Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, tu nejlepsi a nejdrazsi verzi s nejhorsi grafikou
  • Jestli chceš optimalizovanou a nejlepší verzi, tak stačí pořídit konzoli.
  • na indiany a divoky zapad jsem si hral nekdy v 80tych letech dneska je to mozna zajimavy pro par nerdu, vetsinu to, ale nebere *1* *3*
  • zapominas na jednu vec DNESKA jsou nextgen konzole X86 upraveny PC takze ten HW je vpodstate stejnej tedy optimalizace tak jak u GTA4 ta se opravdu opakovat nebude u zadne nextgen hry!
  • To si fact nemyslim, na konzole je spoustu skvelych exkluzivek a zrovna CoD ktery tady hanis jako konzole titul je primarne PC(alespon ze zacatku byval, pak jsem ty kazdorocni updaty grafiky prestal sledovat).

    Hry jako Okami, Dead Souls, GTA!!!!, Last of Us, Red Dead Redemption, Little Big Planet, Legends of Zelda, Uncharted a MSG jsou uzasnym prikladem komplexnich a VELICE kvalitnich her....

    Asi mas pravdu, minecraft jsem nikdy nemodoval, osobne preferuju terrarii :) Tim nechci minecraft nijak hanit ale rikam ten zpusob kterym se tu vyjadrujes je spis na skodu veci.
  • Jednak je minecraft s napr. GLSL shaderama tak narocny, ze na nejvykonnejsich PC dneska mas treba 20-40 fps. A to je hw o kterym si konzole muze jeste dve generace nechat zdat.

    Druhak je MC treba s Industrial craftem a jinyma modama docela propracovany a myslim ze stavet v MC nejakou silenost a nebo bezet v cod koridorem a drzet jeden button je vzhledem k intelektualni narocnosti dost velkej rozdil, ale mozna se mylim. Nereknu kdyby ty koridorovky na konzoli mely aspon dobrou grafiku, nebo ovladani. Ale nemaji ani jedno. Ani zabavnost, ani grafiku, ani dej, ani ovladani. Takzetak.
  • Hele ja minecraft hral celkem dost takze o nem neco malo vim ale to cos napsal znelo asi takhle...

    "ja mam totiz PC ze muzu prodavat vykon do rakouska a muzu hrat totalne lepsi hry nez na konzolich ... treba minecraft" :D

    Jsme na stejny strane barikady hele, jen zposob kterym svuj nazor prezentujes je spis na skodu nez k uzitku ;)
  • CrocoRay
    Na nové GTA se hodně těším. Jestli bude odložené a vyjde až někde v roce 2015 (stejně teď na to nemám compa ani čas) mi nevadí a jestli bude graficky na stejné úrovni jako na nové generaci konzolí, to mě taky netrápí. Důležité je, ať je to dobře optimalizované, minimum bugů a dá se to pěkně hrát. Trailer se mi líbil a i tak to bude koukatelné plus mě obsah žádného "gétéáčka" stejně nikdy nezklamal, takže spolu s Batman: Arkham Knight jsou to moje dvě nejočekávanější hry a důvod proč upgradovat.


    PS: Vidím, že se tady ve velkém řeší boj konzole vs. pc. No mně to je fuk a pokud vás to baví, tak je to v pořádku. Ale pokud vás ten flame štve, tak nejlepší je na provokativní příspěvky nereagovat a jeden člověk vám celou diskuzi nezaspamuje. Časem na to člověk přijde :-)
  • Nejvetsi pr-cenzura-del je, ze o Minecraftu nic nevis a proto jsi ze sebe udelal vola napsanim totalni kraviny. Gratuluju.

    PS: GTA at si klidne nevyjde, nepodareny porty konzolovych radobyAAA her nehraju. *3*
  • Rikam, souhlasim s tebou, nicmene nesouhlasim s tim jak si to podal.

    Ja jsem taky koneckoncu cast problemu, skoro vsechny svoje hry ktery mam jsem si nejdriv upiratil a vyzkousel nez koupil, takze prispivam do te statistiky na zaklade ktere rockstar dlabe na PC(coz je samozrejme uplne bullshit, coz vi kazdej kdo sledoval vyvoj GTA3)

    Naposledy jsem si predobjednal z rozmaru Colonial marines bez toho aniz bych vyzkousel a jak jsem dopadl asi vsichni tusi :)
  • tak to zase prr , já tu hru (ještě) neupirátil, ba co víc, koupil jsem si ji na PS3 v den launche, za cenu podstatně vyšší než by byla u PC verze, Rockstar by mi tedy měl být vděčný, protože jsem cílovka, nadšený zákazník co si jejich hru koupí první den, bavíme se o tom, jestli je opravdu vhodná marketingová politika přesvědčovat hráče aby jeden a ten samý produkt kupoval několikrát, z hlediska zisku firmy určitě, u filmu na to přišli už dávno, se všemi těmi digitálními re-edicemi, directors cuty, bluray verzemi atd, u her nás to zdá se čeká taky, jen nechápu proč nad tim někdo jásá
  • Nejvetsi pr-cenzura-del je to jak machrujes jaky mas megahighend PC a pak zminis minecraft :D

    Normalne sem chvili premyslel jestli to je sarcasmus nebo jsi fact takovy de-cenzura-bil. B je spravne :D

    A to jde od cloveka co je zaryty PCckar a v tehle diskuzi stoji skoro vzdy na druhe barikade od GGG.

    Lidi jako ty jsoi horsi nez nejzarytejsi konzole fanatici pac nejen ze delas blbce sam ze sebe ale rozsirujes tu, zde na games uz i tak dost velkou, nenavist vuci PC hracum...... Kvuli lidem jako ty vznikaj petice aby GTA nikdy nevyslo.... *7*
  • Opet detsky plac maleho GGG. Zavidi vykon hi-end PC, protoze mu rodice koupili pouze konzoli. Tak si vztek vybiji spamovanim diskuze nepravdama o tom jak je konzole skvela, levna a ze 30 fps staci. *15*

    Zatimco ja cekam na novy Maxwell od nVidie a muj PC, ktery je ted 4x vykonnejsi jak nextgen lowzole bude 8x vykonnejsi. A muzu parit propracovany hry jako Minecraft s modama, ma to daleko lepsi hratelnost nez konzoli hry zalozeny na spamovani X.

    Deal with it *5*
  • No takze poporade.... ANO souhlasim ze je to marketingovy tah..... na 100% souhlasim.
    Kvalita produktu na konzole je velice nadstandartni kdyz vezmes stari hardwaru na kterym to vyslo.

    Ovsem ta je neco jinyho psat hru pro konzole a pro PC, mozna jsem se spatne vyjadril, tou unikatni praci jsem mel na mysli celkovy port a optimalizaci na silenou skalu hardwarovych konfiguraci.

    Ospravedlnovat si svoje pirateni tim ze rockstar rejzuje je uplna blbost a nejen ze tu vypadas jak blbec, ale taky hazes spatny svetlo na ostatni PC only usery.

    That being said, rozhodne nehodlam ospravedlnovat tyhle praktiky rockstaru a z toho odkladu jsem vic nas-cenzura-ranej nez kdokoli tady, cekam na to jak na bozi smilovani.

    A rozhodne si nedelam nejaky iluze jednak o tom by rockstar nezvladal vydavat multiplat hry kdyz to zvladani podstatne mensi spolecnosti s mensim rozpoctem a druhak o tom zue by PC verze byla nejak nejvic kvalitni jak pises ty, s nejvetsi pravepodobnosti to bude stejna verze jako na next gen jen s notnou davkou bugu a kterou zas na max detaily rozjedem az po dvou letech.
  • Ach ten nekonečnej spor pc vs. konzole, přitom je to úplně k hovničemu..někdo má pc někdo konzoli, někdo má obojí a podle potřeby to využiji. Takže tyhle kinder-hádky jsou jak už sem řekl k lejnu..stejně furt chčije,dej si čaj, zapař si něco, hoď to do klidu, aby ti nepraskla cévka. Hezkej víkend všem.
  • "PC verze je uplne jiny produkt" - ne, neni, je to ten samej produkt s hires texturama a lepší vegetací, ty textury samozřejmě maj v tý super kvalitě hotový už od začátku, jen je downgradnuli pro konzole a ty další věci jako dohled, lod, počet aut a chodců sou hlavně věc nastavení, kdyby chtěli mohli to v týhle nextgen kvalitě vydat na PC už před rokem, ale jak tu někdo psal, je to věc marketingu, jak přesvědčit lidi aby si koupili to samý dvakrát, k tomu nedat možnost koupit současně PC verzi, u který dostaneš za míň peněz lepší kvalitu
  • To zes to nevydrzel a koupil si konzole verzi je ale tvuj problem, PC verze je uplne jiny produkt na kterem byla odvedena strasna porce UNIKATNI(pro pc verzi) prace kterou si rockstar zaslouzi zasplatit.

    To ze si tady lecis svoje vlastni svedomi z toho jaky si hajzl nikoho moc nenadchne.
  • tvuj koment je typu : kdyby hru vydali na konci mesice kdy mam vejplatu tak bych si ji koupil ale oni ji blbci vydali v pulce mesice a ja cekat do vyplaty nebudu , takze si ji stahnu .. a tady vam to pisu abyste me stim podporili
  • boze komu se tady ospravedlnujes? koho to ma jako zajimat? bez radsi obhajovat sam sebe pred zrcadlem a pak si dej facku
  • už jsem kupoval předraženou, sekající se hnusnější verzi na PS3, takže tohle na 99% stáhnu, nejsem na hlavu padlý blázen, abych si jednu a tu samou hru kupoval dvakrát to fakt ne, kdyby to tenkrát vydali ve stejný den launche na konzole i PC, koupil bych rovnou tu (lepší) PC verzi a nemusel nic stahovat, protože bych měl od začátku best of the best verzi a ani by mě nenapadlo dokupovat tu konzolovou, takhle smolík, už to mám předplacený za těch 600 o kolik byla konzolová verze dražší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší