Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda, co to je? Kolik vám sakra je? Hádáte se tu jako malý děti. Každý si preferujte to svoje, ale nikomu necpěte svou pravdu. Léta jsem pařil kompa, protože jsem stahoval hry gratis a měl toho fůru od kámošů (každý to tak měl). Pak jsem chtěl hrát s kamarády bojovky (Mortala, Tekkena, Street Fighter..), proto jsem koupil ps2, po létech mě kamarádi přesvědčili do xboxe360, páč jsme na tom pařili Battly, Borderlands, Gearsy, Halo..., hezky coop, 100ky hodin zábavy. Ted jsem koupil PS4, protože hru přinesu domů, hodím ji do mechaniky a za 30 vteřin pařím, neřeším, zda mi poběží, neřeším HW, SW, nic. Prostě sebou fláknu do křesla a pařím. Což je přesně to, co po dlooouhym pracovním dnu potřebuju. Vzpomínám na ty léta, kdy jsem nadšeně něco přinesl domů a ono mi to na kompu neběhalo proto a proto. Do noci jsem se s tím sr*l a nic. Kdyby PCčkáři nekradli (a říkejte si tomu jak chcete: prej odzkoušim a pak koupim - to jo TVL) bylo by mnohem víc prachů na vývoj lepších her. BTW GTAV byla pecka na xboxu360 a na PS4 bude ještě lepší. V žádný jiný hře toho nemůžete dělat tolik jako tady. Pa a shořte zrůdy *16*
  • 5 let, nie mal som nove PC za jednu vyplatu - PC ckari su inteligentnejsi a teda aj lepsie plateny. A aj keby - Nove PC mi staci menit kazdych 8-10 let - ono totiz zvlada veci na ktore musia urobit nextgen konzolu. Mimochodom ako prispievas na toto forum?? Gamepadom od konzoly? Preco potom pouzivas PC ked tak nato nadavas hmm??
  • Nenadavajte tomuto usmrkancovi na jeho hracku prosim, bude plakat.
  • calwin
    ja tam teda moc rozdiel v grafike nevidím... aspoň tam bude nejaký pridaný obsah? či sa jedná len o "lepší" port?
    • jj klasika, nejaky questy, vsechny DLC co zatim vysly na old-gen, zbrane, aktivity atp
  • ucho
    Tak na jakou platformu budete kupovat, lidi? Já sáhnu po PS4 verzi a potom i PC verzi. Však si Rockstaři ty peníze zaslouží.
    • Mart9
      Za 3 roky PC verze.
    • Ja jim dam rovnou celou vyplatu!
    • Kdybych si mohl vybrat tak jim nedavam prachy vubec jak me se-cenzura-rou :D

      Ale imo budu v lednu stat u obchodu s dvoulitrem jako vsichni ;)

      Takze za me PC
    • Určitě. Osobně podpořím ale až později, co pořídím PS4. Zase se mi nechce vyhazovat dvakrát za to stejný a znovu, takže PC verzi vyzkouším jen ze zájmu, ale tasit peníze nebudu. Ale zase jsem zvědavej, jak si s tímhle dílem pohraje komunita co do modifikací, to zase jo.
  • R* ukazuje PC hráčům že jsou jedničky: http://www.grandtheftautov.cz/pc-gtav.htm
    • spíš autor obrázku ukazuje že neumí anglickyv *1*
    • A kdyz budou nizky prodeje tak budou brecet jak jsou PC hraci zli. Pokrytectvi ftw. *5*
      • Jestli vůbec nějaký prodeje budou...
        • hráči co suší hubu na nextgen konzolích po tom skočí jak slepice po flusu
          • No mě zajímá, protože já teda osobně jasně stahuju, takže k prodejům na PC nepřispěju. Abych dotoval něco na PC, to by mi muselo šáhnout úplně. Stačí, že kupuju PC verzi CoD. Ale jiný studia (alespoň od mé maličkosti) finance neuvidí. Věřím však, že zbytek PC kolegů nezklame a ukáže R*, že se to teda vyplatí, no...
            • Že mě parta vyteplených gum se svým údajným správným vkusem pro "normální" tituly (který vesměs já považuju za řádný p*čoviny) považuje za trolla jen proto, protože zastávám jinej pohled na určitou věc, to mi skutečně vlasy stávaj hrůzou. Nicméně si pobrečím, pohladím se a možná i zpráskám větví, ale přesto pojedu vesele dál.
            • "Abych dotoval něco na PC, to by mi muselo šáhnout úplně." "Stačí, že kupuju PC verzi CoD." Abys tomu rozumnel, tak prave jelikoz si predobjednavas z fleku CoD (a CoD only), ktere je delane jak rohliky a jeho prodeje reflektuji debilitu lidi, tak to ti prave sahlo. Ty napises ze nehodlas dotovat picoviny na PC jinak ze by ti sahlo, a pak napises ze si predobjednavas CoD, coz je prave ona "sahlost" na ntou, jelikoz to je tak zparchantelej titul, neskutecna komercni pracka penez? CoD, prave ten titul kterej bys mel prestat dotovat a zacit u normalnich titulu. Jakmile zacnes psat nejaky moudra a pak z tebe vyleze ze si predobjednavas CoD, zdiskreditujes se tim na naprostyho trolla.
            • ucho
              jafa kríí: já se přiznám, že taky kupuju COD hry :) nemám zatím jen poslední Ghost. zrovna minulý týden jsem pořídil BO2.
            • Mě to nevadí. Taky z výhod PC stahuju, ale CoD pořizuju z fleku z předobjednávky, protože u této značky mě podpora vývojářů fakt nevadí, ale naopak hodně těší. Ta hra ještě nezklamala, alespoň co se týče singleplayeru, tak co by ne.
            • Tak to kvůli tobě vychází každý týden CoD. Tak to jsi asi jediný kdo za to na PC platí. Zadarmo bych to v životě nehrál.
            • Co je špatnýho na kupování CoD? Dobrá hra, u které soudím, že si peníze narozdíl od jiných p*čovin, zasluhuje. Co s tím kdokoliv nadělá, to skutečně netuším.
            • dalsi troll co chrli samy moudra a pak z nej vypadne ze si kupuje CoD. Wtf?
            • Leda tím, že nejsem totální k*kot a guma, která by platila PC verze, když si je můžu pohodlně a zadarmo stahovat. Morálně mě to samozřejmě naprosto devastuje, být černou ovcí mezi i-nabitýma vratama, to je ponižující. Ale při představě, že bych měl vejplaty flákat na takový magořiny, tak to zase nějak přežiju.
            • takze ty jsi v podstate rakovina PC gamingu, ale naprosto presna... by definition.... vyriznout a vyhodit te. Jsi proste toxic pro zbytek komunity... sorry
  • TheGGG
    LoL jejdásek-mrd*sek-ocásek se snaží trollovat. Prej na konzolích sou hry pro američany s tupým IQ. A pak de hrát ty f2p (p2w) omalovánky na PC a nakoupí si za 100éček nový skin pro postavičku. LoL
    Si radši dám některou z tuny LUXUSNÍCH sony exklusivit. Jinak až mi zas nějaký moralista bude tvrdit, že tu začínám hádky, stačí se podívat na začátek diskuze, vždy jsou za tím PCčkáři. Holt když má někdo PC za 50 000,- ale může hrát jen hry typu WoW *11* *11* Pak není divu že je nasratej *1* *1*
    PS: jejdásku nebreč, brzo zas vyjde nějaká exklusivní MOBA hra LoL *5* *6* *3*
    • Tak ty jsi přímo ten americký consolefag nízkým IQ. Běž si radši zahrát ty svoje exkluzivity na svojí exkluzivní krabičce... Kdo ho tu pustil proboha?
    • Heleď a co je to to "tupé IQ"? A existuje i ostré IQ? A čím se to vyznačuje? Diíky za objasnění.
      • Je to podle uhlu. 90 je prave IQ, nad 90 je tupe IQ a pod 90 je ostre IQ. Jen to nedava smysl.
    • CrocoRay
      Že tě to tak trápí :-)
      Hry vychází na všecky platformy, na některých holt exkluzivně a většinou hry vychází na všechny 3 hlavní. To už máš lepší fakt zapnout PS4 a zahrát si nějakou hru, než tu ztrácet takhle čas. Teda pokud tě diskutování nebaví více než samotné hraní. Ale zatím mi to přijde, že se spíše jen vztekáš kvůli blbostem :-)
    • Jack1947
      Nedáš pokoj, nedáš... nic ve zlým s tebou ale už ti to vlezlo na mozek a bude hůř. *7* *12*
    • Kecas, Jejdasek slusne diskutuje a ma dobre argumenty. *5*
      • Jack1947
        Skutečný jejdasek ano, a občas má i ty argumenty ale tenhle ne, vůbec.
        • Hlupaku, zalez se ucit y/i a nespamuj mi tu! *15*
          • Jack1947
            Zale do díry, ty špunte, nebo tě tam sám zarazím.
            • Jack1947
              Tak to abys tam už zůstal nadobro, krtku. *4*
            • Tvoje neschopnost pochopit latku zakladni skoly me uz zarazila.
    • Doufám, že za tu medvědí službu, co tady v diskusích na games pro Sony odvádíš, ti alespoň platí slušné kapesné, protože jinak seš hlupák, bez urážky.
      • Jasný, když nechápu cizí motivaci, tak je to přece hlupák.
        • Tou motivaci myslis byt butthurt?
        • Tak mi prosím objasni, co tě může motivovat k trávení hodin na diskusích a omílat pořád dokola stejné povídačky? Navíc, když to nemá žádný účinek, protože lidé, na které cílí stejně nikdy nepřesvědčí o své pravdě? A to z jednoduchého důvodu, protože většina z nich jsou zarytí fanatici, stejně tak jako on.
          Nebo mi snad chceš tvrdit, že tohle může dělat někdo normální a zadarmo?
          To snad ne. *1*
    • tvoje mama
    • Jsi nasrany, protoze sis nikdy nevydelal 50 tisic a nekoupil za ne neco co by ti udelalo radost?

      Dej si jednu z sony exkluzivit, zaplat za nu 2x tolik a jeste jim zadarmo delej fanboje na foru. Chtel bych aby moje firma mela spousty ovci jako jsi ty. *15*
      • deridon
        Ty jsi jiný Jejdasek? Si tě pamatuju, ještě v dobách, když jsi se pral v diskuzích za PS3.. tak 2-3 roky zpět..
        • ucho
          jasně že je to fejkovej jejdasek. ten pravej byl inteligentnější.
  • Vážně nechápu, čeho mistní diskutéři chtějí vlastně dosáhnout? Druhou stranu stejně nikdy o té své "pravdě" nepřesvědčíte. Ať už z toho důvodu, že nadřazenosti té své kouzelné krabičky skutečně věří a nebo proto, že jim rodiče jinou nepořídí a tak se tímto sami sebe utvrzují v přesvědčení, že ty ostatní krabičky nepotřebují, že ta jejich je ta nej.
    Boj s větrnými mlýny, vskutku.
    Ale tak aspoň je sranda, protože některé používané argumenty jsou vážně k popukání někdy. xD
    Jen trochu škoda, že o hře samotné se zde vlastně vůbec člověk nedočte.
    • nevim ceho chtjei dostahnout ostatni ale ja osobne chci dosahnout toho ze bude 19:00 a ja budu moct jit po vikendovy sichte domu :)

      ovsem mas pravdu ze tady se vetsinou inteligentne pokecat neda.
    • Se podivej kdo ten brekot zacina. Opet konzolisti neunesli, ze jejich hry jsou hnusne, drahe a spatne.
      • TheGGG
        brečet začali pcsr*či a to ty víš *3*
        • Nevim, vidim tu lejna co lezou z ust jen tobe. A tvojim multinickum.
      • A také lépe hodnocené a více prodávané. Na PC je ta inteligence, která je tak na úrovni, že ani hry nekupuje.
        • Lépe prodávané protože se nedají tak lehce zpirátit. Se vsadím, že bys byl první v zátoce kdyby to bylo tak jednoduché. Dojeb no když ti rodiče koupí konzoli místo PC...a vysvětluj jim to že *1*
        • To jak banda lidi co je ochotna utratit 500 dolaru za netbookovy hw v hezci krabici hodnoti konzum, ktery jim sony a ms cpe za nehorazny prachy me vubec nezajima. Pripomina mi to Applefagy. Taky se nechaji obrat o penize a jeste to chvali.
          • @species Jak může být výhoda nevycházení her? :D To jsem nějak nepobral.
            • chlape ale prece na PC mame taky spoustu exkluzivek, me treba bavi RTS a ty na konzolich skoro nejsou... je pravda ze vymizely i z PC ale takovy C&C hrajem po hamachi s kamosema do ted ;)
          • @gtaman - no vidis a pro me je to zase vyhoda :) Se proste nedomluvime, kazdej mame rad neco jinyho, pojdme se alespon domluvit ze se tu nebudem urazet a vykrikovat ze moje verze je NEJLEPSI, prestoze je to tak subjektivni as i gets.
          • A také hrajeme nejlepší hry vůbec. Nás to totiž baví. Třeba takový Red dead redemption byl strašný podvod, co? Nebo Metal gear solid 4? No jo, jsou to hajzlové a obrali mě :D
            • general cheeseburger - Hele chlape tady inteligentni nazory moc nefrci, nezabloudil si sem? :)
            • Takze ten dukaz nebude?
            • @species Právě tahle modifikovatelnost je největší nevýhoda PC. Pokud máš miliardu na vývoj hry, tak bys nechtěl za tři roky zjistit, že peníze nejsou a původní stroje už neexistují. Konzole jsou pro hráče. Jinde se ten vývoj nezaplatí.
            • gtaman-možná by ses měl přejmenovat na SonyMan, protože co tady předvádíš je vážně zábava. Děláš všem konzolistům akorát ostudu.
              Taky by mě zajímalo, jak vysvětlíš skutečnost, že pulka her na PS4 nejedou ani na to fullHD při 60 fps nebo alespoň 30 fps, ale díky GDDR5 má výkon jako výkonné PC (jak ty tvrdíš), které (a to je opravdu zajímavé) to fullHD zvládá s přehledem?
              Není to nějaké divné?
              PS4 má díky GDDR5 jako sdílené pamětí výkonnový náskok nad X1, ale rozhodně se nerovná dnešním high end PC.
              To přece každý rozumný hráč vidí, bez ohledu na to, jakou platformu preferuje.
              Trochu méně fanatismu by neuškodilo.
              A to říkám jako člověk, který na konzolích hraje, ale nejsem zabedněnej, abych neviděl, jak se věci mají.
            • Watch dogs na ultra. PC karty to nedávaly hlavně kvůli propustnosti do RAM. To na PS4 žádný problém není. PC je jako prodavač v Datartu a konzole jako špičkový odborník ve výzkumu.
            • TheGGG
              no jo, benchmark to je to nejzábavnější co na PC máte co? Když není co hrát, alespoň budu donekonečna testovat grafiku.
            • I kdyby to co tady rikas byla pravda(COZ NENI!!!!) tak konzole budou na trhu urcite par let, nacez PC jdou porad dopredu (viz nova generace nvidia karet). Tahle "modifikovatelnost" hardwarovych specifikaci je hlavni vyhoda PC.
            • A muzes ten tvuj vykon dokazat aspon jednim dukazem? Nejakym benchmarkem nebo prubehem fps?
              *5*
            • To právě nemáš, protože ty zkratky dotáhnou ten tvůj výkon úplně v pohodě. Ale jako pohádkář by ses možná uživil lépe než prodavač.
            • A muzes mi rict, proc bych ty tvoje uzasny featury chtel mit, kdyz i bez nich mam vetsi rozliseni a fps nez PS4?
              Trolololol. PS4 s 30 fps je lepsi nez PC se 120, protoze ma sdilenou pamet. Olololol. Ten byl dobrej. Pokracuj.
            • A můžeš mi v tom tvém úžasném PC ukázat tu sdílenou paměť, která eliminuje kopírování z RAM do VRAM? Hned po tom bych chtěl vidět ještě tu RAM s propustností VRAM. Prosím, dokaž mi, že nepíšeš jen nesmysly jako hloupý prodavač.
            • Slabsi PC mam, protoze ho mam 6 let. Stejne ale je lepsi, nez PS4. I7@4Ghz je porad dobrej procak, dokonce ani AMD za 5 let nezvladlo vyrobit neco co by mu aspon konkurovalo.
              Nejsem king co si podmanil Evropu, ale jsem king co si podmanil console paesanty. Pri kazde zmince o mem PC se neskutecne rozbreci zavisti, jako ty ted v tyhle diskuzi. *5*
            • Já myslím, že úplně ne :D Ale vysvětluje to, že máš jen slabší PC a nezbylo ti na konzole. Na hry už vůbec ne, protože jsi stejně zvyklý "nakupovat" jinak. Při nákupu celé kolekce her za dolar si připadáš jako king, který si podmanil Evropu.
            • Prodavam v trafice. Cigara, noviny a listky na tramvaj. Plati mi 9750 hrubyho, myslim ze mi to docela zavidis. *3*
            • :D Jako pobavilo, ale tipuju, že to spíše říká tak prodavač z Datartu.
            • Nejlepsi na te ubohe platforme? Aha, diky nechci. Radsi budu hrat na pc, kde Minesweeper ma lepsi story a hezci svet nez tyhle top konzolovy hry.
            • chlapče nešťastný, co ti to ty konzole jen provedly? vždyť tobě zakrněl mozek
            • Strategii máš i v GTA, na to nepotřebuješ klikat myší na figurky.
            • Dobrý možná nejsou, ale jsou to nejlepší, co můžeš sehnat :D Možná ty hraješ jen nikdy nevydaný hry, který stimulují tvůj intelekt, ale nám ostatním stačí to nejlepší na trhu.
            • nejlepší hry jsou samozřejmě ty strategické, to je fakt už od dob vynálezu šachů, a strategie se na konzolích zrovna moc nehrají, tudíž nejlepší hry nehrajete *3*
            • A kdo rekl, ze ty hry jsou dobry? Ty a banda lidi co si koupili shitovy hw a proto to ted musi obhajovat. Trololol. *5*
              Jsou to beckovy hry pro beckovy americany. IQ mensi nez simpanz a mackaji jeden button v autoaim fps. Enjoy.
            • jestli ty nejsi GGG, tak minimnalne jeho bracha. Chlape ma te v RL vubec nekdo rad? mas treba kamarady a tak?

              To co tady predvadis totiz nejenze neni kvalitni trolling, to uz neni ani nekvalitni trolling..... prijde mi ze ses schopny tu placnout naprosto jakykoli jednostranny nesmysl osekany o okolnosti jen abys mel pravdu
  • CrocoRay
    Na nové GTA se hodně těším. Jestli bude odložené a vyjde až někde v roce 2015 (stejně teď na to nemám compa ani čas) mi nevadí a jestli bude graficky na stejné úrovni jako na nové generaci konzolí, to mě taky netrápí. Důležité je, ať je to dobře optimalizované, minimum bugů a dá se to pěkně hrát. Trailer se mi líbil a i tak to bude koukatelné plus mě obsah žádného "gétéáčka" stejně nikdy nezklamal, takže spolu s Batman: Arkham Knight jsou to moje dvě nejočekávanější hry a důvod proč upgradovat.


    PS: Vidím, že se tady ve velkém řeší boj konzole vs. pc. No mně to je fuk a pokud vás to baví, tak je to v pořádku. Ale pokud vás ten flame štve, tak nejlepší je na provokativní příspěvky nereagovat a jeden člověk vám celou diskuzi nezaspamuje. Časem na to člověk přijde :-)
    • Jo, tu nejlepsi a nejdrazsi verzi s nejhorsi grafikou
      • A ty budeš hrát grafiku? Hlavně grafika je na konzolích luxusní už od IV.
        • Nebudes tomu verit, ale jestli budu hrat, budu se na tu grafiku celou dobu divat. A kdyz mam na vyber mezi 700p a 30 fps a nebo 1600p a 60+ fps tak je asi tezko lepsi ta prvni volba, nemyslis? Navic drazsi. Trololol. *15*
          • Hry jsou ale od toho, že se hrají. Na dívání máš třeba filmy. Více FPS a větší rozlišení je určitě super, ale na zážitku to moc nepřidá. To je jako u IV. Konzolové jsou daleko lepší, i když to může být horší optimalizací. Ale grafika bude luxusní u všech verzí.
            • Kadíš si do pusy už si to uvědom *3*
            • jezis GTA4 jsem dohral snad milionkrat, mestsky akce zboznuju. A ano GTA4 port stal za hovno, to dneska ofc uz neni vubec pravda a takovy episodes from liberty city(pack obou dlc) je optimalizovany uz skvele, me to jede bez problemu a to si jeste forcuju AA.

              Mluvis o warezu i o modech jako bys jim nerozumel, jakoby mluvila moje pritelkyne.... "mody jsou smeti pac je neumim instalovat a warez je urcite crap plnej viru a stejne nakonec nepude ani na crackly PS3 pac nemam na to si stahnout antivir a opet neumim instalovat ani ten warez".

              Nevim, nechci te tu posilat do riti, to je spis tvoje domena, ale opravdu stracim chut s tebou diskutovat :)
            • Přesně tak. Ta hra má nejlepší hodnocení skoro ze všech her vůbec. Je celkově skvělá. Jenže PC hráči ji nějak nehrají... čím to asi bude? Že by jejich verza nestála za nic? Třeba mají lepší důvod...
            • Je hodne spatne udelana. Protoze je to konzolova hra. A kolikrat kdo co dohral nema na kvalitu vliv. Logicky, uz proto, ze hrani obsah hry nijak nemeni, ale to ti mohlo dojit.
            • Kolikrát jste to dohráli? Abyste nebyli jen takoví ti běžní PC "hráči", kteří hru stáhnou, pak tam natáhnou gigabajty smetí od moderů a nakonec hrají jen dvě mise. To není hraní.

              PC problém není, ta je prostě špatně udělaná.
            • Pravda, 4x vetsi rozliseni, high detaily a nestabilnich 60-90 fps jsou horsi nez 700p low textury a stabilnich 15-30 fps. *5*
            • ty vole chlape..... sak na konzolich doskakujou auta a objekty primo pred xicht...... a to ze ti to sek na PC muze byt treba problem tvyho PC?

              A jak rikam... ja zase preferuju klavesnici z mysi, ty preferujes ovladac, coz je v poradku..... ale tohle co tady predvadis je klasickej trolling, navic na ty "novy" nudny a stupidni urovni typu "hej ja ze sebe delal ze sem kre-cenzura-ten a vy ste urverili ze sem... master troll" ... na tohle dlabu, pokud nehodlas diskutovat na urovnim a operovat s fakty tak to fact nema smysl toto
            • Hraju PC verzi normálně na ovladači, takže nejsem o nic ochuzen. Slabší grafika a nestabilní frame rate to ale dělá horší. Kolikrát jste to dohráli? Když je člověk zvyklý na skvělou stabilitu na konzolích, tak záseky na PC ho dost obtěžují.
            • @gtaman - hele dokazes akceptovat fact ze pro me a ocividne i dost jinych lidi je proste lepsi PC verze? At uz treba jen proto ze jde ovladat mysi a klavesnici?

              Nebo si prost emyslis ze je konzole verze univerzalne lepsi protoze jsi to rekl? Pac jeslti jo tak nema cenu se s tebou o nicem bavit
            • GGG detected
            • Nejak jsem to prehledl... V cem ze byla lepsi?
            • @species Mně je jedno proč, ale hraju to lepší - konzolovou verzi. Graficky to bylo horší, protože plno efektů nešlo jednoduše převést, tak se grafika předělávala. Dneska máš PS4, tak není potřeba nic řešit.

              Hlavně mi ukaž tu grafickou konkurenci na PC pro GTA V. Saints row nebo Watch dogs? Aha.
            • Je vidět, že s konzolemi moc zkušeností nemáš a celkově znáš jen trapné PC. Takže nemáš ani dostatečně vzdělání, jelikož plno klenotů na PC vůbec nevyšlo. Je to smutné, ale proč ne, asi nemáš dost peněz na všechno.
            • @GTAman - konzole verze GTA4 byla lepsi jen proto ze to nechali portnout uklizecku, rozhodne v zadnym znamym i neznamym vesmiru nemela PC verze zadnyho GTA horsi grafiku nez na konzolich....

              Ano na old-genu vypadalo GTA uzasne, vytahli z toho maximum, ale stavet konzoli proti soucasnym PC je jako postavit fabii vedle lamba na drag race....
            • To pozor. Já hraju na PC i konzoli úplně stejně. Až bude PC verze GTA lepší, tak ji budu hrát. To se ale u IV nestalo.
            • Luxusni konzolova verze je oxymoron. Stejne tak cpat do jedny vety konzole a lepsi mi dela usmev na tvari.
              Dream on konzoleboji. *5* Teda pane GGG.
            • @hehe - chovej se vole, nekdo proste preferuje konzole.... "lepsi" neni snad ani jedna verze.... je to ciste otazka toho jestli ti vyhovuje sedet na gauci s gamepadem nebo u stolu s krysou.....
            • Tak na PC neměla stabilní frame rate a celkově měla trochu horší grafiku. Takže pokud bys jen vzal luxusní konzolovou verzi a přidal rozlišení a frame rate... tak máš PS4 verzi. Kolikrát jsi to na PC dohrál, když to bylo o tolik lepší?
            • Samozrejme. Hra s naprosto totoznym pribehem, levelama, prostredim atd. ma na PC lepsi grafiku, ovladani, moznost modifikaci, je levnejsi, ale na konzoli je vlastne lepsi. *5*

              Consolefag logic. Tsoukalos by mohl ukazat sve gesto.
    • Jestli chceš optimalizovanou a nejlepší verzi, tak stačí pořídit konzoli.
      • jo no 30 fps s nulovou dohledností a detailem do dálky...opravdu nejlepší verze.
      • CrocoRay
        Já hraji převážně na počítači a koupě konzole přijde v úvahu, když na ni vyjde více exkluzivních her, které nejsou na jiných platformách.

        Každému vyhovuje něco jiného a je pro něj to nejlepší. Mně stačí, když se Rockstaři na PC nevykašlou a pokud se jim něco nepozdává, ať si klidně dají na čas a udělají dané změny, které si myslí, že jsou podstatné.
      • Ale on si to chce zahrat ;-) ... ne protrpet :-P
        • To nechápu. 97 na Metacritics a nejprodávanější hra? Nějak se mi to nezdá. Že ty si zase vymýšlíš nějaké pohádky, aby ti nebylo líto, že nehraješ? *5*
          • No normalne si me dostal! ... kazdy den se tu choulim v rohu a placu ;-). Nicmene ja nechapu, jak to mohlo dostat 97.
          • vymejsli, kazdej PC only s temahle kecama jen zavidi..... ja jsem PC only a zavidim fest.
            • Mně přišla Xbox verze lepší, protože je celkově silnější. Ale musíš mít druhý disk na rychlém úložišti. Při načítání z mechaniky by to asi bylo slabé. Jenže na Xboxu se hraje rovnou z HDD a mechanika se nepoužívá, protože je pomalá (ale rychlejší než u PS3).

              Jinak je mi to jedno. PC mám stejně high-end, takže když R* vydá cokoli jen na PC, nevadí mi to. Jenže to nedělá :D
            • jj gta5 jsem si samozrejme dohral na kamosove xboxu, nejvetsi problemy me delalo ovladani pac nejsem zvykly na gamepad a doskakovani objektu(coz je pry vyrazne lepsi u ps3).

              Ta hra vypadala SKVELE kor kdyz vezmu v potaz jak stary hardware oldgen byl, nicmene porad preferuju PC..... kdybych se mohl day one rozhodnout jestli si koupit konzoli nebo PC tak si koupim PC verzi a tuhle moznost chce rockstar eliminovat, uspesne
            • A hrál jsi ty konzolové verze, abys to mohl objektivně posoudit?

              Jinak na televizi hrajou jen lemplové. Mám normální pořádný monitor na hry. Už to vidím, jak se válím někde v křesle při rychlé akci :D
            • To je hrozne subjektivni... pro me je zase nejlepsi PC verze protoze lepsi rozliseni a ovladani mysi a klavesnici.

              Takze oba hrajeme co je pro nas to nejlepsi takze tak je to dobre ne? :)

              Jinak s tim cekanim mas pravdu no, to me leze na nervy fest, nicmene nedokazal jsem u slecny, a u sveho "dospelejsiho" ja :D, prosadit nakup konzole jen kvuli jedny hre, navic bych to stejne hral na monitoru pac televizi nevlastnim a to by byla skoda, konzole si prece clovek nejlip uzije v pohovce u poradny LCD televize.
            • Protože preferuju to nejlepší :D Hlavně čekat na GTA? Chápeš to, GTA! V jsem měl ještě den před vydáním na PS3 a X360. Nedovedu si představit, že bych musel čekat déle. Když ji miluješ...
            • Nevim proc te prekvapuje ze nekdo preferuje jinou platformu nez ty :)

              Ja si nemyslim ze by byla konzole verze nejak superior pred PC, oba tabory maji sve problemy. Me osobne se rozhodne hraje lip na mysi a klavesnici(asi jen otazka zvyku), navic mam celkem vykonne PC a na konzoli nejsou penize.
            • To mě právě překvapuje, že takový milovník hraje na PC. SA jsem ještě hrál na PC, ale to bylo naposledy. IV jsem hrál na PS3, X360 a PC, protože prostě GTA! *14*
            • No hroznej jizdni model je pro me watchdogs takze imo budu v pohode :D

              Jako co.... rikat si tady muzu co chci... stejne budu v lednu stat s dvoulitrem u obchodu jako prvni.... na to mam GTA moc rad abych si to nechal ujit
            • Jde spíše o to, že i tak je ten model řízení skvělý. Jen to chce si na něj zvyknout, protože jdou zase úplně jiné věci, které ve IV nešly. Třeba motorky mi přijdou dost jiné.
            • no ja mam jen 4 a moc spokojenej nejsem, osobne me nevadi to ovladani ve vzduchu pac tam KONECNE pridali tuneni auuuuut!

              jinak to ze GTA je v mestskych akcich naprosto bezkonkurencne na vrcholu je snad jasny ;)
            • Jak se to veme. Na začátku to bylo velké zklamání. Po stovkách hodin bych ale řekl, že plno společných prvků tam je. Jenže pětka je celá trochu více akční a auto se dá i ve vzduchu ovládat. Takže jeden mód je pro auto na silnici a jiný pro auto ve vzduchu. To u 4 nebylo. Ale můžu říct, že obě hry jsou daleko před konkurencí. Kdybych měl jen V, tak jsem plně spokojený. Kdyby jen IV, tak také. Obě hry jsou skvělé a každá má trochu jiné řízení, ale fyzika je velmi dobrá i u V. Každá se hraje i trochu jinak.
            • chování a fyzika aut v GTA V rozhodně neni žádný zázrak, mírně řečeno
            • Ano, je to spatne. Nejvic spatne. Zejmena proto, ze to vyslo na konzoli.
            • @gtaman - hele a jak je na tom ovladani aut a poskozeni v V? Dost lidi si na to stezovalo.... me prave krasne vyhovovala ta fyzika aut ve 4, sice byly silene hard na ovladani ale zase cloveku nepripadalo ze jede na kolejich.... je to u 5 fact takova hruza?
            • Přesně tak. Například fyziku má zatím nejlepší ze všech her. Žádný Havok, ale pořádná fyzika a s tím související skvělé řízení vozidel. Regulování plynu/brzdy také dost vylepšilo hratelnost.
            • to je fuk..... pan "hehe" tu psal ze je to to samy furt dokola, a to neni, je tam spousta zmen a pokroku dopredu, napr engine.....
            • 2species - jen takova technická. Od kdy má znamena nový engine i nový gameplay?
            • hehe - sak to ma od SA uplne novej engine, tak jaky stejny....
            • Píšeš do diskuse o GTA V a píšeš nesmysly. Z toho je jasné, že ta hra ti něco říká a určitě by sis ji rád zahrál. Kdyby to bylo pořád stejné, tak to určitě nedostane ještě vyšší hodnocení než SA.
            • GTA jsem nehral od SA. Je to porad stejny a dokola. Muzes nejak dokazat svoje tvrzeni, ze zavidim nejaky Gta5?
          • Nejprodavanejsi parky v CR jsou ty bez masa. Znamena to ze jsou kvalitni? Libi se mi jak si nalhavas ze to GTA vsichni chceme hrat. *15*
            • Tak zase na druhou stranu GTA je jedina hra ktera mi opravdu vadi ze jest eneni na PC, jasne ze bych si rad zahral treba Last of Us nebo podobny pecky ale to nejak preziju.

              Ale rozhodne bych neprezil nemoznost hrat RTS.

              Jestlize mas penize na nextgen konzoli a jeste high end PC se vsim vsudy tak to jsi stastny clovek a moc nechapu co tady potom resis
            • Ty budeš ale bystrý hoch. Já mluvím o světě. USA a Evropa a ty do toho zapojíš nevýznamnou ČR. Tak jestli těm pohádkám věříš...
  • Opet detsky plac maleho GGG. Zavidi vykon hi-end PC, protoze mu rodice koupili pouze konzoli. Tak si vztek vybiji spamovanim diskuze nepravdama o tom jak je konzole skvela, levna a ze 30 fps staci. *15*

    Zatimco ja cekam na novy Maxwell od nVidie a muj PC, ktery je ted 4x vykonnejsi jak nextgen lowzole bude 8x vykonnejsi. A muzu parit propracovany hry jako Minecraft s modama, ma to daleko lepsi hratelnost nez konzoli hry zalozeny na spamovani X.

    Deal with it *5*
    • Nejvetsi pr-cenzura-del je to jak machrujes jaky mas megahighend PC a pak zminis minecraft :D

      Normalne sem chvili premyslel jestli to je sarcasmus nebo jsi fact takovy de-cenzura-bil. B je spravne :D

      A to jde od cloveka co je zaryty PCckar a v tehle diskuzi stoji skoro vzdy na druhe barikade od GGG.

      Lidi jako ty jsoi horsi nez nejzarytejsi konzole fanatici pac nejen ze delas blbce sam ze sebe ale rozsirujes tu, zde na games uz i tak dost velkou, nenavist vuci PC hracum...... Kvuli lidem jako ty vznikaj petice aby GTA nikdy nevyslo.... *7*
      • Nejvetsi pr-cenzura-del je, ze o Minecraftu nic nevis a proto jsi ze sebe udelal vola napsanim totalni kraviny. Gratuluju.

        PS: GTA at si klidne nevyjde, nepodareny porty konzolovych radobyAAA her nehraju. *3*
        • Hele ja minecraft hral celkem dost takze o nem neco malo vim ale to cos napsal znelo asi takhle...

          "ja mam totiz PC ze muzu prodavat vykon do rakouska a muzu hrat totalne lepsi hry nez na konzolich ... treba minecraft" :D

          Jsme na stejny strane barikady hele, jen zposob kterym svuj nazor prezentujes je spis na skodu nez k uzitku ;)
          • Jednak je minecraft s napr. GLSL shaderama tak narocny, ze na nejvykonnejsich PC dneska mas treba 20-40 fps. A to je hw o kterym si konzole muze jeste dve generace nechat zdat.

            Druhak je MC treba s Industrial craftem a jinyma modama docela propracovany a myslim ze stavet v MC nejakou silenost a nebo bezet v cod koridorem a drzet jeden button je vzhledem k intelektualni narocnosti dost velkej rozdil, ale mozna se mylim. Nereknu kdyby ty koridorovky na konzoli mely aspon dobrou grafiku, nebo ovladani. Ale nemaji ani jedno. Ani zabavnost, ani grafiku, ani dej, ani ovladani. Takzetak.
            • "Hry jako Okami, Dead Souls, GTA!!!!, Last of Us, Red Dead Redemption, Little Big Planet, Legends of Zelda, Uncharted a MSG jsou uzasnym prikladem komplexnich a VELICE kvalitnich her...."

              "...uzasnym prikladem komplexních..."

              "...komplexních..."

              lolwut
            • delas si ze me srandu ???

              tys napsal tohle
              >Ale nemaji ani jedno. Ani zabavnost, ani grafiku, ani dej, ani ovladani. Takzetak.

              a ja ti rikam ze maji vsechno, u spousty her ktery jsou jen na konzole...

              duvod PROC jsou jen na konzole je naprosto fuk

              mam obtize pochopit jestli naschval uskakujes od moji puvodni myslenky nebo jsi tak tupej ze ji nevidis
            • Prave naopak, protoze je exkluzivita umela, je vic nez relevantni.
            • samozrejme ze PC zvladne vse co jde na konzolich, sak je to vykonejsi hardware.

              tys tu ale rval ze vsechny konzole hry sou nezabavky koridorovky, coz je blbost, konzole maj mrte skvelych her a duvod proc jsou exkluzivni je irelevantni
            • Imho muzes nesouhlasit jak chces, ale fakt, ze jedna z nejlepsich konzolovych her MGS1 jela i na PC uplne stejne jak na konzoli dokazuje, ze ty hry by mohly bezet i na PC.

              Cili konzole ma dobre hry ne proto, ze by byla konzoli ale protoze marketing a chcou prodavat tu konzoli. PC to zvladne s prehledem taky.
            • Nesouhlasim s tebou, podle me konzole maji super a kvalitni hry a je to jen otazka preference, ja treba osobne nejsem schopny na gamepadu zahrat cokoli co vyzaduje jakoukoli presnost. Kdo dokaze na konzole verzi strilet v GTA za jizdy je u me pan.... ale opet, to je jen moje preference.

              Starbound hrajem taky! ;) Nvm teda v jaky je to ted fazi, hrali jsme ten early access za 15euro. Nejak me tyhle 2d bavi vic.... ovsem co bylo megacool na minecraftu byla ta "elektrina" stavet si obvody a AND/NAND mustky bylo uzasny :D V podstate poprvy co jsem vyuzil svoje znalosti ze stredni
            • Cod bylo dobry dokud se nestalo mainstream konzolovkou. Pak sla kvalita do kytek.

              Metal Gear Solid 1 vysel na PC, naprosto plynule hratelny port. Dokazuje to to, ze na kvalite ty hry nema platforma zadny vliv.
              GTA je puvodne PC hra a na konzoli jede v low kvalite. Vychazi na ni prvni, kvuli dojeni konzolovych ovci nic vic.

              Znas Starbound? Je to jak Terraria, docela nas to bavilo. *5*
            • To si fact nemyslim, na konzole je spoustu skvelych exkluzivek a zrovna CoD ktery tady hanis jako konzole titul je primarne PC(alespon ze zacatku byval, pak jsem ty kazdorocni updaty grafiky prestal sledovat).

              Hry jako Okami, Dead Souls, GTA!!!!, Last of Us, Red Dead Redemption, Little Big Planet, Legends of Zelda, Uncharted a MSG jsou uzasnym prikladem komplexnich a VELICE kvalitnich her....

              Asi mas pravdu, minecraft jsem nikdy nemodoval, osobne preferuju terrarii :) Tim nechci minecraft nijak hanit ale rikam ten zpusob kterym se tu vyjadrujes je spis na skodu veci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit