Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hehe - sak to ma od SA uplne novej engine, tak jaky stejny....
  • Je vidět, že s konzolemi moc zkušeností nemáš a celkově znáš jen trapné PC. Takže nemáš ani dostatečně vzdělání, jelikož plno klenotů na PC vůbec nevyšlo. Je to smutné, ale proč ne, asi nemáš dost peněz na všechno.
  • @GTAman - konzole verze GTA4 byla lepsi jen proto ze to nechali portnout uklizecku, rozhodne v zadnym znamym i neznamym vesmiru nemela PC verze zadnyho GTA horsi grafiku nez na konzolich....

    Ano na old-genu vypadalo GTA uzasne, vytahli z toho maximum, ale stavet konzoli proti soucasnym PC je jako postavit fabii vedle lamba na drag race....
  • To pozor. Já hraju na PC i konzoli úplně stejně. Až bude PC verze GTA lepší, tak ji budu hrát. To se ale u IV nestalo.
  • Luxusni konzolova verze je oxymoron. Stejne tak cpat do jedny vety konzole a lepsi mi dela usmev na tvari.
    Dream on konzoleboji. *5* Teda pane GGG.
  • Píšeš do diskuse o GTA V a píšeš nesmysly. Z toho je jasné, že ta hra ti něco říká a určitě by sis ji rád zahrál. Kdyby to bylo pořád stejné, tak to určitě nedostane ještě vyšší hodnocení než SA.
  • @hehe - chovej se vole, nekdo proste preferuje konzole.... "lepsi" neni snad ani jedna verze.... je to ciste otazka toho jestli ti vyhovuje sedet na gauci s gamepadem nebo u stolu s krysou.....
  • Nesouhlasim s tebou, podle me konzole maji super a kvalitni hry a je to jen otazka preference, ja treba osobne nejsem schopny na gamepadu zahrat cokoli co vyzaduje jakoukoli presnost. Kdo dokaze na konzole verzi strilet v GTA za jizdy je u me pan.... ale opet, to je jen moje preference.

    Starbound hrajem taky! ;) Nvm teda v jaky je to ted fazi, hrali jsme ten early access za 15euro. Nejak me tyhle 2d bavi vic.... ovsem co bylo megacool na minecraftu byla ta "elektrina" stavet si obvody a AND/NAND mustky bylo uzasny :D V podstate poprvy co jsem vyuzil svoje znalosti ze stredni
  • Tak na PC neměla stabilní frame rate a celkově měla trochu horší grafiku. Takže pokud bys jen vzal luxusní konzolovou verzi a přidal rozlišení a frame rate... tak máš PS4 verzi. Kolikrát jsi to na PC dohrál, když to bylo o tolik lepší?
  • GTA jsem nehral od SA. Je to porad stejny a dokola. Muzes nejak dokazat svoje tvrzeni, ze zavidim nejaky Gta5?
  • Samozrejme. Hra s naprosto totoznym pribehem, levelama, prostredim atd. ma na PC lepsi grafiku, ovladani, moznost modifikaci, je levnejsi, ale na konzoli je vlastne lepsi. *5*

    Consolefag logic. Tsoukalos by mohl ukazat sve gesto.
  • Ty budeš ale bystrý hoch. Já mluvím o světě. USA a Evropa a ty do toho zapojíš nevýznamnou ČR. Tak jestli těm pohádkám věříš...
  • Hry jsou ale od toho, že se hrají. Na dívání máš třeba filmy. Více FPS a větší rozlišení je určitě super, ale na zážitku to moc nepřidá. To je jako u IV. Konzolové jsou daleko lepší, i když to může být horší optimalizací. Ale grafika bude luxusní u všech verzí.
  • vymejsli, kazdej PC only s temahle kecama jen zavidi..... ja jsem PC only a zavidim fest.
  • Nebudes tomu verit, ale jestli budu hrat, budu se na tu grafiku celou dobu divat. A kdyz mam na vyber mezi 700p a 30 fps a nebo 1600p a 60+ fps tak je asi tezko lepsi ta prvni volba, nemyslis? Navic drazsi. Trololol. *15*
  • Nejprodavanejsi parky v CR jsou ty bez masa. Znamena to ze jsou kvalitni? Libi se mi jak si nalhavas ze to GTA vsichni chceme hrat. *15*
  • Cod bylo dobry dokud se nestalo mainstream konzolovkou. Pak sla kvalita do kytek.

    Metal Gear Solid 1 vysel na PC, naprosto plynule hratelny port. Dokazuje to to, ze na kvalite ty hry nema platforma zadny vliv.
    GTA je puvodne PC hra a na konzoli jede v low kvalite. Vychazi na ni prvni, kvuli dojeni konzolovych ovci nic vic.

    Znas Starbound? Je to jak Terraria, docela nas to bavilo. *5*
  • A ty budeš hrát grafiku? Hlavně grafika je na konzolích luxusní už od IV.
  • To nechápu. 97 na Metacritics a nejprodávanější hra? Nějak se mi to nezdá. Že ty si zase vymýšlíš nějaké pohádky, aby ti nebylo líto, že nehraješ? *5*
  • Ale on si to chce zahrat ;-) ... ne protrpet :-P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší