Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Zale do díry, ty špunte, nebo tě tam sám zarazím.
  • No normalne si me dostal! ... kazdy den se tu choulim v rohu a placu ;-). Nicmene ja nechapu, jak to mohlo dostat 97.
  • Leda tím, že nejsem totální k*kot a guma, která by platila PC verze, když si je můžu pohodlně a zadarmo stahovat. Morálně mě to samozřejmě naprosto devastuje, být černou ovcí mezi i-nabitýma vratama, to je ponižující. Ale při představě, že bych měl vejplaty flákat na takový magořiny, tak to zase nějak přežiju.
  • takze ty jsi v podstate rakovina PC gamingu, ale naprosto presna... by definition.... vyriznout a vyhodit te. Jsi proste toxic pro zbytek komunity... sorry
  • jj klasika, nejaky questy, vsechny DLC co zatim vysly na old-gen, zbrane, aktivity atp
  • ucho
    jasně že je to fejkovej jejdasek. ten pravej byl inteligentnější.
  • calwin
    ja tam teda moc rozdiel v grafike nevidím... aspoň tam bude nejaký pridaný obsah? či sa jedná len o "lepší" port?
  • deridon
    Ty jsi jiný Jejdasek? Si tě pamatuju, ještě v dobách, když jsi se pral v diskuzích za PS3.. tak 2-3 roky zpět..
  • Je to podle uhlu. 90 je prave IQ, nad 90 je tupe IQ a pod 90 je ostre IQ. Jen to nedava smysl.
  • Heleď a co je to to "tupé IQ"? A existuje i ostré IQ? A čím se to vyznačuje? Diíky za objasnění.
  • Mart9
    Za 3 roky PC verze.
  • Ja jim dam rovnou celou vyplatu!
  • CrocoRay
    Že tě to tak trápí :-)
    Hry vychází na všecky platformy, na některých holt exkluzivně a většinou hry vychází na všechny 3 hlavní. To už máš lepší fakt zapnout PS4 a zahrát si nějakou hru, než tu ztrácet takhle čas. Teda pokud tě diskutování nebaví více než samotné hraní. Ale zatím mi to přijde, že se spíše jen vztekáš kvůli blbostem :-)
  • Kdybych si mohl vybrat tak jim nedavam prachy vubec jak me se-cenzura-rou :D

    Ale imo budu v lednu stat u obchodu s dvoulitrem jako vsichni ;)

    Takze za me PC
  • Určitě. Osobně podpořím ale až později, co pořídím PS4. Zase se mi nechce vyhazovat dvakrát za to stejný a znovu, takže PC verzi vyzkouším jen ze zájmu, ale tasit peníze nebudu. Ale zase jsem zvědavej, jak si s tímhle dílem pohraje komunita co do modifikací, to zase jo.
  • ucho
    Tak na jakou platformu budete kupovat, lidi? Já sáhnu po PS4 verzi a potom i PC verzi. Však si Rockstaři ty peníze zaslouží.
  • CrocoRay
    Já hraji převážně na počítači a koupě konzole přijde v úvahu, když na ni vyjde více exkluzivních her, které nejsou na jiných platformách.

    Každému vyhovuje něco jiného a je pro něj to nejlepší. Mně stačí, když se Rockstaři na PC nevykašlou a pokud se jim něco nepozdává, ať si klidně dají na čas a udělají dané změny, které si myslí, že jsou podstatné.
  • No mě zajímá, protože já teda osobně jasně stahuju, takže k prodejům na PC nepřispěju. Abych dotoval něco na PC, to by mi muselo šáhnout úplně. Stačí, že kupuju PC verzi CoD. Ale jiný studia (alespoň od mé maličkosti) finance neuvidí. Věřím však, že zbytek PC kolegů nezklame a ukáže R*, že se to teda vyplatí, no...
  • hráči co suší hubu na nextgen konzolích po tom skočí jak slepice po flusu
  • Jestli vůbec nějaký prodeje budou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit