Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejde o to JAK mluví hlavně ŽE mluví
  • Tak kamarade. Paklize jsi takovy recnik,ze te ten komentar tak pobouril,tak nam neco nastremuj idealne simultalne pri hrani nejake hry. Jsem zvedav na tvuj plynuly projev. Jestli na to nemas kou.le tak drz usta a soupej nohama.
  • Nezlob se na me,ale ty nezvladas utvorit ani jednoduchou vetu aby se dala normalne precist a mela hlavu a patu. To neni o par hrubkach,jak se nam snazis namluvit.
  • Je pro tebe lepsi PR manager co skvele mluvi a placa nesmysly,nebo schopny vyvojar co dela '..ee..'' ,protoze neni na kamery zvykly?

    Edit:nemluve o tom,ze Vavra evidentne tezko hleda anglicka slovicka,nez ze by mel problem s mluvenim jako takovym
  • petr.majer
    PANE BOŽE dneska už neumí nikdo normálně mluvit - každé dvě vteřiny " AAAAAA , EEEEEE AAAAAAA" hru ani nehodnotím, sledovat to s tím komentářem nemožné!!! AAAAAAAAA UUUU EEEEEEE
  • Na takovou hru jsem čekal od té doby co sem začal hrát na počítači. Kdykoliv najdu nějakou středověkou RPG hru tak tam jsou kouzla atd. Jediné středověké RPG bez kouzel které jsem našel je Mount and Blade a to se tomuhle nemůže rovnat.
  • smejki
    v případě problému by ti měl KS ihned poslat mail, že je něco špatně. Pak máš na opravu pár dní, ale nevím kolik, nechci kecat.
  • Ale tak je to hezký... ale mě to herní prostředí příde takový málo atraktivní, exotický. Takový jako když jedu k příbuzným na venkov *3* ale jinak to bude určitě fajn hra...snad...a ty kobyly už jsou takový hezčí, v tom předchozím přezentačním videu měly nějak divně sníženej zadek. Takovej nepovedenej tuning nebo co... *1* PEACE!
  • vojtaruzek
    Pak budeš navěky hrát pouze Call of duty.
  • Jason_dinAlt
    Corwin: "Na to první přišla logická námitka, že může podpořit, ale hrát až hotovou". Kdyby to byl býval takhle napsal, tak je všechno v pořádku. Ale bohužel zvolil trchu nešťastnou formu argunetace.
  • Jason_dinAlt
    Dworkin: To už je hraní se slovíčky jestli termín "plná cena" je platný na cenu rok po vydání hry a tady asi pravdu nenajdeme. Každý to může chápat jinak. Každopádně oponent si i tak vložil do svého chápání mého prvního příspěcku fakta, která tam nebyla.
    Každopádně skutečnost je ta, že v tom mám naprosto jasno a vím kdy a za jakých podmínek si hru pořídím či nikoliv.
  • Kdy dochází k stržení částky kickstarteru? Přišel mi mail, že KC byl zafinancován a já se v ten moment uvědomil, že mam na kartě nastavený menší limit než mám vybraný částku.
    Sice jsem jsem limit navýšil, ale nevím jestli není pozdě a nedojde k zaplacení. Nemám zkušenosti s kickstarterem, tohle byl první projekt co jsem tam podpořil.
  • Ty jo. to bych nečekal že ve hře budeš moct umřít :D
  • Tak p. Klíma říkal, že na začátku zafouká větříček, nachladíš se a umřeš... Ale jestli je to nadsázka, nebo ne... :)
  • V původní latince "U" nebylo, stejně jako "J". "U" se objevilo až někdy ve čtrnáctém století a používat se začalo až o pár století později, v závislosti na konkrétní zemi. Na internetu najdeš podrobnosti.
  • Jo umi,ale na tomto w
    ebu ma problem,nestihaji se zobrazovat pismenka,a kdyz mam preklep,tezko se to opravuje.chci neco smaznout,nebo rozdelit a furt se to vraci buh vi kam.A ted se to seklo kurna!
  • uz tu nekdo resil proc U v jejich fontu vypada stejne jako V? nejdriv jsem myslel ze je to chyba, ale dneska jsem videl stredovekou vlajku na ktery byl napis s V misto U. nejakej stredovekej expert?
  • Mě jde spis o to, ze kdyz cloveka nekdo riznul, tak to bylo 50:50, bud dostal infekci a umrel nebo nedostal... Takze jestli mi maso upecene prida zdravi a osetri zraneni, tak to hrat nebudu. Nebylo by to realisticke.
  • No Guth-Jarkovský to není ani na jedný straně. *4* Kromě toho mateš i tím, že napřed píšeš, že si hru koupíš za plnou cenu a o příspěvek níže už je to cena po slevě, protože ta startovací bude vyšší... Máš v tom trochu zmatek.
  • Chápeš rozdíl mezi "podpořit" a "hrát"? Když někdo napíše "Nechci hrát nedodělanou hru", tak to není totéž, co napsat "Nepodpořím nedodělanou hru". Na to první přišla logická námitka, že může podpořit, ale hrát až hotovou hru. Teprve pak přišlo vysvětlení, ovšem podané stylem "co seš to za hlupáka, že jsi mě hned nepochopil", ačkoliv ten původní příspěvek snad jinak ani pochopit nešlo. Že se to pak zvrhlo ve flame, je věc druhá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit