Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano dos4gw :)
  • GTA zacalo na PC ty sopliak. Popravde odkedy Kojima zacina ratat aj s PC, nevidim dovod kupovat konzolu. Vlastne vidim, pre deti.
  • Že mě parta vyteplených gum se svým údajným správným vkusem pro "normální" tituly (který vesměs já považuju za řádný p*čoviny) považuje za trolla jen proto, protože zastávám jinej pohled na určitou věc, to mi skutečně vlasy stávaj hrůzou. Nicméně si pobrečím, pohladím se a možná i zpráskám větví, ale přesto pojedu vesele dál.
  • Teda, co to je? Kolik vám sakra je? Hádáte se tu jako malý děti. Každý si preferujte to svoje, ale nikomu necpěte svou pravdu. Léta jsem pařil kompa, protože jsem stahoval hry gratis a měl toho fůru od kámošů (každý to tak měl). Pak jsem chtěl hrát s kamarády bojovky (Mortala, Tekkena, Street Fighter..), proto jsem koupil ps2, po létech mě kamarádi přesvědčili do xboxe360, páč jsme na tom pařili Battly, Borderlands, Gearsy, Halo..., hezky coop, 100ky hodin zábavy. Ted jsem koupil PS4, protože hru přinesu domů, hodím ji do mechaniky a za 30 vteřin pařím, neřeším, zda mi poběží, neřeším HW, SW, nic. Prostě sebou fláknu do křesla a pařím. Což je přesně to, co po dlooouhym pracovním dnu potřebuju. Vzpomínám na ty léta, kdy jsem nadšeně něco přinesl domů a ono mi to na kompu neběhalo proto a proto. Do noci jsem se s tím sr*l a nic. Kdyby PCčkáři nekradli (a říkejte si tomu jak chcete: prej odzkoušim a pak koupim - to jo TVL) bylo by mnohem víc prachů na vývoj lepších her. BTW GTAV byla pecka na xboxu360 a na PS4 bude ještě lepší. V žádný jiný hře toho nemůžete dělat tolik jako tady. Pa a shořte zrůdy *16*
  • "Abych dotoval něco na PC, to by mi muselo šáhnout úplně." "Stačí, že kupuju PC verzi CoD." Abys tomu rozumnel, tak prave jelikoz si predobjednavas z fleku CoD (a CoD only), ktere je delane jak rohliky a jeho prodeje reflektuji debilitu lidi, tak to ti prave sahlo. Ty napises ze nehodlas dotovat picoviny na PC jinak ze by ti sahlo, a pak napises ze si predobjednavas CoD, coz je prave ona "sahlost" na ntou, jelikoz to je tak zparchantelej titul, neskutecna komercni pracka penez? CoD, prave ten titul kterej bys mel prestat dotovat a zacit u normalnich titulu. Jakmile zacnes psat nejaky moudra a pak z tebe vyleze ze si predobjednavas CoD, zdiskreditujes se tim na naprostyho trolla.
  • ucho
    jafa kríí: já se přiznám, že taky kupuju COD hry :) nemám zatím jen poslední Ghost. zrovna minulý týden jsem pořídil BO2.
  • Mě to nevadí. Taky z výhod PC stahuju, ale CoD pořizuju z fleku z předobjednávky, protože u této značky mě podpora vývojářů fakt nevadí, ale naopak hodně těší. Ta hra ještě nezklamala, alespoň co se týče singleplayeru, tak co by ne.
  • Kadíš si do pusy už si to uvědom *3*
  • jo no 30 fps s nulovou dohledností a detailem do dálky...opravdu nejlepší verze.
  • Lépe prodávané protože se nedají tak lehce zpirátit. Se vsadím, že bys byl první v zátoce kdyby to bylo tak jednoduché. Dojeb no když ti rodiče koupí konzoli místo PC...a vysvětluj jim to že *1*
  • Tak ty jsi přímo ten americký consolefag nízkým IQ. Běž si radši zahrát ty svoje exkluzivity na svojí exkluzivní krabičce... Kdo ho tu pustil proboha?
  • Tak to kvůli tobě vychází každý týden CoD. Tak to jsi asi jediný kdo za to na PC platí. Zadarmo bych to v životě nehrál.
  • 5 let, nie mal som nove PC za jednu vyplatu - PC ckari su inteligentnejsi a teda aj lepsie plateny. A aj keby - Nove PC mi staci menit kazdych 8-10 let - ono totiz zvlada veci na ktore musia urobit nextgen konzolu. Mimochodom ako prispievas na toto forum?? Gamepadom od konzoly? Preco potom pouzivas PC ked tak nato nadavas hmm??
  • Nenadavajte tomuto usmrkancovi na jeho hracku prosim, bude plakat.
  • Co je špatnýho na kupování CoD? Dobrá hra, u které soudím, že si peníze narozdíl od jiných p*čovin, zasluhuje. Co s tím kdokoliv nadělá, to skutečně netuším.
  • dalsi troll co chrli samy moudra a pak z nej vypadne ze si kupuje CoD. Wtf?
  • Paulcz
    ano sám, líbí ? :)
  • Jack1947
    Tak to abys tam už zůstal nadobro, krtku. *4*
  • "Hry jako Okami, Dead Souls, GTA!!!!, Last of Us, Red Dead Redemption, Little Big Planet, Legends of Zelda, Uncharted a MSG jsou uzasnym prikladem komplexnich a VELICE kvalitnich her...."

    "...uzasnym prikladem komplexních..."

    "...komplexních..."

    lolwut
  • Tvoje neschopnost pochopit latku zakladni skoly me uz zarazila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit