Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • youtube commenty sou jeste vetsi sebevrazda nez tady hele :D
  • TheGGG
    jen videa, který nejsou moc na očích. Sem tam se tam dá najít slušná parta se stejným zaměřením.
  • to jsme rádi
  • Pac na to nemam prachy vole! :D Sak jen konzole, hra a volant je okolo 10k. Navic bych preferoval forzu pred GT ale zase lepsi exkluzivky ma imho playstation.

    No a PS4 financne taky ted nedam, mam tech konicku nejak moc a radsi se zamerim na jednu platformu poradne nez mit doma slaby PC a k tomu konzoli s malou televizkou.
  • jak to delate, ja si na yt jeste nikdy nepokecal
  • no sis to rozmyslel nebo co? Tak slaby...asseto to ted povalcuje a spis jakoby hracu ubylo. GT jde vzhuru a z pseudo simulatoru se stala sakra dobra hra s dobrou zakladnou. Ale o pc se nebojim. Simbim mne sklamali s tim jejich pay systemem. Race 07 furt moje best of a rfactor 2 mody jsou taky nadupany a ligy se jezdej. Iracing- obrovska komunita a kvalita fyziky. Da se.
    Kdyz si vezmu jak je to casove narocny- naucit se trat ne milimetr (jinak s tema dravcama nemas sanci a vypiskaji te-- ta soutezivost je tam fakt doopravdy a resi se pomalu kazdej ioncident po zavode ve forech). Plus pak jedes zavod 3 hodiny. Ja nejezdim vic jak 2 tydne, abych byl dokonale pripraven- šprt. Ale je to proto, ze neznam vsechny trate.
    Stve me ze ceska komunita je slaba jak caj, ale co aspon si procvicim anglinu
    Souhlas oboje GT plus PC. Muze si kazdej vybrat. Tak co proc jsi to nekoupil i s trubkama??? *4*
  • Ak ma byt gta5 na tom rovnako, ako gta4, tak dakujeme pekne, na taky port nech sa radsej ani nenamahaju...dufam,ze uz sa naucili aspon vytvorit postavu, ktora sa da normalne ovladat, kryt a strielat.
  • kdyz sme u tech simulatoru aut :D Ani nevis kolikrat jsem mel na alze v kosiku xbox+forzu4 nebo ps3+GT ..... k tomu g27 volant a par trubek na "cockpit" ... co se tyce simulatoru aut je PC DOST slaby....
  • PC master race je produkt zavisti :D To samy "dekujeme za betatest", ja bych "betatestoval" az bych brecel.
  • TheGGG
    prvních pár týdnu, když sem poprvý hrál s gamepadem, jsem netrefil nic, teď už je to vpohodě. Ano, chodím moc na diskuze na YT a tam si buď skvěle pokecáš, nebo na*ereš
  • Ohledne detailu: nechaopu a zvlast ne dneska. Za nejakych 15 mimut mi i crysis prijde fadni a bezny a rozhodne se tam v tom prostredi nerozplyvam. Proste jo fajn hezky, dobra prace, ale jedem at to odsejpa. Dneska uz jsou vsechny hry ok.
    Jinak ja jsem hrac simulatoru aut a az budu v duchodu a budu mit na to, tak prejdu na simulatory letadel a postavim si za ctvrt milionu kokpit- to je muj sen. A budu si pekne litat s cestujicima, nebo bojovat a kosit to napalmem jak ve vietnamu- (ja vim zni to hrozne) Bohuzel mne nejak hry prestavaji bavit a musim se kolikrat i k tomu dokopat. Koupil jsem far cry 3n a jsem v pulce a proste ne a ne to dohrat. Zadny extra burty uz let a let. A to kdyz si vezmu jak se kolem her nekaca....
  • hele ty jsi trochu produkt svyho prostredi co? :) Ja to docela chapu, kdybych tu travil vic casu a cetl ty nazory zdejsich PCckaru tak je asi taky zacnu nenavidet...


    Do uvozovek jsem to dal proto ze to oznaceni nesnasim, je to reklamni tahak a blbost uz jen z principu... sak je to "current gen" .... next-gen prestava byt next-gen kdyz vyjde ne? Je to malickost, rozhodne sem to nemyslel jako urazku.....

    GTA5 vypadal neskutecne na to jak stary ty konzole byly, rockstar se v tom proste vyzna a umi z toho vyzdimat maximum.

    Btw ja hral GTA5 jen chvili u kamose na XBOXU ale prislo mi nemozny bez autoaim strilet, o strileni z auta sem se radsi ani nepokousel, to ti neprijde?
    je teda pravda ze posledni konzole hra co jsem hral byl snad driver2 na ps2 :D
  • no vidis, takze to vsechny bavi a vsichni jsou spokojeni. A je to. Zabava. Mač jak haj cenzura *2* *3*
  • osobnost... tos mi pripomnel dil tusim posledni z 12cte serie South parku- jak tam bojovali mezi sebou xbox vs ps4. Bomba dil. Proste i tvurci tohohle genialniho dila si z toho museli udelat pr cenzura
  • TheGGG
    neříkám všichni, ale najde se jich dost. Kdyby byli všichni pcčkáři laskaví a tolerantní, nikdy nevznikne termín PC MASTER RACE.
  • TheGGG
    Těžko říct, třeba byly rádi, že maj konečně něco, čím mohou na diskuzi o konzolových hrách odrážet PCčkáře, vypisující své sestavy a chlubící se hraním ve 4K. Možná tě to překvapí, ale člověk nemusí být úplný no lifer aby pociťoval určitou potřebu hájit svojí platformu, už jen kvůli hrám co na ní hrál.
  • ty woe ja jsem tak zhnilej, ze i kdyby me takova blbost napadla, tak nechapu kde se v nekom bere ta chut neco sesmolit a dat to na web. To si radsi zasukam nebo si vemu sekyrku a pekne si posipu polinka. To me bavi, to je moje relax hra *12*
  • TheGGG
    proč ty uvozovky? Viděls na vlastní oči, běžet nějakou next gen exklusivní hru? Pak by sis z toho srandu nedělal. Já doma mám PS4 a opakovaně mi při hraní padá čelist.
    +GTA V vypadalo dobře i na old genu, ať si každý milovník padesátinásobného vyhlazování říká co chce.
  • no jiste ze to funguje jen na nahackovanym PS3, to ale neznamena ze to nejde.


    Na druhou stranu tyhle statistiky jsou na prd, pac to ze to upiratim neznamena ze si to pak nekoupim, jsou lidi kteri pouzivaji piratske kopie jako "demo". Ano je jich minimum, kor treba v Rusku, ale co se da delat.
  • jo s tim souhlasim, to me taky leze na nervy. Ale jak rikam.... blbci jsou na obou stranach.

    Viz petice "dont release GTA on PC" ... nechapu co maji konzolisti z toho ze si PC hraci nezahrajou GTA :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit