asi trochu víc, když se snaží simulovat jejich život... každopádně tím neříkám, že se mi nelíbilo to, co jsem viděl. jen mě to nijak zvlášť neuzemnilo :)
        • Já teda ani nevím, co jiného bych měl od lidí čekat než, že budou ve středověku pracovat. Podle mě to je ale taky tím, že jsem tam ve městě moc lidí neviděl a to myslím, že ještě doladí.
          • ucho
            ano, to je součást toho, co jsem psal. to město v úvodu je velký, ale ve finále tam lidí moc nebylo. byl tam uprchlickej tábor a stany, ale stejně. a v té další vesničce s pár domky. jako prostě mi přijde, že tomu ještě něco k dokonalosti chybí, to je celý :)
            samozřejmě chápu, že se jednalo o verzi, kde ještě neměli tu propracovanější AI a taky jsme neměli možnost bedlivěji pozorovat ty jejich cykly. a právě vzhledem k té jejich simulaci života lidí to bude podle mě důležité. hráči budou počítám špehovat, co kdo dělá a tak... proto předpokládám, že tohle se bude ladit trochu víc... podle mě je to trochu daň za tu snahu působit reálným dojmem. je potřeba tam pak klást větší důraz na některé detaily.
    • Keyz
      Kvalita je opravu hnus :( 720p navíc nějaký divný.

      Svět určitě v rámci možnosti zaplní. Ale jestli budou NPC propracovaný jak slibují klidně to může být opticky prázdnější. Po záplavě her ke je vše na jednom místě to potěší.
    • neeeeee, žáádné pasoucí se vlky pár metrů od ovcí a co metr to nějaké npc. prosím nechat to takhle přirozeně realistické.
      • Keyz
        *1*

        Moje památná scéna ve Skyrimu. Vyběhnu z první vesnice a jelen (nelogicky blízko vesnice), běžím a vlk, (kousek od jelena) zahnu jinam a po chvíli parta nějakých šílenců s mečem u věže co mě chtějí zabít.

        *1*
        A abych to vzal poctivě tak musí říci, že ten jelen by tam normálně bych nemohl. Neměl kde chodit ani jíst apod. Ten terén byl tak debilní, že by to normálně nešlo.
        • Tilwaen
          Hele, nepodceňuj jelena, že by neměl kde chodit. Viděls, co tam umí koně? A co teprve takový jelen?
    • walltar
      Jo hodilo by se nějaké hejno vrabců, nějací holubi kolem holubníku, sem tam veverku a zajíce. Ale zase nepřehánět.
      • Tilwaen
        Ten holubník je dobrý postřeh, také mě hned trkl do očí.
    • wenceslaus
      Nevím, jak to myslíš, ale během videa mě taky napadlo, že spousta hráčů, zvyklých na dnešní RPG a MMORPG dost překvapí, že na ně nic nevyskočí každejch 5 metrů a první souboj potkají až po tak dlouhé cestě.
      • ucho
        rozhodně jsem tím nemyslel vyskakování čehosi na každých 5 metrech. spíš že mi ten svět přišel pořád takovej bez života, způsobeno třeba i těmi činnostmi lidí, kdy jsem neměl pocit, že by někdo něco extra dělal). ale tak říkal, že tam ještě nebyla ta propracovanější AI v té venkovní krajině mi to "neživo" nevadí. tam by stačil nějakej motýl na louce, občas zajíc nebo něco, ale jen decentně. hlavně aby se ta zvířata chovala nějak normálně. ten běh ovcí byl zatím nic moc.
  • seprah
    vypadá to skvěle, i přesto, kolik času mají ještě na dokončení.. jak tady už zmiňoval (/la?) M, moment, kdy Dan vstoupí s postavou do lesa je prostě uchvatnej.. vyloženě se těším, až se budu moct procházet po krajině a každou chvíli na mě něco nevyskočí nebo nezačne metat firebally, prostě jen chodit a kochat se, když na to budu mít náladu *4* mapa s inventářem taky podle mýho gusta, tenhle model inventáře jsem si hrozně oblíbil v Oblivionu, i systém oblékání a statistik vypadá přehledně.. hrozně "rád" bych našel něco, co bych mohl vyloženě vytknout, abych jen nechválil, ale prostě mě nic nenapadá. klobouk dolů, pánové *4*

    EDIT: pravda, diskuze byla na pěst.
  • Nádhera ovšem v chatu se češi a slováci zase jednou předvedli jako h*vada.
    • Zase byl flame kvůli češtině ? Zkoukl jsem to až teď, a zajímalo by mě co tam zase řešili, že i Vávra zmínil trolly.
      • O nic si nepřišel nevídaná žumpa až jsem se začal stydět za svůj národ.
  • shadow
    Hra je super, ale vopravdu, ať žije GEMA :) ach jo...
    • Vim o cem mluvis, ale je divny, ze mne to live nejelo ani z ceska, mozna v tom bude neco jinyho...
  • 900K
    • seprah
      a na 1M stretch goal psí společník *1* Julka jde do hry *1*
      • Jaké rasy psů tu vůbec byli v té době běžné ? *1*
        • Ratajský vořech.
        • Tilwaen
          Podle Wikipedie jich bylo víc, než bych si myslela, namátkou prý různí teriéři, španělé, mastifové, chrti, foxhoundi, ...

          Spíš bych se celkem pozastavila nad konceptem psího společníka jako společníka. Četla jsem kdysi nějakou knihu o veterináři, už nevím, jak se jmenovala - děj se odehrával v minulém století a popisovala mj. to, jak na venkově prakticky nikdo neměl psa jako kamaráda, ale vždy jen jako pracovní zvíře a jako se zvířaty s nimi bylo i nakládáno. Co teprve potom ve středověku...
        • Velice zajimavy dotaz!
  • Velice pěkné, jde tam opět vidět smysl pro detail jako u všech ostatních her, za kterými stál Vávra. Jen mně přišlo, že ten starý build vypadal vizuálně líp, než ten nový. Možná ale ještě nemají úplně doladěné TimeOfDay nastavení.
    • Nebude to tím, že ten druhej build pouštěl v editoru ?
    • co znamena vypadal lip?
      • taky mi ten novej prisel takovej trochu prepalenejsi. Ale to se predpokladam vyladi
  • walltar
    Jenom mě mrzí, že chtějí předělávat angličtinu na tu dnešní ... ta co tam byla byla super.
    • Taky se mi líbí nebránil bych se tomu kdyby to takhle nechali.
    • wenceslaus
      Na ofic forum se to ještě probírá a Warhorse se tam ptal, co by lidé preferovali.... takže čekám, že to není definitivní.
  • Líbí se mi ta mapa. Fakt originální a perfektně se hodí k této hře. Není to žádný "satelitní snímek", který předvedli v Skyrimu a který se ke hře vůbec nehodil (naštěstí jsou na to mody).
    • wenceslaus
      Trochu mě mrzí, že si mi tam moc nehodí. Vypadá jak od Josefa Lady a ne moc goticky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit