Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spíš autor obrázku ukazuje že neumí anglickyv *1*
  • A kdyz budou nizky prodeje tak budou brecet jak jsou PC hraci zli. Pokrytectvi ftw. *5*
  • Tak zase na druhou stranu GTA je jedina hra ktera mi opravdu vadi ze jest eneni na PC, jasne ze bych si rad zahral treba Last of Us nebo podobny pecky ale to nejak preziju.

    Ale rozhodne bych neprezil nemoznost hrat RTS.

    Jestlize mas penize na nextgen konzoli a jeste high end PC se vsim vsudy tak to jsi stastny clovek a moc nechapu co tady potom resis
  • R* ukazuje PC hráčům že jsou jedničky: http://www.grandtheftautov.cz/pc-gtav.htm
  • chlape ale prece na PC mame taky spoustu exkluzivek, me treba bavi RTS a ty na konzolich skoro nejsou... je pravda ze vymizely i z PC ale takovy C&C hrajem po hamachi s kamosema do ted ;)
  • Hlupaku, zalez se ucit y/i a nespamuj mi tu! *15*
  • Jack1947
    Skutečný jejdasek ano, a občas má i ty argumenty ale tenhle ne, vůbec.
  • Jack1947
    Nedáš pokoj, nedáš... nic ve zlým s tebou ale už ti to vlezlo na mozek a bude hůř. *7* *12*
  • Kecas, Jejdasek slusne diskutuje a ma dobre argumenty. *5*
  • Nevim, vidim tu lejna co lezou z ust jen tobe. A tvojim multinickum.
  • TheGGG
    brečet začali pcsr*či a to ty víš *3*
  • Tou motivaci myslis byt butthurt?
  • Mně přišla Xbox verze lepší, protože je celkově silnější. Ale musíš mít druhý disk na rychlém úložišti. Při načítání z mechaniky by to asi bylo slabé. Jenže na Xboxu se hraje rovnou z HDD a mechanika se nepoužívá, protože je pomalá (ale rychlejší než u PS3).

    Jinak je mi to jedno. PC mám stejně high-end, takže když R* vydá cokoli jen na PC, nevadí mi to. Jenže to nedělá :D
  • Tak mi prosím objasni, co tě může motivovat k trávení hodin na diskusích a omílat pořád dokola stejné povídačky? Navíc, když to nemá žádný účinek, protože lidé, na které cílí stejně nikdy nepřesvědčí o své pravdě? A to z jednoduchého důvodu, protože většina z nich jsou zarytí fanatici, stejně tak jako on.
    Nebo mi snad chceš tvrdit, že tohle může dělat někdo normální a zadarmo?
    To snad ne. *1*
  • Jasný, když nechápu cizí motivaci, tak je to přece hlupák.
  • @species Jak může být výhoda nevycházení her? :D To jsem nějak nepobral.
  • jj gta5 jsem si samozrejme dohral na kamosove xboxu, nejvetsi problemy me delalo ovladani pac nejsem zvykly na gamepad a doskakovani objektu(coz je pry vyrazne lepsi u ps3).

    Ta hra vypadala SKVELE kor kdyz vezmu v potaz jak stary hardware oldgen byl, nicmene porad preferuju PC..... kdybych se mohl day one rozhodnout jestli si koupit konzoli nebo PC tak si koupim PC verzi a tuhle moznost chce rockstar eliminovat, uspesne
  • Doufám, že za tu medvědí službu, co tady v diskusích na games pro Sony odvádíš, ti alespoň platí slušné kapesné, protože jinak seš hlupák, bez urážky.
  • @gtaman - no vidis a pro me je to zase vyhoda :) Se proste nedomluvime, kazdej mame rad neco jinyho, pojdme se alespon domluvit ze se tu nebudem urazet a vykrikovat ze moje verze je NEJLEPSI, prestoze je to tak subjektivni as i gets.
  • A hrál jsi ty konzolové verze, abys to mohl objektivně posoudit?

    Jinak na televizi hrajou jen lemplové. Mám normální pořádný monitor na hry. Už to vidím, jak se válím někde v křesle při rychlé akci :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit