Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tady nejde rozkliknout video na celou obrazovku, musím jít na stranku yt, ale primo tady nejde
  • Nemáte náhodou někde ještě zastrčenou takovou tu starou modrou Level peněženku, kterou jste kdysi dávali k předplatnému? Nějaká krysa mi jí ukradla (i s obsahem) a já už si na ní tak zvykl :)
  • Mudokon666
    Zdravím, budete nakonec dělat recenzi Oddworld: New 'n' Tasty? teďom někdy má dokonce vyjít i DLC *5* , více na jejich webu. < http://www.oddworld.com/oddworld-news/ > Jako fanoušek vím, že si to pořídím, ale stejně mě zajímá i váš text. Případně to berte i jako nápad pro možný GamesPlay, Pavel a jeho kumpáni k tomu mívají docela inteligentní komentář. Díky a hodně zdaru.
  • Zdravím,měl bych dotaz neznáte někoho kdo by hledal testera her? :) bo dělal recenze cokoliv :) dík když tak informace na tel 773 893 133
    • zdeeneek
      Mozna by neskodilo napsat jestli s necim z toho mas zkusenosti. Inzerat v tomhle podani je dost o nicem - pripadny zajemce se z nej o tobe nic nedozvi.
  • mondzi
    Zdravim, na iPade (a asi aj ostatnych tabletoch) nejde hodnotit prispevky v diskusii, pretoze sa nezobrazi "Libi/Nelibi" (na PC reaguje na hover, co na touch zariadeniach moc nejde :)
    • ringmancz
      mně to na tabletu v Opeře jde, kliknu na příspěvek a objeví se mi líbí/nelíbí
      • zdeeneek
        Na ipadu se libi/nelibi zobrazi jen v pripade, ze tuknu na "reagovat".
        • mondzi
          Dobry tip, diky.
  • matthew451
    Od prechodu na nový dizajn webu sa mi po prihlásení v hornej časti stránky nezobrazuje pri mene môj avatar (viď http://goo.gl/SH57jE). Navyše som bol zvyknutý, že po kliknutí na avatar som sa dostal na môj profil na Games.cz. Buď som slepý alebo sa teraz na profil dostanem len cez profil nejakej hry prekliknutím na "Přidat hru do mé kolekce" a "« zpět na profil". Všetky odkliky vedú na nastavenie Tiscali účtu.
    • Tilwaen
      Na svůj profil se můžeš dostat ještě kliknutím na svůj nick u některého Tvého příspěvku; dřívější způsob přes avatar byl ale mnohem rychlejší a snadnější.
      • Amylee.Anderson
        Mně to přes avatar funguje. Ale jenom na hlavní stránce, tak to ale bylo vždy.
      • matthew451
        To áno, ale ak som na hlavnej stránke alebo v článku, tak hľadať môj príspevok je ešte asi komplikovanejší spôsob *3*
        • Tilwaen
          Ani ne, máš to za tři kliky hotové :-) V menu Diskuze → Kam jsem naposledy psal → klik na cokoliv.
          • matthew451
            Ok, máš pravdu *3* Ale trebalo by to poriešiť nejako normálne.
            • Tilwaen
              S tím rozhodně souhlasím.
  • SUGESTION: neslo by pridat autora clanku krom hlavicky taky do paticky?... nekam pod tagy a zdroj... at kdyz si prectu zajimavy clanek nemusim pak zase rolovat nahoru kdyz mne zajima kdo to psal... *4*
  • ucho
    Pořád to stránkování dělá blbosti, teď zmizel článek o Tomb Raideru. To s tím fakt nikdo nedokáže nic udělat?
    • a neni to jen nakej zmrsenej kolacek? (cookie)

      dlouho se mi to nestalo, ale kdyz mi nekdy nejaka casto navstevovana stranka neco najednou blbe nacita, tak mi pomuze je smaznout (pro danej web)
    • blixa
      Spis to nikdo nedokaze zreplikovat - ja mam clanek o TR ted normalne jako prvni na druhy strance a nikdo jiny dalsi taky nehlasil, ze by mu to podobne blbnulo.. :(
      • ucho
        teď v tom stránkování nevidím tu českou (slovenskou) hru space engineers, jak se objevila reklama na tu hernu. (adblockem to není)
        edit: tak po promazání některých cookies už ten článek vidím...
      • ucho
        není snad týden, kdy bych na to nenarazil.
  • MickeyMutant
    Mám problém se svou včerejší recenzí ke hře "Mind: Path to Thalamus". Redakční systém mi už neumožňuje upravit text před schválením, tak jako tomu bylo v minulosti, ani doplnit finální verzi ke stejné kartě hry. Večer jsem odeslal nehotovou s tím, že ji dnes doplním. Mám to poslat mailem nebo tu původní verzi smáznete?
    • blixa
      Ja tu recenzi jakoby vratim k prepracovani - pak by ti mela znovu zacit fungovat editace.
      • MickeyMutant
        Supr, dík. Už jsem to přepsal a odeslal.
  • RakeW
    Od redesignu mi nefunguje highslide při kliknutí na "trojobrázky" (pokud je jen jeden větší, tak je to ok) ve článcích. Rovnou mě to hodí do galerie. Je to bug nebo feature? Lupička a tlačítko "celá galerie" pak poněkud postrádá smysl. Používám Chrome.

    Jinak jsem to chtěl ještě vyzkoušet v IE, abych následně zjistil, že tam se ty "trojobrázky" pro jistotu nezobrazují vůbec :).
    • blixa
      Mrkneme se na to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit