Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • general cheeseburger - Hele chlape tady inteligentni nazory moc nefrci, nezabloudil si sem? :)
  • Takze ten dukaz nebude?
  • @species Právě tahle modifikovatelnost je největší nevýhoda PC. Pokud máš miliardu na vývoj hry, tak bys nechtěl za tři roky zjistit, že peníze nejsou a původní stroje už neexistují. Konzole jsou pro hráče. Jinde se ten vývoj nezaplatí.
  • tvoje mama
  • Jsi nasrany, protoze sis nikdy nevydelal 50 tisic a nekoupil za ne neco co by ti udelalo radost?

    Dej si jednu z sony exkluzivit, zaplat za nu 2x tolik a jeste jim zadarmo delej fanboje na foru. Chtel bych aby moje firma mela spousty ovci jako jsi ty. *15*
  • gtaman-možná by ses měl přejmenovat na SonyMan, protože co tady předvádíš je vážně zábava. Děláš všem konzolistům akorát ostudu.
    Taky by mě zajímalo, jak vysvětlíš skutečnost, že pulka her na PS4 nejedou ani na to fullHD při 60 fps nebo alespoň 30 fps, ale díky GDDR5 má výkon jako výkonné PC (jak ty tvrdíš), které (a to je opravdu zajímavé) to fullHD zvládá s přehledem?
    Není to nějaké divné?
    PS4 má díky GDDR5 jako sdílené pamětí výkonnový náskok nad X1, ale rozhodně se nerovná dnešním high end PC.
    To přece každý rozumný hráč vidí, bez ohledu na to, jakou platformu preferuje.
    Trochu méně fanatismu by neuškodilo.
    A to říkám jako člověk, který na konzolích hraje, ale nejsem zabedněnej, abych neviděl, jak se věci mají.
  • To je hrozne subjektivni... pro me je zase nejlepsi PC verze protoze lepsi rozliseni a ovladani mysi a klavesnici.

    Takze oba hrajeme co je pro nas to nejlepsi takze tak je to dobre ne? :)

    Jinak s tim cekanim mas pravdu no, to me leze na nervy fest, nicmene nedokazal jsem u slecny, a u sveho "dospelejsiho" ja :D, prosadit nakup konzole jen kvuli jedny hre, navic bych to stejne hral na monitoru pac televizi nevlastnim a to by byla skoda, konzole si prece clovek nejlip uzije v pohovce u poradny LCD televize.
  • Watch dogs na ultra. PC karty to nedávaly hlavně kvůli propustnosti do RAM. To na PS4 žádný problém není. PC je jako prodavač v Datartu a konzole jako špičkový odborník ve výzkumu.
  • TheGGG
    no jo, benchmark to je to nejzábavnější co na PC máte co? Když není co hrát, alespoň budu donekonečna testovat grafiku.
  • I kdyby to co tady rikas byla pravda(COZ NENI!!!!) tak konzole budou na trhu urcite par let, nacez PC jdou porad dopredu (viz nova generace nvidia karet). Tahle "modifikovatelnost" hardwarovych specifikaci je hlavni vyhoda PC.
  • TheGGG
    LoL jejdásek-mrd*sek-ocásek se snaží trollovat. Prej na konzolích sou hry pro američany s tupým IQ. A pak de hrát ty f2p (p2w) omalovánky na PC a nakoupí si za 100éček nový skin pro postavičku. LoL
    Si radši dám některou z tuny LUXUSNÍCH sony exklusivit. Jinak až mi zas nějaký moralista bude tvrdit, že tu začínám hádky, stačí se podívat na začátek diskuze, vždy jsou za tím PCčkáři. Holt když má někdo PC za 50 000,- ale může hrát jen hry typu WoW *11* *11* Pak není divu že je nasratej *1* *1*
    PS: jejdásku nebreč, brzo zas vyjde nějaká exklusivní MOBA hra LoL *5* *6* *3*
  • Protože preferuju to nejlepší :D Hlavně čekat na GTA? Chápeš to, GTA! V jsem měl ještě den před vydáním na PS3 a X360. Nedovedu si představit, že bych musel čekat déle. Když ji miluješ...
  • A muzes ten tvuj vykon dokazat aspon jednim dukazem? Nejakym benchmarkem nebo prubehem fps?
    *5*
  • To právě nemáš, protože ty zkratky dotáhnou ten tvůj výkon úplně v pohodě. Ale jako pohádkář by ses možná uživil lépe než prodavač.
  • Nevim proc te prekvapuje ze nekdo preferuje jinou platformu nez ty :)

    Ja si nemyslim ze by byla konzole verze nejak superior pred PC, oba tabory maji sve problemy. Me osobne se rozhodne hraje lip na mysi a klavesnici(asi jen otazka zvyku), navic mam celkem vykonne PC a na konzoli nejsou penize.
  • A muzes mi rict, proc bych ty tvoje uzasny featury chtel mit, kdyz i bez nich mam vetsi rozliseni a fps nez PS4?
    Trolololol. PS4 s 30 fps je lepsi nez PC se 120, protoze ma sdilenou pamet. Olololol. Ten byl dobrej. Pokracuj.
  • To mě právě překvapuje, že takový milovník hraje na PC. SA jsem ještě hrál na PC, ale to bylo naposledy. IV jsem hrál na PS3, X360 a PC, protože prostě GTA! *14*
  • No hroznej jizdni model je pro me watchdogs takze imo budu v pohode :D

    Jako co.... rikat si tady muzu co chci... stejne budu v lednu stat s dvoulitrem u obchodu jako prvni.... na to mam GTA moc rad abych si to nechal ujit
  • A můžeš mi v tom tvém úžasném PC ukázat tu sdílenou paměť, která eliminuje kopírování z RAM do VRAM? Hned po tom bych chtěl vidět ještě tu RAM s propustností VRAM. Prosím, dokaž mi, že nepíšeš jen nesmysly jako hloupý prodavač.
  • Slabsi PC mam, protoze ho mam 6 let. Stejne ale je lepsi, nez PS4. I7@4Ghz je porad dobrej procak, dokonce ani AMD za 5 let nezvladlo vyrobit neco co by mu aspon konkurovalo.
    Nejsem king co si podmanil Evropu, ale jsem king co si podmanil console paesanty. Pri kazde zmince o mem PC se neskutecne rozbreci zavisti, jako ty ted v tyhle diskuzi. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit