Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shut up and take my money!
    Prostě víc se mi dětství vrátit ani nemůže :)
  • Amylee.Anderson
    Tučňáky? *13*
    • yuri.sidius
      Co tučňáky, ale děti tam zase chybí ... *9*
    • Dogkiller
      Ahoj kotě, tobě je líto tučnáků? A co ti lidi? *1*
  • Krescz
    uz vidim jak to hraje PewDiePie
  • Hra se mi nejak nelibi (ale to ani puvodni Carmageddon) ... Ale co je to za muziku? Znam to, ale nemuzu si za boha vzpomenout.
    • smejki
      Fear Factory
      • diiik
  • Menorri
    To je ten správnej CHECKPOINT....
    pravda je ta, že tomu opravdu něco chybý a já mám tušení co....původní zvuky.
    V tomhle videu je všechno tak jak má bejt ale nový ozvučení nic moc...největší úsměv od ucha k uchu jako Max jsem měl v 1:16 kdy to bylo jako z opravdovýho starýho dobrýho Carmageddonu... *16* *16* *16* ...škoda, že takhle dobře nedopadlo nový RoadRash *13*
  • Pete.palis
    90's a nostalgie *14*
  • U původního Carmageddonu jsme se vyřádili tenkrát vrchovatě, takže jsem rád za další, ale vadí mi už od pohledu ty srážky. Proč ty auta po nárazu lítají 20 metrů kolmo vysoko, co je to za hovadinu? A vůbec ty auta tam nějak moc lítají celkově, to odrážení atd. vypadá příšerně. Nebo se to auto rovnou celé rozprskne. Tohle teda nechci. Chci pořádný damage system, aby se daly demolovat různé části auta a měl jsem pocit, že se srazily 2 tuny železa a ne nějaké angličáky, co vyletí do vzduchu a vybouchnou :( Zatím teda zklamání dle videa.
  • Zatím mám dost smíšené pocity.

    Na jednu stranu to fakt moc chci hrát, na stranu druhou se mi ta pořád dost věcí nelíbí...
  • Carmamrdon
    V záplavě dnešních her, které se neustále snaží být něco víc a řeší otázky rasismu, homosexuality, mindráků z dětství a další "nesmírně závažné hlubokomyslné problémy", působí na mě nový Carmageddon jako dar s nebes. Konečně hra, která si na nic nehraje. Prostě nasednu do auta a pořeším všechno... *5*

    Mínusujte dle libosti. *3*
    • Black_Hand
      rasismus tam vlastne neni, protoze porazis zombiky/neidentifikovatelne lidi a barva ani neni videt, sexualita tam nic neznamena a mohl jsi hrat za zenskou, kdyz si chtel. a protoze to u tohoto druhu her je pohlavi uplne jedno, tak s ni nezachazel nijak jinak, nez s chlapem. takze pokud jde o nejaky sexismus, tak tam zadny nevidim. ono muzes byt prekvapeny, kolik her, co si z niceho nedalaji hlavu jsou v podstate i v techto otazkach casto vic koser, nez ty co si na neco hraji ;).
    • Proč mínusovat? Rád se odreaguju přímočaře (rozuměj u FPS nebo klidně i "Karmáče"), ale rád se potrápim/zamyslim i u něčeho hloubavějšího, jak píšeš "hra, co si na něco hraje". Stejně jako u knížky nebo filmu. Tisíc lidí tisíc chutí, takže budiž ti přáno :).
    • Keyz
      Krásně to vyšlo. Stejný xicht v článku jako v TOP komentáři :)
  • mě maminka zakazovala hrát 1čku....
    Neuspěla hehe *16* *16* *16* *16*
    wrong checkpoint *12*
    • No a ted ti bude zakazovat tenhle...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit