Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já myslím, že úplně ne :D Ale vysvětluje to, že máš jen slabší PC a nezbylo ti na konzole. Na hry už vůbec ne, protože jsi stejně zvyklý "nakupovat" jinak. Při nákupu celé kolekce her za dolar si připadáš jako king, který si podmanil Evropu.
  • Prodavam v trafice. Cigara, noviny a listky na tramvaj. Plati mi 9750 hrubyho, myslim ze mi to docela zavidis. *3*
  • :D Jako pobavilo, ale tipuju, že to spíše říká tak prodavač z Datartu.
  • Nejlepsi na te ubohe platforme? Aha, diky nechci. Radsi budu hrat na pc, kde Minesweeper ma lepsi story a hezci svet nez tyhle top konzolovy hry.
  • Jde spíše o to, že i tak je ten model řízení skvělý. Jen to chce si na něj zvyknout, protože jdou zase úplně jiné věci, které ve IV nešly. Třeba motorky mi přijdou dost jiné.
  • chlapče nešťastný, co ti to ty konzole jen provedly? vždyť tobě zakrněl mozek
  • Strategii máš i v GTA, na to nepotřebuješ klikat myší na figurky.
  • Dobrý možná nejsou, ale jsou to nejlepší, co můžeš sehnat :D Možná ty hraješ jen nikdy nevydaný hry, který stimulují tvůj intelekt, ale nám ostatním stačí to nejlepší na trhu.
  • nejlepší hry jsou samozřejmě ty strategické, to je fakt už od dob vynálezu šachů, a strategie se na konzolích zrovna moc nehrají, tudíž nejlepší hry nehrajete *3*
  • no ja mam jen 4 a moc spokojenej nejsem, osobne me nevadi to ovladani ve vzduchu pac tam KONECNE pridali tuneni auuuuut!

    jinak to ze GTA je v mestskych akcich naprosto bezkonkurencne na vrcholu je snad jasny ;)
  • A kdo rekl, ze ty hry jsou dobry? Ty a banda lidi co si koupili shitovy hw a proto to ted musi obhajovat. Trololol. *5*
    Jsou to beckovy hry pro beckovy americany. IQ mensi nez simpanz a mackaji jeden button v autoaim fps. Enjoy.
  • jestli ty nejsi GGG, tak minimnalne jeho bracha. Chlape ma te v RL vubec nekdo rad? mas treba kamarady a tak?

    To co tady predvadis totiz nejenze neni kvalitni trolling, to uz neni ani nekvalitni trolling..... prijde mi ze ses schopny tu placnout naprosto jakykoli jednostranny nesmysl osekany o okolnosti jen abys mel pravdu
  • jezis GTA4 jsem dohral snad milionkrat, mestsky akce zboznuju. A ano GTA4 port stal za hovno, to dneska ofc uz neni vubec pravda a takovy episodes from liberty city(pack obou dlc) je optimalizovany uz skvele, me to jede bez problemu a to si jeste forcuju AA.

    Mluvis o warezu i o modech jako bys jim nerozumel, jakoby mluvila moje pritelkyne.... "mody jsou smeti pac je neumim instalovat a warez je urcite crap plnej viru a stejne nakonec nepude ani na crackly PS3 pac nemam na to si stahnout antivir a opet neumim instalovat ani ten warez".

    Nevim, nechci te tu posilat do riti, to je spis tvoje domena, ale opravdu stracim chut s tebou diskutovat :)
  • A také hrajeme nejlepší hry vůbec. Nás to totiž baví. Třeba takový Red dead redemption byl strašný podvod, co? Nebo Metal gear solid 4? No jo, jsou to hajzlové a obrali mě :D
  • Přesně tak. Ta hra má nejlepší hodnocení skoro ze všech her vůbec. Je celkově skvělá. Jenže PC hráči ji nějak nehrají... čím to asi bude? Že by jejich verza nestála za nic? Třeba mají lepší důvod...
  • To jak banda lidi co je ochotna utratit 500 dolaru za netbookovy hw v hezci krabici hodnoti konzum, ktery jim sony a ms cpe za nehorazny prachy me vubec nezajima. Pripomina mi to Applefagy. Taky se nechaji obrat o penize a jeste to chvali.
  • A také lépe hodnocené a více prodávané. Na PC je ta inteligence, která je tak na úrovni, že ani hry nekupuje.
  • Je hodne spatne udelana. Protoze je to konzolova hra. A kolikrat kdo co dohral nema na kvalitu vliv. Logicky, uz proto, ze hrani obsah hry nijak nemeni, ale to ti mohlo dojit.
  • delas si ze me srandu ???

    tys napsal tohle
    >Ale nemaji ani jedno. Ani zabavnost, ani grafiku, ani dej, ani ovladani. Takzetak.

    a ja ti rikam ze maji vsechno, u spousty her ktery jsou jen na konzole...

    duvod PROC jsou jen na konzole je naprosto fuk

    mam obtize pochopit jestli naschval uskakujes od moji puvodni myslenky nebo jsi tak tupej ze ji nevidis
  • Kolikrát jste to dohráli? Abyste nebyli jen takoví ti běžní PC "hráči", kteří hru stáhnou, pak tam natáhnou gigabajty smetí od moderů a nakonec hrají jen dvě mise. To není hraní.

    PC problém není, ta je prostě špatně udělaná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší