Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • me osobne je uplne jedno co vyjde na konzole, zase nas nehazej vsechny do jendoho pytle. Myslim ze chujove jsou na obou stranach "barikady"
  • TheGGG
    To jo, koupil, ale předtím ji nefinancovali. Což někteří lidi nemohli unýst.
    Díky bohu za exklusivity. Nevím, proč by mělo vycházet všechno na všem.
    Právě díky exklusivitám, má pak každá platforma svou "osobnost".
  • ja se prave obavam ze PC verze bude stejna jako "next-gen"
  • zavist, ze to nemuze hrat no. to by me teda kdyby me to zajimalo, spis tesilo a rekl bych mu, ze rad betatestuju
  • TheGGG
    Fuj, zkur*enej a ještě komouš, jeden by řekl, že ses dneska špatně vyspal.
  • kennyB
    Spolujezdec se asi praštil hlavou o přední sklo *7*
  • nemyslim si. Vsak by si ji koupili tak co. Hry na konzle nejsou zadarmo. A dalsi vec je, ze lidi v USA ty konzole maji. Proste jim to je to putna. Nakonec bych rekl ze tihle lidi prave dost prispivaji. Herni fandove.
  • TheGGG
    Jistě, pohoda já sám hraju dost na PC. Když ale nějaký chytrolín začně na diskuzi vyřvávat, že děkuje konzolistům za betatest GTA V za který si ještě museli platit, nějak mě to bratrské cítění jednotné hráčské komunity přejde.
  • a co ti co majio oboje pc i konzoli? Myslis, ze je taky bavi valka systemu? Nebo si uzivaji dle toho co zrovna chteji hrat a na cem?
  • TheGGG
    Jistě, a co nějakou hru, kterou PChráči financovali na kickstarteru? Kdyby se taková hra měla objevit na konzoli (i když byla přetím ohlášena jen na PC) jistě by nejednomu pcčkáři zrudla odulá tvář vztekem. Viz. jedna diskuze na YT pod star citizen.
  • jsme gamesnici, kur cenzura. Hrdej cech, vsichni na stejne lodi, pohoda kamo
  • a my jsme uzivatele a ne vyrobci, proc se mame my hadat. Hadejte se s vydavatelama. Co ja, co on, co my. Tam je potreba to smerovat. Prece se nebudem jeb.. cenzura mezi sebou. Nejsme opice ne?
  • TheGGG: Ty jsi zku*venej namachrovanej komouš, co se akorát sere do lidí. Chcípni
  • a co, pcckari radi počkaji, klidne i nekolik let jen aby meli nejaky ten pixel navic *1*
  • a proc ne justine. Klido pido. Me je to uuuplne sumak. Ja za to nemuzu. Souhlas vsechno na vsem pro mne za mne. Mas pravdu, proc bys nemel mit na drahe konzoli cokoli. zichr, at ti neni blbe
  • hurraaa. To slovo SAMOZREJME, to bylo dulezity. Ty voe 20 000 000. Jsou dobri. Vodi ty tupy opice jak se jim zachce a vsichni jim to zerou. Cesi ti sem tam pochybovali. Malo ale prece, ale cizinci, ti vubec, ti proste to berou jako fakt. Mazec. Boze kde to ziju.
  • TheGGG
    Jistě, konzolové exklusivity na PC ano, ale PC exklusivity na konzolích ne.
    Je mi z vás blbě.
  • TheGGG
    O můj bože, ty si mi to teda nandal. Odkaz na z 95% nefunkčí šit, kterej se ti po stažení navždy usadí v komplu. No pěkný, škoda že by to bez nahackovanýho PS3 stejně nefungovalo a s nahackovaným taky ne. Už vidím ty statistiky, míra piractví GTA V na PC bude tak 80 upirátěných na 20 legálně koupených.
    Na konzolích to bude tak 95 legálně koupených na 5 upirátěných.
    LoL BTW nahlášeno, dávat sem odkaz na torrent.
  • mam stejny nazor, docela me zarazilo ze treba PCgamer hodil odklad gta do "highligts of the week" jakoze je skvely a dobre ze se ta hra optimalizuje.

    Rockstar ma na mestsky akce monopol a od toho se taky odvyji ty prodeje a jejich prachy, pochybuju ze kdyz mensi spolecnosti zvladnou vydavat svoje hry multiplat tak rockstar zrovna ne.... Imo si spocitali ze kdyby vydali PC verzi v listopadu tak to ovlivni jejich sales konzoli..... pac ja zase seriozne uvazuju o PS4 JEN kvuli gta.... a mozna last of us :D
  • Me vubec nevadi, ze neco vyjde na konzole a za rok na PC. Chapu to. Je to dobra strategie. A pc platicich hracu je taky dost, takze ted skasnou nas. Exkluzivita je blbost a dle meho jde jen o valku xbox vs ps. Kdyby jeden z nich vysmahnul, vsechno by bylo jednou i na pc s odkladem. Jako rok rozdil myslim je dostacujici motiv si koupit konzoli a zvlast v USA o kterejzto trh prevazne jde. Jenze smlouvy jsou smlouvy a kdyz to plati MS nebo sony, tak....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit