Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tím pádem nesleduješ Rockstar jako takový.
  • TheGGG
    tos dělal sám, nebo ste ve škole měli lekci na PC, kde ste se učili pracovat s malováním?
  • Paulcz
    http://www.miscupload.com/upload/141248863383716775409740.jpg :P
  • Ze o diskusnim Rambu mluvis zrovna ty. Jinak si me prokouknul jako mastnej papir od salamu, fakt ze jo. Doufam, ze mas radost. *3*
    Mozna ti to tady uz trochu leze na mozek, celej den tady chrabre obhajovat svou oblibenou hracku.
    A hater opravdu nejsem, me je uprimne jedno kdo na cem hraje. Ale dokazovat ti to vazne nepotrebuju.
    Go get them tiger. *3*
  • TheGGG
    pořád jeden samí člověk, co si akorát mění přezdívku. Že tě to baví, další rádoby diskuzní Rambo a hater. *13*
  • Nebo co? Reknes to mamince? Rozbrecis se?
    Ale ted vazne. Je opravdu usmevne, jak zde s takovou vervou kritizujes mistni zfanatizovane pc hrace, pricemz sam se chovas jako jeden z nich, pouze ses na opacne strane, da-li se to tak rict.
    Docela usmevne, vazne.
  • TheGGG
    myslím že to nějak přežiju. Co si myslí o mě je mi jedno, ale o konzole se otírat nebudou.
  • TheGGG
    Obhajovat něco co má člověk rád je zcela normální, to ale bezpáteřní srab nemůže pochopit.
  • frag.ment
    No jo je tu zase brajgl diskuze, ale přesně takovou jsem čekal. Nevím, proč jsem sem lezl, asi jsem masochista, ale stejně sem většinu výplodů odroloval, to se nedá.. Jak vás to ještě může bavit, furt se hádtat o PC vs. konzole. Kdy se tu konečně bude diskutovat o hře? Jesti sem zabrousí nějaký člověk, neznalý stavu na zdejších diskuzích, tak se nedivím, že si pak o hráčích myslí svoje..
  • Jack1947
    TheGGG a ty se divíš že tě tu lidi moc nemusí (bez urážky).
  • GGG - Prej hajit svoji platformu. *1* Krasne tim ukazujes, ze patris presne mezy ty pos*ky, ktere sam kritizujes. Ty ses fakt guma nejgumovatejsi. *1*
  • ano, s tym si dobre meno na PC nerobia, ak nan budu kaslat takto aj dalej, tak ma prejde chut hravat ich hry uz uplne.
    A ak bude port tohto gta podobny, ako ten predchadzajuci, tak ako dovi chalani...
    Mne sa ale strasne paci, jak kazda exkluzivna hra pre konzole je to najlepsie co za celu historiu hier vzniklo *1* Myslim, ze je to podobne, ako u roznych prestiznych znaciek - su rovnako kvalitne, ako aj ine, akurat maju tu prestiz a teda sa povazuju sa nieco viac, nieco priam bozske *7*
  • to "zoufale volali" je asi nadsazka hele :)

    RDR je zrovna jeden z titulu ktere bych si velice rad zahral ale nejak mi nevadi ze je to exkluzivka pro konzole pac to tak bylo vyvijeno od zacatku. Na druhou stranu GTA bylo od zacatku multiplat, takze si vytvorilo dost fanousku i u PC, proto me mrzi ze na nas ted rockstar celkem dlabe.
  • no neee ja jen psal ze mam stary PC! Porad je to i7k a 770GTX, prave proto ze mam celkem slusny PC nemam prachy na konzoli :D

    Jinak volan nejaky noname mame, neni tam ani spojka, tkaze nejaky ty vic hardcore simulace jsem si netroufl, tusim ze jediny co jsem tam hral bylo shift2

    jinak taky mizim, konci me smena.

    Fact dik za diskuzi, specielne ty xXx a i s theGGG jsem dneska pokecal slusne, oproti vcerejsimu flamu co tu byl to byla prijemna zmena :)
  • popravde som o nejakom red dead redemption ani nevedel, kym to nezacali ludia z konzoli vsade pchat, natoz este aby som potom zufale volal.
  • Souhlasím .. Pak se ale člověk musí pozastavit nad tím, proč to nebylo u xbox hitu Red Dead Redemption po kterém PCčkáři též zoufale volali.
  • g27 tusim stoji kolem sedmicky. je to palba jako prase- takze pritlac. je to krasna vec. A strojari- ti sikovni si vyrobi svuj vlastni system a pak vznikaji ty firmy jako FREX. Samo domo a pak to prodas. Je to drahej spas.
  • jo ted ctu ze mas slaby pc, takze chapu ze konzole. Tak to nic. Ja mam zas dobry pc, takze....no nic draku. Jdu se vys.. t, hodim kabel, napapam se a neco podelam. Uz tady strasime dlouho. Se mej faajn ahoj. Na v klidku diskutera tu clovek moc nenarazi, tady je to samej pseudointelektual
  • co blbnes. Si kup do zacatku momo racing- na tom jsem zacinal - dobrej volant na vsechny hry krom assetta. A pohoda. Za litr muzes hrat vsechny ostatni - rfactor, race 07- injection, iracing. Uplne v pohode. u toho aseta je problem, ze to neni optimalizovany a FF je totalne rozbitej. Uprimne aseto se mi libi vizualne + handling na g27, g25 a tech drahych vsech, ale ty jo tam jedes 200 ale na monitoru to vypada jak kdybys jel BEZ KECU 50- to vylepsi. Porad je to beta a ja betu nekupuju ja je demoverzuju zdarma, muzes taky :) Normalne kup za par svestek volant a jestli chces hrat tak budes hrat. Naucis se trate a pak prejde. Kokpit nepotrebujes- to te lepsim neudela- tam jde o to, ze nas to bavi stavet, pohodli, pocit a tak, ale nutnost to neni. Takze logitech momo a zdarec. PC mas, volant budes mit a hru si treba stahni- rfactor co vim a race 07 jdou multi. Ja je koupil taky az jsem mel. Muzem zalozit team. Hele az to budes mit tak se mi muzes ozvat jestli to myslis vazne. Ve dvou se to proti cizincim lip jezdi.
  • TheGGG
    diskuze u youtuberů, kteří maj jen pár set nebo tisíc odběratelů jsou zárukou určité kvality.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit