Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nádhera ovšem v chatu se češi a slováci zase jednou předvedli jako h*vada.
    • Zase byl flame kvůli češtině ? Zkoukl jsem to až teď, a zajímalo by mě co tam zase řešili, že i Vávra zmínil trolly.
      • O nic si nepřišel nevídaná žumpa až jsem se začal stydět za svůj národ.
  • Malleth
    Z těch commentů je mi na zvracení. Mám chuť zapřít že sem taky čech
    • náhodou to byla sranda, pořád jsem se smál, nemohl jsem to zastavit :D
    • Mart9
      Takže to tady nemám pročítat? Díky za upozornění.
      • Malleth
        Tady je to v pohodě. Ale v chatu u toho streamu byl velehnůj
        • Co tady nebo na streamu....ale jestli ještě někdo napíše do youtubu "OMG IM SO PRAUD TO BE CJECH" Tak se už neukážu na veřejnosti.
    • davidBray
      klasická žumpa
  • PravyMonty
    Ti Češi a Slováci se zase v diskuzi na youtube vytáhli.
  • Překvapila mě dobrá zvuková stránka hry. Od mala nesnáším zvuk koštěte a když ta vnadná vesničanka zametala podlahu, tak jsem měl husinu. :D
  • seprah
    vypadá to skvěle, i přesto, kolik času mají ještě na dokončení.. jak tady už zmiňoval (/la?) M, moment, kdy Dan vstoupí s postavou do lesa je prostě uchvatnej.. vyloženě se těším, až se budu moct procházet po krajině a každou chvíli na mě něco nevyskočí nebo nezačne metat firebally, prostě jen chodit a kochat se, když na to budu mít náladu *4* mapa s inventářem taky podle mýho gusta, tenhle model inventáře jsem si hrozně oblíbil v Oblivionu, i systém oblékání a statistik vypadá přehledně.. hrozně "rád" bych našel něco, co bych mohl vyloženě vytknout, abych jen nechválil, ale prostě mě nic nenapadá. klobouk dolů, pánové *4*

    EDIT: pravda, diskuze byla na pěst.
  • Ukazka pekna, ale co se delo v tom chatu u toho zivyho yvsilani je neskutecny. banda pubertaku, pitomcu, trollu a sportovních fanousku který resily hokej. Ceska a slovenska ukázka toho ze jsme opravdu narody d*bilu..sorry

    PS: Vavra jen nemohoucně krouti hlavou a snazi se to nejak zahrat do autu, musel se stydet ze je cech jak nikdy.
    • DĚTI no... *1*
    • Nemam rad lidi co podle nekolika pubertaku odsuzuji vsechny. To vazne mate vsichni tak male sebevedomi nebo si naivne myslite ze jinde ve svete se podobne veci nedeji?
      • Tak, trollí se všude, já jsem to sice neviděl, ale dokážu si představit, že u kterékoliv hry na twitchi je to 3x horší. Namátkou třeba Dota 2, když se hraje nějaké utkání, tam je ten chat prostě neuvěřitelně dementní vždycky.
        • Tak ono když máš 100 000 .... 50 000 ... klidně i těch 20 000 lidí v jednom chatu, kterej je vcelku malej, historie v něm není taky moc dlouhá a letí vcelku rychle. Je jasný že se tam nemůže rozvinout nějaká smysluplná diskuze.

          Je to jak kdybys přišel na fotbalovej stadion a snažil se uklidnit hulákající fanoušky protože chces řešit taktiku hostujícího týmu s člověkem o 3 řady pod tebou.

          A samožrejmě Kappa.
  • VaZqeZ_EU
    ..opět jen pro zajímavost: Nějaký pošetilý anglický trouba napsal do fóra že hra je dobrá ale měli by toho kořeně co to uváděl okamžitě na hodinu propustit..!
    Naštěstí se našinec zastal a napsal že je to hlavní Developer tudíž nepropustí sám sebe a může si dělat co chce *15* *15* *15*
  • Líbí se mi ta mapa. Fakt originální a perfektně se hodí k této hře. Není to žádný "satelitní snímek", který předvedli v Skyrimu a který se ke hře vůbec nehodil (naštěstí jsou na to mody).
    • wenceslaus
      Trochu mě mrzí, že si mi tam moc nehodí. Vypadá jak od Josefa Lady a ne moc goticky.
  • Varjag
    Tahle hra má atmosféru i v téhle pre-alfa verzi, kterou jsme viděli na videu. Těch detailů, kolik jsem viděl a kolik jsem jich určitě přehlédl :) Vávrovo puntíčkářství (a nejen jeho, abych neurazil ostatní z WH) je velice přínosné, tohle nemá ve světě obdoby, když si vezmu, nakolik tahle hra vypadá vypiplaně a to je přitom ještě ve velice brzké fázi..
    Mějte mě za blázna, ale mě se dotklo například to, že jdete(jedete) po louce, či v lese a slyšíte zpívat evropské ptáky, sýkory, pěnkavy, co jsem tak zaslechl.. ano, je to detail, ale všiml jsem si ho opravdu výrazně. Žádné cizokrajné ptactvo, na které není evropan zvyklý :)
    Těším se, jestli v nějakém dalším updatu uvidíme střídání denních dob a počasí.. slunečno je sice krásná věc, ale umím si představit, jak by pohnulo s atmosférou, kdyby např. pršelo, nad krajinou se ploužily nacucané mraky, foukal vítr a v dálce duněl hrom... :)
    • Těch ptáků jsem si taky všiml a je to krásné. :)
      Teď si nevybavuju žádnou hru, kde by tak realisticky a tak nahlas zpívali. Je to maličkost, ale pro mě za mě, ať tam hudbu nedávají, ptáci stačí.
      • Varjag
        Máš pravdu.. taky jsem vážně přemýšlel nad tím, že si hudbu u hry vypnu, atmosféře to většinou naopak přidá.. hrdina Kingdom Come taky nechodí se sluchátky, aby slyšel hudbu v lese i na poli... :) Samozřejmě to s vypnutím hudby neplatí u každé hry, musí být dobře ozvučená, aby bylo co poslouchat i bez hudby :)
    • Když na to tedka tak koukám, tak mi to spíš připomíná Far Cry mix s RPG ve středověku - FPS pohled, craftění, open world, velká mapa, auto pro přesun vystřídal kůň... :)
      • čím víc se to vymyká tradicím RPG, tím víc mě to láká :)
    • Má to opravdu kouzelnější atmosféru, než kouzelný fantasy svět v Oblivionu (to nemyslím špatně). Nejvíc se mi líbil les, ten grafici zvládli opravdu bravurně. To, co šlo vidět ve videu, vypadalo IMHO mnohem lépe, než předváděcí forest level v CryEnginu 3 SDK
  • Keyz
    Někdo napsal

    "I LIKE SKYRIM"

    A byl konec *15*
    • Foxtrot_cz
      To mi připomíná tohle :)
      http://www.youtube.com/watch?v=86JAeh03A78

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit