Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • slavek.skara
    Hmm ty letající monstra se mohli srážet Ardem ale ok.
    Ale ta Yennfer teda nevím...má mít černé vlasy a fialové oči a místo toho je tam hnědovlasá lolita která vypadá že zrovna dostala OP.... *9*
    • Kr.Pa
      haha, v knížce měli na konferenci na Thaneddu každý den nový "facelift", takže nějaká barva vlasů ...
  • kennyB
    Excelentní hudební doprovod *14*
  • Mna tam vydesil ten červený krab, mno ak to bude rak, tak to ešte prekusnem :D
  • Kuš je lame, ta byla in loni, vlastně to byl luk, ale to je to samo. Letos prý pofrčí harpuny :D
    • Zaklínač ale bude až další rok,to se prý očekává vzestup kuší. CDP jsou vizionáři. Těm to myslí dopředu.
      • No já mám tajné info, že 2015 pofrčí magický bumerang. Což by byla pecka zbraň. V maximální damage verzi by se při zásahu roztříštil na několik krystalů, které by poškodily vše v okruhu 10m, pak se zpátky magickou silou spojily ve výchozí bumerang a vrátily se tak jak to bumerangy dělají majiteli přímo do ruky *1*
        • JezboX
          Sakra už 2015? Já četl že ten se očekává až za dva roky! Do tý doby by snad měli přijít foukačky + každý čtvrt rok nová šipka. Začínat by se mělo s normální a speciální edice bude mít šipku +1. Na podzim by měla vyjít ohnivá...
  • prudislav
    Takže to vypadá, že potencionální Zaklínač 4 bude tak že Ciri vystřídá Geralta , když Geraltův příběh má končit ve trojce ;-)
    • Bohužel, CD ReD už dávno prohlásily, že 4 dělat nebudou. A za to jim tleskám. V nejlepším se má přestat. A jestli Zaklínač bude jen z poloviny tak dobrý, jak slibují bude to pecka. Jenže pak by na něj špatně navazovali a nevyhnuli se pozdějšímu srovnávání s trojkou.
      Myslím si, že by ale od nich bylo hezké, kdyby ještě vydali přepracovanou jedničku. Není to špatná hra (když vezmeš v úvahu, že to byla vůbec první hra, ne které dělali), ale má spoustu much a hlavně nedotažených nápadů. Pokud se nad tím hlouběji zamyslíš, tak ve trojce by mělo být vše, co už zamýšleli v jedničce (otevřený svět, jízda na koni). Upřímně by mi stačilo, kdyby jí předělali do stylu dvojky (s prvky z trojky, pokud se osvědčí). Ale hlavně by museli překopat scénář. Právě na něm byl nejpatrnější amatérismu, v dobrém slova smyslu. Neboť mu nechyběl zápal a obdiv pro Sapkowského Zaklínače.
  • nevím teda ale,kde jste vzali konec dubna,když v traileru je 24. února
  • February 24 opravdu neni konec dubna
    • Treba pocitaji i s tim ze to jeste o mesic odlozi coz jeste neoznamily oficialne ale mimo zaznam to nekdo prokec :D
  • Jack1947
    Ty wle, takto jsem si fakt nevšiml *8* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit