Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    PC MASTER RACE zase trolluje, zapomínaj, že bez nás by nebylo žádný GTA
    • GTA zacalo na PC ty sopliak. Popravde odkedy Kojima zacina ratat aj s PC, nevidim dovod kupovat konzolu. Vlastne vidim, pre deti.
    • Vtip jest v tom, že GTA je původně MS DOS titul, který byl portován na PlayStation a MS Windows.

      Fakt, že MS DOS je operační systém pro počítače, který jest předchůdcem Windows, zde snad rozvádět nemusím?

      Poprosím, aby "fakta" byla alespoň pravdivá. Děkuji.
      • GTA fungovalo v dosu? Ja mel pocit ze to fungovalo jen na Windows 95+....
        • Ano dos4gw :)
    • Tim "nas" myslis trolly nebo hlupaky?
    • Nic se neboj dítko hloupé, naše nadřazená rasa si opět omóduje GTA k obrazu svému, jež bude opět na míle vzdálen obrazu GTA na konzolích *14* *14* *14*
      • No rozhodne bude mit ostrejsi textury nez san andreas, coz se o konzole verzi rict neda.
        • TheGGG
          tos asi neviděl GTA V na velký TV. Luxus, o zalagovanou PC verzi nikdo nestojí.
          • Nic se neboj, dítko hloupé, peněz je dost a hardwaru máme plné sklady :)
          • Nic se neboj, dítko hloupé, i ke svému nabušenému PC si připojím TV velikosti zadnice tvé milé *14* *14* *14*
            • TheGGG
              tak to si užij lagy. Pokud nemáš Pc za 50 000,-
    • Ty jsi tady chybel! Mila redakce ,BAN tady pro mistra bobra.
    • tys tady chybel.
      • TheGGG
        někomu vadí cizí názor?
        • Me vadi jen tvuj nazor, protoze z toho mala co na games chodim to vypada ze vsechny tvoje nazory jsou chirurgicky presne udelany tak aby nasraly co nejvic lidi :)

          Jestli je tomu jinak tak se omlouvam
          • "nazory jsou chirurgicky presne udelany tak aby nasraly co nejvic lidi"

            Aneb definice trollingu v jedné větě.
            • TheGGG
              Doufám, že už hraješ alespoň v 8k rozlišení.
          • Jack1947
            S tím moc nenaděláš je to troll respkt chce být...
          • TheGGG
            fakt? No PCčkáři nemaj rádi, když jim někdo vzdoruje. Pošpinit ostatní platformy, to vám de.
            • Prazky pseoudointelektual nas tady bude jeste poucovat? To by tak hralo pyco!!!
            • Me konzole nevadi! Pochybuju ze jsem je nekde spinil bez vyprovokovani! Osobne jedinej duvod proc nemam konzoli je ten ze na ni proste nemam prachy, preferuju PC kvuli praci i stylu her ktery hraju a proste uz neutahnu dalsi platformu jen kvuli exkluzivkam.

              Samozrejme je pravda ze pro rockstar jsou konzole lukrativnejsi trh, a ne nepravem.

              Ja zas nechapu lidi co tu maji vylozene radost z toho ze neco na PC nevyjde nebo je to odlozeny, jestli tu je komunita PC hracu nahovno tak to chapu, nemuzu rucit za vsechny.
            • no to ze zrovna tvoje oblibena platforma jsou konzole to te platforme skodi asi nejvic *3*
  • Mistni deti typu Jack,species atd.. by meli pouzit prvne google nebo wikipediu ,nez tady zacnou chytre plkat! Dekuji za pochopeni.
    • Jack1947
      Zalez ty prde! , Moravák? no doubt.
    • Na co ted narazis?

      A "dite" muze byt urazka jen pro dalsi dite :) Kez bych byl zase dite... to bych mel doma konzoli a GTA bych mel uz dohrany.
      • To nemela byt urazka,ale fakt! Jen se mi tady hlavne nerozbrec! Ok?
        • No tak jeste jednou... co byhc si mel nejdriv vygooglit? Rekl jsem tady nejakou konkretni nepresnost?

          Ona ta diskuze jde i bez urazek, nebo se chces katapultovat na uroven theGGG a jemu podobnych?
          • Neber to nejak osobne ,az budes vetsi tak to pochopis.
            • TheGGG
              Jedna bába povídala.
            • Ja bych onanoval az do zblazneni kdyby me to neodlozili :D

              Rodice koupili PC no... jen to je uz par let zpatky a byla to 486, soucasny PC jsem si bohuzel musel koupit sam.
            • Takze dite zacalo prvne kolem sebe kopat a kricet a svede to na Moravu? *15*
            • TheGGG
              Co ty si za pražskou p!ču speciesi? Rodiče koupily PC za 50 000,-, tak musíš 0na*0vat?
            • Ano je to tady, potom co do me bez nejakyho duvodu nebo vysvetleni rejes jsem se zacal branit.

              Na moravaky narazim jendoduse proto ze te nemam rad a tohle je jedina vec co o tobe vim.
            • Tak a je to tady. Ze ty si vykladas neco jako urazku za to ja nemuzu dite z Pepikova! A urazet Moravaky? Proboha proc? *7*
            • Hele tak jeste jednou.... narazkama na vek me neurazis, rad bych si par let schodil kdyby to slo.

              Nicmene co cekat od tupyho moravaka :) Uz je po znich, kravy podojeny, kozy nakrmeny, hnuj nakydanej tak je cas urazet lidi na games.cz :) Radsi zalez nez ti spadne HDP jeste vic nez je
  • Koukám jestli to půjde takhle dál, tak Destiny vyjde na PC dřív než GTA.... Nicméně, že by mě to nějak mrzelo nemůžu říci, jelikož do prosince bude vycházet spoustu her stejně bych to nestíhal...
  • Proč soudíš druhé jako ubožáky? teď si ukázal svou inteligenci.
    • Omlouvám se, patří to pro uživatele: GeSto
      • Mart9
        V pořádku.
  • Mart9
    Jeden z nejhorších trailerů, co jsem kdy viděl.
    • MARTASLJ19
      To hej, ale ten odklad PC verzie - tak to je KOKO**ZMUS najvyššieho kalibru, nech idú do boha....
  • Keyz
    Kde je ten super AA? Je to pořád zubaté *15*

    To zase bude nutnost to zapínat přes ovladače *11*
    • ta ukazka je z PS4
      • Keyz
        Já myslel, že to budou mí i konzole :) Konečně.
        • zase neblbni, sak sotva presli na 60fps, AA je teprv 15let stara technologie, to bude az v next-gen
          • ale vono jim to jede 30fps....
  • Aha.

    Jen tak mimochodem, bude to i na PC.

    No, teď mi s tím už můžete víte co.
    • Recht , mně už je to jedno i kdyby to vyšlo zítra,nehrál sem to ale už mně nezajímá gta a ani celý rockstar kdo si tohle koupí na pc tak je ubožák
      • ja si to koupil na PS3 a ted si to koupim jeste jednou na PC. Uz se nemuzu dockat!
        • fanousek? Bys mel dostat nejakej ešívment specialni od nich ty jo. Neni ti lito penez? Radsi to mrdni nekomu na kikstartr. Ne delej si samo co chces. Ja to jen proste nechapu *3*
        • Díky tobě a tobě podobným vycházejí nedodělané hry, hromady dlc a další věci které miluju, protože si koupíte i howno když bude v pěkný krabici
          • kennyB
            Teď nevím, jestli nedodělané hry vycházejí kvůli tomu, že si to koupil na PS3 nebo proto, že si to koupí i na PC??? *1*
            GTA V je skvělá hra, taky uvažuju ještě o PS4 verzi *3*
          • Jako ze diky tomu ze si kupuju hry tak na ne vychazi DLC? A jak koupe GTA V na PC souvisi s vychazenim nedodelanych her?
          • Tohle je takova blbost ze budu radsi predpokladat ze se snazis trollovat nez abych tohle nejak logicky resil
  • neblokujte reklamu !!! kluci nebudou mit na chleba a streamy budou uz jen z popelnice! vypneme adblock a vsichni kliknete na vsechny reklamy co tady jsou!!
    • Jack1947
      Nikdy!!!
      • a co nikdy?
    • Pepinator
      Kdyby mezi ty reklamy nepatřila i ta, co mi vyskočí přes stránku na celej monitor, tak bych adblock klidně vypnul.
      • nejvetsi drzost je video pri prohlizeni obrazku. To je jako hodne vychytany. To uz chce byt hodne orazenej. Nevim polacku jako sefredaktor tipuju si odneses tak 40 litrum a vys + letos se vycajchoval s bonusama ubisoft a ja mam vypinat adblok
      • Nejvtipnější je, že vyskakuje i na zařízeních, které nepodporují flash. Není nic zábavnějšího, než když mi na iPadu přes celý okno vyskočí šedá obrazovka s nápisem "Plugin not supported" :-/
  • Jiste vsichni si pockame do ledna kdy rockstar vyda "ultimate remastered PC maximum extreme final edition" zase za plnou cenu....

    Myslim ze vsichni PCckari se velice tesi!

    Lito mi je jen tech kteri si to koupili na steamu a tim padem bez moznosti vraceni penez.... ja uz preorder zrusil.
    • Pokud se ti nelíbí plná cena, počkej si na slevu. Ale trpělivost očividně nemáš.
      • To neni o trpelivosti.... me stve jen pristup rockstaru k PC...

        Chapu ze tady jsem mezi konzolistama, takze cokoli proti PC je velice vitano.... ale jsem fanouskem serie od zacatku a jediny co rockstar dela je ze mi ukazuje jak je moje platforma pro ne "zumpa" :)

        Pro me je vrcholem sebeovladani ze jeste nemam doma PS3
        • Bohuzel hodne lidi, kteri maji doma PC, zase pravidelne ukazuje vyvojarum jak na ne serou a hru si proste nekoupi dokud nebude stat 5€. Se nediv, kdyz takova spousta lidi hry taha z torentu, ze je PCcko pro vyvojare v dulezitosti az za konzolema. Tam se sice pirati taky, ale ne v takovym mnozstvi.
          • keby to gta vydali na pc zarovno s konzolami, tak to ludia hrajuci na pc kupia, takto je uz kazdemu fuk ci pocka o par mesiacov navyse a zaplati menej.
            Ak to chcu vydata neskor, tak ja mam cas to kupovat neskor, staci ti to ako odpoved? *1*
            • Tak tak... mel jsem to jeste ted predobjednany ale abych si to kupoval v lednu za plnou cenu to bych si fact pripadal jak blbec.
          • Já si s kamarádem PC verzi koupím. Politiku Rockstaru nechám na jiných. Jsem fanoušek zejména jedničky. dvojky a Vice City. Hry, které opravdu chci si rád za plnou cenu pořídím, přesto také nakupuji velmi často ve slevách. A kdo tvrdí, že dát 300 stovky za hru je moc, je zkrátka nenapravitelný. Onehdá jsem si koupil pátou Civilizaci se všemi datadisky a DLC za 350. Z interetu se mi tahat hry nevyplatí. Už jen kvůli virům atd. Když už se pro to rozhodnu. je to zejména díky velmi starým hrám, které neseženu legální cestou nebo mi originální DVD nechce na PC jet.
        • Jack1947
          PS3 že nemáš doma je vrchol hlouposti koneckonců žádná konzole když je tolik her co sis mohl zahrát tak je ten ustupek fakt směšný. Chápu že PS4/XO se ještě nevyplatí ale staré konzole ano.Už dávno.
          • ale dokud si sony nezaplatilo exkluzivitu tak byla GTA multiplat. Prvni gta ktery melo nejaky zpozdeni byla trojka.

            oprav me jestli se pletu
            • Jack1947
              Tak díky že to takhle vidíš... já se snažím být vyhraněný vůči těm přiblbým principům Pc a konzole to není stejné atp.
            • se neomlouvej, nezabils mi mamu :D naopak, jsi tu asi jediny konzolistka s kterym se jde bavit ;)
            • Jack1947
              No tak , to jsem netušil já myslel že už byla odjakživa na konzolích. Ono to fakt bylo na pc dříve ale jen o asi 2-3měsíce ani ne... takto se omlouvám. *4*
          • GTA neni PC serie ?!?!?! *1* *1* *1*
          • Nejsem si vedom ze by vlastneni nejakeho hardwaru primo souviselo s inteligenci. Mam rad PC, odjakziva, nemam rad ty filmovy hry ktery na konzole vychazi a kupovat si PS3 jen kvuli GTA... to mi prijde jako hloupost ;)

            Nemam nic proti PSku ani lidem co ho vlatni! jen mam jine preference
            • Jack1947
              To je to klasické koupit si kvůli jedné hře ne fakt, myslím že tady se moc vzájemně ne-spolupobavíme.
            • a vedome sa pripravit o jeden z najlepsich hernych zanrov RTS!
              Nech si kazdy hra na com chce, ja ale na hracie skrinky serem! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit